• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

IPTVgrotuvas Samsung televizoriui 2.55_LT ver

Viskas apie televizorius ir jų galimybes.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, chiapa

apuokas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 320
Užsiregistravo: Pir Sau 22, 2007 9:11 pm
Miestas: Biržai
Susisiekti:

Re: IPTVgrotuvas Samsung televizoriui 2.55_LT ver

Standartinė apuokas34 » Šeš Lie 12, 2014 5:47 pm

Svarbiausia internetą telike pasijungti per lan laidą , ne per wifi .Tada strigimų tikimybe smarkiai mažesne.
E-85 Openbox S6 ;Openbox S4; Opticum 403; UE55ES8000SXXH

Vartotojo avataras
rolis72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 174
Užsiregistravo: Sek Sau 23, 2011 2:43 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: IPTVgrotuvas Samsung televizoriui 2.55_LT ver

Standartinė rolis72 » Šeš Lie 12, 2014 5:48 pm

apuokas34 rašė:Svarbiausia internetą telike pasijungti per lan laidą , ne per wifi .Tada strigimų tikimybe smarkiai mažesne.
Pas mane per Wi-Fi pajungta ir beveik jokiu strigimu,aisku kas neveikia tai neveikia,bet kas pasileidzia tai labai retai kada pristringa,su senu routeriu budavo,kad daznai striginedavo,o ipac kai vaikai pagrindini kompa isijungdava ir zaisdavo savo CS zaidima,bet dabar kai nusipirkau Asus RT-N56U baigesi problemos.

Pavelas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: Sek Lie 07, 2013 1:53 am
Susisiekti:

Re: IPTVgrotuvas Samsung televizoriui 2.55_LT ver

Standartinė Pavelas » Sek Lie 13, 2014 7:01 pm

rolis72 rašė:
apuokas34 rašė:Svarbiausia internetą telike pasijungti per lan laidą , ne per wifi .Tada strigimų tikimybe smarkiai mažesne.
Pas mane per Wi-Fi pajungta ir beveik jokiu strigimu,aisku kas neveikia tai neveikia,bet kas pasileidzia tai labai retai kada pristringa,su senu routeriu budavo,kad daznai striginedavo,o ipac kai vaikai pagrindini kompa isijungdava ir zaisdavo savo CS zaidima,bet dabar kai nusipirkau Asus RT-N56U baigesi problemos.
Apie routeri as irgi pagalvojau. Dabar kolkas jau senokas DLINK DIR-615, gal reiks pabandyt pakeist. Galvojau i TP-Link TL-WDR4300

arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2393
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: IPTVgrotuvas Samsung televizoriui 2.55_LT ver

Standartinė arturas101 » Sek Lie 13, 2014 8:32 pm

tankistas rašė:Kino Teatro rubrikoje nauja skiltis - IPTV.
Ten 5 m3u listai iš užsienio.
Rusiški, ukrainietiški ir angliški kanalai.
Listai nuolat peržiūrimi ir nebeveikiantys atnaujinami.
Viskas nemokamai.
Testuokite.
Apie neveikiančius listus praneškite. Jie bus pakeisti veikiančiais.
Kazko pas mane su androidiniu priedeliu tie listai neina, raso - klaida. Gal kokio papildomo playerio reikia?

lizunas89
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: Tre Rgs 23, 2009 3:37 pm
Susisiekti:

Re: IPTVgrotuvas Samsung televizoriui 2.55_LT ver

Standartinė lizunas89 » Tre Lie 23, 2014 10:30 am

Laba,
Pas mane F6510 ir jau senokai pastebėjau, kad IPTV kanaluose neatpažįstami baltijos šalių (LT, LV, EE) garso takeliai, rodomi kaip nežinomi. Būtų VSB, Viasat Premium kanaluose tai puikiai įsitikinti galima.

Taigi, norėjau paklausti, ar taip yra ir su kitos serijos televizoriais? :)

Pats asmeniškai bandžiau ieškoti, kur galima būtų kreiptis, kad mano žinutė nukeliautų iki samsung delevoper'ių, bet paieškos buvo nesėkmingos.

Vartotojo avataras
tankistas
Adminas
Adminas
Pranešimai: 3502
Užsiregistravo: Ket Gru 02, 2010 1:52 pm
Miestas: Virtualus Pasaulis
Susisiekti:

Re: IPTVgrotuvas Samsung televizoriui 2.55_LT ver

Standartinė tankistas » Tre Lie 23, 2014 8:54 pm

lizunas89 rašė:Laba,
Pas mane F6510 ir jau senokai pastebėjau, kad IPTV kanaluose neatpažįstami baltijos šalių (LT, LV, EE) garso takeliai, rodomi kaip nežinomi...
Bet galima užstatyti, kad kalbėtų lietuviškai?
Admin. No comment!

lizunas89
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: Tre Rgs 23, 2009 3:37 pm
Susisiekti:

Re: IPTVgrotuvas Samsung televizoriui 2.55_LT ver

Standartinė lizunas89 » Ket Lie 24, 2014 8:44 pm

Taip, galima, bet neptogu, ypač kai nusistatai, kad numatytoji būtų lietuviškai, bet kai neatpažįsta to neįvykdo.
Pertvarkant visą grotuvo variklį, testavau ir gavau, kad lietuviškam, estiškui ir latviškui takeliui suteikia tą patį kalbos kodą.
Tai įdomu pasidarė, ar čia tik ant F serijos taip yra, ar pas visus.
Dar toks įdomus pastebėjimas dėl kanalų, su daugiau nei trys audio takeliai. Pajungus tokį kanalą, tarkim TV1000 premium (Lietuvių, Latvių, Anglų, Rusų) jis stringa, bet būna atvejų, kai nestringa, bet kai tik perjungi audio takelį ir pradeda. Būna atvejų, kad nustoja strigti, bet vistiek pasitaiko momentų, kai stringa, arba mėto plytom per visą vaizdą.

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: IPTVgrotuvas Samsung televizoriui 2.55_LT ver

Standartinė cvykas » Tre Lie 30, 2014 11:22 pm

Informacija

Ir taip su Sašos Megaportalu reikalai tokie. Ryšium su tuom kad kiekviena diena pas jį jungdavosi virš 20 tukst žmonių iš viso pasaulio ir visi tik laukdavo kad gal kas kitas parems serverio darbą. Na ir prisilaukė.
Nuo pat pirmos dienos aš jam padėjau įkurti Megaportalą. Ir laimėje ir nelaimėje vis buvome kartu. Ir šiandien mes kartu. Padedu jam padaryti jog prie VIP (pilno portalo) patektų tik tie žmonės kurie padės susimokėti už serverį kuriame yra Megaportalas. Dabar jau Vytas121 pagalba Megaportalas užkurtas. Bet neilgai. Kada viską sutvarkysime į Megaportalą bus galima patekti tik pagal jūsų įrenginio mac adresą. Nors ne 100% tačiau galvojame ir apie IPTV.

Planuose yra ir smarkiai apkarpytas atviras portalas. Ten jeigu pas ka bus gera širdelė tai sumokės už serverį ir vėl visi žiūrės. Bet dar klausimas ar tas atviras portalas bus. Na matysim.
Padėtis šiuo metu tokia todėl kad žmonės net už save negali susišelpti ir žiūri i kaimyną galvodamas va kokis aš protingas o tas durniukas.
Kas norėsit bent kiek padėti išlaikyti Megaportalo serverį tai rašykit man į PM.
Vu+, Android, Raspberry Pi

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: IPTVgrotuvas Samsung televizoriui 2.55_LT ver

Standartinė vytas121 » Ket Lie 31, 2014 7:56 pm

cvykas rašė:Informacija

Ir taip su Sašos Megaportalu reikalai tokie. Ryšium su tuom kad kiekviena diena pas jį jungdavosi virš 20 tukst žmonių iš viso pasaulio ir visi tik laukdavo kad gal kas kitas parems serverio darbą. Na ir prisilaukė.
Nuo pat pirmos dienos aš jam padėjau įkurti Megaportalą. Ir laimėje ir nelaimėje vis buvome kartu. Ir šiandien mes kartu. Padedu jam padaryti jog prie VIP (pilno portalo) patektų tik tie žmonės kurie padės susimokėti už serverį kuriame yra Megaportalas. Dabar jau Vytas121 pagalba Megaportalas užkurtas. Bet neilgai. Kada viską sutvarkysime į Megaportalą bus galima patekti tik pagal jūsų įrenginio mac adresą. Nors ne 100% tačiau galvojame ir apie IPTV.

Planuose yra ir smarkiai apkarpytas atviras portalas. Ten jeigu pas ka bus gera širdelė tai sumokės už serverį ir vėl visi žiūrės. Bet dar klausimas ar tas atviras portalas bus. Na matysim.
Padėtis šiuo metu tokia todėl kad žmonės net už save negali susišelpti ir žiūri i kaimyną galvodamas va kokis aš protingas o tas durniukas.
Kas norėsit bent kiek padėti išlaikyti Megaportalo serverį tai rašykit man į PM.
Sita reikala mano nuomone reikejo daryti jau tada,kai Sasa perejo i mokama serveri,o placioji rusu salis nesugeba sumesti keletos kapeiku,kad sumoketi uz servo nuoma...
As uz tai,kad apriboti laisva priejima prie portalo!Tegul bus nors vienkartine ar daugkartine keliu kapeiku parama del portalo islaikymo!
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

Vartotojo avataras
tankistas
Adminas
Adminas
Pranešimai: 3502
Užsiregistravo: Ket Gru 02, 2010 1:52 pm
Miestas: Virtualus Pasaulis
Susisiekti:

Re: IPTVgrotuvas Samsung televizoriui 2.55_LT ver

Standartinė tankistas » Pen Rgp 01, 2014 7:19 am

O chiapa dar dirba prie IPTV projekto?
Admin. No comment!

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: IPTVgrotuvas Samsung televizoriui 2.55_LT ver

Standartinė cvykas » Pen Rgp 01, 2014 7:52 am

tankistas rašė:O chiapa dar dirba prie IPTV projekto?
Jo, kiek turi laiko tai priseda. Tik visiems dabar atostogu metas :)
Vu+, Android, Raspberry Pi

chiapa
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: Tre Sau 31, 2007 3:16 pm
Susisiekti:

Re: IPTVgrotuvas Samsung televizoriui 2.55_LT ver

Standartinė chiapa » Šeš Rgp 30, 2014 9:16 am

Sveiki, išleidau naują grotuvo versiją:
http://www.satpasaulis.lt/viewtopic.php?f=74&t=18857

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)