• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

kaip prisijung prie samsung internet@TV

Viskas apie televizorius ir jų galimybes.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, chiapa

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Ant Lie 31, 2012 2:01 pm

Zodziu buvau prisijunges prie internet@TV per develop ir gavau keleta widgetu bet db jie neveikia ir del ju kazkaip negaliu prisijungt prie facebooko arba kitu widgetu. As isstryniau tuos widgetus perasiau naujausia softa bet vistiek jungiantis prie yuotube ar kitu man rodo ta krovimo zenkliuka ir nieks nevyksta... kur iseitis?

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Tre Rgp 01, 2012 2:42 pm

tiomka rašė:Zodziu buvau prisijunges prie internet@TV per develop ir gavau keleta widgetu bet db jie neveikia ir del ju kazkaip negaliu prisijungt prie facebooko arba kitu widgetu. As isstryniau tuos widgetus perasiau naujausia softa bet vistiek jungiantis prie yuotube ar kitu man rodo ta krovimo zenkliuka ir nieks nevyksta... kur iseitis?
pabandyk toki dalyka:prisijunk prie internet tv,spausk raudona,eik i,,kurti'' pasikeisk adresa i 95 215 36 8 atsinaujink gausi 21 vidzeta ,kai pabaigsi atsinaujinima ,spausk raudona - atsijungsi ,tada susirask nstrimlime vidzeta ,o cia tai daiktas,isirasyk i usb mu3 tailus ir samsungas tau leis per nstrimlime be vargo ziuret mu3, xml failus ir dar daug visokio gėrio :D
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Tre Rgp 01, 2012 3:42 pm

Kazkas pas mane negerai su internetu... atsinaujinau kaip tu ir sakei bet va raso connecting... ir viskas :( kaip patikrint per service menu ar ten viskas ok? kazkada tasimenu atjungiau ten automatini softo atnaujinima bet db neberandu kur butent tas yra.

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Tre Rgp 01, 2012 4:32 pm

nesupratau,kai ivedi ta 95 215 36 8 ir paspaudi sinchronizuoti uzsikrauna visi 21vidzetai ir po to kai atsijungi nuo develop matosi visi 21?
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Tre Rgp 01, 2012 4:46 pm

man ju neuzkrauna. neprisijungia prie serverio kaip suprantu. negaliu suprast kas darosi...man isvis nei vieno widgeto is esamu originaliu neatidaro nors juos visus istrinus ir laikant ''exit'' nuresetinus TV vel iejus i internet@TV sekmingai juos instaliuoja. Po instaliavimo as niekaip negaliu ijungt nei youyube,nei facebook,ne googlemaps... nieko!

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Tre Rgp 01, 2012 5:02 pm

tiomka rašė:man ju neuzkrauna. neprisijungia prie serverio kaip suprantu. negaliu suprast kas darosi...man isvis nei vieno widgeto is esamu originaliu neatidaro nors juos visus istrinus ir laikant ''exit'' nuresetinus TV vel iejus i internet@TV sekmingai juos instaliuoja. Po instaliavimo as niekaip negaliu ijungt nei youyube,nei facebook,ne googlemaps... nieko!
istrauk tinklo laida,perkrauk tv, ikisk tiklo laida,spausk internettv,ypatybes , patikrink iterneta
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Tre Rgp 01, 2012 7:21 pm

4.37 Mbps internetas yra. as sakau reik ziuret per service menu tik ten nifiga nesuprantu...

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Tre Rgp 01, 2012 7:43 pm

tiomka rašė:4.37 Mbps
nu is viso idomu tai kai ieini i internettv prisilogini eini i nustatymus,pasirenki kurti , serverio ip 95 215 36 8,ok ,pasirenki sinkronizuoti ,lauki . gali tekt palaukti ir penketa minuciu,ismeta rasta 21 lauki kol visi uzsikraus ,atnaujinta pilnai,spaudi ok,spaudi raudona turi but virs 21 vidzetu na o jei tamsta esi uzdraudes automatini tv atsinaujinima tai cia ne prieko ,aisku jei tu nepasirinkes hotel mode :grin:
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Tre Rgp 01, 2012 8:09 pm

Viska darau kaip sakai... nk neuzkrauna. kas tas hotel mode kur ji patikrint?

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Tre Rgp 01, 2012 8:13 pm

bandyk pasiskaityti cia jei nerasi uzduok ten klausima http://hdtvlietuva.com/forum/viewtopic. ... &start=240 gali reikti prisiregistruoti

ir dar cia http://hdtvlietuva.com/forum/viewtopic. ... enu#p27834

ir dar pabandyk pakeisti sali pvz i rusija Šalį galima pakeisti ir sumaigius tokią kombinaciją:
[INTERNET] [forward >>] [2] [8] [9] [backward <<] viska maigyt reik greiai ,jei is pirmo karto neismes saliu saraso bandyk tol kol pavyks
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Tre Rgp 01, 2012 8:36 pm

Ten tam HDlietuva tai atsakymo sulauksiu nebent po kaledu... keturi zmones kokie diskutuoja ir tiek. jau esu uzvakar klausima uzdaves bet visiems nera kada atsakynet :) Zinokit gera ideja butu atidaryt smartTV servisa nes tu teliku jau vis daugiau ir ateity tik tokie ir bebus tai db pats metas uzsitarnaut sau varda tvarkant programine iranga juose nebutinai keist dalis lituot ir t.t. :) buciau pirmas klientas :)

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Tre Rgp 01, 2012 8:51 pm

nu tik idomu kodel pas pati neina pas mane vienas tv per kabeli kitas per belaidi pakeiciau sali tai ir vienam ir kitam per keleta minuciu atsinaujino be jokiu problemu kiek suprantu tu naudoji nenulauzta programine versija, pabandyk per meniu atstatyt gamyklinius nustatymus tik priestai issisaugok kanalu sarasa i usb kad nereiktu p....is kol susideliosi pagal iprast tvarka,da rgali pabandyt routery perkist laida i kita lizda geriau kai ijungtas internet tv
kiek zinau kaune yra toks veikejas juzis28 jo nikas net pas ruskius skamba jis yra daug prisidejas nulauziant samsung programine iranga i vedus jo nika i gugle turetu ismest nuorodas
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Tre Rgp 01, 2012 9:20 pm

dar salies nekeiciau bet su resetinimu ir numetimu i gamiklini,laido kaisymus,wlan(turiu usb sticka) viska bandziau... savarbiausia kad viskas ejo puikiai kol vieana diena ba ir neveikia :(

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Tre Rgp 01, 2012 9:23 pm

na o cia tai tikrai rasi atsakyma tik netingek knistis as tai pradejau is sito mokintis http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:19152
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Tre Rgp 01, 2012 9:32 pm

bandisiu ryt pavakary sian jau reik eit miegoti nes 03:30 karsiai laukia manes ;)

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė marko22 » Ket Rgp 02, 2012 7:11 am

salakas rašė:tada susirask nstrimlime vidzeta ,o cia tai daiktas,isirasyk i usb mu3 tailus ir samsungas tau leis per nstrimlime be vargo ziuret mu3, xml failus ir dar daug visokio gėrio :D
Kas cia per vindzetas,kad net gogle neranda,kuom nors geresnis uz nStreamLmod,ar cia tas pats tik ivyko klaida rasant.Nenoriu bandyti nes man kaiprysius 21vindzeta is ju turbut puse kur jau yra es klases tlevizoriuje.As is cia siunciuos http://www.allrussian.info/index.php?pa ... dID=143126

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Ket Rgp 02, 2012 8:00 am

marko22 rašė:Kas cia per vindzetas,kad net gogle neranda,kuom nors geresnis uz nStreamLmod,ar cia tas pats tik ivyko klaida rasant.Nenoriu bandyti nes man kaiprysius 21vindzeta is ju turbut puse kur jau yra es klases tlevizoriuje.As is cia siunciuos http://www.allrussian.info/index.php?pa ... dID=143126
kad daugiau nebevargtum - patvirtinu kad tikrai tai taspats nSteaimLmod 1,5 http://anonym.to/?http://narod.ru/disk/ ... 5.zip.html ir jis nuskenuoja ir atidro visas usb esancias jusu samsunge,atidro m3u ,xml failus
yra kaip yra

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė marko22 » Ket Rgp 02, 2012 9:41 am

salakas rašė:
marko22 rašė:Kas cia per vindzetas,kad net gogle neranda,kuom nors geresnis uz nStreamLmod,ar cia tas pats tik ivyko klaida rasant.Nenoriu bandyti nes man kaiprysius 21vindzeta is ju turbut puse kur jau yra es klases tlevizoriuje.As is cia siunciuos http://www.allrussian.info/index.php?pa ... dID=143126
kad daugiau nebevargtum - patvirtinu kad tikrai tai taspats nSteaimLmod 1,5 http://anonym.to/?http://narod.ru/disk/ ... 5.zip.html ir jis nuskenuoja ir atidro visas usb esancias jusu samsunge,atidro m3u ,xml failus
Pas mane jis kazkaip idomiai dirba,gal cia tik ant ES klases.Pasidarai faila m3u arba xml,uzvadini ten nStream.m3u idedi fleske i tv,spaudi ant m3u pleilistas fleskeje ir nenaideno.tada skanuoti usb,ten yra ir pasileidi.Tai labai daug vargo kol nueini iki pleilisto.Bet sukeliau i favoritus,tai nereikia ir fleskes,eina be jos.

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė olesub » Ket Rgp 02, 2012 5:38 pm

Tiomka.
kiek pamenu per servicemeniu gali isjungti tik OTA update, t.y. Pacio firmware atnaujinimus.
Siulyciau irasyti pirma nulini firmwara ir paskui jau paskutini
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Ket Rgp 02, 2012 6:30 pm

marko22 rašė: Pas mane jis kazkaip idomiai dirba,gal cia tik ant ES klases.Pasidarai faila m3u arba xml,uzvadini ten nStream.m3u idedi fleske i tv,spaudi ant m3u pleilistas fleskeje ir nenaideno.tada skanuoti usb,ten yra ir pasileidi.Tai labai daug vargo kol nueini iki pleilisto.Bet sukeliau i favoritus,tai nereikia ir fleskes,eina be jos.
Gal pas tave senesne versija pas mane ant c ir ant es eina puikiai kisu fleske einu i lmod spaudziu skenuoti fleske renkosi m3u failiuka, pasmane ju gal koks dvidesimt ir jei nemires -rodo ,jei tamsta nenori 21 vigeto tai gali siustis is cia 78.159.49.183 cia ju tik du lmod ir ovp
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Ket Rgp 02, 2012 6:45 pm

Siandien pamaigiau tv. niekaip negalejau pajungt wlan sticko nes suvedus tinklo pasvorda 15 min prisijugineja ir risijungt negali...radau tvaldeuc 0000 bet niekaip negaliu rast 3005 arba 3009... gal pas mane problema su rauteriu arba teliko LAN nustatymais ir panasiai nes nu jau nebezinau ko griebtis.... :(

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Ket Rgp 02, 2012 7:14 pm

olesub rašė:Tiomka.
kiek pamenu per servicemeniu gali isjungti tik OTA update, t.y. Pacio firmware atnaujinimus.
Siulyciau irasyti pirma nulini firmwara ir paskui jau paskutini
o kaip padaryt hard reseta per servise menu? nes cia su tuo plug&play sudas gaunas...

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Ket Rgp 02, 2012 7:35 pm

tiomka rašė:Siandien pamaigiau tv. niekaip negalejau pajungt wlan sticko nes suvedus tinklo pasvorda 15 min prisijugineja ir risijungt negali...radau tvaldeuc 0000 bet niekaip negaliu rast 3005 arba 3009... gal pas mane problema su rauteriu arba teliko LAN nustatymais ir panasiai nes nu jau nebezinau ko griebtis.... :(
siuskis is cia paskutini 3015 isarchyvok ikelk i usb ir atsinaujink http://www.samsung.com/lt/support/downl ... oadMain.do
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Ket Rgp 02, 2012 8:01 pm

salakas rašė:
tiomka rašė:Siandien pamaigiau tv. niekaip negalejau pajungt wlan sticko nes suvedus tinklo pasvorda 15 min prisijugineja ir risijungt negali...radau tvaldeuc 0000 bet niekaip negaliu rast 3005 arba 3009... gal pas mane problema su rauteriu arba teliko LAN nustatymais ir panasiai nes nu jau nebezinau ko griebtis.... :(
siuskis is cia paskutini 3015 isarchyvok ikelk i usb ir atsinaujink http://www.samsung.com/lt/support/downl ... oadMain.do
paskutini as turiu bet noreciau senesni susikist ant kurio man viskas ok budavo 3009

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Ket Rgp 02, 2012 8:17 pm

tiomka rašė:
salakas rašė:
tiomka rašė:Siandien pamaigiau tv. niekaip negalejau pajungt wlan sticko nes suvedus tinklo pasvorda 15 min prisijugineja ir risijungt negali...radau tvaldeuc 0000 bet niekaip negaliu rast 3005 arba 3009... gal pas mane problema su rauteriu arba teliko LAN nustatymais ir panasiai nes nu jau nebezinau ko griebtis.... :(
siuskis is cia paskutini 3015 isarchyvok ikelk i usb ir atsinaujink http://www.samsung.com/lt/support/downl ... oadMain.do
paskutini as turiu bet noreciau senesni susikist ant kurio man viskas ok budavo 3009
turiu as parsisiuntes ta 3009 ir 3006 tik kaip man tau juos paduoti?
yra kaip yra

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių