• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Kanalu ir raktu ikelimas i 300FTA

Viskas apie Openbox

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Greblius

Kanalu ir raktu ikelimas i 300FTA

Standartinė Greblius » Pir Sau 15, 2007 9:00 pm

Sveiki, rodos viska darau pagal instrukcija taciau vistiek nesigauna :?
Taigi... isirasau i savo Openbox-300FTA naujausia softa (4.96) tuomet per pobedit tokiu budu (Settings->Open) atidarau surusiuotu kanalu faila ir (Settings->send) issiunciu. Tada raktai... per ta pacia programa tik keys taba atidarau raktu failiuka ir isiunciu ji i savo recieveri, taciau prijungus openbox'a i savo vieta prie teliko ir ji ijungus rodo, jog nera signalo, nei vienam kanale... Ar gali buti del to, jog mano koordinates yra kitokios, nei zmogaus, kuris surusiavo savo kanalus, nors del to abejojiu.... gal kas galit padet su sita problema? esu ganetinai zalias visuose situose mokluose :grin:
tikiuosi klausimas nepasirodys labai kvailas 8)

Vartotojo avataras
Sampos
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2427
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:22 pm
Miestas: Vilnius-Trakai
Susisiekti:

Standartinė Sampos » Pir Sau 15, 2007 9:21 pm

O pastave iki toL KOL NEIMEI KITO SARASUS FAV viskas tvarkoje buvo BET kai iputei kita favoritu SARASUS dingo
Ar taip ?
Paskutinį kartą redagavo Sampos Pir Sau 15, 2007 9:30 pm, redaguota 2 kartą(us).

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Pir Sau 15, 2007 9:26 pm

Jeigu isirasei kazkieno kito settings, gali buti skitingi DiseqC nustatymai negu pas tave...pasitikrik port'u nustatymus. Ar pas tave motoras, kad tau reikia koordinaciu?

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Pir Sau 15, 2007 10:14 pm

Jei imi is saito openbox.info, tai ten mano daryti ir disekai tikrai tau neriks.
Pas mane diseqc 1,1.
Labai retai atsitinka, kad isirases zmogus kanalu sarasa is saito naudos 1,1 diseka, o dar reciau pasitaikys, kad sutaptu abieju galvutes...
:)
Isvada: Pasitikrink diseq nustatymus.
Patarimas: prie srasant nauja softa pasidaryti savo kanalu saraso f3d failiuka.

Greblius

Standartinė Greblius » Ant Sau 16, 2007 1:49 pm

Sampos rašė:O pastave iki toL KOL NEIMEI KITO SARASUS FAV viskas tvarkoje buvo BET kai iputei kita favoritu SARASUS dingo
Ar taip ?
Taip ir buvo :)
Kaip suprantu, pas mane ne motoras, o stovi 4ios galvos. O koki turetu buti pas mane diseqC ir portu nustatymai? :)
beje, f3d failo back-up'o nepasidariau, cia labai blogai? :/

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Ant Sau 16, 2007 2:00 pm

Greblius rašė:
Sampos rašė:O pastave iki toL KOL NEIMEI KITO SARASUS FAV viskas tvarkoje buvo BET kai iputei kita favoritu SARASUS dingo
Ar taip ?
Taip ir buvo :)
Kaip suprantu, pas mane ne motoras, o stovi 4ios galvos. O koki turetu buti pas mane diseqC ir portu nustatymai? :)
beje, f3d failo back-up'o nepasidariau, cia labai blogai? :/
4 galvos, tai bus diseq 1,0
Po to ant kiekvieno is palydovu (kuriuos ziuri) nustatai kuri lnb skirta.
Kad nepasidarei savo kanalu saraso nebeda, taciau naujasis sarasas gali erzinti, nes buvai priprates prie senojo.
Be to nereiketu nustatinedi diseku, jei turetumei savo sarasa.
Uzsimeti ji ir viskas kaip buve :)

Greblius

Standartinė Greblius » Ant Sau 16, 2007 2:14 pm

openbox rašė:
Greblius rašė:
Sampos rašė:O pastave iki toL KOL NEIMEI KITO SARASUS FAV viskas tvarkoje buvo BET kai iputei kita favoritu SARASUS dingo
Ar taip ?
Taip ir buvo :)
Kaip suprantu, pas mane ne motoras, o stovi 4ios galvos. O koki turetu buti pas mane diseqC ir portu nustatymai? :)
beje, f3d failo back-up'o nepasidariau, cia labai blogai? :/
4 galvos, tai bus diseq 1,0
Po to ant kiekvieno is palydovu (kuriuos ziuri) nustatai kuri lnb skirta.
Kad nepasidarei savo kanalu saraso nebeda, taciau naujasis sarasas gali erzinti, nes buvai priprates prie senojo.
Be to nereiketu nustatinedi diseku, jei turetumei savo sarasa.
Uzsimeti ji ir viskas kaip buve :)
Labai dekui :) tik nzn ka reiskia tas lnb ir kaip ji nustatyt 8)

JustAsk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: Šeš Lap 25, 2006 8:35 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė JustAsk » Ant Sau 16, 2007 2:44 pm

Kai atnaujini softa/kanalus is saito, pas mane irgi nusimusa visi DiSeq nustatymai.

Eini Meniu>Kanalu nustatymas - rodo visu palydovu sarasa. Ten ant reikalingo palydovo uzlipi (tarkim Hotbird 19E), spaudi desini mygtuka ir patenki ant jo nustatymu - tada belieka pataisyti DiSeq i v1.1 ir Portus pajungineti - pas mane 3 galvos, tai kazkuris is 1/2/3 tiks. Kai tik pataikai ant teisingo porto - is karto signalo stiprumas pasidaro bent 50%. Tada OK ir taip su visais palydovais.
---
Vejas galvoje... :)

Greblius

Standartinė Greblius » Ant Sau 16, 2007 6:13 pm

aisku... dekui labai zmones :) grizes namo ismeginsiu :grin:

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)