• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė gintasvis » Sek Bal 20, 2014 9:03 am

Visus su šv. Velykom.
rodo trispalvis po senoviai: 63 ver.openbox s2

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Kazas » Sek Bal 20, 2014 7:39 pm

gintasvis rašė:Visus su šv. Velykom.
rodo trispalvis po senoviai: 63 ver.openbox s2
kokia versija reikia turet ant amiko 8820 kad 3col eitu

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė gintasvis » Sek Bal 20, 2014 7:43 pm

tai tu rusu palausk?

artura1993
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 364
Užsiregistravo: Tre Bal 23, 2014 11:37 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė artura1993 » Ket Geg 01, 2014 12:50 pm

ar galiu matyti su openbox sx4 trikolo kelis tranporderius ir kaip su s1 matau apie 50 kanalu parasykit jei kas zinot

adastra
Moderator
Moderator
Pranešimai: 930
Užsiregistravo: Ket Vas 02, 2012 10:49 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė adastra » Ket Geg 01, 2014 4:44 pm

artura1993 rašė:ar galiu matyti su openbox sx4 trikolo kelis tranporderius ir kaip su s1 matau apie 50 kanalu parasykit jei kas zinot
Taip, gali matyti. Ar tavo imtuve yra įdiegti rekomenduojami SX serijai Pluginai (Emuliatoriai)? Mcas; Coconut; XcamClient???
Distancinio pultelio pagalba, paspausdamas Meniu ir užeidamas ant Pluginai ir paspausdamas OK pamatysi tavo imtuve esamų Emuliatorių sąrašą. Ar ten matai bent tris eilutes: mcas Startavo Auto
coconut Startavo Auto
Xcamclient Startavo Auto ????

Forume tankistas yra patalpinęs temoje SX serijos imtuvų paruošimas darbui ir patį Pluginų rinkinį.
http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 50&t=17685

Visų šių Pluginų(emuliatorių) vieta imtuve yra VAR katalogo viduje esančiame kataloge pavadinimu bin.
Emuliatorius Mcas yra skirtas nulaužtų kanalų, kurie koduoti Cryptoworks, Irdeto, Nagravision, Viaccess koduotėmis kanalų žiūrėjimui, taigi ir tavo pageidaujamiems, taip vadinamiems tricolor chaliavos SD kanalams žiūrėti.
Emuliatorius Coconut yra skirtas Biss koduotės kanalams atrakinti.
Emuliatorius XcamClient yra skirtas Šuros paslaugoms.
Emuliatorius Mcas dar turi turėti imtuve ir raktų failiuką pavadinimu keydata.tmp, kurio vieta imtuve yra tiesiog VAR katalogo viduje. Ar galėsi prisijungti prie savo imtuvo FTP pagalba ir jei reikės susikelti reikiamus pluginus???
Bet visų pirma tai išsiaiškink kokie pluginai pas tave yra įdiegti tavo SX imtuve.

Vartotojo avataras
magas3
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: Pen Lie 22, 2011 8:36 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė magas3 » Ant Geg 20, 2014 3:49 pm

Sveiki dar karta.

Nors to jau ir klausiau, bet praejus kiek laiko noriu pasiklausti dar karta is cia esanciu. Ar vis dar galima atsiskaityti pas Rusus su MasterCard? Jokiu problemu nera?

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė klarnetas » Ant Geg 20, 2014 3:51 pm

magas3 rašė:Sveiki dar karta.

Nors to jau ir klausiau, bet praejus kiek laiko noriu pasiklausti dar karta is cia esanciu. Ar vis dar galima atsiskaityti pas Rusus su MasterCard? Jokiu problemu nera?
viskas gerai

Rokas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 3:09 pm

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Rokas » Pir Bir 09, 2014 5:59 am

kaip dėl 90E su openbox 300 nepalaikančiu MPEG-4 nieko gero neberodo .kaip tie su MPEG -4 dėl signalo stiprumo.čia iš ku band

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė vytas121 » Pir Bir 09, 2014 11:19 pm

Rokas rašė:kaip dėl 90E su openbox 300 nepalaikančiu MPEG-4 nieko gero neberodo .kaip tie su MPEG -4 dėl signalo stiprumo.čia iš ku band
http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... &start=225
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

aras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 459
Užsiregistravo: Pen Vas 09, 2007 11:07 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė aras » Pen Bir 13, 2014 11:52 am

ar i openbox s6 pro rasosi ENIGMA 2, ir kaip ja ten ikelt

Vartotojo avataras
tomasis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Šeš Spa 23, 2010 8:54 pm
Miestas: vilnius
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė tomasis » Pen Bir 13, 2014 2:32 pm

aras rašė:ar i openbox s6 pro rasosi ENIGMA 2, ir kaip ja ten ikelt
Taip gali savo imtuve naudoti Enigma2,susimeti i usb flash ir po to ji uzkrauni savo imtuve, daugiau info http://openboxfan.com/index.php/board,193.0.html tik pries tai uzsiregistruok
VU+ Solo 4K;DM800se OpenPLi 4.0;Openbox SX6 hd; T-90:4-5W-0,8W-4,9E-7E-9-10E-13E-16E-19,2E-23,5E-28,2E-31,5-36E-39E-42E;
T-90:45-46E-53E-55-56E-60E-66E-68,5E-75E-85E;

aras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 459
Užsiregistravo: Pen Vas 09, 2007 11:07 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė aras » Šeš Bir 14, 2014 11:52 am

kokie turi but pluginai openbox s6 pro imtuve kad matyciau daugiau

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė liustra » Šeš Bir 14, 2014 5:48 pm

aras rašė:kokie turi but pluginai openbox s6 pro imtuve kad matyciau daugiau
O tai sunku kiek su pelytės ratuku pavažiuot kiek žemiau ir pačiam viską perskaityt? Juk yra Openboxu imtuvų atskira rubrika. :-D
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Dream » Šeš Bir 14, 2014 11:06 pm

aras rašė:kokie turi but pluginai openbox s6 pro imtuve kad matyciau daugiau
http://www.openbox.info/forum/viewtopic.php?f=50&t=8331 švieskis. :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

Vartotojo avataras
ramas666
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 193
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:29 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė ramas666 » Tre Bir 18, 2014 8:07 am

Kuom skiriasi vaizdo kokybes pasirinkimai 1080i ir 1080p Tai taip vadinami hd standartai.Gal kuris yra geresnis?Ar kuri geriau rinktis.Televizorius philipsas smartas taip vadinamas.Jei kas netingesit, brukstelkit savo mintis, aciu vissiems.

arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2394
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė arturas101 » Tre Bir 18, 2014 8:14 pm

ramas666 rašė:Kuom skiriasi vaizdo kokybes pasirinkimai 1080i ir 1080p Tai taip vadinami hd standartai.Gal kuris yra geresnis?Ar kuri geriau rinktis.Televizorius philipsas smartas taip vadinamas.Jei kas netingesit, brukstelkit savo mintis, aciu vissiems.
Tai kad 1080p netransliuoja sat operatoriai, tik 1080i ir 720p. O geriausiai dek ant sat imtuvo auto pasirinkima, tai kokiu standartu transliuos tuo ir turesi. Ant teliko irgi autorezolution, jei tokia yra.

Vartotojo avataras
ramas666
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 193
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:29 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė ramas666 » Tre Bir 18, 2014 9:14 pm

arturas101 rašė:
ramas666 rašė:Kuom skiriasi vaizdo kokybes pasirinkimai 1080i ir 1080p Tai taip vadinami hd standartai.Gal kuris yra geresnis?Ar kuri geriau rinktis.Televizorius philipsas smartas taip vadinamas.Jei kas netingesit, brukstelkit savo mintis, aciu vissiems.
Tai kad 1080p netransliuoja sat operatoriai, tik 1080i ir 720p. O geriausiai dek ant sat imtuvo auto pasirinkima, tai kokiu standartu transliuos tuo ir turesi. Ant teliko irgi autorezolution, jei tokia yra.
Ant tv auto o otiboxe enigmoj yra pasirinkimas 1080i multi ir 1080p 50hz,Siaip esminio skirtumo nelabai ir pastebet eitu neigudus.Bent jau ziurint filmus.Bandysiu palikt kaip rekomenduojat.

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Dream » Šeš Bir 21, 2014 9:43 pm

Turiu tokį klausimą,yra pas mane žiūrimas xtra tv paketas iš 4W,su mgcamd niekaip nepavyksta paleisti,kad kanalus rodytų gudriuoju būdu,tačiau per wicardd emuliatorių rodo viską kuo puikiausiai,tai čia ir turi nedirbti mgcamd su xtra tv ar čia kreivos rankos imtuvas amiko alien 8900 su spark naujausia programine įranga? :-P
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė vytas121 » Sek Bir 22, 2014 8:27 pm

Dream rašė:Turiu tokį klausimą,yra pas mane žiūrimas xtra tv paketas iš 4W,su mgcamd niekaip nepavyksta paleisti,kad kanalus rodytų gudriuoju būdu,tačiau per wicardd emuliatorių rodo viską kuo puikiausiai,tai čia ir turi nedirbti mgcamd su xtra tv ar čia kreivos rankos imtuvas amiko alien 8900 su spark naujausia programine įranga? :-P
Ant sio paketo mgcamdas luzta!
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė nerux » Ant Bir 24, 2014 5:16 pm

meskit lauk tą mgcamd yra geresnių emuletorių nei mgcamd, tai wicardd, oscam, nieks nelūžta su jais.
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

baioraz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Ant Lie 22, 2014 8:42 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė baioraz » Tre Lie 23, 2014 10:34 am

Sveiki,

Isigijau nama ir kartu su namu didziuli bliuda. :) Ismatavau - diametras ~1.5m ir kaip supratau ten poliarinis laikiklis, o aktuatorius nuo stovejimo uzrudijes. Yra 2 galvos, turbut viena c-band. Aisku ir jos tikriausia nebeveikia. Nesu turejes sat sistemos anksciau ir kol kas nelabai gaudausi jose.
Tai klausimai butu tokie:
Ar yra naudos is c-band siuo metu? Veiksmas mieste. Be to, rusu kanalai nelabai domina, nebent sporto.
Kokios yra aktuatoriu ir pozicionieriu kainos?
Ar apskritai verta prikelinet tokia "old school" sistema? T.y. ar SAT gali kazka daugiau ko negali IPTV? Gal geriau tiesiog nudazyt kamufliazine spalva ir gasdint aplinkinius, nes jau ir dabar tas bliudas gresmingai ant stogo atrodo :)

arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2394
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė arturas101 » Tre Lie 23, 2014 1:58 pm

baioraz rašė:Sveiki,

Isigijau nama ir kartu su namu didziuli bliuda. :) Ismatavau - diametras ~1.5m ir kaip supratau ten poliarinis laikiklis, o aktuatorius nuo stovejimo uzrudijes. Yra 2 galvos, turbut viena c-band. Aisku ir jos tikriausia nebeveikia. Nesu turejes sat sistemos anksciau ir kol kas nelabai gaudausi jose.
Tai klausimai butu tokie:
Ar yra naudos is c-band siuo metu? Veiksmas mieste. Be to, rusu kanalai nelabai domina, nebent sporto.
Kokios yra aktuatoriu ir pozicionieriu kainos?
Ar apskritai verta prikelinet tokia "old school" sistema? T.y. ar SAT gali kazka daugiau ko negali IPTV? Gal geriau tiesiog nudazyt kamufliazine spalva ir gasdint aplinkinius, nes jau ir dabar tas bliudas gresmingai ant stogo atrodo :)
C-bande, jei aplink veikia "mezonas" nieko nematysi, o ir tame paciame c-bande daugiausiai rusiski, kurie nedomina. Jei domina lietuviski ir angliski, mesk lauk ta monstra, pasistatyk su normaliu pozicionieriumi d80 - 90 antena su viena galva ir matysi viska ko nori, arba antena T90 ir galesi rinktis kiek galvu ir i kokius palydovus susiderinti. Transliuojamus kanalus ir palydovus gali pasiziureti: www.lyngsat.com arba www.flysat.com. Del skirtumo su IPTV, tai mano manymu per SAT gauni ryskiai geresne vaizdo kokybe, na dar "dolby surround" garsa.IPTV neziuriu tai daugiau tuo klausimu negaliu nieko pasakyti.

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė gudzius » Pen Lie 25, 2014 4:04 pm

arturas101 rašė:
baioraz rašė:Sveiki,

Isigijau nama ir kartu su namu didziuli bliuda. :) Ismatavau - diametras ~1.5m ir kaip supratau ten poliarinis laikiklis, o aktuatorius nuo stovejimo uzrudijes. Yra 2 galvos, turbut viena c-band. Aisku ir jos tikriausia nebeveikia. Nesu turejes sat sistemos anksciau ir kol kas nelabai gaudausi jose.
Tai klausimai butu tokie:
Ar yra naudos is c-band siuo metu? Veiksmas mieste. Be to, rusu kanalai nelabai domina, nebent sporto.
Kokios yra aktuatoriu ir pozicionieriu kainos?
Ar apskritai verta prikelinet tokia "old school" sistema? T.y. ar SAT gali kazka daugiau ko negali IPTV? Gal geriau tiesiog nudazyt kamufliazine spalva ir gasdint aplinkinius, nes jau ir dabar tas bliudas gresmingai ant stogo atrodo :)
C-bande, jei aplink veikia "mezonas" nieko nematysi, o ir tame paciame c-bande daugiausiai rusiski, kurie nedomina. Jei domina lietuviski ir angliski, mesk lauk ta monstra, pasistatyk su normaliu pozicionieriumi d80 - 90 antena su viena galva ir matysi viska ko nori, arba antena T90 ir galesi rinktis kiek galvu ir i kokius palydovus susiderinti. Transliuojamus kanalus ir palydovus gali pasiziureti: http://www.lyngsat.com arba http://www.flysat.com. Del skirtumo su IPTV, tai mano manymu per SAT gauni ryskiai geresne vaizdo kokybe, na dar "dolby surround" garsa.IPTV neziuriu tai daugiau tuo klausimu negaliu nieko pasakyti.
Jus teisus. Kur signalas laidu ir tiesiogiai. Tai du skirtingi dalykai. O palydovine komplektacija pagal kisene ir poreikius. :-?

baioraz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Ant Lie 22, 2014 8:42 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė baioraz » Pir Lie 28, 2014 8:18 pm

gudzius rašė:
arturas101 rašė:
baioraz rašė:Sveiki,

Isigijau nama ir kartu su namu didziuli bliuda. :) Ismatavau - diametras ~1.5m ir kaip supratau ten poliarinis laikiklis, o aktuatorius nuo stovejimo uzrudijes. Yra 2 galvos, turbut viena c-band. Aisku ir jos tikriausia nebeveikia. Nesu turejes sat sistemos anksciau ir kol kas nelabai gaudausi jose.
Tai klausimai butu tokie:
Ar yra naudos is c-band siuo metu? Veiksmas mieste. Be to, rusu kanalai nelabai domina, nebent sporto.
Kokios yra aktuatoriu ir pozicionieriu kainos?
Ar apskritai verta prikelinet tokia "old school" sistema? T.y. ar SAT gali kazka daugiau ko negali IPTV? Gal geriau tiesiog nudazyt kamufliazine spalva ir gasdint aplinkinius, nes jau ir dabar tas bliudas gresmingai ant stogo atrodo :)
C-bande, jei aplink veikia "mezonas" nieko nematysi, o ir tame paciame c-bande daugiausiai rusiski, kurie nedomina. Jei domina lietuviski ir angliski, mesk lauk ta monstra, pasistatyk su normaliu pozicionieriumi d80 - 90 antena su viena galva ir matysi viska ko nori, arba antena T90 ir galesi rinktis kiek galvu ir i kokius palydovus susiderinti. Transliuojamus kanalus ir palydovus gali pasiziureti: http://www.lyngsat.com arba http://www.flysat.com. Del skirtumo su IPTV, tai mano manymu per SAT gauni ryskiai geresne vaizdo kokybe, na dar "dolby surround" garsa.IPTV neziuriu tai daugiau tuo klausimu negaliu nieko pasakyti.
Jus teisus. Kur signalas laidu ir tiesiogiai. Tai du skirtingi dalykai. O palydovine komplektacija pagal kisene ir poreikius. :-?
Aciu uz info. Reiks verst zemyn ta radara ir statyt zmoniska iranga. :)

Giedriuss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: Pen Rgp 01, 2014 4:43 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Giedriuss » Pir Rgp 04, 2014 4:30 pm

Kas yra cirkuliarine galva ir kuom ji skiriasi nuo 'paprastu' ? aciu

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių