• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Opel vectra 2,2DTI 00m

Čia visa informacija pradedant nuo dviračio ir baigiant valtimi

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
vilys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: Ant Sau 09, 2007 11:15 am
Miestas: Jonava
Susisiekti:

Opel vectra 2,2DTI 00m

Standartinė vilys » Ant Lie 29, 2008 11:19 pm

Arciausiai Kaunas tai kreipiuos i jus kaunieciai kur kaune gerai atlieka variklio ir elektrinės dalies diagnostika jauciu kad oro srauto matuoklis linksta tai noriu i diagnostika nuvarit

blogiukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 361
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 10:37 pm
Miestas: Rumsiskes
Susisiekti:

Re: Opel vectra 2,2DTI 00m

Standartinė blogiukas » Tre Lie 30, 2008 6:17 am

dyzeliui DIZRIDA

aras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 459
Užsiregistravo: Pen Vas 09, 2007 11:07 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Re: Opel vectra 2,2DTI 00m

Standartinė aras » Tre Lie 30, 2008 9:15 pm

vilys rašė:Arciausiai Kaunas tai kreipiuos i jus kaunieciai kur kaune gerai atlieka variklio ir elektrinės dalies diagnostika jauciu kad oro srauto matuoklis linksta tai noriu i diagnostika nuvarit
taikos melgoje nėra vienas geras veikejas

vilys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: Ant Sau 09, 2007 11:15 am
Miestas: Jonava
Susisiekti:

Standartinė vilys » Ket Lie 31, 2008 11:19 pm

o drobės g šanciuose opel filiale įdomu kokie atsiliepimai gal kas girdėje ka nors

Vartotojo avataras
neriuks007
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 792
Užsiregistravo: Šeš Rgp 25, 2007 4:22 pm
Miestas: ukmerge

Standartinė neriuks007 » Pen Rgp 01, 2008 11:43 am

o is kur zinai kad oro srauto matuokle mirsta? :grin:

vilys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: Ant Sau 09, 2007 11:15 am
Miestas: Jonava
Susisiekti:

Standartinė vilys » Pen Rgp 01, 2008 12:25 pm

neriuks007 rašė:o is kur zinai kad oro srauto matuokle mirsta? :grin:
nes jau ji keista ankšciau ir netraukė arba prie didelio greicio užsidegdavo lempa gedimu o dabar skideli lempa ursidega ir netraukia visai o kai užgesta vėl gerai eina kaip bėris :D ir lempa užsidega ant laisvos eigos o važiuojant gerai kol vėl i laisva neimeti ir kai motoro temp rodo virš 80 ir nesvarbu ar lauke vėsu ar karšta

Vartotojo avataras
neriuks007
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 792
Užsiregistravo: Šeš Rgp 25, 2007 4:22 pm
Miestas: ukmerge

Standartinė neriuks007 » Pen Rgp 01, 2008 6:00 pm

na panasu i srauto matuokli,zinai pabandyk su karbiuratoriaus valikliu ja praplauti,kartais padeda.

vilys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: Ant Sau 09, 2007 11:15 am
Miestas: Jonava
Susisiekti:

Standartinė vilys » Sek Rgp 03, 2008 10:14 pm

na aš ja buvau išsiėmes pavarciau prapuciau ir surėjau atgal kad ten svari ji pati buvo tik korpuse i kuri ji dedasi tokiu vadinkim suodžiu biski buvo tai išvaliau o tas karbiuratoriu valiklis tai koks jis ten yra pvz.....pabandyciau dar praplaut

mmariuss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 11:41 am
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė mmariuss » Pir Rgp 04, 2008 2:22 pm

Geriau jau tu pats nekisk nagu prie jo, vaziuok pas specus

Vartotojo avataras
neriuks007
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 792
Užsiregistravo: Šeš Rgp 25, 2007 4:22 pm
Miestas: ukmerge

Standartinė neriuks007 » Pir Rgp 04, 2008 6:25 pm

jo geriau nuskanuoti parodys kas per bedos,gal visai ne srauto matuokle :) ,nepulk aklai keisti jos,karbiuratoriaus valiklis-toks purskiklis,kartais padeda

vilys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: Ant Sau 09, 2007 11:15 am
Miestas: Jonava
Susisiekti:

Standartinė vilys » Tre Lap 19, 2008 8:37 am

Sveiki pradėjo mano opeliukas tepaliukus valgyt kaip 1000km taip beveik 1litras tepalų neleidžia dumint nedumija nes jei dumintu o dar ir melsvu dumeliu tai sakyciau gal gumeles bandyt pakeist gal turbyna sudegina ir gal yra kokiu budų kaip ja patikrint man truputi aiškino bet ir nedaaiškino kad reik numaut šlanga nuo interkulerio o kas ten turi darytis taip ir nedaaiškino kokios mintys manuoju atveju pas jus ir ka patartumėte

Don-Alvis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1058
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 5:34 pm
Miestas: Plungė
Susisiekti:

Standartinė Don-Alvis » Tre Lap 19, 2008 9:11 am

vilys rašė:Sveiki pradėjo mano opeliukas tepaliukus valgyt kaip 1000km taip beveik 1litras tepalų neleidžia dumint nedumija nes jei dumintu o dar ir melsvu dumeliu tai sakyciau gal gumeles bandyt pakeist gal turbyna sudegina ir gal yra kokiu budų kaip ja patikrint man truputi aiškino bet ir nedaaiškino kad reik numaut šlanga nuo interkulerio o kas ten turi darytis taip ir nedaaiškino kokios mintys manuoju atveju pas jus ir ka patartumėte
Mano taip pat vectra suvalgo dar daugiau tepaliuko. Vaziuojant taip pat nedumina, bet uzvedant tai iseina geras dumu kamuolys melynas. Manau kad gumeles, bet neprisiteikiu pakeist. Dapilu karts nuo karto tepalo ir vpieriot
Amiko ALIEN SHD 8900
Eutelsat w4 36E, hotbird 13E, sirius 5E ir ABS1 75E
Paveikslėlis

vilys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: Ant Sau 09, 2007 11:15 am
Miestas: Jonava
Susisiekti:

Standartinė vilys » Tre Lap 19, 2008 10:12 am

bet 10000km nemažai dapilt reikės jei 1000km 1lit sueina tai su laiku manau dar daugiau sueis

Don-Alvis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1058
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 5:34 pm
Miestas: Plungė
Susisiekti:

Standartinė Don-Alvis » Tre Lap 19, 2008 11:43 am

vilys rašė:bet 10000km nemažai dapilt reikės jei 1000km 1lit sueina tai su laiku manau dar daugiau sueis
Galvojau ,kad 10000 parasyta o ne 1000. Ne taip supratau, tada mano tiek dar nesuvalgo, gali buti kad ir ziedai baigiasi. Nes tepaliniai ziedai sudyla greiciau nei kompresiniai. Na zinoma pirma reik gumeles pasiziuret pasikeist. :)
Amiko ALIEN SHD 8900
Eutelsat w4 36E, hotbird 13E, sirius 5E ir ABS1 75E
Paveikslėlis

mazylis383
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: Tre Bir 18, 2008 7:41 pm
Miestas: jonava
Susisiekti:

passat

Standartinė mazylis383 » Tre Lap 19, 2008 1:03 pm

sveiki,pradege pasate galvos tarpine,ir papuole vanduo i alyva,jei pakeisciau tepalus ir filtra ar greit vel papuls vanduo???? ar speciau parduot kazaham ?? nes dabar tai matuokle issitraukiu tai tokios putos ,keist tarpine ar rizikuot?. aciu uz patarimus.
sat

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Re: passat

Standartinė Marius » Tre Lap 19, 2008 3:03 pm

mazylis383 rašė:sveiki,pradege pasate galvos tarpine,ir papuole vanduo i alyva,jei pakeisciau tepalus ir filtra ar greit vel papuls vanduo???? ar speciau parduot kazaham ?? nes dabar tai matuokle issitraukiu tai tokios putos ,keist tarpine ar rizikuot?. aciu uz patarimus.
Ar greit papuls tai niekas negali atsakyt, nes neaišku ar tarpinės skylė pradegusi didelė.Ir neaišku ar pati galva nesideformavusi.Neišardžius nieko nepasakysi.

Don-Alvis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1058
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 5:34 pm
Miestas: Plungė
Susisiekti:

Re: passat

Standartinė Don-Alvis » Tre Lap 19, 2008 5:02 pm

Marius rašė:
mazylis383 rašė:sveiki,pradege pasate galvos tarpine,ir papuole vanduo i alyva,jei pakeisciau tepalus ir filtra ar greit vel papuls vanduo???? ar speciau parduot kazaham ?? nes dabar tai matuokle issitraukiu tai tokios putos ,keist tarpine ar rizikuot?. aciu uz patarimus.
Ar greit papuls tai niekas negali atsakyt, nes neaišku ar tarpinės skylė pradegusi didelė.Ir neaišku ar pati galva nesideformavusi.Neišardžius nieko nepasakysi.
Pritariu nuomonei, jei tik tarpine tai pasikeiti ir toliau vaziuoji, jei su galva kas negerai jau siek tiek blogiau, bet riketu nusiimt ir pasiziuret
Amiko ALIEN SHD 8900
Eutelsat w4 36E, hotbird 13E, sirius 5E ir ABS1 75E
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
widuxs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 437
Užsiregistravo: Šeš Gru 29, 2007 9:01 pm
Miestas: jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė widuxs » Tre Lap 19, 2008 6:00 pm

manau kad rizika yra,nes ir filtras ir tepalai bus suniui ant uodegos.... :)

mazylis383
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: Tre Bir 18, 2008 7:41 pm
Miestas: jonava
Susisiekti:

Standartinė mazylis383 » Tre Lap 19, 2008 6:26 pm

dekui uz nuomones,teks pasidarbuot...
sat

vilys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: Ant Sau 09, 2007 11:15 am
Miestas: Jonava
Susisiekti:

Standartinė vilys » Tre Vas 11, 2009 3:12 pm

Sveiki pareina mano vectrukei turbina galvoju restauruoti girdėjau atgarsiu kad Vilniui yra firma pav Turboservisas fabijoniškiu g.4 gerai restauruoja turbas.norėjau paklaust jusų gal kas naudojosi tos firmos paslaugomis ir kokie atgarsiai apie ja.dar buvau Kaune rades bet mane atkalbinėja sako geriau i vilnių i ta servisa kuri minėjau.Norisi kur geriau padarytu nes kainuoja nemažai tas malonumas

vilys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: Ant Sau 09, 2007 11:15 am
Miestas: Jonava
Susisiekti:

Standartinė vilys » Tre Vas 11, 2009 4:00 pm

be šitos firmos gal jus žinot kur tikrai gerai daro turbinas o miestai tai Kaunas-vilnius

minderis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: Pir Lap 13, 2006 6:23 am
Miestas: vilnius
Susisiekti:

Standartinė minderis » Tre Vas 11, 2009 6:52 pm

vilys rašė:Sveiki pareina mano vectrukei turbina galvoju restauruoti girdėjau atgarsiu kad Vilniui yra firma pav Turboservisas fabijoniškiu g.4 gerai restauruoja turbas.norėjau paklaust jusų gal kas naudojosi tos firmos paslaugomis ir kokie atgarsiai apie ja.dar buvau Kaune rades bet mane atkalbinėja sako geriau i vilnių i ta servisa kuri minėjau.Norisi kur geriau padarytu nes kainuoja nemažai tas malonumas
draugui turboservizas tvarke. liko patenkintas ju darbu.

vilys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: Ant Sau 09, 2007 11:15 am
Miestas: Jonava
Susisiekti:

Standartinė vilys » Ant Kov 17, 2009 12:24 pm

Sveiki rašiau kad mano opeliukas tepalus valgo ir daug tai pasirodo turbina gera tai perinko motora pakeitė žiedus tep gumas ir da ten keleta neesminiu daliu siurblio nejudino kuro po perinkimo varyklis dirbo bet nepriema gazo normaliai spjaudosi radom oro kure yra perėjom kur ymanoma persandarinom tai finale karštas motoras 80-90laipsniu kuriasi iš puse apsisukimu pastovėjes kokia 1val jau reik pasukt bet dar užsikuria o po nakties ryte tik ant troso gali užvest melsvais dumais paspjaudo kol užsikuria poto kai sušyla dumo nėr kompas gedimu nerodo gal turite kokiu minčių nes nežinau ka jau ir žiurėti jai nebent nuo šlaito :sad: ir dar klausimukas po varyklio perinkimo tepalo buvo naujo supilta tarp min-max vidurys pravažiavus 50-70 km tepalo ant matuoklės galo tai ar gali žiedai kol neprisitryne apie 1litra panašiai sudegint niekur neleidžia žiedai su gumelėm pasikeitė o jo nėra kažkur dingo.Ir kas keisciausia kad prieš remonta važiavo tik rytais sunkiau kurdavosi bet užsikurdavo be troso ir tepala ryjo 700-800km ir litra supili o po perinkimo x-failai pinigų sukyšta o gaunas ššššššš

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių