• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Televizijos pasirinkimas

Neradote sau skirtos diskusijų rubrikos? užsukite čia.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
marex159i
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Sek Sau 02, 2022 10:51 pm
Susisiekti:

Televizijos pasirinkimas

Standartinė marex159i » Sek Sau 02, 2022 11:34 pm

Sveiki

Planuojame keltis i buta, kilo klausimas kokia tv pasirinkti?
Telia, bite, init ir t.t kosminės kainos ir nėra ką žiūrėti.
Svarstau apie lekštė, sakykit kaip su kanalais, kokybė?
Dažniausiai žiurim filmus ir sportą, gal turite ką patarti?ačiū už atsakymus. :)

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Televizijos pasirinkimas

Standartinė ernissss » Pir Sau 03, 2022 8:11 am

Prieš kuriant naują temą reikėtų forumą paskaityt...

marex159i
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Sek Sau 02, 2022 10:51 pm
Susisiekti:

Re: Televizijos pasirinkimas

Standartinė marex159i » Pir Sau 03, 2022 11:25 am

Jeigu bučiau surades čia nerašyčiau, gal galima vis dėl to gauti patarimą?

audris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 479
Užsiregistravo: Šeš Sau 16, 2016 8:19 am
Susisiekti:

Re: Televizijos pasirinkimas

Standartinė audris » Pir Sau 03, 2022 1:37 pm

Tai internetą turbūt turėsi. Mobilus dabar beveik visur. Tada pasijungi iptv.

Giedrius7x
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: Sek Kov 22, 2015 11:39 pm
Miestas: Bristol
Susisiekti:

Re: Televizijos pasirinkimas

Standartinė Giedrius7x » Ant Bir 14, 2022 9:33 pm

Maciau 9E palydove yra Discovery kanalu paketas nemazai kanalu su ivairiausiomis kalbomis. Provaideris Discovery. Gal zinote kaip vyksta pirkimas tu kanalu. Kaip nusipirkti juos, kad butu galima ziureti legaliai. Paciam Discovery puslapyje yra kazkoks Discovery+ kuri pardavineja, bet cia kaip suprantu yra iptv, nes ir mobiliams irenginiams ir smart tv. o kaip su sat programos paketais? (Neradau kur parasyt, tai imeciau i cia)

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Televizijos pasirinkimas

Standartinė vbitas » Tre Bir 15, 2022 8:37 am

Visiškai legaliai nepavyks, nes prenumerata perkama konkrečiose šalyse iš atstovų/tarpininkų, nes yra autorinių teisių ribojimai pagal šalis.
Kad kas nors pardavinėtų prenumeratas iš 9E Lietuvoje - neteko girdėti.
Jei rasi kaip nusipirkti prenumeratą šalyje, kur tai įmanoma, bet žiūrėsi Lietuvoje - jau bus nelegalu :)
Oi, tik dabar pastebėjau: Bristol.
Tai tada reikia ieškoti platintojo UK.
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

rrramunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 619
Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 6:04 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Televizijos pasirinkimas

Standartinė rrramunas » Tre Bir 15, 2022 6:48 pm

Įdomu, iš kokio palydovo priiminėja legalūs Lietuvos TV tiekėjai pvz. Discovery kanalus¿ Galbūt jau daugumą kanalų jie gaunu internetu, o ne per lėkštę.

TVMotion
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Šeš Kov 12, 2022 2:31 am

Re: Televizijos pasirinkimas

Standartinė TVMotion » Ant Bir 28, 2022 7:31 pm

marex159i rašė: Sek Sau 02, 2022 11:34 pm Sveiki

Planuojame keltis i buta, kilo klausimas kokia tv pasirinkti?
Telia, bite, init ir t.t kosminės kainos ir nėra ką žiūrėti.
Svarstau apie lekštė, sakykit kaip su kanalais, kokybė?
Dažniausiai žiurim filmus ir sportą, gal turite ką patarti?ačiū už atsakymus. :)
Jei kalbam apie mokamas TV, tai plius minus visos TV tiekėjos ir tiekėjai siūlo panašius TV kanalus. Yra skirtumai pas kaip kuriuos dėl kaip kurių kanalų. Bet čia turbūt klausimas labiau dėl interneto kokybės. Kiek visi kalba patikimiausias turbūt Telia, Cgates teko skaityti nelabai kokių atsiliepimų. Iš vis trynimai komentarų social. tinkluose neigiamų ir t.t. Splius bandė Cgates įsigyti - nepaėjo. Neatsimenu priežasties, bet nepraleido lyg jų konkurencijos gal kokia tarnyba ar pan. ten. Tikrai nepamenu. Mezon priklauso TV3 grupei, tai realiai rodo tą ką siūlo Go3, Bitė ir/ar ten palydovinė. Nesirinkčiau palydovinės jų, nes realiai kainos belenkokios, o kanalų pasirinkimas vos turbūt ne dvigubai mažesnis nei pas kitus ar gal net pas kaip kuriuos ir trigubai. Žaisi kiek žinau pats, jei varną atsitūps ant atenos arba eisi piniginę atverti. Cgates siūlo kanalų neblogų, bet su jų intiku ir nedrįščiau jungtis jų TV. Telia ima daug, bet siūlo turbūt praščiausiai iš visų pagal jų kanalų sąrašus. Balticum nežinau nieko. Bet pagal kanalus turbūt būtų tarpinis variantas. Kalusinėkis apie interento kokybę kaip tavo vietovėje šviesolaidis veikia, jei jis aplamai eina. Tiesa Cgate ir Telia privalumas (neskaitant pačio Go3) GO3 užsakymai, papildomos paslaugos, filmų nuomos. Kiti operatoriai man atrodo nelabai siūlo ką. Yra ir daugiau net visokių besmegenių ir t.t. Čia priklauso ir kur gyveni.
rrramunas rašė: Tre Bir 15, 2022 6:48 pm Įdomu, iš kokio palydovo priiminėja legalūs Lietuvos TV tiekėjai pvz. Discovery kanalus¿ Galbūt jau daugumą kanalų jie gaunu internetu, o ne per lėkštę.
Kažkur forumuose teko skaityti atsiliepimus kitų, kažkas lyg suvėlė, kad bendravo su Home3. Tai tų konsultantai lyg sakė, kad jie per palydovus eina ir toliau. Užtat kanalų pasiūla maža, nes sunkiau gauti jų ir t.t. O daugiau oficialių tiekėjų palydovo Lietuvoje aš nežinau. Intiku jei eitų jau IPTV būtų ir pan. O ne palydovas ar klystu? :) O šiaip palydovu nesinaudoju, nes patogiau susimokėti kažkam ir ramiai žiūrėti, nei kas kartą bėgioti ant stogo žiūrėti kame problema :)
BESMEGENIAI IR AFRIKOJE BESMEGENIAI

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Televizijos pasirinkimas

Standartinė ernissss » Tre Bir 29, 2022 7:02 am

Dėl Cgates interneto turiu kitą nuomonę. Jau daug metų esu jų klientas ir galiu pasakyt, kad kokybė labai gera. Deklaruotus greičius palaiko, o trikdžiai labai reti.

EvaldasM
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: Šeš Lie 20, 2013 3:53 pm
Susisiekti:

Re: Televizijos pasirinkimas

Standartinė EvaldasM » Tre Bir 29, 2022 5:31 pm

Pritariu del Cgates interneto, kokybe gera, gedimai tikrai reti. Naudoju daug metu

TVMotion
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Šeš Kov 12, 2022 2:31 am

Re: Televizijos pasirinkimas

Standartinė TVMotion » Ket Bir 30, 2022 12:05 am

ernissss rašė: Tre Bir 29, 2022 7:02 am Dėl Cgates interneto turiu kitą nuomonę. Jau daug metų esu jų klientas ir galiu pasakyt, kad kokybė labai gera. Deklaruotus greičius palaiko, o trikdžiai labai reti.
Aš apie kokybę kalbu (strigimus ir t.t.), ne apie deklaruotus greičius. Įranga jei palaikančią turi visi (greičiausiai, negaliu taip jau teigti 100 proc.) turbūt tau duos už tai ką moki :phones: Keista būtų jei dirbtinai įmonė slopintų tau greitį. Bet supratau, džiugu, bent kažkam, kad viskas puikiai veikia =D>
EvaldasM rašė: Tre Bir 29, 2022 5:31 pm Pritariu del Cgates interneto, kokybe gera, gedimai tikrai reti. Naudoju daug metu
Gal jau susitvarkė, nes tikrai esu matęs atsiliepimų... sakykim jūs esate laimingi su Ernissss, nes kaip supratau iš komentarų (ankščiau jų social. tinkluose), kiti moka ir sėdi be paslaugų arba tenka dažnai kreiptis į jų support dažnai, kas pasak jų ir ne visada padeda kaip turėtų. Pats mažai susidūręs. Tiesos kiek teko stebėti yra komentaruose, tiksliau buvo. Čia keli metai atgal kažkada pas pažystamus teko pamaigyti jų pultelį trumpam.
BESMEGENIAI IR AFRIKOJE BESMEGENIAI

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Televizijos pasirinkimas

Standartinė ernissss » Ket Bir 30, 2022 7:14 am

TVMotion rašė: Ket Bir 30, 2022 12:05 am Aš apie kokybę kalbu (strigimus ir t.t.), ne apie deklaruotus greičius.
Jeigu skaitei mano komentarą, tai aš irgi apie kokybę :)
Parodyk man nors vieną tiekėją, kuris neturėtų neigiamų atsiliepimų. Tokių nėra! Vieni daugiau, kiti mažiau, bet turi visi, net ir tavo išliaupsinta Telia.
TVMotion rašė: Ket Bir 30, 2022 12:05 am Įranga jei palaikančią turi visi (greičiausiai, negaliu taip jau teigti 100 proc.) turbūt tau duos už tai ką moki
Nesupratau apie ką čia. Įrangą, duos, jei, moki... Reikėtų aiškiau mintis dėstyt :) 8)

TVMotion
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Šeš Kov 12, 2022 2:31 am

Re: Televizijos pasirinkimas

Standartinė TVMotion » Pen Lie 01, 2022 1:31 am

TVMotion rašė: Ket Bir 30, 2022 12:05 am
ernissss rašė: Tre Bir 29, 2022 7:02 am Dėl Cgates interneto turiu kitą nuomonę. Jau daug metų esu jų klientas ir galiu pasakyt, kad kokybė labai gera. Deklaruotus greičius palaiko, o trikdžiai labai reti.
Aš apie kokybę kalbu (strigimus ir t.t.), ne apie deklaruotus greičius. Įranga jei palaikančią turi visi (greičiausiai, negaliu taip jau teigti 100 proc.) turbūt tau duos už tai ką moki :phones: Keista būtų jei dirbtinai įmonė slopintų tau greitį. Bet supratau, džiugu, bent kažkam, kad viskas puikiai veikia =D>
EvaldasM rašė: Tre Bir 29, 2022 5:31 pm Pritariu del Cgates interneto, kokybe gera, gedimai tikrai reti. Naudoju daug metu
Gal jau susitvarkė, nes tikrai esu matęs atsiliepimų... sakykim jūs esate laimingi su Ernissss, nes kaip supratau iš komentarų (ankščiau jų social. tinkluose), kiti moka ir sėdi be paslaugų arba tenka dažnai kreiptis į jų support dažnai, kas pasak jų ir ne visada padeda kaip turėtų. Pats mažai susidūręs. Tiesos kiek teko stebėti yra komentaruose, tiksliau buvo. Čia keli metai atgal kažkada pas pažystamus teko pamaigyti jų pultelį trumpam.
Tu ir apie kokybę, bet kažkaip išnyra interneto greičio davimo sąvoka. Žiūrėk aš parašiau buvo man, ką skaičiau ir t.t. Aš negaliu sakyti, kad Cgates šūdas, o koks Go3 geriausias. Nes nežinau. Valanda pas draugus, pažystamus buvo ne kažkas. Nes strigo, tiek TV, tiek intikas. Bet strigimų būna pas visus tiesa? Tam ir duoda kaip kurie po mėnesį ar ten kitokiam laikotarpiui išsibandyti. Man užteko tos valandos susidaryti neigiamą požiūrį, plius dar ir N komentarų rašančių tą patį. Tau, kažkam kitam buvo gerai. Valio. Kiekvienas renkasi pagal savo įsitikinimus. Bet žiūrėk visi negalim būti Cgates klientai, Balticum, Telia ar ten dar kokiais, tad gerbk kito nuomonę ir ką kitas rašo, o ne per visą forumą ieškok kaip pr...ti ir žeminti kito pasisakymus. Prie ko čia mano išliaupsinta Telia? Telia turi neigiamų atsiliepimų ne ką mažiau, nei tas Cgates turbūt, bet jų intiką daug kas kaip vieną patikimiausių vertina. Tai nėra mano žodžiai. Gal su TV pas juos ten kas ne taip. Apie tą skaičiau visko. Bet apie intiką taip kalba kiti. Balticum negirdėjau nieko tokio reikšmingo, gal ir keli neigiami. Man Balticum kaip ir neįstrigo, kaip blogas tiekėjas. Apie Cagets, Telia skaičiau TV daugiau visokių atsiliepimų. Iš savo varpinės iš vis nieko nerašiau apie teikėjus. Juk rašaua skaičiau, rašė, sakė ir t.t. Rimtai, gal tau vieniša šiomis dienomis? Yra chat visokie, gal ten eik pasiieškosi su kuo apie nieką padiskutuoti. Užjaučiu tavo aplinką, nes matau kad sudėtingas esi tu žmogus, bent iš to kaip čia pri...nėji prie manęs.

Nesupranti? Nenustebau. Jei tavo įrenginys sugeba priimti (kaip pvz rašau greitį) 500 Mb/s greitį, tai tu jį ir gausi iš tiekėjo. Jei ne - kaltink save. Nes įranga ne ką mažiau svarbu. Kalbu apie šviesolaidį tik ir wifi, nes tiesiogiai įjungus kabelį į tarkim kompiuterį speedtest.net koks tau ir rodys ką užsakei. Aišku negaliu kalbėti už visus tiekėjus, bet yra kas ką deklaruoja tą ir duoda. Beto parašyta būna iki, o ne, kad tokį ir tokį greitį garantuotai gausi. Tu apsimeti toks ar rimtai trūksta fantazijos tau? Prie smulkmenų kabiniesi. Gal vienišas esi rimtai? Žinok tingiu, kaip mažam vaikui aiškinti vos ne kodėl jūra mėlyna, o saulė geltona. Šiuo metu toks jausmas, tau čia rašinėjant. Nesu specas, net ir nebandau tokiu apsimesti, bet p...si prie smulkmenų. Įjunk galvą, nes su užpakaliu, dar nei vienas nesuprato. Kartais erzina žinok tokie va. Toks jausmas, kad šiaip iš neturėjimo ką veikti p...si prie žodžių.
BESMEGENIAI IR AFRIKOJE BESMEGENIAI

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Televizijos pasirinkimas

Standartinė ernissss » Pen Lie 01, 2022 7:02 am

TVMotion rašė: Pen Lie 01, 2022 1:31 am Rimtai, gal tau vieniša šiomis dienomis? Yra chat visokie, gal ten eik pasiieškosi su kuo apie nieką padiskutuoti. Užjaučiu tavo aplinką, nes matau kad sudėtingas esi tu žmogus, bent iš to kaip čia pri...nėji prie manęs.
Genijus!!! Šitiek prirašyt visiškai apie nieką... :D :D :D Čia tikrai ne man vieniša :D :D :D

TVMotion
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Šeš Kov 12, 2022 2:31 am

Re: Televizijos pasirinkimas

Standartinė TVMotion » Pen Lie 01, 2022 5:07 pm

ernissss rašė: Pen Lie 01, 2022 7:02 am
TVMotion rašė: Pen Lie 01, 2022 1:31 am Rimtai, gal tau vieniša šiomis dienomis? Yra chat visokie, gal ten eik pasiieškosi su kuo apie nieką padiskutuoti. Užjaučiu tavo aplinką, nes matau kad sudėtingas esi tu žmogus, bent iš to kaip čia pri...nėji prie manęs.
Genijus!!! Šitiek prirašyt visiškai apie nieką... :D :D :D Čia tikrai ne man vieniša :D :D :D
Ne aš prie tavęs pri...sau, jau vien tas faktas leidžia spėti, kad kažkas su tavim negerai. O tai, kad per visas temas čia persekioji dar įtarimų yra, kad gal tu linkęs prie tų PRIDE. Matau iš Kauno esi, ten kiek supratau nelabai rengiat tuos pasirodymus, matyt jauti nuoskaudą. Tai galvoji bent čia susirasiu auką - toks vaizdas man. Žiaurus tu žmogus, kaip pagalvojus, pagalvok apie tai ant kiek tu mano nuomone apgailėtinas esi... REKOMENDUOJU STIPRIAI SUSIMĄSTYTI. Tingiu aš tau žinok rašyti vėjus, nes ne vėjų tu nelabai supranti, vis tiek matau, kad per sunku tau žmonių kalbą suprasti aplamai. Kaip tave dar iš to Kauno niekas nepraspiria. Man būtų gėda už taviškius. Žiauriai miesto įvaizdžiui kenki su tokiu elgesiu čia (mano atveju). Kaunas kiek girdėjau prieš tokius, o va tu kažkaip ne tipinis matyt. Žvenk tu kiek nori, tau tik tas beliko tik smailus dėti, nes nesugebi žiūriu nieko atrašyt normalaus, kuo tolyn tuo tekstai mažesni ir daugiau gąsdinimų, aukos vaidinimų ir t.t. Idiotas kokių reta. Dar nei vienas čia taip nepersekiojo manęs, kaip tu. Toks jausmas, kad rimtai tau PRIDE patinka. Gal klystu, bet tikrai netipinis vyro elgesys. O gal tu boba? Apie kurias taip gerai nusimanai. Kaip suprantu.
BESMEGENIAI IR AFRIKOJE BESMEGENIAI

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Televizijos pasirinkimas

Standartinė ernissss » Pen Lie 01, 2022 6:58 pm

TVMotion rašė: Pen Lie 01, 2022 5:07 pm . Tingiu aš tau žinok rašyti vėjus,
Tai, kad netingi 😃 Tau labai gerai sekasi 😃😃😃

TVMotion
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Šeš Kov 12, 2022 2:31 am

Re: Televizijos pasirinkimas

Standartinė TVMotion » Sek Lie 03, 2022 11:28 pm

ernissss rašė: Pen Lie 01, 2022 6:58 pm
TVMotion rašė: Pen Lie 01, 2022 5:07 pm . Tingiu aš tau žinok rašyti vėjus,
Tai, kad netingi 😃 Tau labai gerai sekasi 😃😃😃
Jau trynimai prasideda teksto, bet ir taip jau pakankamai parodei kas ir kaip. Good luck for searching your brain. Samsung su Apple tag'us turi, pabandyk, gal padės. Sako randa pamestus dalykus susirasti.
BESMEGENIAI IR AFRIKOJE BESMEGENIAI

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Televizijos pasirinkimas

Standartinė klarnetas » Pir Lie 04, 2022 8:03 am

ernissss rašė: Pen Lie 01, 2022 7:02 am
TVMotion rašė: Pen Lie 01, 2022 1:31 am Rimtai, gal tau vieniša šiomis dienomis? Yra chat visokie, gal ten eik pasiieškosi su kuo apie nieką padiskutuoti. Užjaučiu tavo aplinką, nes matau kad sudėtingas esi tu žmogus, bent iš to kaip čia pri...nėji prie manęs.
Genijus!!! Šitiek prirašyt visiškai apie nieką... :D :D :D Čia tikrai ne man vieniša :D :D :D
palik jį ramybėj, lai rašinėja, nekreipk dėmesio :)

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)