• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Patarkite dėl įrašančio DVD grotuvo

Pasidaryk gyvo garso koncertą savo namuose

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Patarkite dėl įrašančio DVD grotuvo

Standartinė Neoromancer » Pen Geg 30, 2008 9:49 am

Paprašė žmogus, kad paieškočiau įrašančio DVD grotuvo. Aš kaip Panasonic technikos šalininkas galvočiau apie Panasonic DMR-EH58EP modelį.
Paveikslėlis

Šiek tiek beletristikos:

Kodas: Pasirinkti visus

2008 metams „Panasonic“ sukūrė naują DVD įrašomųjų leistuvų seriją, išsiskiriančią aukštesne vaizdo kokybe, ypač patogiu valdymu ir naujomis galimybėmis: MP3, JPEG ir DivX atkūrimu per USB jungtį, muzikos įrašymu iš kompaktinio disko į standujį diską ir dainų atpažinimu per „Gracenote“.  Dar viena naujovė – galimybė sustabdyti televizijos programą, rodomą realiu laiku.

Naujoji „VIERA link“ funkcija leidžia ypatingai paprastai valdyti DIGA - naudojant automatinį nustatymą nereikia nustatinėti kanalų ir kitų pradinių parametrų. Tiesioginis televizijos programų įrašymas leidžia pradėti įrašinėti žiūrimą programą paprasčiausiai paspaudus VIERA nuotolinio valdymo pulto mygtuką „VIERA Link“ ir pasirinkus funkciją „Direct TV Rec.“. „Pause Live TV“ sustabdo televizijos programą taip pat kaip sustabdomas DVD diskas paspaudus pauzės mygtuką. Kitą programos dalį galima peržiūrėti vėliau, nuo pat tos vietos, kur programa buvo sustabdyta.

Vaizdo kokybė taip pat pagerinta. DVB-T adaptyvus triukšmo sumažinimas aptinka ir pašalina blokinius trikdžius, kurių dažnai pasitaiko skaitmeninėse transliacijose, ir sukuria nuostabų vaizdą su minimaliu triukšmu. O geresnės kokybės 1080p konvertavimas į didesnę raišką bei didelis spalvų laipsniškumas, suderinamas su „Deep Colour“, perteikia gilesnį didesnės raiškos vaizdą.

Garso kokybė užtikrinama daugybės aukštos kokybės DIGA komponentų ir akustinių technologijų, kaip „Silence Technology“, kurios kartu sukuria garsinę aplinką, idealiai derančią su vaizdu.

Naujieji DIGA turi USB jungtį, o DMR-EH68 modeliai taip pat turi SD kortelės lizdą, todėl nuotraukas iš skaitmeninio fotoaparato galima lengvai perkelti į leistuvą. Didelės talpos (250-320 GB) standusis diskas leidžia vartotojams saugoti ne tik nuotraukas, dainas, bet ir vazido klipus, per USB jungtį perkeliamus iš HDD/SD vaizdo kameros tiesiai į DVD leistuvą.

Nauji „Panasonic“ DVD įrašomieji leistuvai atlieka kur kas dagiau funkcijų, nei paprastas įrašymas - DIGA taip pažengė į priekį, jog dabar veikia kaip asmeninis skaitmeninių garso ir vaizdo duomenų serveris.
Straipsniukas iš http://www.nk.lt

Klausimas: jei kas susidūrėte su šiuo modeliu, ar yra koks nors vaizdo redagavimas? Tarkim padaromas laidos įrašas, bet po visko norima iškarpyti reklamas. Ar vis tik be kompiuterio pagalbos čia neišsiverčiama ? Ir apskritai, ar tokie aparatai turi tokias funkcijas, jei taip tai kokie modeliai?
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
Daffas
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 1213
Užsiregistravo: Šeš Vas 23, 2008 1:42 pm
Miestas: Zarasai
Susisiekti:

Standartinė Daffas » Pen Geg 30, 2008 12:14 pm

pas mane pardoje kurioje dirbu buvo kitas modelis daug senesnis jis jau galejo iskirpt reklama
Svarbiausia ne žiūrėti, o kad rodytu!
Samsung 65″ Neo QLED 4K (QE65QN85AAT)

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pen Geg 30, 2008 1:03 pm

daffas rašė:pas mane pardoje kurioje dirbu buvo kitas modelis daug senesnis jis jau galejo iskirpt reklama
Tai manau, kad technologijos ėjo pirmyn o ne atgal :D Turėtų ir pastarasis karpyti.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

partinis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 671
Užsiregistravo: Pen Gru 28, 2007 2:28 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė partinis » Pen Geg 30, 2008 1:09 pm


Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pen Geg 30, 2008 1:59 pm

partinis rašė:patarciau nusipirkt paprasta grotuva, pvz "philips" pigu ir neirasanti. O dvd irasinet ant kompo. ka darysi jei dvd uzrakintas? kaip tu jy kopijuosi? Ant kompo man asmeniskai ir patogiau ir issikirpt gali ka nori. Nekalbu, kad pigiau. Tv irasinesi? tada jau geriau i kopa usb h264 palaikanti tiuneriuka ir varai sau skaiciu, nu nebent satelita nori irasinet. O idomu tas panasius irasineja ir + ir - DVD????
Matai, tai tau ir man su kompu paprasčiau viską padaryti, o čia žmogus nelabai "draugauja" su kompiuteriu, todėl reikia aparato kuris sugebėtų šį tą daugiau nei įrašinėti. Ir aparatas bus naudojamas TV ir SAT įrašams daryti.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

partinis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 671
Užsiregistravo: Pen Gru 28, 2007 2:28 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė partinis » Pen Geg 30, 2008 4:21 pm

Nu jo, bet man, cia aisku mano nuomone, kai reikia susitvarkyt su irasanciu dvd, o dar jei jis kaskokiu pribambasu turi, tai tikrai nelengava. Prasideda nuo to, kad -dvd raso, o + dvd ne. O dar neduok dieve jei tas dvd, pvz panasius, raso tik i panasoniko kompaktus:). Aisku cia pagrazinau:). Vnz ir t.t

Mr.Tomas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Pen Gru 14, 2007 9:19 pm
Susisiekti:

Standartinė Mr.Tomas » Ant Lie 01, 2008 2:46 pm

Neoromancer rašė:Matai, tai tau ir man su kompu paprasčiau viską padaryti, o čia žmogus nelabai "draugauja" su kompiuteriu, todėl reikia aparato kuris sugebėtų šį tą daugiau nei įrašinėti. Ir aparatas bus naudojamas TV ir SAT įrašams daryti.
Na tai ar pavyko išsirinkti? Aš dar žiūriu Philipso 3595H modelį, kuris pagal funkcionaluma toks pats, bet 300 Lt pigesnis.

Vartotojo avataras
Tautvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2085
Užsiregistravo: Pen Vas 02, 2007 5:14 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Tautvydas » Ant Lie 01, 2008 5:07 pm

Mr.Tomas rašė:
Neoromancer rašė:Matai, tai tau ir man su kompu paprasčiau viską padaryti, o čia žmogus nelabai "draugauja" su kompiuteriu, todėl reikia aparato kuris sugebėtų šį tą daugiau nei įrašinėti. Ir aparatas bus naudojamas TV ir SAT įrašams daryti.
Na tai ar pavyko išsirinkti? Aš dar žiūriu Philipso 3595H modelį, kuris pagal funkcionaluma toks pats, bet 300 Lt pigesnis.
Daugelis zinovu kalba ,kad Panasonic geresni. Domejausi ka turi profesonalai ,tai visi pasake ,kad ,,Panasonic " firmos. Su juo labai patogu is SAT imtuvo kuris turi HDD daryti irasus. Idedu naudotojo instrukcija :
http://www.trajektorija.lt/lt/instrukci ... 2CEH68.pdf

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Standartinė Bonum 1 » Ant Lie 01, 2008 5:33 pm

Nesuprantu, nejau siais laikais reikalingas DVD irasantis grotuvas.Geriau uz tuos pinigus isitaisyt gera talpykla ir su kompu rasinet.Zaidimas kurio nieks neivertina,kompaktai sensta,braizosi ir jau darosi atgyvena.Pingantys flash talpyklos stumia kompaktus i pensija.Na bet cia patiem spresti,tik mano patirtis pries kelis metus DVD nors ir nebrangus bet dulkeles renka.

Vartotojo avataras
Tautvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2085
Užsiregistravo: Pen Vas 02, 2007 5:14 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Tautvydas » Ant Lie 01, 2008 6:50 pm

Bonum 1 rašė:Nesuprantu, nejau siais laikais reikalingas DVD irasantis grotuvas.Geriau uz tuos pinigus isitaisyt gera talpykla ir su kompu rasinet.Zaidimas kurio nieks neivertina,kompaktai sensta,braizosi ir jau darosi atgyvena.Pingantys flash talpyklos stumia kompaktus i pensija.Na bet cia patiem spresti,tik mano patirtis pries kelis metus DVD nors ir nebrangus bet dulkeles renka.
O, jeigu kam nori padovanoti irasa . Ar talpykla dovanosi ?

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Standartinė Bonum 1 » Ant Lie 01, 2008 7:06 pm

Talpykla solidziau.

Vartotojo avataras
Tautvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2085
Užsiregistravo: Pen Vas 02, 2007 5:14 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Tautvydas » Ant Lie 01, 2008 7:17 pm

Bonum 1 rašė:Talpykla solidziau.
Ten yra 320 GB HDD diskas. Tai ar cia ne talpykla ?

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Standartinė Bonum 1 » Ant Lie 01, 2008 8:19 pm

O kokia kaina "talpyklos" 320Gb?
Ir dar vienas dulkiu rinktuvas namie.
Kompas yra universalus ,manau ne ka prasciau susitvarkytu,nei DVD.

Vartotojo avataras
Tautvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2085
Užsiregistravo: Pen Vas 02, 2007 5:14 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Tautvydas » Ant Lie 01, 2008 9:32 pm

Bonum 1 rašė:O kokia kaina "talpyklos" 320Gb?
Ir dar vienas dulkiu rinktuvas namie.
Kompas yra universalus ,manau ne ka prasciau susitvarkytu,nei DVD.
Pas mane kompas viename kambaryje stovi , o televizorius kitame. Manau, kad iskyla kai kurios problemos ?

Mr.Tomas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Pen Gru 14, 2007 9:19 pm
Susisiekti:

Standartinė Mr.Tomas » Tre Lie 02, 2008 7:30 am

Bonum 1 rašė:Nesuprantu, nejau siais laikais reikalingas DVD irasantis grotuvas.Geriau uz tuos pinigus isitaisyt gera talpykla ir su kompu rasinet.Zaidimas kurio nieks neivertina,kompaktai sensta,braizosi ir jau darosi atgyvena.Pingantys flash talpyklos stumia kompaktus i pensija.Na bet cia patiem spresti,tik mano patirtis pries kelis metus DVD nors ir nebrangus bet dulkeles renka.
Na matai, man pavyzdžiui reikalingas DVD grotuvas ir "talpykla",galiu pirkti vien DVD grotuvą, bet dėžė vistiek stovės, tai geriau tada paimsiu su pilnu funkcionalumu :-). Kiekvieną kartą jungti kompą sutikit nepatogu. DVD įrašymo funkcija kaip ir nelabai reikalinga, bet tokiu su HDD ir be RW nelabai yra.

Mr.Tomas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Pen Gru 14, 2007 9:19 pm
Susisiekti:

Standartinė Mr.Tomas » Tre Lie 02, 2008 7:38 am

Tautvydas rašė: Daugelis zinovu kalba ,kad Panasonic geresni. Domejausi ka turi profesonalai ,tai visi pasake ,kad ,,Panasonic " firmos. Su juo labai patogu is SAT imtuvo kuris turi HDD daryti irasus. Idedu naudotojo instrukcija :
http://www.trajektorija.lt/lt/instrukci ... 2CEH68.pdf
Neteko niekam susidurti ar būna grotuvų su dviem HDMI jungtimis - ateinančiam ir išeinančiam signalui? Dabar pas mane DVB-T tiuneris, kuris sujungtas su TV HDMI jungtimi, taip išeitų, kad jei aš noriu per vidurį dar įkišti DVD, man tiunerį su DVD reikia jungti skartu, o DVD su TV per HDMI, bet tada kaip ir nukenčia HD signalas kurį kartais parodo LTV. :)

Vartotojo avataras
Miro
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: Tre Geg 14, 2008 9:39 am
Susisiekti:

Standartinė Miro » Ant Sau 27, 2009 11:33 am

gal kas zinot,(jei aisku imanoma) avi formata perdaryti i DVD grotuvui suprantama? :)

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Standartinė klarnetas » Ant Sau 27, 2009 1:30 pm

Miro rašė:gal kas zinot,(jei aisku imanoma) avi formata perdaryti i DVD grotuvui suprantama? :)
gal tiks http://www.boilsoft.com/aviconverter/

Vartotojo avataras
Miro
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: Tre Geg 14, 2008 9:39 am
Susisiekti:

Standartinė Miro » Ant Sau 27, 2009 10:03 pm

aciu klarnetas uz nuoroda, bus proga pabandysiu :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)