• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Kam skirta ši rubrika?

Klausimai ir sprendimai susiję su forumu

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

algirdas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Šeš Bal 07, 2007 7:56 pm
Miestas: Prie Jūros upės
Susisiekti:

Standartinė algirdas » Tre Rgp 06, 2008 2:07 pm

[quote="a95"]1. Adminas visada teisus.
2. Jei Jus manote, kad Adminas neteisus ziur. punkta nr. 1

:shock:[/quote]
Va cia tai visai neblogai paiaskinta [-X ir nevisi cia toki babauziai ...
Paprasciau jau gyvet draugiskai :-P:smile:
Dejau,dedu ir desiu visas pastangas ant jusu problemos sprendimo
Legalus montuotuojas

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Standartinė klarnetas » Tre Rgp 06, 2008 3:22 pm

labai nemegstu kištis i gincus ,tik paskaičius pasisakymus ,norisi pasakyti-ŠA NESIPEŠKIT- YRA SVARBESNIU DALYKU GYVENIME. Forumas yra geras -dulkiu visur kyla ,o tokie ginčai dažnai prie gero nepriveda. Čia mano nuomone ir jos niekam neperšu ,pasirašykit taikos sutartį ir tegyvuoja openbox forumas

Vartotojo avataras
Almanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 869
Užsiregistravo: Pen Sau 11, 2008 5:18 pm
Miestas: Belfast
Susisiekti:

Standartinė Almanas » Tre Rgp 06, 2008 4:00 pm

seip... GERAS forumas,geri ir gerieciai ir blogieciai,o vnature tai man... pabaranu kas cia kas... :)
mda...

Vartotojo avataras
renata
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 2:54 pm
Miestas: playa del Ingles
Susisiekti:

Standartinė renata » Tre Rgp 06, 2008 5:23 pm

[quote="Almanas"]seip... GERAS forumas,geri ir gerieciai ir blogieciai,o vnature tai man... pabaranu kas cia kas... :)[/quote
Oi, Almanas, be keiksmazodziu pasireiske... :D :D :D
jau geras zingsnis taikai :smile:
renata

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

...

Standartinė netikras » Tre Rgp 06, 2008 10:05 pm

Almanas rašė:seip... GERAS forumas,geri ir gerieciai ir blogieciai,o vnature tai man... pabaranu kas cia kas... :)
..as"peterburgo banditus" irgi ziurejau...ir "Zona"...visu sezonu visas serijas..neblogi filmai.. :-P ... :) ...
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Almanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 869
Užsiregistravo: Pen Sau 11, 2008 5:18 pm
Miestas: Belfast
Susisiekti:

Standartinė Almanas » Ket Rgp 07, 2008 1:35 pm

algirdas rašė:
a95 rašė:1. Adminas visada teisus.
2. Jei Jus manote, kad Adminas neteisus ziur. punkta nr. 1

:shock:
Va cia tai visai neblogai paiaskinta [-X ir nevisi cia toki babauziai ...
Paprasciau jau gyvet draugiskai :-P:smile:

Teisus visalaika as,nors ir neteisus, o adminas man tik pritaria :D :D :D

uch.. net uzsivilkau :D :D :D :D
mda...

Tadas-uk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1161
Užsiregistravo: Šeš Gru 09, 2006 8:10 pm
Miestas: palanga-lincolnshire
Susisiekti:

Standartinė Tadas-uk » Ket Rgp 07, 2008 2:02 pm

Gediminas rašė:Labas vakaras.
Taip zinoma.SEEWOLF teisus.As ir nikus keitalioju,ir senas bambeklis,ir zinoma nuskriaustas.
Zinutes kai istrina,ima pyktis ir keitalioji nikus.Nezinau ar cia pastabos paveike,bet SAMPOS moka parasyt kai nori ir viska suprantamai,ir be pykcio.ALGIS82 gal taip pat pasitaisys ir netrins laisva ranka,kad ir nevisai i tema parasytu zinuciu.
Man nereikia,kad visi pyktusi.Paprasciausiai nesinori,kad forumas pasidarytu panasus i kaimynu.Cia smagu pasiskaityt visokiausiu nuomoniu,kad ir is nieko nesuprantanciu zmoniu.O kas su kuo bendrauja uz forumo ribu,tai vienas biesas zino.
Tai tokie bambeklio pastebejimai,jei kam nors dar norisi ka pikto apie mane parasyti,rasykit as butinai perskaitysiu.
Svarbiausia,kad butu maziau pikto tono.
:)
Paveikslėlis
LG(42) 3D LED TV
SAMSUNG 3D SMART TV 46F7000
SAMSUNG 3D SMART TV UE55JU6670 Tizen OS
VU+UNO,VU+SOLO2,VU+DUO2,VU+ULTIMO,T-90 toroid,2.4m gilbertini....
4w-4.8e-13e-16e-19.2e-23e-28.2e
Paveikslėlis
Paveikslėlis

marsas67
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 444
Užsiregistravo: Tre Lap 21, 2007 12:15 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė marsas67 » Tre Rgp 13, 2008 3:04 am

Labas.Si tema manau sukurta admino ne siaipsau kirsinti forumiecius,o tik pasakyti nuomone apie forumo administracija,kitus forumo dalyvius. Rasau del to ,kad moderatorius Algis82 ir Sampos nevisai realei ziuri i ta tema . Jai Bonum1 issake savo nuomone,jie neturi teises svarstyri jo klases susirinkime. O adminas turetu perspet algi82 uz tokius issireiskimus kaip gaidys,ozys ir t.t. Nemanau,kad moderatoriui toki pasisakymai tinka. Foruma skaito juk ne musu siauras ratelis,juk internetas-visur. Be Admino esu labai patenkintas NEO,Petriuku,Seevulf ir kitais forumieciais tik nemegstu issisokeliu. :sad: :grin:

algirdas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Šeš Bal 07, 2007 7:56 pm
Miestas: Prie Jūros upės
Susisiekti:

Standartinė algirdas » Tre Rgp 13, 2008 10:57 am

Sveikas ! Tai cia tos tokios sumaisties ir nebutu buve ,jei bonum-1 butu viska rases savo vardu ir nedejes i kelnes del savo zodziu... Jei jau sakai savo nuomuone ,kokia ji bebutu , tai ko bijot? juk cia virtuali erdve ir tikrai nieko tokio neatsitiks jei issakysi savo ,,palinkejimus,,. Tiktai bus geriau,gal kiek kils diskusija,kurioj daugumoj atv. prieinama susitarimo. O kritikuoti apsimetus ,,gofruotu slangu,, tai jau biski negerai ir gaunasi zmoniu piksdymas :grin: Juk nieko to nebutu ,jei bonumas pats butu parases kad gediminas =bonum1 ....Bet viena svarbiausia dalyka uzmirsti nereikia,kad cia virtuali erdve ir pareigos virtualios. Taip kad is to ne vienas nevalgo duonytes,visi turi darbus ir kaip iseina dalyvaima forume derint su darbais ,seima tai jau kiekvieno asmeninis reikalas.Juk buna visokiu aplinkybiu taip kad pareigos forume-pareigomis o gyvenimas gyvenimu... O cia [b]TIK MEGSTAMAS UZSIEMIMAS[/b] - hobis ir del to nera ko pyktis ir is uz kampo laipint kitus kolegas medin! Geriau jau issiaiskint kas, kaip ir gyvent draugiskai :-? :-? :-?
Dejau,dedu ir desiu visas pastangas ant jusu problemos sprendimo
Legalus montuotuojas

Vartotojo avataras
algis82
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1285
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:38 pm
Miestas: Vilnius 54.63n25.32e
Susisiekti:

Standartinė algis82 » Tre Rgp 13, 2008 9:00 pm

marsas67 rašė:Labas.Si tema manau sukurta admino ne siaipsau kirsinti forumiecius,o tik pasakyti nuomone apie forumo administracija,kitus forumo dalyvius. Rasau del to ,kad moderatorius Algis82 ir Sampos nevisai realei ziuri i ta tema . Jai Bonum1 issake savo nuomone,jie neturi teises svarstyri jo klases susirinkime. O adminas turetu perspet algi82 uz tokius issireiskimus kaip gaidys,ozys ir t.t. Nemanau,kad moderatoriui toki pasisakymai tinka. Foruma skaito juk ne musu siauras ratelis,juk internetas-visur. Be Admino esu labai patenkintas NEO,Petriuku,Seevulf ir kitais forumieciais tik nemegstu issisokeliu. :sad: :grin:
rask tokius issireiskimus kaip gaidys,ozys ir t.t. iskirus apie ukrainiecius buvo paryta zodelis gaidziai,kada apciupinesi minimum 500 opena sf-10 ir sf-20 ispradziu ju paleidimo i rinka tada as paziuresiu kokia bus tavo nuomone.
Forume turi buti tvarka! rasykite tvarkingai i tema
man tai idomu kur tie forumieciai dingo kurie raso,skambineja,i akys sako bardakas negalima rasti infos KO TYLIT A JAU PATENKINTI

Vartotojo avataras
neriuks007
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 792
Užsiregistravo: Šeš Rgp 25, 2007 4:22 pm
Miestas: ukmerge

Standartinė neriuks007 » Ket Rgp 14, 2008 11:37 am

uzvare ant taves algi :) ,siaip kiek pastebejau sitam forume issisokeliu nepastebejau,cia gana draugiskas kolektyvas ko nepasakytum apie kitus tos pacios srities forumus.dziaukites naujokai kad sio forumo adminai moderatoriai ir kiti forumieciai turi kantrybes su visais klausimais. na jei kada issprudo koks zodelis tai neverta cia pykti.visi klystam..... :)

marsas67
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 444
Užsiregistravo: Tre Lap 21, 2007 12:15 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė marsas67 » Pen Lap 21, 2008 9:18 pm

Neo .As apie tave buvau biski kitos nuomones... :x

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pen Lap 21, 2008 9:43 pm

marsas67 rašė:Neo .As apie tave buvau biski kitos nuomones... :x
Dėkui. Manau mes vienas kito nesupratome. Aš jums juk parašiau į PM.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių