• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Dream » Šeš Lap 04, 2017 7:59 pm

Pasirinkimas būtų mcas+mgcamd arba mcas+oscam,bet kolkas neradau tinkamo oscam su teisingais filtrais gudriam žiūrėjimui sparke.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

adastra
Moderator
Moderator
Pranešimai: 930
Užsiregistravo: Ket Vas 02, 2012 10:49 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė adastra » Šeš Lap 04, 2017 8:37 pm

Dream rašė: kolkas neradau tinkamo oscam su teisingais filtrais gudriam žiūrėjimui sparke.
Žinau, kad yra tinkamas Oscam skirtas Enigmai būtent susitvarkantis su Power VU, o apie tai, kad egzistuotų Oscamas skirtas Sparkui, kuris atidarinėtų ir gražiai dirbtų su Power VU tai girdėti iš vis niekur neteko ir nemanau kad jis iš viso yra. :grin:

jonukas1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2017 9:01 pm

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė jonukas1 » Šeš Lap 04, 2017 9:07 pm

O kodel netinka Wicardd+mcas ? :) Viska rodo puikiai net per viena porta, PowerVU ratai atsinaujina automatiskai - ko daugiau noreti... :D

adastra
Moderator
Moderator
Pranešimai: 930
Užsiregistravo: Ket Vas 02, 2012 10:49 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė adastra » Šeš Lap 04, 2017 9:24 pm

jonukas1 rašė:O kodel netinka Wicardd+mcas ? :) Viska rodo puikiai net per viena porta, PowerVU ratai atsinaujina automatiskai - ko daugiau noreti... :D
Tau wicardd'as PowerVU atidarinėja forumo meistre? Ar aš tave neteisingai supratau?

jonukas1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2017 9:01 pm

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė jonukas1 » Šeš Lap 04, 2017 9:30 pm

Pagalvok ka gali reiksti mano parasymas : Wicardd+mcas ? :) Kad butu lengviau galvoti - pasidomek ka daro Wicardd, ka daro mcas ir sudek juos kartu. :-?

adastra
Moderator
Moderator
Pranešimai: 930
Užsiregistravo: Ket Vas 02, 2012 10:49 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė adastra » Šeš Lap 04, 2017 9:37 pm

jonukas1 rašė:Pagalvok ka gali reiksti mano parasymas : Wicardd+mcas ? :) Kad butu lengviau galvoti - pasidomek ka daro Wicardd, ka daro mcas ir sudek juos kartu. :-?
Man nereikia nieko galvot apie tavo rašinėjimus. Pasiskaityk apie ką čia žmonės klausinėjo pakelk akis aukščiau paskaityk ankstesnes žinutes šioje temoje. O jie klausinėjo apie wicardd ir Power VU.
Tavo siūloma kombinacija wicardd+mcas atidarinės Power Vu Openbox S6 HD, Openbox S4 Pro+ imtuvuose?

Prašau atsakyk pirma į mano klausimą: Tau wicardd atidarinėja Power VU ?

jonukas1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2017 9:01 pm

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė jonukas1 » Šeš Lap 04, 2017 10:00 pm

Tu pats geriau dar karta pasiskaityk koks buvo klausimas ! O klause kaip padaryti ant Amiko tiunerio, o ne kazkokio Openbox :

"""Gerą vakarą aš su tokiu paprastu klausimu ką reikia "išburti" wicardd konfiguracijoje,kad šis sugebėtų rodyti kanalus su Power Vu koduote iš 12322 V Astra 4A 27500 5/6 DVB-S2 nes niekaip nesugebu išgauti sklandaus rodymo,kai tuo tarpu su mgcamd rodo be nervų,imtuvas amiko 8900,wicardd 1.19,mgcamd 1.45,būtų blogi raktai,tai nerodytų per mgcamd"ą.O dabar gaunasi taip,kad 5sekundes pažiūri ir 30 nervuojiesi. """

Per laki vaizduote tavo, nusileisk ant zemes. :)

Vartotojo avataras
xkinza
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: Šeš Gru 15, 2007 6:08 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė xkinza » Šeš Lap 04, 2017 10:43 pm

adastra rašė:
artura1993 rašė:Kiek pamenu buvo iš Amoso 4.0 W palydovo
VU Plus imtuvuose su Enigma 2 operacine Power VU koduotės visus kanalus sutvarko speciali
Oscam emuliatoriaus versija.
Gal galite imesti oscam dirbanti su power vu.

adastra
Moderator
Moderator
Pranešimai: 930
Užsiregistravo: Ket Vas 02, 2012 10:49 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė adastra » Sek Lap 05, 2017 12:04 am

jonukas1 rašė:Tu pats geriau dar karta pasiskaityk koks buvo klausimas ! O klause kaip padaryti ant Amiko tiunerio, o ne kazkokio Openbox :

"""Gerą vakarą aš su tokiu paprastu klausimu ką reikia "išburti" wicardd konfiguracijoje,kad šis sugebėtų rodyti kanalus su Power Vu koduote iš 12322 V Astra 4A 27500 5/6 DVB-S2 nes niekaip nesugebu išgauti sklandaus rodymo,kai tuo tarpu su mgcamd rodo be nervų,imtuvas amiko 8900,wicardd 1.19,mgcamd 1.45,būtų blogi raktai,tai nerodytų per mgcamd"ą.O dabar gaunasi taip,kad 5sekundes pažiūri ir 30 nervuojiesi. """

Per laki vaizduote tavo, nusileisk ant zemes. :)
Pirmiausiai aš tau ne tu ir žąsų su manimi neganei. Jei nesugebi atsakyti į klausimą, o užsiimi išvedžiojimais,
tai čia tavo pilieti problema. Tai kam tau wicardd'as Power VU kanalams kad ir Amike? O gal su mgcamdu Power Vu atidarinėji? Tai papasakok čia visiems smulkiau, kaip su wicardd'u Power VU iš Astros 4A atidarinėji. Nejuokink žmonių, tave forume su priekabėm jau seniai visi pažysta. Geriau nenorėk, kad kas ant žemės tave nosim nuleistų. :)

adastra
Moderator
Moderator
Pranešimai: 930
Užsiregistravo: Ket Vas 02, 2012 10:49 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė adastra » Sek Lap 05, 2017 12:23 am

xkinza rašė:Gal galite imesti oscam dirbanti su power vu.
Tau reikia čia https://giclub.tv/ ten pasiskaitinėsi, susirasi, susiinstaliuosi, pasileisi ir žiūrėsi. Ten viskas išdėstyta kaip ant lėkštutės.

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Dream » Sek Lap 05, 2017 1:04 am

Taip iš dalies jonukas1 yra teisus,nes buvo laikas,kai tikrai su wicardd+mcas ėjo žiūrėti keletą kanalų iš 4W palydovo su power vu koduote,taip pat moderatorius adastra teisus dėl,to,kad su wicardd+mcas neina matyti kanalų iš Astra 4A,nes tiesiog jie kažkokiu būdu pjaunasi tarpusavyje,jeigujonukas1žino teisingą wicardd konfiguraciją su kuria atsidarytų Discoveriai iš Astra 4A,tai prašom pasidalinti žiniomis,būsiu dėkingas. :grin:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

jonukas1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2017 9:01 pm

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė jonukas1 » Sek Lap 05, 2017 4:30 am

adastra rašė: Tai kam tau wicardd'as Power VU kanalams kad ir Amike?
Jau prajuokinai arba nieko nesupranti apie ka eina kalba. :grin: Prie ko Wicardd ir PowerVU ??? :) Jie neturi jokio rysio !!! Wicardd reikalingas tik kitokiam ziurejimui, o mcas reikalingas PowerVU ziurejimui su AU, kad nereiketu 1-2 kartus per menesi ieskoti ir ivedineti nauju raktu. Vienu metu dirba abu emuliatoriai ir viska puikiausiai rodo, niekas nestringa. :D
Jei dabar nieko nesupratai, tai ir nesuprasi, neverta daugiau nieko aiskinti... :sad:
Stai kas nutinka, kai perseda ant IPTV televizijos...elementariu dalyku nesupranta...
Paskutinį kartą redagavo jonukas1 Sek Lap 05, 2017 4:36 am, redaguota 1 kartą(us).

jonukas1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2017 9:01 pm

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė jonukas1 » Sek Lap 05, 2017 4:34 am

Dream rašė:...taip pat moderatorius adastra teisus dėl,to,kad su wicardd+mcas neina matyti kanalų iš Astra 4A. :grin:
Jeigu tau reikia tik PowerVU kanalu is 5E ir 9E palydovu, uztenka tik vieno mcas. :-?

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Dream » Sek Lap 05, 2017 11:19 am

jonukas1 rašė: Jeigu tau reikia tik PowerVU kanalu is 5E ir 9E palydovu, uztenka tik vieno mcas. :-?
Ne,aš nežiūriu tik Power Vu kanalų,o tik noriu pamatyti tavo wicardd konfiguraciją,kurios pagalba nesipjauna su mcas"u.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

jonukas1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2017 9:01 pm

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė jonukas1 » Sek Lap 05, 2017 2:56 pm

Standartiniai nustatymai, filtre tik kas reikalinga. Nesuprantu kodel dar ir mgcamd paleidi - jis pjaunasi su Wicardd ir del to gali strigti. Dar ziurek signalo kokybe ant tu PowerVU kanalu, turi buti 100% su Spark softu.

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Dream » Sek Lap 05, 2017 8:34 pm

jonukas1 rašė:Standartiniai nustatymai, filtre tik kas reikalinga. Nesuprantu kodel dar ir mgcamd paleidi - jis pjaunasi su Wicardd ir del to gali strigti. Dar ziurek signalo kokybe ant tu PowerVU kanalu, turi buti 100% su Spark softu.
Šiuo momentu naudoju tik mgcamd ir mcas emuliatorius,o va apie filtrus prašom plačiau,kokią eilutę su atitinkamu identu įrašyti?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

jonukas1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2017 9:01 pm

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė jonukas1 » Sek Lap 05, 2017 10:07 pm

Tai jau rasiau, kad reikia naudoti wicardd+mcas, tada nebus problemu. Kreivarankiu pataisytas naujas mgcamd1.45 blogai dirba. Wicardd filtre rasosi kodiruotes ir identai tu paketu, kuriuos ziuri. Prasyk savo tiekejo, kad duotu wicardd.conf faila su gerais nustatymais. :)

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Dream » Sek Lap 05, 2017 11:03 pm

jonukas1 rašė:Tai jau rasiau, kad reikia naudoti wicardd+mcas, tada nebus problemu. Kreivarankiu pataisytas naujas mgcamd1.45 blogai dirba. Wicardd filtre rasosi kodiruotes ir identai tu paketu, kuriuos ziuri. Prasyk savo tiekejo, kad duotu wicardd.conf faila su gerais nustatymais. :)
Ar tiekėjas suinteresuotas duoti teisingus nustatymus būtent kanalams,kurie gudriuoju būdų neatidaromi?Nemanau,aš žinau kas ir kur rašosi,tik va kokie identai tiems discoveriams iš astros reikalingi?Parašai A,tačiau nutyli B
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

artura1993
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 364
Užsiregistravo: Tre Bal 23, 2014 11:37 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė artura1993 » Sek Lap 05, 2017 11:18 pm

parodyk wicardd.conf faila ir paziuresim kaip kartu dirba wicardd+mcas ?

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė nerux » Sek Lap 05, 2017 11:23 pm

kiek girdėjas tai su tokia kombinacija sparke Mcas+wicardd tai wicarddas nulūžta, nežinau ant kiek tiesos, parašiau tik nuogirdas.
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

jonukas1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2017 9:01 pm

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė jonukas1 » Pir Lap 06, 2017 12:28 am

Dream rašė: Ar tiekėjas suinteresuotas duoti teisingus nustatymus būtent kanalams,kurie gudriuoju būdų neatidaromi ?
As rasiau tik apie wicardd nustatymus gudriam ziurejimui. Del PowerVU i mcas jokiu nustatymu nereikia.

jonukas1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2017 9:01 pm

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė jonukas1 » Pir Lap 06, 2017 12:32 am

nerux rašė:kiek girdėjas tai su tokia kombinacija sparke Mcas+wicardd tai wicarddas nulūžta, nežinau ant kiek tiesos, parašiau tik nuogirdas.
Слышал звон, да не знаю, где он... :lol:
Per kelis metus Mcas+wicardd dar ne karto nei pakibo, nei nuluzo. :grin:

neoncijii
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 366
Užsiregistravo: Šeš Geg 02, 2015 9:52 am
Miestas: I Latvija
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė neoncijii » Pen Lap 24, 2017 11:04 am

Openbox s2hd emuliatorius newsamd ,kitokio ten neidesi softe,kartais pakimba,striga daznai,koks emuliatorius stabiliausiai dirba wikard,ocram ar bus skirtumas jei ziuresiu su vu+ar is openbox s4ar6 ar tik daugiau visokiu nustatymu turesiu.

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Soul » Pen Lap 24, 2017 11:37 am

neoncijii rašė:Openbox s2hd emuliatorius newsamd ,kitokio ten neidesi softe,kartais pakimba,striga daznai,koks emuliatorius stabiliausiai dirba wikard,ocram ar bus skirtumas jei ziuresiu su vu+ar is openbox s4ar6 ar tik daugiau visokiu nustatymu turesiu.
O dėl striginėjimo tai reikia sujungti per LAN, turėti kokybišką tiekėją ir netrukinėjantį internetą ... Openbox S2, S3 dirba stabiliai. Striginėjimai tai ne jo problema. Jei striginėja su jais , tai striginės ir su kitais...
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

neoncijii
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 366
Užsiregistravo: Šeš Geg 02, 2015 9:52 am
Miestas: I Latvija
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė neoncijii » Sek Lap 26, 2017 3:53 pm

Internetas labas ping 72ms dowln 10,63 mbs upl 2,86-1,73mbs modemas dowln 7,2mbs upl 5,76mbs ziurint yuotube stringa openbox s2,tas oats su s3 ,ar pageretu jei spartesni modema pajungciau.

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių