• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

netbox ir HH

Tam, kad matyti daugiau...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
laimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 829
Užsiregistravo: Pir Gru 04, 2006 4:05 pm
Miestas: siauliai
Susisiekti:

netbox ir HH

Standartinė laimonas » Šeš Spa 09, 2010 9:36 am

sveiki,pastebejau,kad kuo toliau tuo vangiau mano netboxas sukioja motoriuka.kas galejo sugesti?pajungiu sena opena,suka kaip isprotejes.o netboxas suka tik kartais :( dekui.
H-H 53E-30W
siauliai-velnyns

dreamm
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 449
Užsiregistravo: Pir Lie 21, 2008 10:41 pm

Re: netbox ir HH

Standartinė dreamm » Šeš Spa 09, 2010 9:38 am

laimonas rašė:sveiki,pastebejau,kad kuo toliau tuo vangiau mano netboxas sukioja motoriuka.kas galejo sugesti?pajungiu sena opena,suka kaip isprotejes.o netboxas suka tik kartais :( dekui.
mirsta maitblokis.

Daikis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: Tre Bal 02, 2008 5:15 pm
Miestas: Kaunas-Kedainiai
Susisiekti:

Re: netbox ir HH

Standartinė Daikis » Šeš Spa 09, 2010 11:01 am

dreamm rašė:
laimonas rašė:sveiki,pastebejau,kad kuo toliau tuo vangiau mano netboxas sukioja motoriuka.kas galejo sugesti?pajungiu sena opena,suka kaip isprotejes.o netboxas suka tik kartais :( dekui.
mirsta maitblokis.
Kita priezastis galima,- tai padidejo sroves emimas is tiunerio, kad pasukt varikli, ko pasekoje uzkaista tiuneryje termo saugiklis ir jis suveikia, tesingiau isijungia grandine . Gydosi si problema dvejais budais,- paziurek visus sujungimus kabelio su tiuneriu ir varikliu, gal blogas kontaktas...gal pats variklis pradeda klyninti, gal sutept reikia dantracius...Na jei tai nepades....tai jau reikia draugauti su lituokliu, kad uzsuntuot ta termo saugikli kitu saugikliu..pvz. as sau uzsidejau 0,5 A ir nieko vaziuja jau puse metu be problemu. (Tiesa aciu musu Tomui uz patarima, kad nekeist termo saugiklio pacio).
45w-90E 1.1m triax H-H; GM990; DM500; 3D HD namu kino sistema 2,5m istrizaines ekranas.

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Šeš Spa 09, 2010 6:12 pm

buvo ir pas mane kazkas panasaus su netboxu,tai irgi Tomas padejo,kazkokia detale su keturiom kojalem pakeite,na ir dabar jau kaip metai viskas ciki.....

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių