• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

kaip prisijung prie samsung internet@TV

Viskas apie televizorius ir jų galimybes.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, chiapa

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė marko22 » Pen Rgp 10, 2012 2:39 pm

salakas rašė: cia manau ne vien playeris kaltas o ir tas serveris is kurio stremini ,man gerai eina visi ir hd kanalai is to kur tau paskutini daviau tai atsidarineja is puse oboroto taip sakant :D
Na pas mane is puse abaroto neatsidarineja,bet SD kanalai kur daviai eina normaliai,HD nekaip.Is kitu pleilistu kai kurie hd kanalai kaip ir normaliai dirba.Internatas zebros 4mb .Streaminat is vu+ su kompu sukas normaliai HD,o su tv jau daznai butinas.Kazkur skaiciau,kad ES tv su lmod plejeriu butinas.

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Pen Rgp 10, 2012 5:44 pm

na pas mane ir su es ir su c sukasi normaliai ,netgi paleidus abu kartu rodo gerai,gal turi reiksmes kad atstumas nuo teo stotes apie 30 metru,as tikrai gaunu ju deklaruojama 4mb greiti o tai buvau pas viena veikeja laukuose tai greitis tik 1,7mb
yra kaip yra

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė openbox » Pen Rgp 10, 2012 8:21 pm

Pakibau, atrodytų ant vaikiškos klaidos.
Išarchyvuoju nStream.zip
Vėl jį suarchyvuoju ar su windovsiniu archyvatoriumi ar su 7zip ar su WinZip, bet televizorius jau to archyvo nebemato.
Nesuprantu, su kokiu archyvatoriumi būna suarchyvuoti widžesai.

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Pen Rgp 10, 2012 8:34 pm

va ikeliau video kas pas mane daros http://videogaga.one.lt/video?id=odldktxmqldowwyxmwy

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Pen Rgp 10, 2012 8:53 pm

openbox rašė:Pakibau, atrodytų ant vaikiškos klaidos.
Išarchyvuoju nStream.zip
Vėl jį suarchyvuoju ar su windovsiniu archyvatoriumi ar su 7zip ar su WinZip, bet televizorius jau to archyvo nebemato.
Nesuprantu, su kokiu archyvatoriumi būna suarchyvuoti widžesai.
nezinau kas do reikalas raso winrar zip arcchyvas isarchivavus su winrar ir vel suarchivavus truksta apie 500b
yra kaip yra

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Pen Rgp 10, 2012 8:58 pm

tiomka rašė:va ikeliau video kas pas mane daros http://videogaga.one.lt/video?id=odldktxmqldowwyxmwy
cia ne tavo neto kalte,reiktu pasiziuret kur randasi tas servas ,bet greiciusiai labai daug prisijunge prie to servo tai tave ir neprijungia, seip ziuriu der nesusigundei parsisiusti nauju vidzetu
yra kaip yra

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė openbox » Šeš Rgp 11, 2012 11:39 am

Gal kokiame forume pas rusus matėte kokį archyvatorių naudoja zip failų sukūrimams?

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Šeš Rgp 11, 2012 12:35 pm

salakas rašė:
tiomka rašė:va ikeliau video kas pas mane daros http://videogaga.one.lt/video?id=odldktxmqldowwyxmwy
cia ne tavo neto kalte,reiktu pasiziuret kur randasi tas servas ,bet greiciusiai labai daug prisijunge prie to servo tai tave ir neprijungia, seip ziuriu der nesusigundei parsisiusti nauju vidzetu
bet cia juk originalus widgetai jie turi veikt kitaip samsung sau daro negerai...

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Šeš Rgp 11, 2012 3:43 pm

tiomka rašė:
salakas rašė:
tiomka rašė:va ikeliau video kas pas mane daros http://videogaga.one.lt/video?id=odldktxmqldowwyxmwy
cia ne tavo neto kalte,reiktu pasiziuret kur randasi tas servas ,bet greiciusiai labai daug prisijunge prie to servo tai tave ir neprijungia, seip ziuriu der nesusigundei parsisiusti nauju vidzetu
bet cia juk originalus widgetai jie turi veikt kitaip samsung sau daro negerai...
prie ko cia samsungo firma,jutube failai yra patalpinti kazkokiam tai serveryje ,vidzete tik nurodytas adresas ,tamsta pats galit patalpinti video ir paskui pats ziuret per jutube
yra kaip yra

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Šeš Rgp 11, 2012 3:53 pm

openbox rašė:Gal kokiame forume pas rusus matėte kokį archyvatorių naudoja zip failų sukūrimams?
as tai darau taip: pasirenku suarchyvuota vidzeta,spaudziu desini peles klavisa,spaudsiu atidaryti naudojant pasirenku, windovs narsykle ,redeguoju,uzdarau issaugodamas pakeitimus,o dar geriau viska atlikti linux aplinkoje
yra kaip yra

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė openbox » Sek Rgp 12, 2012 10:28 am

salakas rašė:
openbox rašė:...o dar geriau viska atlikti linux aplinkoje
Aš ir taip manau. Kad viskas atliekama Linux aplinkoje. Nes su kokiu archyvatoriumi bedariau zip failus - telikas jų nemato.

