• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

3D HD

Raiškioji televizija (High Definition)

Moderatoriai: nerux, cvykas

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Pir Lap 01, 2010 9:03 pm

Французско-немецкий культурный канал arte подготавливается к эмиссии и продуцированию программ в трех измерениях (3D TV). Вечером в последний день 2010 года на канале arte будет вещание программы Slavas Snowshow в 3D. Очередные программы в этом формате arte хотел бы показывать в новом году . С большой вероятностью arte 3D в версии FTA (открыто) будет вещать со спутника.
Kaнал arte в 3D будет доступен в кабельных сетях и IPTV в Германии , a также на спутнике . В 2011 году , хочет целую ночь вещать в 3D. Teлевидение arte в 3D будет концентрироваться на документальныж фильмах и трансмиссии оперы в прямом эфире .

В Германии , oператор платной платформы Sky Deutschland вещает полностью в 3D нa kaнале Sky 3D. Tрянсляция Sky 3D ведется только в вечернее время .

dzeimsas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1031
Užsiregistravo: Šeš Lap 24, 2007 9:14 pm
Miestas: Radvilcity
Susisiekti:

Standartinė dzeimsas » Pen Lap 12, 2010 7:08 pm

Sporto fanams:
Sky Sport 3D Italia (Sky Italia, 11785 H) HotBird 8 13° East
27500,2/3 .8psk
Get rich ,or DIE TRyIN

Vartotojo avataras
Lyderis
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Pir Lap 03, 2008 6:14 pm
Susisiekti:

Standartinė Lyderis » Sek Lap 14, 2010 3:51 pm

pas mane 3d tv ir 3d blu ray grotuvas. kad sujungti 3d du ekranus i viena tam reikialingas 3d tv

Vartotojo avataras
Lyderis
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Pir Lap 03, 2008 6:14 pm
Susisiekti:

Re: 3D HD

Standartinė Lyderis » Sek Lap 14, 2010 3:54 pm

dzeimsas rašė:Jau senokai,per eutelsat 9e 11747 h ,rodo 50 minuciu 3d HD tris klipus
tik paparastai ziurint-ekranas perskeltas y dvi dalis..
gal reikia padaryti kokius nustatymus,kad normaliau rodytu?
o gal kas turite 3d akinius is kino parsitempes-ydomu ar jie tiktu ziurint telika?
nors kiek maciau,kine buna pigus popieriniai ,ir red/blue tipo akiniai-kurie vargiai tiktu tv..
ir tie akiniai kuriuos paminejai tinka tik 2d to 3d filmam. nu ka galiu pasakyt efekto nulis lyginant su tikrais 3d akiniais. tv 3d turi galimybe konvertuoti 2d vaisda i 3d. ir naudojami tie patys 3d akiniai. ir kaip matau daukas maiso 3d su 2d konvertuotais i 3d. pvz 2004metu srekas jis niekaip nefilmuotas 3d kamermis. ir srekui ziureti isviso nereikia akiniu:) elementari plevele spalvota rodo:) 3d tik skeltas vaisdas ir nekitoks siai dienai. Va :D

Daikis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: Tre Bal 02, 2008 5:15 pm
Miestas: Kaunas-Kedainiai
Susisiekti:

Standartinė Daikis » Sek Lap 14, 2010 6:31 pm

[quote="Lyderis"]pas mane 3d tv ir 3d blu ray grotuvas. kad sujungti 3d du ekranus i viena tam reikialingas 3d tv[/quot

Nebutinai....
Tai gali atlikti kompo pagalba (programu nemazai, kad ir stereoscopic) taipogi prie kompo prikrutinti nvidea akinukus -shuteriukus, o TV arba projektoriu (nors ir ne 3d) naudoti, kaip monitoriu, tiesa turi palaikyti minimum 100hz (vienas po kito kadrai ). O jeigu spalvu (red-cian, ar kitu) budu uzkoduotus tai visai ir reikalavimu monitoriui nereikia,-kad ir lempinis tv (aisku kokybe neduok dieve).

O mineti spalviniai akiniai tinka netik 2d konvert i 3d... Is 2Di 3D konvertuoja programos, kurios isiutos i tv arba kompo programos. O jau kokia sistema jas ziureti gali pasirinkt ar analoginiu ar poliarizaciniu, ar shuteriukais.
Pasakymas tikras 3d ir netikras 3d truputi nekorektiskas... Galima butu traktuoti tik taip tikras 3d-tai filmuota su 2 kamerom arba multikai kiekvienai akiai atskirai daryti.. o konvertuotas is 2D tai pagal algoritma is 1 vaizdo padaryti 2 vaizdai ,-na tiesiog pastumdytas vaizdas, kad susidarytu erdves vaizdas. O kaip ziureti tuos 3D ar (2d konvertuota i 3D) technikos turejimo klausimas. Ar spalvotais akinias (analoginis), ar poliarizacinias, ar shuteriukais..ar id sistema kur RGB spalvos atskirtos 2 akim padarytas vienai akiai R1G1B1 o kitai akiai R2G2B2, naudoji spec akinius su siais filtrais
45w-90E 1.1m triax H-H; GM990; DM500; 3D HD namu kino sistema 2,5m istrizaines ekranas.

Vartotojo avataras
Lyderis
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Pir Lap 03, 2008 6:14 pm
Susisiekti:

Standartinė Lyderis » Sek Lap 14, 2010 11:31 pm

kaip bebutu salvoti akiniaiduoda tik giluma. jokio vaisdo islindimo efekto. o ka minejai apie tai kad galima ziureti per betkoki tv tai zinau ir tie filmai po 5lt kainuoja ir viduje 2poros akinu yra. galit pasakot ka norite bet patys neisgausite su jokia programa tokiu efektu kaip yra 3d kameromis filmuotu filmo. ir tai kaip ir negincijama :)

Vartotojo avataras
Lyderis
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Pir Lap 03, 2008 6:14 pm
Susisiekti:

Standartinė Lyderis » Sek Lap 14, 2010 11:36 pm

gal gali padaryti toki filmuka ir atsiusti. butu labai ydomu pamatyti efektus :DDDD

Daikis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: Tre Bal 02, 2008 5:15 pm
Miestas: Kaunas-Kedainiai
Susisiekti:

Standartinė Daikis » Pir Lap 15, 2010 1:01 am

Lyderis rašė:kaip bebutu salvoti akiniaiduoda tik giluma. jokio vaisdo islindimo efekto. o ka minejai apie tai kad galima ziureti per betkoki tv tai zinau ir tie filmai po 5lt kainuoja ir viduje 2poros akinu yra. galit pasakot ka norite bet patys neisgausite su jokia programa tokiu efektu kaip yra 3d kameromis filmuotu filmo. ir tai kaip ir negincijama :)
Lyderi Jus suplakate i kruva du skirtingus dalykus,-t.y. pacio 3d vaizdo kilme ir ziurejimo metoda..
1. 3D filmu, klipo, ar paveiksliuko padarymo kokybe priklauso kaip jis padarytas...Ar filmuotas su 3D kamera, ar multikas su 3d grafika padarytas menininko liuksiskai, ar efektai isgauti tiksliai, kad 2 vaizdai skirtingom akim matomi vienu metu sukialia tiek gilumos, tiek islendanciu (is ekrano) erdves pojuti. Taipogi naudojant programas, kurios turi savyje vienokius ar kitokius algoritmus, kuriu pagalba is VIENO vaizdo isgaunami 2-skirtingom akim vaizdai, kad ziurint juos gautusi erdves pojutis. taip sutinku, kad pokolkas sis konvertavimas is 2D i 3D labai jau didelio efekto neduoda, o beto dar ir ivelia dauk klaidu, ko pasekoje isvis kaikurios scenos tampa iskraipytos ir ziureti beveik neimanoma. Bet visumoje tai daugiausia naudojama zaidimuose ir gana kartais neblogai gaunasi....
Apibendrinant apie 3D noreciau pasakyti, kad gali buti ir taip, kad iskonvertuotas is 2D i 3D vaizdas gali buti netgi geresnis, negu kokio multiplikatoriaus su kreivom rankom padarytas 3D filmukas, kur meninikas piese atskirai akims 2 vaizdus, tik kad nesugebejo atitaikyti proporciju....Bet betkokiu atveju ar 3D tikras ar konvertuotas is 2D i 3D, mes finale turim 2 nepriklausomus vaizdus....va dabar ir prasideda kaip mes juos perduosime i akis atskirai kad kiekviena akis matytu savo vaizda. O cia jau :

2.Dalis....Pasakysiu trumpai...padaryta gera 3D klipuka, kur netik vidaus erdves pojutis, bet ir issokantys is ekrano efektai drasiai galima ziureti, kad ir naudojant analogine (spalvoti akinukai) kodavimo metodika.
As pats asmeniskai prisirinkes ivairiausiu 3D (su 2 nepriklausomais vaizdais) klipuku..ir geru ir seip...visus buvau persikonvertaves i analogine formata (red-cian) ir leidau vakarelio metu per projektoriu klube, isdalines lankytojams spalvotus red-cian akinukus..efektas liuks kaikuriose scenose, kaip pavandeninis laivas, ar automobilis tiesiog pries nosi islenda....
Aisku sis analoginis budas ziauriai numusa spalvas ir ilgai ziurint paskausta akys...bet Kategoriskai nesutinku su Jusu teiginiu, kad su spalvotais akinias nesimato issokancios is ekrano scenos...

Kas liecia filmuka, tai jei turi red-cian akinukus, tai parasyk man i pm, kazkaip atkasiu efektingu vietu klipukas, galesiu permest..Ir tada pats isitikinsi.

P.S. Tiesa spalvotu akinuku metodas (analoginis) pats prasciausias budas megautis 3D efektais, lyginant su poliarizaciniu, ar id, ar akinukais uzsklandukais.
45w-90E 1.1m triax H-H; GM990; DM500; 3D HD namu kino sistema 2,5m istrizaines ekranas.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pir Lap 15, 2010 9:10 am

Buvau pas lyderį ir teko užmesti akį į 3D. Pirmomis minutėmis įspūdis buvo nepakartojamas, bet tik pirmomis... Kuo ilgiau žiūrėjau tuo labiau ryškėjo jausmas jog man tai ką matau visiškai nepatinka. Pseudo vaizdas ir tiek. Mano nuomone 3D technologijai dar labai reikia patobulėti.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
Lyderis
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Pir Lap 03, 2008 6:14 pm
Susisiekti:

Standartinė Lyderis » Pir Lap 15, 2010 9:33 pm

[quote="Daikis"][quote="Lyderis"]kaip bebutu salvoti akiniaiduoda tik nesuprantu kam tada tos 3d kameros, kam kuria kaska naujo jei is to jokios naudos :D kam reikalingi akiniai po kelis simtus jei tinka plevele pirkta is kanceleriniu pr pardes.:) o siaip turiu as tuos popierinius akinius ir filmu kur su jais ziureti. nu nematau as ten jokiu efeku nors tu ka:) o siaip imesk bent viena trumpa kad galeciau paziureti, butu labai idomu...

Vartotojo avataras
Lyderis
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Pir Lap 03, 2008 6:14 pm
Susisiekti:

Standartinė Lyderis » Pir Lap 15, 2010 9:41 pm

Neoromancer rašė:Buvau pas lyderį ir teko užmesti akį į 3D. Pirmomis minutėmis įspūdis buvo nepakartojamas, bet tik pirmomis... Kuo ilgiau žiūrėjau tuo labiau ryškėjo jausmas jog man tai ką matau visiškai nepatinka. Pseudo vaizdas ir tiek. Mano nuomone 3D technologijai dar labai reikia patobulėti.
gal tas veidrodzio vaisdas gavosi todel kad per dvejus akinius ziurejai. nzn nebandziau. o siaip ar kokiam lietuviui kito lietuvio kasnors aplamai patinka :D p.s. esu labai paenkintas tuo ka turiu ir is visu buvusiu paziureti( buvo ir gerai nusimananciu apie technika) nepatiko tik neoromancer :) bet yra kaip yra. kas liecia technika nuajoviu nepavysim nei vienas, nes tam reikia kas puse metu keisti technka, o tai mazai kuris is musu manau galetu sau leisti. tai tiek... :grin: o tubuleti tai rerikia viskam :) :-? pvz as ismokau alu gert :D

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ant Lap 16, 2010 8:57 am

Lyderis rašė:gal tas veidrodzio vaisdas gavosi todel kad per dvejus akinius ziurejai. nzn nebandziau.
Manau tokia technologija turi būti pritaikyta nešiojantiems akinius.
Lyderis rašė:o siaip ar kokiam lietuviui kito lietuvio kasnors aplamai patinka :D p.s. esu labai paenkintas tuo ka turiu ir is visu buvusiu paziureti( buvo ir gerai nusimananciu apie technika) nepatiko tik neoromancer :) bet yra kaip yra.
Kažkaip jautriai sureagavai. Aš visada esu už technologines naujoves ir už tai jog jomis naudotumėmės. Šiuo atveju man nepatiko tas 3D ir kol kas nuomonės nepakeisiu. Todėl artimiausiu metu neskubėsiu ir palauksiu kol ši technologija dar patobulės. O tobulėti, mano nuomone, tikrai dar yra kur.
Lyderis rašė:o tubuleti tai rerikia viskam :) :-? pvz as ismokau alu gert :D
:finga:
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
Lyderis
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Pir Lap 03, 2008 6:14 pm
Susisiekti:

Standartinė Lyderis » Ant Lap 16, 2010 9:47 am

tai yra. bet nepavysi niekada, nes kai bus tobulas tau 3d jau bus sukurtas dar kaskoks velnias. o naujovemis tik domiesi. kaip ir minejau kai buvai uzejes skaityt yra viena megautis visai kas kita

Vartotojo avataras
Lyderis
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Pir Lap 03, 2008 6:14 pm
Susisiekti:

Standartinė Lyderis » Ant Lap 16, 2010 9:54 am

Neoromancer rašė:
Lyderis rašė:gal tas veidrodzio vaisdas gavosi todel kad per dvejus akinius ziurejai. nzn nebandziau.
Manau tokia technologija turi būti pritaikyta nešiojantiems akinius.


manau jkad tikm tai ir liko patobulinti. philipsas turi tv be akiniu 3d. isleis po kokiu 3 ar 2 metu. 46 tv kainuos apie 10 000lt. kol jo kana nukris iki prienamos tas modelis bus jau senas ir neoromancer niekada sitaip nepavysi naujoviu. apie jas kaip ir zinai is prtaktikos galima tik paskaityti. naujas gaminys niekda nebuna tobulas ir visada viska yra kutr tobulinti.

p.s. ai....

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Standartinė dmart » Ant Lap 16, 2010 10:43 am

Su 3D viskas labai paprasta. Nueini i kino teatra ir paziuri Avatar 3D. Tada supranti, kad nieko panasaus per joki telika nepamatysi niekada ir nebesuki smegenu del 3D per telika ;)

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ant Lap 16, 2010 11:05 am

Aš būtent ir palauksiu kol 3D bus be akinių. O gal dar kas įdomaus bus... Tačiau jei man nepatiks tai ką matysiu paprasčiausiai nepirksiu. Juk aš galiu pareikšti savo nuomonę?

P.S. Man tik keista, kad taip jautriai reaguoji į tai ką rašau, tarsi būtum 3D televizijos atradėjas ir gintum savo kūrinį. Ai...
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
Lyderis
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Pir Lap 03, 2008 6:14 pm
Susisiekti:

Standartinė Lyderis » Ant Lap 16, 2010 2:12 pm

aga :D apie tavo iranga nieko nesakiau nors ten nieko gero, kodel nepirkai rimtos o pasirinkai paprasta :astro: juk yra nauju geru :)

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ant Lap 16, 2010 2:37 pm

Lyderis rašė:aga :D apie tavo iranga nieko nesakiau nors ten nieko gero, kodel nepirkai rimtos o pasirinkai paprasta :astro: juk yra nauju geru :)
Nejau aš kur nors paminėjau, jog nusipirkai paprastą ar prastą aparatūrą? Susidarau įspūdį jog mano pastebėjimą apie 3D priimi kaip asmeninę kritiką tavo pirkiniui. Deja, tu klysti.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
Lyderis
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Pir Lap 03, 2008 6:14 pm
Susisiekti:

Standartinė Lyderis » Ant Lap 16, 2010 3:48 pm

:partyman: a taip ir maniau. gerai ... gana :)

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ant Lap 16, 2010 3:53 pm

Lyderis rašė::partyman: a taip ir maniau. gerai ... gana :)
tikrai kad gana :D
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Ket Lap 18, 2010 10:05 am

Eurobird 9A, 9.0°E

Промо '3D SG' появилось на 11747H (европейский луч), MPEG-4/HD/3D/открыто, SR 27500, FEC 3/4.

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Pir Lap 22, 2010 10:19 pm

Brava3D

11778 V
DVB-S2/QPSK 27500 9/10

Astra 3B 23.5° East

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Pir Lap 29, 2010 6:46 pm

Dienos screen

Paveikslėlis

Astra 1M, 19.2°E
Sky Deutschland: Sky 3D Germany (Германия) передача теперь без кода (12382.50MHz, pol.H SR:27500 FEC:9/10 SID:117 PID:255[MPEG-4] /259 Немецкий,260 Английский).

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Standartinė samis » Sek Gru 05, 2010 1:08 pm

Gruodžio 4 d. Lenkijos palydovinės televizijos operatorius platforma n pirmoji Lenkijoje pradėjo reguliarų autorinių 3D programų transliavimą. 3D formato startui pasirinktas bokso turnyras. Pirmoji transliacija truko virš 4 val.
http://yfrog.com/f/6zdsc0474uj/

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Standartinė samis » Ant Gru 14, 2010 10:39 pm

3D tema iš įvairių šaltinių po truputį renkasi informacija. Vakar radau išsamią 3D studiją lenkų HDTV forume. Kas tuo domisi, pasižiūrėkit:
http://hdtvpolska.com/topic/23472-porad ... ntry229060

Ir dar truputį apie 3D televizorius. Čia mane sudomino teiginys 8-ame punkte, kad kiekvienas HD televizorius palaikantis 120 Hz gali būti perprogramuotas atkurti 3D formatą. Gal Daikis turėsit komentarų šiai informacijai?
http://www.telewizorx3d.pl/pytania-i-od ... ow-3d.html

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių