• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Softas AF7

Tam kad matyti daugiau...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
sgintas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 991
Užsiregistravo: Ant Gru 05, 2006 4:14 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Softas AF7

Standartinė sgintas » Šeš Vas 10, 2007 6:02 pm

Sveiki,gal yra kas tame softe naujasnio ir geresnio negu ankstesniuose.Pratestuoti paciam siuo metu nera galimybiu.Pas kolega stovi AD7 ir saukia kad reik atnaujinti.Ir manau ar verta

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Šeš Vas 10, 2007 7:24 pm

Taip, yra naujas išėjas AF7 serijos softas, jis beveik niekuo nesiskiria nuo AD7 versijos tik jau yra D+ autupdate, manau kad dar greitu laiku turėtų atsirasti softas ir su TPS au, reikia palaukt, o taip visą kitą rodo kaip rodė ir biss ir crypto ;)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
Sampos
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2427
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:22 pm
Miestas: Vilnius-Trakai
Susisiekti:

Standartinė Sampos » Šeš Vas 10, 2007 11:58 pm

nerux rašė:Taip, yra naujas išėjas AF7 serijos softas, jis beveik niekuo nesiskiria nuo AD7 versijos tik jau yra D+ autupdate, manau kad dar greitu laiku turėtų atsirasti softas ir su TPS au, reikia palaukt, o taip visą kitą rodo kaip rodė ir biss ir crypto ;)
Labas o negaletum ar vienas prasimas imesti ta softa kur D+ su autoapdait buten ferguso AF_6018CR varijantu
Is anksto dekingas
Sampos

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Sek Vas 11, 2007 12:09 am

Gali eiti į uploadą jau įmečiau ;)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
Sampos
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2427
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:22 pm
Miestas: Vilnius-Trakai
Susisiekti:

Standartinė Sampos » Sek Vas 11, 2007 12:25 am

nerux rašė:Gali eiti į uploadą jau įmečiau ;)
Dekui
uzmeciau veikia gerai
Auto k**
:D :D :D

Arionas(Tomas29)

Standartinė Arionas(Tomas29) » Sek Vas 11, 2007 11:56 am

nerux rašė:Taip, yra naujas išėjas AF7 serijos softas, jis beveik niekuo nesiskiria nuo AD7 versijos tik jau yra D+ autupdate, manau kad dar greitu laiku turėtų atsirasti softas ir su TPS au, reikia palaukt, o taip visą kitą rodo kaip rodė ir biss ir crypto ;)
Sveiki Neriux,
Jeigu pameni cia tas zmogeliukas is senojo Arionu forumo kuris turejo bedu su softo perrasymu.Na viskas pavyko.Ir su raktais zaidziau,isbandziau ir kanalu redagavimo programa,lyg viskas ir normaliai.Kas nutiko?Nutiko tai kad bepuciant softa sujudinau laida ir mano Arionas pakibo.Dabar ijungus uzsidega kaip ir visu 8888 o po to pradeda begioti ---- na taip ir begioja be sustojimo :? Bandziau su AutoArioner,zinok nepasiduoda.Turiu issisaugojas originalu softa pries perrasant kita.Bandziau ji atgal prikabinti,nepavyko.
Kazkas su flashu man atrodo nutiko
Gal gali padet kaip nors :sad:

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Sek Vas 11, 2007 3:06 pm

O kaip laide per kurį pumpuoji sujudindamas laidą nenutraukei laiduko? gal dėl to nepasiseka supūst, jei viskas tvarkoje su laidu, tada lieka tik Jtag, su juo neturėjas praktikos, gal iš čia esančių kas darė, patars ar parekomenduos kokį žmogų. Man irgi yra buvę, aišku ne dėl laido sujudinimo, o papraščiausiai ne tą softą supūčiau, po supūtmo 8888 mirksėjo, tai paskui supūčiau atgal ankstesnį softą ir viskas susitvarkė.
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Arionas(Tomas29)

Standartinė Arionas(Tomas29) » Sek Vas 11, 2007 3:35 pm

nerux rašė:O kaip laide per kurį pumpuoji sujudindamas laidą nenutraukei laiduko? gal dėl to nepasiseka supūst, jei viskas tvarkoje su laidu, tada lieka tik Jtag, su juo neturėjas praktikos, gal iš čia esančių kas darė, patars ar parekomenduos kokį žmogų. Man irgi yra buvę, aišku ne dėl laido sujudinimo, o papraščiausiai ne tą softą supūčiau, po supūtmo 8888 mirksėjo, tai paskui supūčiau atgal ankstesnį softą ir viskas susitvarkė.
Buvo ir man kad mirksetu 8888 perrasiau atgal senaji ir pasitaise.As sujudinau ne Null-Modem kabeli o tiunerio maitinimo,mat mano rozeciu prailgintojas buvo truputi lievas(dabar amzina atilsi siukslinej) Todel besikraunant softui man pakibo.Kai bandziau pakartoti,niekas nesigavo.VISISKI RAGAI :cry:
Paleidziu Autoarioner ir kaisioju i rozete kol uzkibs....deja.Su Arioner 023 neimanoma nes neleidzia su pultu rinkti skaiciu
Apie JTAG truputi jau domejausi,kiek supratau proghrama skirta flasho atnaujinimui ar pan.
KAS BLOGIAUSIA TIUNERIS NE MANO :grin: :cry:
Paskutinį kartą redagavo Arionas(Tomas29) Ant Vas 13, 2007 1:10 am, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Sek Vas 11, 2007 4:22 pm

Tai tada tik Jtag belieka :-k
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Arionas(Tomas29)

Standartinė Arionas(Tomas29) » Sek Vas 11, 2007 4:50 pm

nerux rašė:Taip, yra naujas išėjas AF7 serijos softas, jis beveik niekuo nesiskiria nuo AD7 versijos tik jau yra D+ autupdate, manau kad dar greitu laiku turėtų atsirasti softas ir su TPS au, reikia palaukt, o taip visą kitą rodo kaip rodė ir biss ir crypto ;)
Kodel perrasius AF7 serijos softas man mirksi 8888.Taip pat yra ir su AD7softu.kas cia per himorojus darosi.Dar saaites pradzioj buvai perrases AD7 softa keliems bicams tai rode per ASTRA Discovery,D+ kanalus.per SIRIUS rode PG,PB,Romantica2,TET ir kt.kanalus.Gal ne su ta programa rasau (AutoArioner).Man ji patogi nes automatiskai prisijungia prie tiunerio :?

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Sek Vas 11, 2007 4:59 pm

O tai čia tam pačiam imtuvui kur dabar nelenda ar čia kitas? Tai gal bandyk su AUCHedit galūnę pakeist ir su programa Arioner 023 pūst softą į imtuvą.
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

sgintas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 991
Užsiregistravo: Ant Gru 05, 2006 4:14 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė sgintas » Sek Vas 11, 2007 8:15 pm

[quote="Arionas(Tomas29)"Nutiko tai kad bepuciant softa sujudinau laida ir mano Arionas pakibo.Dabar ijungus uzsidega kaip ir visu 8888 o po to pradeda begioti ---- na taip ir begioja be sustojimo :? Bandziau su AutoArioner,zinok nepasiduoda.Turiu issisaugojas originalu softa pries perrasant kita.Bandziau ji atgal prikabinti,nepavyko.
Kazkas su flashu man atrodo nutiko
Gal gali padet kaip nors :sad:[/quote] Stebuklu neturetu buti,jeigu tikrai issisaugojai to pacio imtuvo softa tai jis turetu sulisti be problemu,bet jeigu jo neturi , tuomet pirmiausia pamegink pazaisti su softais,uplode tikrai ju yra.Ir dar Arioner naudojant,pultas nereikalingas,AutoArioner taip

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Pir Vas 12, 2007 12:07 am

Įmetu kaip dirbt su Jtagu adresą http://gdvic.chat.ru/jtag.htm
Viskas ruskių kalba ir dar įmetu paveikslėlį kaip sulituot interfeisą
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

danielius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 320
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:35 pm
Miestas: Taurage
Susisiekti:

Standartinė danielius » Pir Vas 12, 2007 3:47 pm

Sveiki.Kaip i OB F-100 irasyti softa AF7?Boot ver.:0017.1[SPHS170EC] :-?

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Pir Vas 12, 2007 4:14 pm

Tai pakeisk boot į 20.1 ir įsipūsi softą su Autoarionier, pabandyk čia rasti http://laki.dvhk.pl/fredka.php
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

danielius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 320
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:35 pm
Miestas: Taurage
Susisiekti:

Standartinė danielius » Pir Vas 12, 2007 4:50 pm

Nerux, neranndu as to boot 20.1. ](*,) Jei gali idek i uploada

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Pir Vas 12, 2007 9:43 pm

Taigi įkėliau į uploadą, o šiame adrese rasi visus boot ir reikiamą ;)
http://www.upload.etv-bis.com/index.php ... 0910cfb843
manau žinosi kaip įpūst jį į imtuvą, jei ne tai paaiškinsiu. Savo imtuvui pūsk šios AF 2818 SE markės boot, bei softą sėkmės
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Arionas(Tomas29)

Standartinė Arionas(Tomas29) » Ant Vas 13, 2007 12:40 am

nerux rašė:O tai čia tam pačiam imtuvui kur dabar nelenda ar čia kitas? Tai gal bandyk su AUCHedit galūnę pakeist ir su programa Arioner 023 pūst softą į imtuvą.
Ne cia kitas tiuneris :grin: anam jau AMŽINA ATILSI.Galvojau veltis su JTAG bet pagalvojau :? kad neverta,daug laiko uzims del vieno tiunerio.Yra zmogus Kaune per pazystama-pazystamas kuris atstato flasha.Kiekvienas tegul dirba savo darba :D
Nemazai suzinojau apie situos Arionus,kad jie yra Nr.2 po SKYFLEXU.Kartais rasant tapati softa nesipucia kartais puciasi.Buvau irases Openbox f-100 softuka S170E.auc ,atrode neblogai ir EMU yra.Dabar vat rasau
tai velnias tas Arionas nepasiduoda o AC7 pasiraso tam reikalui......Man sitas DVBExtreme logo levai atrodo
Geriau manau su jais neapsimoka daug neeksperimentuot o tai gali ju prisitaupyti pilna lentyna :shock:

Arionas(Tomas29)

Standartinė Arionas(Tomas29) » Ant Vas 13, 2007 12:47 am

nerux rašė:Įmetu kaip dirbt su Jtagu adresą http://gdvic.chat.ru/jtag.htm
Viskas ruskių kalba ir dar įmetu paveikslėlį kaip sulituot interfeisą
O dekui reiks pasidometi.Gal susizgrabaliosiu :-k .Butu ir man ir kitiems naudos :supz:

Arionas(Tomas29)

Standartinė Arionas(Tomas29) » Ant Vas 13, 2007 1:05 am

Arionas(Tomas29) rašė:
nerux rašė:Įmetu kaip dirbt su Jtagu adresą http://gdvic.chat.ru/jtag.htm
Viskas ruskių kalba ir dar įmetu paveikslėlį kaip sulituot interfeisą
O dekui reiks pasidometi.Gal susizgrabaliosiu :-k .Butu ir man ir kitiems naudos :supz:
Na netaip ir sudetinga manau reiks pabandyt #-o

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Ant Vas 13, 2007 7:40 am

Arionas(Tomas29) rašė:
Ne cia kitas tiuneris :grin: anam jau AMŽINA ATILSI.Galvojau veltis su JTAG bet pagalvojau :? kad neverta,daug laiko uzims del vieno tiunerio.Yra zmogus Kaune per pazystama-pazystamas kuris atstato flasha.Kiekvienas tegul dirba savo darba :D
Nemazai suzinojau apie situos Arionus,kad jie yra Nr.2 po SKYFLEXU.Kartais rasant tapati softa nesipucia kartais puciasi.Buvau irases Openbox f-100 softuka S170E.auc ,atrode neblogai ir EMU yra.Dabar vat rasau
tai velnias tas Arionas nepasiduoda o AC7 pasiraso tam reikalui......Man sitas DVBExtreme logo levai atrodo
Geriau manau su jais neapsimoka daug neeksperimentuot o tai gali ju prisitaupyti pilna lentyna :shock:
Nu jo taip galima ir prisitaupyt lentynėlę, bet jei viską teisingai darai tai viskas normaliai būna, a dėl logo tai aš nekreipiu dėmesio man svarbiausia, kad daug rodytų, dėl skyflexų tai aš jų visai nelyginčiau prie Arionų jokiu numeriu, nes tas to tiek nesugeba kiek Arionas ;)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
vilius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 11:04 am
Miestas: Kybartai
Susisiekti:

Standartinė vilius » Ant Vas 13, 2007 10:32 am

sveiki turiu klausimą ar softe af7 būna biss ir crypto raktai ar juos dar reikia ikelt? jei reikia ikelt tai kaip

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Ant Vas 13, 2007 11:56 am

Tuos raktukus reikia įkelt su Gasoline programa, raktus rasi poste Rakteliai pučiant irk failą su gasoline imtuvas Stand Byrėžime o pultu surinkti kodą 24680
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
vilius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 11:04 am
Miestas: Kybartai
Susisiekti:

Standartinė vilius » Ant Vas 13, 2007 12:39 pm

labai dėkui nerux suveikė

Arionas(Tomas29)

Re: Softas AF7

Standartinė Arionas(Tomas29) » Ket Vas 15, 2007 2:37 pm

sgintas rašė:Sveiki,gal yra kas tame softe naujasnio ir geresnio negu ankstesniuose.Pratestuoti paciam siuo metu nera galimybiu.Pas kolega stovi AD7 ir saukia kad reik atnaujinti.Ir manau ar verta
1) Ar yra skirtumas i koki turima softa pūsti raktus
Pas mane dabar3018_dvbxtreme_6686_AC7.auc
2) Perrasant naujus raktus senieji pasilieka ar ne?
3) Ar Arionams reikia visalaik aktyvuoti EMU,po kiekvieno softo ar raktu
perrasymo,nes siaip nerodo ar EMU ijungtas ar ne?
4) Kurie raktai yra veikiantys sio forumo UPLOADE,
kurie ne?Nes kiek rasau niekaip nepasileidzia kanalai pvz D+
Girdejau kad pats softas buna jau su raktais
5) Kaip reikia paleit is SIRIAUS Romantica2(serialai RUS),TET ir t.t...
kanalus.Koks softas turetu buti naudojamas gal cia raktai didesni
vaidmeni atlieka.
6) Cia nurodyta nemazai Softu ,bet nevisii jie persiraso.Meta uzrasa
Download Fail
7) Ar cia publikuojami Uploadai skirti tik ARION AF2000E modeliui ar ir
kitiems Arionams?
8. Ar yra softo versiju perrasymo eiliskumas,ar nesvarbu?

Na cia kogero pagrindiniai mano klausimai.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių