• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Kazas » Pir Rgp 25, 2014 8:51 am

tomasis rašė:
Kazas rašė:
raimonassat rašė:Tai rasyk,koks imtuvas ir t.t.
Imtuvas Amiko 8820 ir pasigaudavau be šarkutės, budavo pereinu i tricolor pastoviu ant vieno kito kanalo ir vulia eina. DABAR TAS MAKARAS NEPADEDA :)
Musu Makaras padare daug,kad mes galetume ant senuku openu ziureti
Tai man liko neaišku, kaip atsikoduodavo Trikoloras (daug kanalų) su Amiko 8820 mcas emu. ALI3606_0A010A00_amiko_300_ps_synaps_1.5.68.Tas buvo prieš gerą savaitę. Gal kam panašiai irgi ėjo.

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė sieksnis » Pir Rgp 25, 2014 9:16 am

Bandykit su šituo, rašo, jog "снова открывает ВСЕ SD каналы трехцветных через эмуль."
wicardd-sh4-pti5.rar
(SX4-ajam)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė aaaaaa » Pir Rgp 25, 2014 12:06 pm

Kazas rašė:Tai man liko neaišku, kaip atsikoduodavo Trikoloras (daug kanalų) su Amiko 8820 mcas emu. ALI3606_0A010A00_amiko_300_ps_synaps_1.5.68.Tas buvo prieš gerą savaitę. Gal kam panašiai irgi ėjo.
Jei jis atkuodavo ant senesnio softo bandyk gryzti , o tai teks laukti naujo softo su trico pataisymu kad rodytu visus SD kanalus . :)
Paveikslėlis

Giedriuss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: Pen Rgp 01, 2014 4:43 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Giedriuss » Šeš Rgp 30, 2014 9:52 pm

Sveiki,
Sukau sukau galva ir niekaip nesugalvoju. Kas cia per dalykas vyksta, kai prie kanlo nera $ zenklo (nemokamas?) taciau juodas ekranas ir neraso nei,kad nera signalo, nei, kad paslauga nepasiekiama. kas tokiu atveju darosi su siuo kanalu ( kad nerodo - akivaizdu) :?

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Raitis64 » Šeš Rgp 30, 2014 10:09 pm

Giedriuss rašė:Sveiki,
Sukau sukau galva ir niekaip nesugalvoju. Kas cia per dalykas vyksta, kai prie kanlo nera $ zenklo (nemokamas?) taciau juodas ekranas ir neraso nei,kad nera signalo, nei, kad paslauga nepasiekiama. kas tokiu atveju darosi su siuo kanalu ( kad nerodo - akivaizdu) :?
Parašyk konkrečiai apie kokį kanalą klausi : Palydovas, kanalo pavadinimas, dažnis, simbolių greitis. Tuomet bus galima tau atsakyti ir pakomentuoti. :grin:

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Dream » Pir Rgs 01, 2014 2:54 pm

Toks galvosūkis:yra lėkštė 65cm,su 3 lnb-Hotbird 13E,Astra 5E ir Amos 4W iš kurio žiūriu extra paketą,bet čia ne esmė,imtuvas amiko alien 8900,rėlė 4 išėjimų,gaunasi situcija tokia,kad iš AMOS 2/3 (4W)
11258, H, 27500, 5/6
DVB-S, Mpeg 2 signalas yra nulinis,tačiau per imtuvo nustatymus padarius 18voltų srovės užmaitinimą,signalas šoktelna iki 79%,taipogi kiti transponderiai iš Amoso veikia be jokių nesklandumų,kas kaltas,rėlė,lnb?LNB yra Sharp firmos tokia Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

algis123456
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 438
Užsiregistravo: Pir Rgs 17, 2012 11:54 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė algis123456 » Sek Rgs 07, 2014 9:26 pm

Sveiki, ar 10 metru kabelis nuo LNB iki Diseco nebus perdidelis, nes nebesinori dar vieno bliudo ant tos pacios sienos kabinti, ir taip dabar jau yra Viasatine lekste , antzemines antena ir interneto erdves lekste, tai galvoju viena bliuda ant rytines sienos sumontuoti.

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė aaaaaa » Pir Rgs 08, 2014 11:52 am

algis123456 rašė:Sveiki, ar 10 metru kabelis nuo LNB iki Diseco nebus perdidelis, nes nebesinori dar vieno bliudo ant tos pacios sienos kabinti, ir taip dabar jau yra Viasatine lekste , antzemines antena ir interneto erdves lekste, tai galvoju viena bliuda ant rytines sienos sumontuoti.
O kiek nuo diseq iki imtuvo yra siaip jau rekomenduojamas kabelio ilgis iki 25 metru nuo imtuvo iki galvutes . 8)
Paveikslėlis

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė klarnetas » Pir Rgs 08, 2014 12:50 pm

aaaaaa rašė:
algis123456 rašė:Sveiki, ar 10 metru kabelis nuo LNB iki Diseco nebus perdidelis, nes nebesinori dar vieno bliudo ant tos pacios sienos kabinti, ir taip dabar jau yra Viasatine lekste , antzemines antena ir interneto erdves lekste, tai galvoju viena bliuda ant rytines sienos sumontuoti.
O kiek nuo diseq iki imtuvo yra siaip jau rekomenduojamas kabelio ilgis iki 25 metru nuo imtuvo iki galvutes . 8)
kaip supratau reikia į diseq atvesti kabelį nuo lnb ,kuri bus kitoje lėkštėje ,tai 10 m nebus per toli ,tik naudok kokybišką kabelį :)

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė DMA72 » Pir Rgs 08, 2014 4:37 pm

Pas mane nuo imtuvo iki diseq ~70m (!) ir dar ~2m iki 36E galvos- viskas veikia :)

algis123456
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 438
Užsiregistravo: Pir Rgs 17, 2012 11:54 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė algis123456 » Pir Rgs 08, 2014 9:14 pm

Ačiū už patarimus už poros savaičių reikės bandyti, dabar tam visai neturiu laiko. Bandysiu 36 pasigauti.

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Raitis64 » Pir Rgs 08, 2014 9:37 pm

36E signalą gaudyk įsijungęs nekoduotus kanalus Teleinstruktor arba Promo transliuojamus 11881H 27500 dažniu, toliau signalą derink įsijungęs nekoduotą kanalą TNV transliuojamą 12174H 4340 dažniu stengdamasis išgauti bent jau 94% arba dar didesnį signalo kokybės lygmenį tuomet visi kiti kanalai tarp jų ir HD eis kaip sviestu. Sėkmės gaudant Eutelsatą 36A/36B

Giedriuss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: Pen Rgp 01, 2014 4:43 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Giedriuss » Ket Rgs 11, 2014 8:02 pm

Sveiki,
Kaip du openbox favarotu failus sujungti i viena? na, tarkim, yra du usb raktai su skirtingu openbox s2 HD fav failais. kaip juos sujungti.
ir 2 klausimas : mano openbox turi nustatymuose eutelsat 36A cirkulerine galva, visi transponderiai L/R. Kitas openbox turi nustatymuose eutelsat 1w (berots) transponderiai L/R V/H, galva - cirkulerine. openbox su 1W palydovu nerodo rusisku kanalu( paslauga nepasiekiama), taciau mano openbox 36A tada rodo. kaip ispresti sia problema?
Tos problemos gal ir nebutu, jeigu moketume sujungti favoritus.....
Aciu

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Kazas » Pir Rgs 15, 2014 10:41 am

Flasiuk'e liko failų su simboliais: hsdata.cfg, mcaskey. rar. ,mcaskey.bin, siinst.exe., plugin papkė. Kadanoriu ištrint raso: Neįmanoma naikinti failas: neimanoma skaityti iš šaltinio failo ar disko.

Kaip pasalinti viską.

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė sieksnis » Pir Rgs 15, 2014 11:04 am

Giedriuss - favoritų nesujungsi. Tiuneryje palydovą gali pervardinti kaip nori, jam dzin. Svarbu kiti to palydovo nustatymai jog būtų tinkami, pažiūrėk tame kuris rodo kokie nustatymai, tokius pat pasidaryk ir antrame imtuve.

Kazas - jų ir neištrinsi, tik fliašo formatavimas padės. Kažkaip Amiko imtuvai pakeičia tuos failus fliaše, jog jie tampa neištrinami ir neredaguojami. Todėl tam reikalui reikia turėti specialiai tam skirtąfliašą, kurį butų galima formatuoti nebijant prarasti kažkokią informaciją.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

waidosas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Pir Lie 23, 2012 8:56 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė waidosas » Tre Rgs 17, 2014 11:07 am

Sveiki. Gal patarsite kokio čia plugino reikia?



Paveikslėlis

Vartotojo avataras
rolf2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 775
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 11:40 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė rolf2 » Tre Rgs 17, 2014 11:39 am

nu tai paspausk ant tos lego kaladeles ir suzinosi :)

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Dream » Tre Rgs 17, 2014 12:39 pm

čia reikalingas tas įskiepis kur su vlc įsirašo.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

Nelabasai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Ket Rgs 18, 2014 12:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Nelabasai » Ket Rgs 18, 2014 12:38 pm

Sveiki. Esu naujokas siuose reikaluose. Norejau suzinoti, ar uz ta lietuviska iptv grotuva reikia moketi ir kaip ji reiketu isirasyt i Samsung UE40F6400AKXXH smart tv? Buciau dekingas, jei kas nors nepatingetu paaiskinti esminius dalykus, nes prie develop ijes i samsung apps lyg ir prisijungiau(slaptazodzio lauka, kaip kazkur maciau parasyta, palikau tuscia), bet kur suvest ta ip neradau.

bag
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: Tre Rgs 04, 2013 12:30 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė bag » Pen Rgs 19, 2014 6:06 pm

Nelabasai rašė:Sveiki. Esu naujokas siuose reikaluose. Norejau suzinoti, ar uz ta lietuviska iptv grotuva reikia moketi ir kaip ji reiketu isirasyt i Samsung UE40F6400AKXXH smart tv? Buciau dekingas, jei kas nors nepatingetu paaiskinti esminius dalykus, nes prie develop ijes i samsung apps lyg ir prisijungiau(slaptazodzio lauka, kaip kazkur maciau parasyta, palikau tuscia), bet kur suvest ta ip neradau.
Gal pagelbės ši nuoroda. Viskas smulkiai išdėstyta:

http://www.satpasaulis.lt/viewtopic.php?f=23&t=17188

Nelabasai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Ket Rgs 18, 2014 12:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Nelabasai » Pen Rgs 19, 2014 8:51 pm

bag rašė:
Nelabasai rašė:Sveiki. Esu naujokas siuose reikaluose. Norejau suzinoti, ar uz ta lietuviska iptv grotuva reikia moketi ir kaip ji reiketu isirasyt i Samsung UE40F6400AKXXH smart tv? Buciau dekingas, jei kas nors nepatingetu paaiskinti esminius dalykus, nes prie develop ijes i samsung apps lyg ir prisijungiau(slaptazodzio lauka, kaip kazkur maciau parasyta, palikau tuscia), bet kur suvest ta ip neradau.
Gal pagelbės ši nuoroda. Viskas smulkiai išdėstyta:

http://www.satpasaulis.lt/viewtopic.php?f=23&t=17188
dekingas

aurora1243
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 6:22 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė aurora1243 » Šeš Rgs 20, 2014 8:45 pm

Labas vakaras, sat pasaulio profesionalai!
Aš esu visiškas naujokas šitoje sritije. Ir reikalinga pagalba. Nusprendžiau įsigiti satelito lėkštę, galvą ir tiunerį ,taip ir padariau.
Viską kaip ir pasidariau: pasikabinau lėkštę su galva "cirkulerinę" sureguliavau ant "eutelsat 36A/Ku" Pasijungiau tiunerį OPENBOX S2 Mini HD.
Atsinaujinau "softą" į 71.Užsisakiau saringo serverį "i-ghost.net", suvedžiau į tiunerį ir viskas kaip ir veikia. Ir visa tai padariau su jūsų forumo ir youtubes pagalba.
Bet kas dabar negerai....
Padariau kanalų paiešką vieną kartą surado apie 240 kanalų- nerado tokių kaip "kinoreis1"2" ,bet surado "kinoreis4 ir 5" na ir daugelį kitų. Tačiau rodė nekoduotus kai kuriuos kanalus. Tada sugalvojau pakartoti paiešką. Senus ištriniau ir pakartojus paiešką- surado apie 420 kanalų: rodo daugumą koduotų kanalų, bet ne su HD kokybe, o nekoduotų kanalų nerodo visai.
Tiesa, nerodo ir su HD nei koduotų nei nekoduotų. kas yra mano padaryta negerai? ka pasiūlysit?
Labai visiems dėkoju iš anksto. Nes aš jau toj informacijos gausybėj pasiklydau ir neberandu teisingsų sprendimų....
P.S. Esu užsisakęs paketą is i-ghost НТВ Плюс, НТВ Плюс HD + Триколор

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė sieksnis » Šeš Rgs 20, 2014 8:52 pm

Tai kam skenuoji visą palydovą? Skenuok tik tuos dažnius kuriuos reikia http://www.flysat.com/ntvplus.php (jei tokių imtuve nėra - įsivesk rankiniu būdu)
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

edvin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 681
Užsiregistravo: Tre Gru 30, 2009 3:49 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė edvin » Šeš Rgs 20, 2014 9:12 pm

aurora1243 rašė:Labas vakaras, sat pasaulio profesionalai!
Aš esu visiškas naujokas šitoje sritije. Ir reikalinga pagalba. Nusprendžiau įsigiti satelito lėkštę, galvą ir tiunerį ,taip ir padariau.
Viską kaip ir pasidariau: pasikabinau lėkštę su galva "cirkulerinę" sureguliavau ant "eutelsat 36A/Ku" Pasijungiau tiunerį OPENBOX S2 Mini HD.
Atsinaujinau "softą" į 71.Užsisakiau saringo serverį "i-ghost.net", suvedžiau į tiunerį ir viskas kaip ir veikia. Ir visa tai padariau su jūsų forumo ir youtubes pagalba.
Bet kas dabar negerai....
Padariau kanalų paiešką vieną kartą surado apie 240 kanalų- nerado tokių kaip "kinoreis1"2" ,bet surado "kinoreis4 ir 5" na ir daugelį kitų. Tačiau rodė nekoduotus kai kuriuos kanalus. Tada sugalvojau pakartoti paiešką. Senus ištriniau ir pakartojus paiešką- surado apie 420 kanalų: rodo daugumą koduotų kanalų, bet ne su HD kokybe, o nekoduotų kanalų nerodo visai.
Tiesa, nerodo ir su HD nei koduotų nei nekoduotų. kas yra mano padaryta negerai? ka pasiūlysit?
Labai visiems dėkoju iš anksto. Nes aš jau toj informacijos gausybėj pasiklydau ir neberandu teisingsų sprendimų....
P.S. Esu užsisakęs paketą is i-ghost НТВ Плюс, НТВ Плюс HD + Триколор
kazkaip idomiai su ta paieska .viena kart tiek kanalu ,kitakart dvigubai daugiau .koks signalo stiprumas ? jei neranda visu kanalu ,reiskia nera visi transponderiai surasyti imtuve ,reikia rankiniu budu susivesti ir nuskanuoti po viena.

aurora1243
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 6:22 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė aurora1243 » Šeš Rgs 20, 2014 9:33 pm

Signalo stiprumas 100%
Ir man pačiam labai keista dėl kanalų. na kadangi aš naujokas gal kažką darau ne taip.
Ir dar nesuprantu dėl ne koduotų kanalų kodėl jų nerodo... Dar prieš skanavimą kai ką rodė, o db nerodo. ar taip gali būti? ir kodėl? aš nebekalbu apie HD kanalus jų visai nerodo.

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių