• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

problema su openbox300

Viskas apie Openbox

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
avokadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1352
Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2010 11:01 am
Susisiekti:

Re: problema su openbox300

Standartinė avokadas » Sek Kov 01, 2015 6:25 pm

klarnetas rašė:Taigi ,jau savaitę jis pas mane ,,groja,, ir nė pyp ,jokių problemų ,veikia idealiai ,o aš taip ir nesupratau ko pas jį ,kasryt reikėdavo perkrauti,palikau giminaičiui kitą ,kankinsiu toliau :rolleyes:
Reiskiasi kazkas negerai, nes Openbox ir rozete yra du neatsiejami dalykia, net ir didziausias Openbox sekejeas "Soul", isigijo pseudo Openbox imtuva (Broudcom CPU + Enigma2 = Former), nors metai kiti pries, bijojo Enigma2 kaip velnias kryziaus :)
Paveikslėlis

edma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: Pen Sau 12, 2007 6:04 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: problema su openbox300

Standartinė edma » Pir Kov 02, 2015 8:33 am

vytautasba rašė:sveiki, turim tokia problemyte su senu geru openu 300,originalu. kai istrauki maitinimo laida is rozetes,ir vel pajungi, imtuvas nusimusa i gamyklinius parametrus,bandyta ne viena karta,tas pats. softo irasyt neina (siaip softo versija sena 2007 metu), com jungtis kaip ir aktyvi sariukai sukas.
meistru noreciau paklaust,kur galetu but problema, kolega Virgis pratikrino kondikus,geri.
is anksto dekoju uz pagalba :)
Gal ir per vėlai, bet gal pravers :) Reikia imtuvą į standby režimą perversti su distanciniu (Power mygtuku išjungti),tada tik iš rozetės traukti,tada tokių nesąmonių nebus.Buvau susidūręs :-?
Elektromobilių mėgėjų klubas

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių