• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Automobiliu is Airijos i Lietuva

Čia visa informacija pradedant nuo dviračio ir baigiant valtimi

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
sachara
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: Ket Geg 07, 2009 12:00 pm
Miestas: Dublin
Susisiekti:

Automobiliu is Airijos i Lietuva

Standartinė sachara » Pir Bir 08, 2009 2:21 pm

Sveiki,
noreciau paklausti forumieciu patarimu del keliones i lietuva is airijos per uk automobiliu.Kur geriau keltis is uk keltu i doveri ar belgija, olandija.Kokios vaziavimo salygos lenkijos keliais, domina vaziavimo nakti pre lenkija saugumas.Paskutini karta vaziavau per lenkus pries 7 metus tai prisiminimai nekokie...
Busiu labai dekingas uz patarimus! :)
GEROS DIENOS VISIEMS

Vartotojo avataras
remy martin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 587
Užsiregistravo: Ant Geg 19, 2009 1:21 pm
Miestas: Odense
Susisiekti:

Standartinė remy martin » Pir Bir 08, 2009 2:54 pm

Vaziuok i Kiel,o is ten keltu,visi taip daro
2xDreambox 900 UHD 4K,Dreambox 800se..maximum e85..28e+23.5e+19e+13e+9e+5e+1w+5w.,MAG254x3, MAG256,Panasonic TX 47AS800E,Samsung UHD 4K 49KU6175. Sony 55XD8505

sachara
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: Ket Geg 07, 2009 12:00 pm
Miestas: Dublin
Susisiekti:

Standartinė sachara » Pir Bir 08, 2009 3:40 pm

[quote="remy martin"]Vaziuok i Kiel,o is ten keltu,visi taip daro[/quote]

Svarsciau as ta marsruta keltu i Klaipeda,bet kad brangoka gaunasi liepos pabaigoje i viena puse virs 500 €-auto+3.Todel ir domina kelione per lenkus.
Anyways aciu.

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Pir Bir 08, 2009 4:25 pm

O ne geriau tiesiai is Airijos Rosslare keltis i Prancuzija...Roscoff ar Cherbourg?! Vienas keltas... cia man tik taip tokia mintis sove, pats nesu bandes...

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė vytas121 » Pir Bir 08, 2009 5:02 pm

Kiek teko vazineti i vakaru europa per Lenkija pries 5-7 metus tai prisiminimai tikrai ne patys maloniausi.Visko buvo...Na o dabar tai jau viskas pasikeite-ir reketo kaip ir nebera,ir keliai jau geri,tuo labiau kad jau veikianti gana didele dalis autostrados,tik ji yra mokama.As is Austrijos -Prancuzijos-Vokietijos kampo vienas esu parvaziaves per 23 valandos.Aisku per Lenkija yra geriausia vaziuoti nakti,tada eismas yra mazas,bet saugumo sumetimais-tai diena.Taip kad tau paciam rinktis kas geriau.As tavo vietoje vaziuociau pats,kaip sakoma svoim hodom,bet Lenkijoje stociau tik uzsipilti kuro ir tik firminese kolonelese(saugumo sumetimais).Cia ko gero butu pats pigiausias variantas,bet 1 paros nuovargis.Sekmes kelioneje...

sachara
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: Ket Geg 07, 2009 12:00 pm
Miestas: Dublin
Susisiekti:

Standartinė sachara » Pir Bir 08, 2009 5:52 pm

Man irgi pirma mintis buvo tiesiai is Airijos i Prancuzija,bet vel tas BET.Problematiska su bilietais nes esu apribotas laike.Man tinkanciu laiku yra tik vienas keltas savaitgali o ir tas uzbukintas.Siaip aisku, tokios keliones planuojamos is anksto ir su bilietais nebuna problemu,tik kad siemet apie atostogas net nesvajojau, o gavosi taip kad turesiu 2 savaites laisvas tai ir nutariau negaisti laiko ir lekti per uk - butu greiciau.Tikriausiai vaziusiu pats per Lenkija.

diesel
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 209
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 5:45 pm
Miestas: uk
Susisiekti:

Re: Automobiliu is Airijos i Lietuva

Standartinė diesel » Pir Bir 08, 2009 6:42 pm

sachara rašė:Sveiki,
noreciau paklausti forumieciu patarimu del keliones i lietuva is airijos per uk automobiliu.Kur geriau keltis is uk keltu i doveri ar belgija, olandija.Kokios vaziavimo salygos lenkijos keliais, domina vaziavimo nakti pre lenkija saugumas.Paskutini karta vaziavau per lenkus pries 7 metus tai prisiminimai nekokie...
Busiu labai dekingas uz patarimus! :)
GEROS DIENOS VISIEMS
Jai per anglija varysi tai galiu patart is doverio i bologne yra greitasis keltas.http://www.ldlines.co.uk/dover-boulogne-fare.html .jis kazkur per 50 minuciu perpucia lamanca-kai kiti apie 2-3 valandas plaukia.tik kazkuri laika jie nebeplauke,ir ziuriu jau pavadinima pasikeite.buvo speed ferrys-dabar ld lines.tai pasiskaityk pas juos puslapyje ar viskas tvarkoi pas juos ten.ir kaina mazesne pas juos daznai buna.sekmes
ps.bologne-apie 30 km nuo calaiso

Tadas-uk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1161
Užsiregistravo: Šeš Gru 09, 2006 8:10 pm
Miestas: palanga-lincolnshire
Susisiekti:

Standartinė Tadas-uk » Ant Bir 09, 2009 12:04 am

siaip nesu dar pats lekes lietuvon is uk,bet kiek pazystamu vaziuoja tai visi keliasi i dunkerke,ir greiciau ir pigiau,kiek tiesos nepasakysiu.aisq variantu ir daugiau yra,bet zinai pats kai nepabandes,gali zmogu suklaidint,tad siulyciau ieskot ir tikrai rasi geru variantu :grin: sekmes :) :grin:

sachara
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: Ket Geg 07, 2009 12:00 pm
Miestas: Dublin
Susisiekti:

Standartinė sachara » Ant Bir 09, 2009 12:25 pm

Aciu uz patarimus.Radau toki varianta keltis i olandija,kiek tai bus teisingas pasirinkimas kelione parodys.Jau kai busiu pralekes tuo marsrutu galesiu pasidalinti savo patirtim,gal kam bus naudinga.
Pries kelione tikiuosi sudalyvauti meet'e siaureje. IKI.

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Ant Bir 09, 2009 1:50 pm

sachara rašė:Aciu uz patarimus.Radau toki varianta keltis i olandija,kiek tai bus teisingas pasirinkimas kelione parodys.Jau kai busiu pralekes tuo marsrutu galesiu pasidalinti savo patirtim,gal kam bus naudinga.
Pries kelione tikiuosi sudalyvauti meet'e siaureje. IKI.
Laukiam! :grin: :)

ARUNAS LT IRL
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 210
Užsiregistravo: Tre Kov 14, 2007 10:35 pm
Miestas: Cork,IE
Susisiekti:

Standartinė ARUNAS LT IRL » Tre Bir 10, 2009 10:31 pm

Sveiki,as tai anksciau vaziuodavau i Airija per francus is cherburgo i rosslare.Bet kai pabandziau per anglus tai super laiko prasme.Is rosslare i pembroke arba i fisguarda.Is anglu Doverio i Donkerkue ,pigiau tik 2 valandos kelte,o i Calais pusvalandziu greiciau bet siektiek brangiau.Per Kiel brangu ir ilgai plaukia tad vaziuoju per lenkus ir naktimis ir dienom keliai jau gan gerai sutvarkyti,tik diena lenkuose daug visokiausiu traktoriu trukdanciu eisma. Dar pamirsau per anglus uztrunku vaziuojant apie 6 val.o keltas is airiu i francus apie 18-20 val.ar 16 val.laiko skirtumas akivaizdus.Tai sekmes kelionej.
Paveikslėlis

litas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 487
Užsiregistravo: Pir Gru 01, 2008 11:39 am
Susisiekti:

Standartinė litas » Ket Bir 11, 2009 6:08 pm

Na del Lenkijos, tai jau tikrai nera jokiu reketu ir t.t. Beveik kiekviena sestadieni vaziuoju per Lenkija (diena i prieki, nakti atgal) tai viskas ciki. Patariu dar pasiskolinti pas drauga racija, tada isvis super bus, isijungsi lietuviu kanala, zinosi kaip keliukas iki LT =) Dar gerai, kad Lenkijoje (kiek man sake) policija negali stoveti neapsviestose vietose, todel siausi keliu 150-160, pristabdai tik miesteliuose.

Vartotojo avataras
ziko
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: Pir Sau 15, 2007 9:27 pm
Miestas: lat 55.361357 lon 23.111480 alt 111.627000
Susisiekti:

Standartinė ziko » Sek Bir 14, 2009 12:48 pm

litas rašė:Na del Lenkijos, tai jau tikrai nera jokiu reketu ir t.t. Beveik kiekviena sestadieni vaziuoju per Lenkija (diena i prieki, nakti atgal) tai viskas ciki. Patariu dar pasiskolinti pas drauga racija, tada isvis super bus, isijungsi lietuviu kanala, zinosi kaip keliukas iki LT =) Dar gerai, kad Lenkijoje (kiek man sake) policija negali stoveti neapsviestose vietose, todel siausi keliu 150-160, pristabdai tik miesteliuose.
gali ir pries miestelius nestabdyt tik visur kameros pakabintos, idomu veikiancios ar ne? :)

litas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 487
Užsiregistravo: Pir Gru 01, 2008 11:39 am
Susisiekti:

Standartinė litas » Sek Bir 14, 2009 1:29 pm

Del kameru nežinau, veikia ar ne, tačiau miesteliuose kartais stovi policija. Aišku, jeigu su racija, tai pas fūristus paklausi ar yra kas priešais, tačiau aš vistiek nerizikuoju.

ARUNAS LT IRL
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 210
Užsiregistravo: Tre Kov 14, 2007 10:35 pm
Miestas: Cork,IE
Susisiekti:

Standartinė ARUNAS LT IRL » Sek Bir 14, 2009 2:18 pm

Sveiki;kol neturejau racijos tai lenkuos uzsokau ant mentu kaimelio pradzioj ir ka paklojau baudele.Foto radarai veikia ne visur;furistai tankiai pravaziuoja ir jie labai gerai zino.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Sek Bir 14, 2009 4:27 pm

ARUNAS LT IRL rašė:Sveiki;kol neturejau racijos tai lenkuos uzsokau ant mentu kaimelio pradzioj ir ka paklojau baudele.Foto radarai veikia ne visur;furistai tankiai pravaziuoja ir jie labai gerai zino.
gal ne i tema,bet norejau paprasyt vazinejanciu su lengvom masinom,ar lengvais sunkvezimiais laikytis nerasyto 12 racijos kanalo etiketo :grin:
Paklausus pas tautieti kelio,butina papasakot ir jam ka gero matei.Padekoti ir palinketi gero kelio.Rasau ne del to,kad isidirbineju,bet jau eina tarp musu vairu kalbos,jog nebeatsakinesim lengvickom i klausimus.Tieiog 80% megeju isgirde istorija apie kelia,be zodziu numeta racija ir pizoniskai nulekia savo keliais.O dalniakas suprates,kad tyla-yra svaru,uzlekia uz keliu km ant bagio,arba keliu policininko.
Nepiknaudziaukit kolegos taip.Patys sau blogiau tik darysit. :grin:
Pagarba visiem esantiems kelyje!

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Sek Bir 14, 2009 4:35 pm

seewolf rašė:
ARUNAS LT IRL rašė:Sveiki;kol neturejau racijos tai lenkuos uzsokau ant mentu kaimelio pradzioj ir ka paklojau baudele.Foto radarai veikia ne visur;furistai tankiai pravaziuoja ir jie labai gerai zino.
gal ne i tema,bet norejau paprasyt vazinejanciu su lengvom masinom,ar lengvais sunkvezimiais laikytis nerasyto 12 racijos kanalo etiketo :grin:
Paklausus pas tautieti kelio,butina papasakot ir jam ka gero matei.Padekoti ir palinketi gero kelio.Rasau ne del to,kad isidirbineju,bet jau eina tarp musu vairu kalbos,jog nebeatsakinesim lengvickom i klausimus.Tieiog 80% megeju isgirde istorija apie kelia,be zodziu numeta racija ir pizoniskai nulekia savo keliais.O dalniakas suprates,kad tyla-yra svaru,uzlekia uz keliu km ant bagio,arba keliu policininko.
Nepiknaudziaukit kolegos taip.Patys sau blogiau tik darysit. :grin:
Pagarba visiem esantiems kelyje!
Na aš asmeniškai padėkoju visada, o dėl kelio būklės esu furistus perspėjęs ir dėl radariukų ir dėl transportinių, bet kai parspejau dėl radariuko tai pasakė kad man tai neaktualu, o kitą kartą perspėjau dėl transportinių tai pasakė - nu ir ką man dabar daryt ? likau durniaus vietoj....

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Sek Bir 14, 2009 5:06 pm

..Na aš asmeniškai padėkoju visada, o dėl kelio būklės esu furistus perspėjęs ir dėl radariukų ir dėl transportinių, bet kai parspejau dėl radariuko tai pasakė kad man tai neaktualu, o kitą kartą perspėjau dėl transportinių tai pasakė - nu ir ką man dabar daryt ? likau durniaus vietoj....

Nereikia ir persistengti.Nekart esu girdejes kaip kokia lengvicka su stiebu ant stogo lekia autostrada kur nors prie kryzkalnio ir kiekvienai sutiktai furai rekia,kad uz Kauno link Vilniaus mate vaziuojanti radara.Tai megsta daryt megejai ka tik racija isimete.Atrodytu juokingai,bet tas pagalbininkas tersia eteri ir galbut kazkam maiso pasiklausti gatves,ar kelio.Racija snekam trumpai ir aiskiai.Jei tau atsake apie kelia,atsakai jam ka matei ir mini toliau.Nereikia bereikalo rodyt inciatyvos.Bijantis bagiu,ar radaro patys paklaus.
Beje as bijau ir bagiu ir radaru.Pas mane beveik visada virsvoris.O greitis kaip negabaritiniu kroviniu vezeju leidziamas iki 60km/h.Taigi ir radarai man nedraugai.

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Sek Bir 14, 2009 5:51 pm

seewolf rašė:..Na aš asmeniškai padėkoju visada, o dėl kelio būklės esu furistus perspėjęs ir dėl radariukų ir dėl transportinių, bet kai parspejau dėl radariuko tai pasakė kad man tai neaktualu, o kitą kartą perspėjau dėl transportinių tai pasakė - nu ir ką man dabar daryt ? likau durniaus vietoj....

Nereikia ir persistengti.Nekart esu girdejes kaip kokia lengvicka su stiebu ant stogo lekia autostrada kur nors prie kryzkalnio ir kiekvienai sutiktai furai rekia,kad uz Kauno link Vilniaus mate vaziuojanti radara.Tai megsta daryt megejai ka tik racija isimete.Atrodytu juokingai,bet tas pagalbininkas tersia eteri ir galbut kazkam maiso pasiklausti gatves,ar kelio.Racija snekam trumpai ir aiskiai.Jei tau atsake apie kelia,atsakai jam ka matei ir mini toliau.Nereikia bereikalo rodyt inciatyvos.Bijantis bagiu,ar radaro patys paklaus.
Beje as bijau ir bagiu ir radaru.Pas mane beveik visada virsvoris.O greitis kaip negabaritiniu kroviniu vezeju leidziamas iki 60km/h.Taigi ir radarai man nedraugai.
Na tas tiesa be abejo kad persistengia dauguma naujokai. Kitas dalykas kas teršia eterį, tai rusiški keiksmai, aišku sunkus darbas, taip toliau savo daro, na bet juk galima būtų nenaudoti viešam eteryje tų keiksmažodžių. Man tas per daug ausies nerėžia, nesu iš kokios 'sterilios' aplinkos, bet pasitaiko kartu važiuoja ir vaikai ir moterys....
Aišku sakysit galima išjungti raciją, na bet kelyje malonu žinoti situacija :)

Aišku kaip ir visur yra išimčių, o į Seewolf pateiktas pastabas reiks atkreipti dėmesį :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių