• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

x800 ir distancinis

Viskas apie Openbox

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
D+TPS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Ant Lie 10, 2007 1:21 pm
Susisiekti:

x800 ir distancinis

Standartinė D+TPS » Tre Kov 05, 2008 7:44 am

uzkniso problemuke distancini maigai ir visaip sukineji kol ka nors padaro ar imtuvas nors nieko toliau nemaigai bega toliau per kanalus arba nesustoja garso reguliavimas bandziau keiti ir batareikas ir pultelius (imtuvui pora men. softas 526 ))

C2H5OH
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 370
Užsiregistravo: Pen Gru 22, 2006 8:37 pm
Susisiekti:

Standartinė C2H5OH » Tre Kov 05, 2008 4:04 pm

Neatmenu su kuriuo softu maniškis 300 originalas taip pat durniavo, tai viską į gamyklinius ir softą persiūvau na ir susitvarkė. :D

edmuks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 306
Užsiregistravo: Šeš Sau 19, 2008 1:37 pm
Susisiekti:

Re: x800 ir distancinis

Standartinė edmuks » Tre Kov 05, 2008 4:21 pm

D+TPS rašė:uzkniso problemuke distancini maigai ir visaip sukineji kol ka nors padaro ar imtuvas nors nieko toliau nemaigai bega toliau per kanalus arba nesustoja garso reguliavimas bandziau keiti ir batareikas ir pultelius (imtuvui pora men. softas 526 ))
Man taspats buvo su openu 820x.begiojo kanalai,garsas,ir t.t.Kanors perjungti galejo tik su tiunerio mygtukais.Galvojau tiuneris tik menesi ejes,ir jau fsio.bet nereikejo net softo keisti,pats kazkaip susitvarke.pajunginejau kelis kart is rozetes,pastovejo ir viskas tvarkoje:))

Vartotojo avataras
mato
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Tre Sau 23, 2008 2:04 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: x800 ir distancinis

Standartinė mato » Pen Kov 07, 2008 11:47 am

edmuks rašė:
D+TPS rašė:uzkniso problemuke distancini maigai ir visaip sukineji kol ka nors padaro ar imtuvas nors nieko toliau nemaigai bega toliau per kanalus arba nesustoja garso reguliavimas bandziau keiti ir batareikas ir pultelius (imtuvui pora men. softas 526 ))
Man taspats buvo su openu 820x.begiojo kanalai,garsas,ir t.t.Kanors perjungti galejo tik su tiunerio mygtukais.Galvojau tiuneris tik menesi ejes,ir jau fsio.bet nereikejo net softo keisti,pats kazkaip susitvarke.pajunginejau kelis kart is rozetes,pastovejo ir viskas tvarkoje:))
Mano net su net su mygtukais nesijunge. Keista, bet pasirodo jungimas is 220 - isties jau beveik patikrintas budas, nes ir maniskiam padejo....

Vartotojo avataras
maksaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 713
Užsiregistravo: Pir Sau 15, 2007 11:50 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė maksaz » Pen Kov 07, 2008 1:28 pm

Ukrainieciai savo forume rase: gali televizoriaus pultas pjautis su tiunerio IR imtuvu(arba kito kambaryje esantcio prietaiso DV). As labiausiai buvau nustebintas iskaites jog OPENAS gali reaguoti i ekonomiskas dienos sviesos lempas... Visokiu stebuklu kupinas elektronikos pasaulis...

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių