• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Sugedo telefonas

Nuo telefono atrišimo iki sąskaitos mažinimo...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
protonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: Ant Kov 11, 2008 1:58 pm
Susisiekti:

Sugedo telefonas

Standartinė protonas » Ket Rgs 11, 2008 8:56 pm

Siandien pabandziau isirasyti viena programa SecMan, kuri nulauzia telefona, per usb is kompiuterio. Berasant ismete kazkoki error. Niekaip neisejo isirasyti jos. Todel nusprendziau perkrauti savo telefona, bet neatjungiau jo is usb. Dabar telefonas man visai neisijungia. Nera jokiu gyvybes zenklu. Bandau ji pakrauti, tai net nerodo tos krovimosi ikoneles. Ka man daryti? Telefonas pirktas pries 2 dienas.
Paskutinį kartą redagavo protonas Ket Rgs 11, 2008 9:17 pm, redaguota 1 kartą(us).

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Ket Rgs 11, 2008 9:01 pm

nu is tirsciu nebursim koks tele pas tave,beja kazka bandant daryt visada reik beckup pasidaryt.

Vartotojo avataras
protonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: Ant Kov 11, 2008 1:58 pm
Susisiekti:

Standartinė protonas » Ket Rgs 11, 2008 9:04 pm

Nokia N95 8GB. Back up nedariau, nes dar nelabai moku dar su juo elgtis.

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Ket Rgs 11, 2008 9:54 pm

pasileidus NPS nėra net specialus langas beckup pasidaryt

o ka bitei plius pasake

Vartotojo avataras
protonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: Ant Kov 11, 2008 1:58 pm
Susisiekti:

Standartinė protonas » Pen Rgs 12, 2008 6:56 am

Gal ir yra bet kaip ir rasiau as naudoju ji tik pries kelias dienas nusipirkau ir nezinojau kad kiekviena karta reikia daryti ta back-up. Biteplius uzblokavo mano sukurta tema :-D O tai ka dabar be to back-up neina niekaip jo sutvarkyti?

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Pen Rgs 12, 2008 1:44 pm

protonas rašė:Gal ir yra bet kaip ir rasiau as naudoju ji tik pries kelias dienas nusipirkau ir nezinojau kad kiekviena karta reikia daryti ta back-up. Biteplius uzblokavo mano sukurta tema :-D O tai ka dabar be to back-up neina niekaip jo sutvarkyti?
Gamintojo puslapyje ieskok, kaip atnaujinti programine iranga.
Jei nepavyks, megeju puslapiuose ieskok programines irangos (softo) atnaujinimo su zodeliu Service. Su Siemensais nebuvo jokio vargo.
Jei atnaujinsi programine iranga, telefonas atsigaus, duomenys nedings. Ir apskritai, nedings.

Vartotojo avataras
protonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: Ant Kov 11, 2008 1:58 pm
Susisiekti:

Standartinė protonas » Pen Rgs 12, 2008 3:56 pm

O tai kaip man supusti ta softa, jei telefonas visiskai nereaguoja. Negaliu jo ijungti, be to kai ikisu laida ir bandau jungtis per usb, tai jo neranda...

Vartotojo avataras
protonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: Ant Kov 11, 2008 1:58 pm
Susisiekti:

Standartinė protonas » Pen Rgs 12, 2008 4:45 pm

Ne nu jus nepatikesite. Nuvaziuoju as i parduotuve is kurios pirkau telefona ir sakau, kad man neisijungia jis. Jie paeme ji ir idejo kito telefono batarke ir ka jus manote, ogi telefonas pradejo veikti. Tada ikiso atgal mano batarke, taip pat veikia. Griztu namo, ikisu i rozete ir matau, kad pradejo krautis taip pat. Taip ir likau nesuprates kame cia problema buvo :D :D
Na svarbiausia, kad veikia. Dekui visiems kas bande padeti man.

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Pen Rgs 12, 2008 7:04 pm

protonas rašė:Ne nu jus nepatikesite. Nuvaziuoju as i parduotuve is kurios pirkau telefona ir sakau, kad man neisijungia jis. Jie paeme ji ir idejo kito telefono batarke ir ka jus manote, ogi telefonas pradejo veikti. Tada ikiso atgal mano batarke, taip pat veikia. Griztu namo, ikisu i rozete ir matau, kad pradejo krautis taip pat. Taip ir likau nesuprates kame cia problema buvo :D :D
Na svarbiausia, kad veikia. Dekui visiems kas bande padeti man.
Taip buna, kai telefone esanti mazyte batarke VISISKAI issikrauna. Tada truksta itampos elementariam pakrovejo atpazinimui. Idedi kito telefono pakrauta batarke, truputi palaikai (tada ta vidine batarke truputi pasikrauna), ir idedi savo mirusi akuma. Ir viskas eina.

Tadas-uk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1161
Užsiregistravo: Šeš Gru 09, 2006 8:10 pm
Miestas: palanga-lincolnshire
Susisiekti:

Standartinė Tadas-uk » Šeš Rgs 13, 2008 10:17 am

taip cia panasiai kaip itampos suzadintojas.bandant pakeist produkto koda,kad isivest kita kalba i sio modelio telefonus,be tokiu dalyku neapseinama,visad reikia batarkes kito telefo,nes as pats keiciau gal 8 telefonam kalbu paketus ir vis ta pati problema iskildavo.
patarimas butu toks,visada pries darant ka nors pirma kart geriau savaite ieskot info,ir tik tada bandyt kazka daryt :grin: :D :-? :x
Paveikslėlis
LG(42) 3D LED TV
SAMSUNG 3D SMART TV 46F7000
SAMSUNG 3D SMART TV UE55JU6670 Tizen OS
VU+UNO,VU+SOLO2,VU+DUO2,VU+ULTIMO,T-90 toroid,2.4m gilbertini....
4w-4.8e-13e-16e-19.2e-23e-28.2e
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
protonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: Ant Kov 11, 2008 1:58 pm
Susisiekti:

Standartinė protonas » Šeš Rgs 13, 2008 10:23 am

Tiesa sakant as bandziau nulauzt savo telefona su SecMan programa, nebandziau keist produkto kodo ar kalbos. Kaip supratau kazkas nesigavo, todel ieskau dabar pazymos, kad galima butu suinstaliuoti koki playeri ar kokia kita programa. Uzsiregistravau http://www.opda.net.cn/ forume ir laukiu pazymos. Ar patikima cia ir gal kas bande is cia siustis? Gal yra kokiu kitu budu?

Tadas-uk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1161
Užsiregistravo: Šeš Gru 09, 2006 8:10 pm
Miestas: palanga-lincolnshire
Susisiekti:

Standartinė Tadas-uk » Šeš Rgs 13, 2008 12:27 pm

protonas rašė:Tiesa sakant as bandziau nulauzt savo telefona su SecMan programa, nebandziau keist produkto kodo ar kalbos. Kaip supratau kazkas nesigavo, todel ieskau dabar pazymos, kad galima butu suinstaliuoti koki playeri ar kokia kita programa. Uzsiregistravau http://www.opda.net.cn/ forume ir laukiu pazymos. Ar patikima cia ir gal kas bande is cia siustis? Gal yra kokiu kitu budu?
tiesa sakant patarciau uzeit i www.symbianity.com ten daugiau naudos rasi,yra smulkiai aprasyta kaip nulaust telefona,pagal ju instrukcijas ir pats taip padariau savajam tel. :-? :grin:
Paveikslėlis
LG(42) 3D LED TV
SAMSUNG 3D SMART TV 46F7000
SAMSUNG 3D SMART TV UE55JU6670 Tizen OS
VU+UNO,VU+SOLO2,VU+DUO2,VU+ULTIMO,T-90 toroid,2.4m gilbertini....
4w-4.8e-13e-16e-19.2e-23e-28.2e
Paveikslėlis
Paveikslėlis

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Šeš Rgs 13, 2008 7:56 pm

geriau jau pasirasyti pazyma problemu bus maziau.

Vartotojo avataras
protonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: Ant Kov 11, 2008 1:58 pm
Susisiekti:

Standartinė protonas » Šeš Rgs 13, 2008 8:52 pm

Tai dabar ir bandau tos pazymos sulaukti, kad galeciau pasirasyti. Symbian.com forume sake, kad kinieciai padaro pazyma per 2-10 dienu. O su nulauzimu neisejo, kazkaip dabar nesinori antra karta bandyti po to, kai telefonas keistai visikai pilnai issikrove ir neisijunge. Tai kaip supratau uztenka ta pazyma isikelti ir tada viska galima jau instaliuoti. Ar gerai as supratau?

Vartotojo avataras
Dimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:13 pm
Susisiekti:

Standartinė Dimonas » Ant Rgs 23, 2008 8:47 pm

protonas rašė:Tai dabar ir bandau tos pazymos sulaukti, kad galeciau pasirasyti. Symbian.com forume sake, kad kinieciai padaro pazyma per 2-10 dienu. O su nulauzimu neisejo, kazkaip dabar nesinori antra karta bandyti po to, kai telefonas keistai visikai pilnai issikrove ir neisijunge. Tai kaip supratau uztenka ta pazyma isikelti ir tada viska galima jau instaliuoti. Ar gerai as supratau?
nevisai.. kai turesi pazyma, tau reiks pasirasyt nepasirasytas programas. pasiskaityk symbianity forume, ten maciau pamoka kaip pasirasyti programas (lygtai maciau). tada neturesi jokiu bedu :)
o tie kinietiski sertifikatai geri. pats is ju turiu ir mano n95 visas programas su ju sertifikatais priima :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)