• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

BarTon CI-2201 imtuvas iš arčiau

Neradote savo tiunerio pavadinimo? Užsukite čia

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

BarTon CI-2201 imtuvas iš arčiau

Standartinė openbox » Ant Rgs 30, 2008 12:42 pm

Nors straipsnį patalpinau ir saite, tačiau forume labiau diskutuojama :)

Internetinio portalo tele-sat.info komanda nutarė patestuoti keletą imtuvų, o apie rezultatus informavo saito lankytojus. Mes šią informaciją išvertėme į lietuvių kalbą ir pateikiame Jūsų teismui.
Pirmasis palydovinės televizijos imtuvas yra pristatomas „General Satelite“ kompanijos su mistiniu „BarTon CI-2201“ pavadinimu. Pažiūrėsime kas po šia mistika slepiasi.

Paveikslėlis

Pagal imtuvo kainą jau iš karto galima spėti, kad pastarasis jokių stebuklų nerodys, o tiesiog suteiks galimybe naudotis palydovinių operatorių paslaugomis, bei mėgautis laisvais kanalais. Šis imtuvas gal labiau stebina tuo, kad turi du CI modulių skaitytuvus, o tai reiškia, kad vienu metu bus galima naudoti kelis modulius.
Jeigu tikėti esančiu užrašu ant „BarTon“ imtuvo įpakavimo, tai jis pagamintas ne Kinijoje, o Korėjoje. O tai reiškia, kad šis imtuvas gali būti perspektyvus ir patikimas. Na bent jau taip atrodė prieš pradedant testuoti.
Vartotojo sąsaja, o paprasčiau tariant – imtuvo meniu ganėtinai simpatiškas. Dėl patogumo reikėtų pasiginčyti.

Paveikslėlis

Šiek tiek pasiklydę imtuve nutarėme imtis vartotojo instrukcijos. Tiesa, pavadinti jos instrukcija gal būtų per žiauru, nes ji susideda vos iš 8 puslapių. Iš jų pirmasis puslapis su imtuvo paveikslėlių, o paskutinis iš vis tuščias. Kituose puslapiuose informacijos taip pat ne kaži kiek tebuvo, nes užėmė Techninė charakteristika: imtuvo priekinė panelė, imtuvo galinė panelė, distancinio pulto funkcijos ir saugumo reikalavimai. Ir viskas. Tiesa, čia kalba ėjo apie rusišką instrukciją. Angliškoje instrukcijoje lapų šiek tiek daugiau, tačiau žinant, kad imtuvas buvo skirtas grynai Rusijos rinkai, tai galėjo nepatingėti ir instrukciją normalesnę parašyti.

Distancinis pultas didokas, nors apie ketvirtadalis yra tuščios vietos. Gal tai ir gerai, nes nesusimaišysi tarp klavišų.
Keisčiausias dalykas skenuojant kanalus, kad nebuvo tarp palydovų sąrašo Eutelsat W4. Teko šią problemą spręsti kito palydovo pagalba.

Paveikslėlis

Tiek skenavimas, tiek kanalų perjungimo greitis „BarTon“ imtuve palyginti labai greitas.

Paveikslėlis


Kaip veikia naujasis imtuvas su mėgstamų kanalų sąrašais nebuvo testuojama. Labiau traukė smalsumas kaip veikia CI modulių skaitytuvai. Pirmiausia buvo bandomas Viaccess NP4 modulis. Jį imtuvas atpažino, tačiau čia visa laimė ir baigėsi. Bandymas atidaryti 40 laipsnyje esančius kanalus nuėjo niekais. Pasikalbėjus su „General Satelite“ kompanijos atstovais, kurių dėka šis imtuvas ir pateko ant Rusijos parduotuvių prekystalių, pasirodė, kad imtuvas su gamykliniu softu gali atidaryti tik Drecrypt Tricolor modulį. Tuomet labai keista, o kam du modulių skaitytuvai, jeigu imtuvas teveikia tik su vieninteliu moduliu.
Per visą imtuvo testavimo laiką pasirodė ir pirmas pliusas – puikiai veikia su pasukimo sistemomis. Pagaliau bus galima žiūrėti Tricolor paketą panaudojus modulį ir atsivers laisvų kanalų sąrašas iš daugelio palydovų. Satmanams priminsime, kad jokio softo su BISS raktais ar EMU nėra.

Buvo nutarta patestuoti kaip imtuvas veikia ant skirtingų transporderių greičių. Nors techninėje instrukcijoje buvo rašoma, kad „BarTon“ gali susidoroti su greičiais nuo 2000 iki 45000, tačiau tiesa pasirodė kartesnė.
Ant mažo greičio iš Seast-1 palydovo parinkus 12633 V 1000 ¾ transporderį kanalas atsidarė labai greitai. Taip greitai, kad net nustebino ir aplenkė kai kuriuos gerai žinomus imtuvus.
O štai su dideliu greičiu tai jau ne kas. Buvo pasirinktas Express AM2 palydovas ir ten esantis transporderis su SR 44948 FEC 5/6 greičiu. Rezultatas buvo toks, kad ekrane matėsi tik vaizdo plytos.

Paveikslėlis

Taigi, metas padaryti išvadas:
Naujasis imtuvas „BarTon CI-2201“ skirtas priiminėti laisvus kanalus ir Tricolor paketą. Tik prieš tai reikėtų susikurti Eutelsat W4 palydovą. Jeigu norėsite žiūrėti kanalus iš aukštų greičių transporderių, galite juos pamiršti. Imtuvas labiau tinkamas sodo namelyje, kur praleidžiate per vasarą kelias dienas ir kai televizoriui skiriate minimaliai laiko.

Pats naujausias šio imtuvo softas pasirodo buvo išleistas 2007 lapkričio mėnesį. Nesinori būti pranašu, tačiau greičiausiai tai bus ir paskutinis softas.

Informacija parengta pagal internetinį puslapį: http://www.tele-sat.info

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių