• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

VH1 CLASSIC GERBĖJŲ KLUBAS

Nuotraukų albumai, Yotube vaizdai, redagavimo programos, foto ir video technika, muzikos klipai

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Sek Lap 05, 2006 9:05 pm

užmiršau parašyti apie muziką, kuboje nuo ryto ligi vakaro grodavo ŽUVIS aš ŽUVIS :D :D
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Šeš Lap 11, 2006 5:34 pm

BUVAU IŠVYKĘS, O GRYŽĘS RADAU NAUJĄ SERVERIO JĖGA...... Gal vakarais neužsilauž...... :evil:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Šeš Lap 11, 2006 5:39 pm

sveikas remigijau,as irgi buvau isvykes darbo reikaliukais.greitis geras :D
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Šeš Lap 11, 2006 5:51 pm

malonu matyti klubo lankytoja gal įšiandien atidarom klubelį :partyman: :partyman:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Šeš Lap 11, 2006 6:22 pm

na laukiu sveteliu i vakara.bet kol kas dar nesuguzeje :D
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Šeš Lap 11, 2006 6:29 pm

atiduodant pagarba tiems laikams, galim pašnekėti apie tų laikų lankytinas uostamiesčio vietas( žinoma susijusias su muzika). ..... kulturkę,stroikę fanierkę,portiankę.... :lol:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Šeš Lap 11, 2006 7:28 pm

...biski veliau zvejukai,pas alberta(pirmas klubas berods) :D
atsimenu kazkokiu budu i klp buvo atvaziaves Jan Gilan is Deep Puurple.Gavom su chebryte biletus i zalgirio stadiona.Ot tai buvo renginys :shock: is tikruju buvom soke.Prisipirkom po to pilstomo alaus i slovikus,pasiemem mage ir darem roko vakara(ar du vakarus)ant *pistoleto* prie mukrano perkelos.Buvo smagu,bet surinko mumis varanokai po to.... :smile:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ant Lap 14, 2006 6:58 pm

kai perkėlos nebuvo ant pistoeto unguriai,karšiai, ir ešeryščios kibdavo, aš ten pusę vaikystės praleidau,,, :sad:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Sek Lap 26, 2006 7:10 pm

per tuos darbus ir klubelis aptingo, gal yra norinčių šį vakarą užsukti... galėtumen pakalbėti apie Vilnių, koks jis buvo mirštant TSRS... :cry:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Sek Lap 26, 2006 11:29 pm

Na laikantis skyrelio pavadinimo, kyla puikus prisiminimai apie Lazdynu alaus bara... tais laikais (apie 1982-83m) TARYBINIAM PILIECIUI siame bare sukaupta alaus atributikos (etikeciu, padekliuku, skardiniu ir t.t) kolekcija dare tikrai gera ispudi :D buvo pribloskianti...o dar patefonas su dviem vertushkem ir originaliom vakarietiskom plokstelem (diskais kaip tuo metu vadinom :smile: ) buvo fantastika...ir prie viso to dar barmenas su balta prijuoste rukantis pypke! Aisku galima pamineti Rudininku kiaules ausis ir Zemaiciu to pacio gyvuno kojas... :grin: o jai dar gaudavai Baltijos alaus....velniai nemate, sutinku kad griztu tarybu valdzia, aisku jeigu grazins ir mano jaunyste... :?

starkis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 9:14 pm
Susisiekti:

Standartinė starkis » Pen Gru 22, 2006 11:05 pm

remigijus rašė:per tuos darbus ir klubelis aptingo, gal yra norinčių šį vakarą užsukti... galėtumen pakalbėti apie Vilnių, koks jis buvo mirštant TSRS... :cry:
remigijau,keisk vala,dek nauja riperi ir i kova,netuose vandenyse brakonieriauji,ten buvo skyriukas RAKTAI,o ne pasilazdavokim :lol: :lol: :lol:

Vartotojo avataras
rainas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 11:01 am
Miestas: Zalioji mylia
Susisiekti:

Standartinė rainas » Pen Gru 22, 2006 11:43 pm

Geriau padainuokim apie Meksikos miesta Gvatemala :x
They can take our lives but they can't take our freedom!

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Šeš Gru 23, 2006 10:42 am

arba apie Nigerijos Port Charkort.Man buvo astuoniolika ir as tratinau 40 metu negre.Atsimenu papai buvo vos ne iki kelenu.O kainavo ji dvi koncervu dezutes(sardinela su tomatais)
kosmarai kankino po to.... :shock:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
rainas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 11:01 am
Miestas: Zalioji mylia
Susisiekti:

Standartinė rainas » Šeš Gru 23, 2006 12:29 pm

:D
They can take our lives but they can't take our freedom!

Vartotojo avataras
minde
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pen Lap 03, 2006 11:14 pm
Miestas: K.Naumiestis
Susisiekti:

Standartinė minde » Šeš Gru 23, 2006 7:50 pm

TO SEEWOLF .GAL TU GERIAU SUKURK TEMA "TIE KURIU AS NETRATINAU" BUS LENGVIAU

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Šeš Gru 23, 2006 8:23 pm

minde rašė:TO SEEWOLF .GAL TU GERIAU SUKURK TEMA "TIE KURIU AS NETRATINAU" BUS LENGVIAU
siaip as tai apie moterys.TU KURIU,tikrai nesu :grin: :grin:
daro premieras savo vistiek su xxx bushdo kanalu.Neziurekit chebra jo :smile: neziurekit
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Šeš Gru 23, 2006 11:36 pm

kas čia do nešvankybės,,,,, klube kalbėkite mandagiai ir apie moteris ir apie vaikus, ir apie bušido,,,,, o jeigu papai iki kelių,,,, tai kad nemaišytų reikia užrišti jūriniu mazgu už nugaros,,,, viskas,,,,rytoj reiks atidaryti klubelį ir pakalbėti apie kultūra.... :cool:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Šeš Sau 13, 2007 7:51 pm

Žiūriu į statistika, klubelis populiarus skaitovų tarpe. tai gal yra norinčių šiandien užeiti prie alaus bokalo.... :grin:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Šeš Sau 13, 2007 7:54 pm

įdomi temukė šovė į galvą..... gerai kad galva kieta.... galėtume pakalbėti apie Tarybinių laikų kontrabandą, manau tiktų VH1 Classic temai... :smile:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Šeš Sau 13, 2007 7:59 pm

Na kagi kaip seniausias Klaipėdietis bent jau šiame forume, pagyvensiu linksmais prisiminimais apie džinsus(tikrus žinoma),diskus(vinilinius o ne vanilinius,ir tikrai ne kompaktinius) na ir dar apie kokia nors forsą(jei dar kas prisimena šį jūreivišką žargoną)
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Šeš Sau 13, 2007 8:14 pm

Džinsai kasdieninės daugelio Lietuvos piliečių kelnės, kažkada buvo labai madingos ir brangios. Juos Sovietmečiu devėdavo išskirtinių pažiūrų žmonės,,,,,,kol nepradėdavai žiūrėti į mergas džinsai visai nedomindavo.....jei nežiūri į mergas reiškia neklausai madingos muzikos(abba, boni m, smokie, rolingai, sweet, kiss ir t.t), jei neklausai muzikos, reiškia esi snarglius, jei esi snarglius tai snarglys būtinai ilgas ir žalias ir visi tave kieme į subinę spardo...... bet jeigu tu su džinsais (žinoma blunkančiais) dar ilgi plaukai(dabar pagaliau grįžta į madą) ir nors kelis akordus pabrazdini gitara.....tada esi mažų mažiausiai ant bangos,kiemo liūtas..... :grin:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Šeš Sau 13, 2007 9:02 pm

...būti ant bangos ....irgi priklausė nuo džinsų markės ( šiais laikais to niekas nesupranta)..... žemiausia kategorija būdavo sezoniniai iš plonos medžiagos... jie dažniausai būdavo šviesiai žydros spalvos.....eina pilietis su tokiais per Klaipėdos centrą... palydi jį paniekinami žvilgsniai ir tie kurie be džinsų meta repliką.....SEZONKĖS....
aukščiausia kategorija turėjo Levukai (ne lievukai,o pilnas pavadinimas Levi s straus), be abejonės Lee, Wrangler, na ir žinoma Jūreivių mylima firma Montana.... :grin:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Šeš Sau 13, 2007 9:09 pm

remigijus rašė:Džinsai kasdieninės daugelio Lietuvos piliečių kelnės, kažkada buvo labai madingos ir brangios. Juos Sovietmečiu devėdavo išskirtinių pažiūrų žmonės,,,,,,kol nepradėdavai žiūrėti į mergas džinsai visai nedomindavo.....jei nežiūri į mergas reiškia neklausai madingos muzikos(abba, boni m, smokie, rolingai, sweet, kiss ir t.t), jei neklausai muzikos, reiškia esi snarglius, jei esi snarglius tai snarglys būtinai ilgas ir žalias ir visi tave kieme į subinę spardo...... bet jeigu tu su džinsais (žinoma blunkančiais) dar ilgi plaukai(dabar pagaliau grįžta į madą) ir nors kelis akordus pabrazdini gitara.....tada esi mažų mažiausiai ant bangos,kiemo liūtas..... :grin:
Liuks !!! :lol: Nors man mažiau teko pagyventi tais laikais, bet apie džinsus blunkančius pamenu, su kliorke garindavo, tokie balzgani ir nudėvėti rodydavosi... O gal aš klystu? Ech kokia temukė užsivedė, nostalgija prasidėjo tiems laikams be rūpesčių... Kaip dabar pamenu tokius triračius motorolerius kur pieną ir bandeles į darželius išvežiodavo, ir tuos pieno butelius su foliniais kamšteliais... Oi oi

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Šeš Sau 13, 2007 9:17 pm

pienas dar buvo trikampiuose pakeliuose,kurie gerai sprogdavo priplojus.Su dzinsais,esu viena kart uzlekes :oops: .Svarste mokykloi po to...bet dedes mariako-tiekejo neisdaviau :smile:
o ploksteliu esu nemazai pardaves....na pardavinedavo vyresnis brolis.As dazniau shucheris buvau :smile: visvien buvo smagu!o ir pinigu uzkaldavom
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Šeš Sau 13, 2007 9:20 pm

pirmoji trynimo priemonė buvo dvi plytos( 7 dešimtmetis hipių laikai) į šlapius džinsų kišką įdėdavo vieną plytą (silikatinę)o kita iš viršaus trindavo kol pasirodydavo skylės pradžia, ant šiknos būtinai turėdavo būti dvi skylės ir uždėti ant jų flaneliniai margi lopai (Vudstoko įtaka), po to lietuva išrado batų šepety (vietoj plytos) čia jau aštunto dešimtmečio pradžia o vėliau su Gorbiu( gorbočiovo klička) atėjo kooperatyvų ir chlorkės era.....Klaipėda buvo vienintelis miestas kur pieną pildavo į stiklinius vieno litro butelius (Vilniuje Kaune ir visoje lietuvoje 0,5 litro) o tetrapakai rusiški būdavo trikampinuiai..(kaip dabartiniai stringai).. ir varvėdavo per visus kampus... :twisted:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)