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Sek Rgp 12, 2012 2:03 pm

salakas rašė:prie ko cia samsungo firma,jutube failai yra patalpinti kazkokiam tai serveryje ,vidzete tik nurodytas adresas ,tamsta pats galit patalpinti video ir paskui pats ziuret per jutube
tai jeigu samsung telikuose idiegta funkcija neveikia juk nuo to ir kencia samsung vardas o ne kazkoks serveris ir del to jie turetu buti suinteresuoti stabiliu veikimu. as turiu omeny tai kas liecia ju patvirtintus ir siulamus widgetus apps store.
salakas rašė:seip ziuriu der nesusigundei parsisiusti nauju vidzetu
As juk minejau kad neatsiuncia man tu widgetu. as pasijungiu prie tavo duoto IP,padarau ''naudotojo programu sinchronizavimas'' bet rezultatas tas pats kaip tame video kuri idejau-rodo kad vyksta conecting ir viskas

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Sek Rgp 12, 2012 3:18 pm

tiomka rašė:
salakas rašė:prie ko cia samsungo firma,jutube failai yra patalpinti kazkokiam tai serveryje ,vidzete tik nurodytas adresas ,tamsta pats galit patalpinti video ir paskui pats ziuret per jutube
tai jeigu samsung telikuose idiegta funkcija neveikia juk nuo to ir kencia samsung vardas o ne kazkoks serveris ir del to jie turetu buti suinteresuoti stabiliu veikimu. as turiu omeny tai kas liecia ju patvirtintus ir siulamus widgetus apps store.
salakas rašė:seip ziuriu der nesusigundei parsisiusti nauju vidzetu
As juk minejau kad neatsiuncia man tu widgetu. as pasijungiu prie tavo duoto IP,padarau ''naudotojo programu sinchronizavimas'' bet rezultatas tas pats kaip tame video kuri idejau-rodo kad vyksta conecting ir viskas
o kokiu vardu tamsta prisijungiat ? o kaip su atnaujinimais as viena atnaujinau iki 3015 kita iki 3023 ir abu eina graziausiai o tu pabandyk iejes i nustatymus paspausti ant pirmos eilutes po to ant atsatatyti
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Sek Rgp 12, 2012 3:53 pm

develop

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Sek Rgp 12, 2012 4:16 pm

tiomka rašė:develop
nu ka katik pabandziau atstatyti,viska susitvarkiau is naujo pasileidau jutube, nes anksciau buvau pasirinkes rusija galvojau kad cia suo pakastas ,dabar pasmane tie patys nustatymai kaip ir pastave jutube rodo !!!!!! taigi samsung firma nekalta kaip sakiau pabandyk atstatyt internet tv gal pats ka prisidirbai
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Sek Rgp 12, 2012 4:32 pm

kaip suprast ''atstatyt'' ? kad pas kitus veikia as zinau bet kodel pas mane neveikia to niekaip negaliu issiaiskint... :(

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Sek Rgp 12, 2012 4:44 pm

tiomka rašė:kaip suprast ''atstatyt'' ? kad pas kitus veikia as zinau bet kodel pas mane neveikia to niekaip negaliu issiaiskint... :(
nagi rasiau:pabandyk iejes i nustatymus paspausti ant pirmos eilutes po to ant atsatatyti, cia kai ieini i internet tv
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Sek Rgp 12, 2012 7:03 pm

as atstatau bet tie visi widgetai atsiranda vel... ta prasme ju neatsiuncia(nes siunciant rodo siuntimo logo)o staigiai jie visi atsiranda. taip ir pas tave?

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Sek Rgp 12, 2012 7:08 pm

tiomka rašė:as atstatau bet tie visi widgetai atsiranda vel... ta prasme ju neatsiuncia(nes siunciant rodo siuntimo logo)o staigiai jie visi atsiranda. taip ir pas tave?
nu kad ne pas mane juos: 17 vnt sikart siunte kokias 5 min tu kazka darai netaip o to paslaugos blokavima kartais nepasirinkai? man atrodo kad reik atstatyti kai esi prisijunges kaipo develop
Paskutinį kartą redagavo salakas Sek Rgp 12, 2012 7:20 pm, redaguota 1 kartą(us).
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Sek Rgp 12, 2012 7:19 pm

na lyg ir ne. kur tas pasirinkimas? cia kur matau yra ''pakeisti paslaugos blokavimo slaptazodi'' tik... as kai ikisu usb wifi tai kazkaip idomiai man ten jungiasi prie tinklo. Kai pasirenku ''tinklo testas'' visur ismeta varneles tik paskutinej eilutej ''interneto paslaugos testas'' vis nepatvirtina ir zemiau raso ''bando tinklo prisijungima''. tas pat pakibimas kaip ir visur kur tik jungiuosi... bet tv isjungus ir ijungus(nes kitaip is ''tinklo testas'' iseit negaliu) einu i internet@TV->nustatymai->ypatybes->tikrinu rysi ir rodo kad viskas ok sparta apie 4Mbps

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Sek Rgp 12, 2012 7:29 pm

tiomka rašė:na lyg ir ne. kur tas pasirinkimas? cia kur matau yra ''pakeisti paslaugos blokavimo slaptazodi'' tik... as kai ikisu usb wifi tai kazkaip idomiai man ten jungiasi prie tinklo. Kai pasirenku ''tinklo testas'' visur ismeta varneles tik paskutinej eilutej ''interneto paslaugos testas'' vis nepatvirtina ir zemiau raso ''bando tinklo prisijungima''. tas pat pakibimas kaip ir visur kur tik jungiuosi...
o ant tinklo saranka ka esi pasirinkes? automat ar 192.168.1.199 ,255.255.255.0 , 192.168.1.254, dns 192.168.1.254 cia tavo problema ir yra o wifi pas tave originalas ar ne ,jei nepades skaiciuku suvedimas ieskok kas pades nustatyt. pas tave teo?koks rauteris
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Sek Rgp 12, 2012 7:45 pm

pas mane nnt (vietinis tiekejas) pasirinkes esu automat. wifi originalus. o kur man gaut nustatymus? pas tiekeja ar yra kazkokie bendri?

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Sek Rgp 12, 2012 8:05 pm

tiomka rašė:pas mane nnt (vietinis tiekejas) pasirinkes esu automat. wifi originalus. o kur man gaut nustatymus? pas tiekeja ar yra kazkokie bendri?
jo pas ji, cia ko gero jis yra prichimicines , as pries kelis metus irgi naudojaus tokio veikejo paslaugomis, tai uzkniso jodai ,perejau i teo tai biski atsigavau ,pala juk pas tave tur buti rauteris tai gal jo nustatymose kkas nors netaip ,del viso pikto pastatyk ant rankinio,galpasirodys skaciukai pas mane pasirodo
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Sek Rgp 12, 2012 8:48 pm

jo rauteris yra bet as jo niekad nenustatynejau.kaip pajungiau taip ir veikia.Kiti irenginiai be problemu pasijungia... nustacius ''rankini'' visur ismeta nuliukus

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Sek Rgp 12, 2012 9:42 pm

tiomka rašė:jo rauteris yra bet as jo niekad nenustatynejau.kaip pajungiau taip ir veikia.Kiti irenginiai be problemu pasijungia... nustacius ''rankini'' visur ismeta nuliukus
Для подключения к беспроводной сети телевизор необходимо соединить с беспроводным IP-устройством совместного доступа.
Если беспроводное IP-устройство совместного доступа поддерживает протокол DHCP, то для подсоединения телевизора к беспроводной сети можно использовать протокол DHCP или статический IP-адрес.
xx Выберите свободный канал для беспроводного IP-устройства совместного доступа. Если выбранный канал занят другим
устройством, установленным рядом, то могут возникнуть помехи или перебои со связью.
xx Система безопасности, отличная от перечисленных ниже, не будет работать на телевизоре.
xx Если выбран режим High-throughput (Greenfield) 802.11n в чистом виде и в качестве типа шифрования для точки доступа выбран WEP, TKIP или TKIP-AES (WPS2Mixed), телевизоры Samsung не будут поддерживать подключение в соответствии с новыми спецификациями сертификата Wi-Fi.
xx Если точка доступа поддерживает WPS (Wi-Fi Protected Setup), то к сети можно подключиться методом нажатия одной кнопки (PBC) или с помощью PIN-кода. WPS автоматически настроит SSID и ключ WPA для каждого режима.
xx Если используемый маршрутизатор, модем или устройство не сертифицированы, возможно, их не удастся подключить к телевизору с использованием адаптера беспроводной локальной сети Samsung.
xx Методы подключения: Подключение к беспроводной сети можно настроить шестью способами.
–– Автонастройка Samsung
–– PBC (WPS)
–– Автонастройка (с помощью функции автоматического поиска сети)
–– Настройка вручную
–– SWL (Samsung Wireless Link)
–– Ad-Hoc
xx При подключении через концентратор USB или с помощью удлинительного кабеля USB, отличного от кабеля Samsung, адаптер беспроводной локальной сети Samsung может не распознаваться или работать неправильно.
yra kaip yra

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių