• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Naujo TV pirkimas iptv

Viskas apie televizorius ir jų galimybes.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, chiapa

Skelbti atsakymą
toshiuxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Ant Geg 31, 2011 8:38 pm
Susisiekti:

Naujo TV pirkimas iptv

Standartinė toshiuxxx » Pir Lap 07, 2016 11:14 am

Sveiki,

Gal kas geriau nusimanote galite patarti koki tv isigyti. Ieskau kazka apie 55 colius, kaina nuo 600 iki 1400 . Geriau butu 4k (bet nebutinybe), 3d (taipogi nera butinybe,bet jei butu tai pliusas), lenktas ar tiesus - nesvarbu. Noretusi kad TV butu vertas tu pinigu (vaizdo kokybes atzvilgiu) ir kad veiktu IPTV. Gyvenu uzmiestyje tai nera normalios TV, iki siol ziuredavau SKY UK per SAT. Taciau pakeitus koduote neberodo HD kanalu (jau senai). Tai kaip alternatyva butu IPTV. Kiek radau info cia, tai samsungai gerai vaziuodavo su IPTV bet kad po updeitu arba nauji modeliai nebeveikia su IPTV. Tai gal androidini ??? Dar uzmaciau tokia minti kad SAT (per palydova) kokybe daug geresne uz IPTV, ar istiesu ???? Isanksto dekui, ir laukiu rekomendaciju 8-) 8-) 8-)

draugas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 473
Užsiregistravo: Sek Lie 14, 2013 3:43 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Re: Naujo TV pirkimas iptv

Standartinė draugas » Pir Lap 07, 2016 1:36 pm

Pas mane LG55UF8507.viskas puikiai važuoja.3D,4K.ott,torenttv,fork .Man patinka
4w-56e /SF6918P/ Vu Zero-Ustrym 4k combo-Ustrym 4k ott/ + IPTV LG55UF85/ LG32LF632/ SMG46h64/SMG40h57

Vartotojo avataras
tankistas
Adminas
Adminas
Pranešimai: 3502
Užsiregistravo: Ket Gru 02, 2010 1:52 pm
Miestas: Virtualus Pasaulis
Susisiekti:

Re: Naujo TV pirkimas iptv

Standartinė tankistas » Pir Lap 07, 2016 2:13 pm

toshiuxxx rašė:...Dar uzmaciau tokia minti kad SAT (per palydova) kokybe daug geresne uz IPTV, ar istiesu ????
Labai dažnai IPTV tinklais kanalai yra "suspaudžiami", todėl nukenčia jų kokybė.
Admin. No comment!

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Naujo TV pirkimas iptv

Standartinė nerux » Pir Lap 07, 2016 2:16 pm

Jeigu su android tada tik Sony imt 8 klasės, tada bus ir smartas geras ir IPTV eis gerai, su samsugais naujais dar tik ForkPlayer galima paleist ten šiokia tokia IPTV yra nemokama, pakeičiant DNS tinklo nustatymuose televizoriaus.
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

stasyspu
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: Šeš Lap 08, 2008 4:24 pm
Susisiekti:

Re: Naujo TV pirkimas iptv

Standartinė stasyspu » Pir Lap 07, 2016 6:34 pm

Labas Nerux ,kaip šitas aparatas LG 49UF695V tas 3D man nereikalingas ,kas gali pasakyti kaip sukasi navarotai ,jei nesunku

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Naujo TV pirkimas iptv

Standartinė nerux » Pir Lap 07, 2016 7:49 pm

čia daugiau gali sužinot apie šį televizorių
http://www.lg.com/lt/televizoriai/lg-49UF695V
Su IPS matricom nėra blogi televizoriai :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2766
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Naujo TV pirkimas iptv

Standartinė ernissss » Pir Lap 07, 2016 8:22 pm

nerux rašė: Su IPS matricom nėra blogi televizoriai :)
O su kokiom tada blogi?
P.S. oficialiame gamintojo puslapyje tikrai nieko blogo nepamatysite :)

toshiuxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Ant Geg 31, 2011 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Naujo TV pirkimas iptv

Standartinė toshiuxxx » Pir Lap 07, 2016 11:30 pm

draugas rašė:Pas mane LG55UF8507.viskas puikiai važuoja.3D,4K.ott,torenttv,fork .Man patinka

Ant siuo modelio iptv vaziuoja be jokiu papildomu priedeliu ??? Manau pasirinksiu tuoki pati. Pasiziurejau kad visos tech galimybes tenkina mane, ir jeigu visi navarotai vaziuoja be jokiu problemu tai greiciausiai reiks toki pati jamt :) Tik dabar dar pradejau del tos kokybes dvejoti iptv, na bet reiks isbandyti tiesiog i visks...

draugas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 473
Užsiregistravo: Sek Lie 14, 2013 3:43 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Re: Naujo TV pirkimas iptv

Standartinė draugas » Ant Lap 08, 2016 7:46 pm

toshiuxxx rašė:
draugas rašė:Pas mane LG55UF8507.viskas puikiai važuoja.3D,4K.ott,torenttv,fork .Man patinka

Ant siuo modelio iptv vaziuoja be jokiu papildomu priedeliu ??? Manau pasirinksiu tuoki pati. Pasiziurejau kad visos tech galimybes tenkina mane, ir jeigu visi navarotai vaziuoja be jokiu problemu tai greiciausiai reiks toki pati jamt :) Tik dabar dar pradejau del tos kokybes dvejoti iptv, na bet reiks isbandyti tiesiog i visks...
pas mane torent tv paleista - jei ir pasitaiko strigimas tai tik hd kanalu ir nuo 19 iki 22. Itariu kad interneto pralaidumo neuztenka (namas 13 aukstu ,daug jaunimo ir tik Balticumas name) per ott plaeri paleistas Edem tv uz 1$ men-tas tai visada vazuoja ir be buferacijos , is USB fork plaeris -bet kazkaip jo jau nebejungiu. As esu pastates RU regiona tai dar zmonai serialu iz RTR ir Ruskoe kino ,You tuba (labai gerai net 4K rodo ) na ir pajungti 4 palydovai (4w,4.9e .13e,19,2e) ir Balticum kabeline . tiesa OTT plaery pas mane ne tik Edem tv ,bet dar 2 listai autoupdate ir filmu listas .
4w-56e /SF6918P/ Vu Zero-Ustrym 4k combo-Ustrym 4k ott/ + IPTV LG55UF85/ LG32LF632/ SMG46h64/SMG40h57

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)