• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

DRL automobiliui

Čia visa informacija pradedant nuo dviračio ir baigiant valtimi

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: DRL automobiliui

Standartinė woow » Tre Kov 16, 2016 8:44 pm

Geriausiai kai reklamoje užrašo sertifikuotas RL00, pačios esmės ir nėra, ogi sertifikato Nr pvz. RL00104.
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: DRL automobiliui

Standartinė klarnetas » Ket Kov 17, 2016 7:47 am

ernissss rašė:
Čia ta nuoroda dėl šito sakinio? :)
"Dienos žibintai padės Jums tausoti automobilį ir sumažinti kuro sąnaudas, dėl to galėsite nemažai sutaupyti"
del šito...
http://www.aliexpress.com/wholesale?cat ... chText=drl
sulygink ir rask skirtumą

edvin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 678
Užsiregistravo: Tre Gru 30, 2009 3:49 pm
Susisiekti:

Re: DRL automobiliui

Standartinė edvin » Ket Kov 17, 2016 7:55 am

viska ko reikia sudeda auto gamintojas ,o visa kita vaiku zaidimai .vaziuojant nakti tikrai labai didele dalis automobiliu matosi su netvarkingais zibintais.

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2763
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: DRL automobiliui

Standartinė ernissss » Ket Kov 17, 2016 8:19 am

klarnetas rašė:sulygink ir rask skirtumą
Gal tiek to... tegul lygina tas, kam aktualu, o man ir gamyklinės lempos gerai šviečia :)
edvin rašė:viska ko reikia sudeda auto gamintojas ,o visa kita vaiku zaidimai .vaziuojant nakti tikrai labai didele dalis automobiliu matosi su netvarkingais zibintais.
Visiškai teisingai!

Vytenis P.
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: Sek Bir 15, 2014 8:07 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: DRL automobiliui

Standartinė Vytenis P. » Ket Kov 17, 2016 12:13 pm

edvin rašė:viska ko reikia sudeda auto gamintojas ,o visa kita vaiku zaidimai .vaziuojant nakti tikrai labai didele dalis automobiliu matosi su netvarkingais zibintais.
Nu bet kaip išsiskirt, kad tu ne iš bet kur, o iš Kalabybiškių, kaip ne mėlynais LEDais, žaliai šviečiančiu dugnu, ar dar kokiom lempikėm? Ypač, jei neįperki superbumsinčio subo į bagažinę... :)
36E, Vu+ Duo2, Ultimo 4K
Neklauskite pagalbos asmeninėse žinutėse, tam ir skirtas forumas

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: DRL automobiliui

Standartinė woow » Ket Kov 17, 2016 3:58 pm

Mano idėja kiek kitokia, jei galima nežibint 120W lempom, o vietoj jų įsijungt kokių 6W ir kitiems ir sau nekenkti kodėl to nepadaryt, be to jei xsenonas perdegs kainuos tikrai brangiau nei DRL. Apie BMW su raudonomisr "angelo akimis" aš nieko bendro šioje temoje diskusijos nevedžiau. Aš ir salone visas kaitrines pakeičiau į LED. Vienas šviestuvėlis liko neišjungtas per naktį ir mašina ryte užsivedė, su kaitrine, ko gero būtų buvę liūdniau. Nereikia apeliuoti į gamintoją, juolab kad pvz. ,aš negaliu sau leisti pirkti auto kas dveji metai, pirkau pačią pačiausią prieš 6 metus, bet daug ko nėra kas dedama į bazinius šiandien parduodamus auto.
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

jonukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: Sek Sau 21, 2007 2:58 pm

Re: DRL automobiliui

Standartinė jonukas » Ket Kov 17, 2016 4:05 pm

Ijungus artimas sviesas, dega dar ir gabaritai, masinos viduje kruva ivairiausiu lempuciu, todel elektros ima virs 120 W. Ir aisku perdegusias lemputes turi keisti + kuro daugiau ryja. :grin:

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: DRL automobiliui

Standartinė klarnetas » Ket Kov 17, 2016 4:07 pm

woow rašė:Mano idėja kiek kitokia, jei galima nežibint 120W lempom, o vietoj jų įsijungt kokių 6W ir kitiems ir sau nekenkti kodėl to nepadaryt, be to jei xsenonas perdegs kainuos tikrai brangiau nei DRL. Apie BMW su raudonomisr "angelo akimis" aš nieko bendro šioje temoje diskusijos nevedžiau. Aš ir salone visas kaitrines pakeičiau į LED. Vienas šviestuvėlis liko neišjungtas per naktį ir mašina ryte užsivedė, su kaitrine, ko gero būtų buvę liūdniau. Nereikia apeliuoti į gamintoją, juolab kad pvz. ,aš negaliu sau leisti pirkti auto kas dveji metai, pirkau pačią pačiausią prieš 6 metus, bet daug ko nėra kas dedama į bazinius šiandien parduodamus auto.
tai apie ką kalbam - ekonomiką ir nereikia kai kam juoktis iš to ,tai ne žaisliukai ,juolab bumčikai visai ne prie ko 8)

Uniqaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: Pen Vas 23, 2007 12:10 pm
Susisiekti:

Re: DRL automobiliui

Standartinė Uniqaz » Pen Kov 18, 2016 10:09 pm

dekit originalius http://www.ebay.co.uk/itm/OEM-Skoda-Fab ... SwuAVWxbNj https://www.youtube.com/watch?v=wzpN7xBHCSk ir nereiks bijoti milijonieriu su naujausiais bmw :D
ps. kai gamykliniai drl ijungti galiniuose zibintuose NIEKAS nedega ir jei milijonierius aklas tai tik jo problema :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)