• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Navigacija su daug galutiniu adresu

Nesuk iš kelio dėl takelio...

Moderatoriai: cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
pice1992
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Sek Gru 20, 2015 9:58 pm
Susisiekti:

Navigacija su daug galutiniu adresu

Standartinė pice1992 » Pen Bal 20, 2018 4:03 pm

Laba diena, noriu paklaust ar yra kokia navigacija kurioje galima susivest koki 40 adresu, ir juos visus algoritmas isdestytu i viena marsruta. Kaip pvz jeigu as Vilniuje ir galutini taska idedu kokia Klaipeda, tai tarp tu dvieju tasku man reiketu dar iterpti koki 40 adresu ir po to man viska rodytu viename marsrute. Toks kurjerio principas cia kad gautusi. Jog pakeliuj vaziuojant aplankyti efektyviai tuos adresus. Jog nebutu is vieno galo i kita vazinejimas. Aciu

edvin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 678
Užsiregistravo: Tre Gru 30, 2009 3:49 pm
Susisiekti:

Re: Navigacija su daug galutiniu adresu

Standartinė edvin » Pen Bal 20, 2018 4:36 pm

pice1992 rašė:Laba diena, noriu paklaust ar yra kokia navigacija kurioje galima susivest koki 40 adresu, ir juos visus algoritmas isdestytu i viena marsruta. Kaip pvz jeigu as Vilniuje ir galutini taska idedu kokia Klaipeda, tai tarp tu dvieju tasku man reiketu dar iterpti koki 40 adresu ir po to man viska rodytu viename marsrute. Toks kurjerio principas cia kad gautusi. Jog pakeliuj vaziuojant aplankyti efektyviai tuos adresus. Jog nebutu is vieno galo i kita vazinejimas. Aciu
o tai i betkokia galima suvesti mano galva ,jeigu navigacija turi marsruto kurimo funkcija ...........pvz IGO

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Navigacija su daug galutiniu adresu

Standartinė ernissss » Pen Bal 20, 2018 4:43 pm

edvin rašė: o tai i betkokia galima suvesti mano galva ,jeigu navigacija turi marsruto kurimo funkcija ...........pvz IGO
Suvesti tai galima, bet pice1992 nori, kad būtų optimalus maršrutas, o tai gali turbūt tik profesionalios programos, naudojamos kurjerių ar pan. Visokios TomTom ar iGo tikrai to negali, nes nereikia :)

edvin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 678
Užsiregistravo: Tre Gru 30, 2009 3:49 pm
Susisiekti:

Re: Navigacija su daug galutiniu adresu

Standartinė edvin » Pen Bal 20, 2018 4:50 pm

ernissss rašė:
edvin rašė: o tai i betkokia galima suvesti mano galva ,jeigu navigacija turi marsruto kurimo funkcija ...........pvz IGO
Suvesti tai galima, bet pice1992 nori, kad būtų optimalus maršrutas, o tai gali turbūt tik profesionalios programos, naudojamos kurjerių ar pan. Visokios TomTom ar iGo tikrai to negali, nes nereikia :)
na pas mane telefone igo instaliuota .yra marsruto planavimas ,adresus eina suvesti pripliusuojant po viena kaip tarpinius taskus ir norit pasakyti ,kad as nenuvaziuosiu is vieno tasko i kita ir is to kito manes neves i sekanti suvesta ?manau kad su igo tikrai nuvaziuosiu .na aisku jeigu norima ,kad navigacija uz jus suplanuotu marsruta tai jau reikia kombaino .

j.navaitis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: Ket Bal 02, 2009 6:32 pm
Susisiekti:

Re: Navigacija su daug galutiniu adresu

Standartinė j.navaitis » Pen Bal 20, 2018 5:35 pm

edvin rašė:
ernissss rašė:
edvin rašė: o tai i betkokia galima suvesti mano galva ,jeigu navigacija turi marsruto kurimo funkcija ...........pvz IGO
Suvesti tai galima, bet pice1992 nori, kad būtų optimalus maršrutas, o tai gali turbūt tik profesionalios programos, naudojamos kurjerių ar pan. Visokios TomTom ar iGo tikrai to negali, nes nereikia :)
na pas mane telefone igo instaliuota .yra marsruto planavimas ,adresus eina suvesti pripliusuojant po viena kaip tarpinius taskus ir norit pasakyti ,kad as nenuvaziuosiu is vieno tasko i kita ir is to kito manes neves i sekanti suvesta ?manau kad su igo tikrai nuvaziuosiu .na aisku jeigu norima ,kad navigacija uz jus suplanuotu marsruta tai jau reikia kombaino .
PC programų yra tam prikurta, dėl navigaciju nežinau

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Navigacija su daug galutiniu adresu

Standartinė islauzas » Pen Bal 20, 2018 5:43 pm

tomtom 730, senutė, gali apie 10, gal kiek virš 10, tiksliai nepamenu, o gal ir visus 20. aš taip per serbiją į juodkalniją važiavęs esu, nes padengimas nekoks, tai nuo miestuko iki miestuko ir išvažiavom kur mums reikia. tiesiog namuose, prieš važiuojant tokį maršrutą pasidarai su nuo iki, bet kiek jų gaunasi, tiksliai nepamenu. nes paskui ima iš naujo dėlioti jei daugiau pridedi

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Navigacija su daug galutiniu adresu

Standartinė ernissss » Pen Bal 20, 2018 8:21 pm

islauzas ir edvin, taigi visi ir taip supranta, kad galima pačiam prisidėti daug tarpinių taškų, bet navigacija jus ves tik tokiu eiliškumu, kokiu jūs pats suvesit tuos taškus. Kalba eina apie maršruto optimizavimą, kai navigacija sudėlioja visus įvestus taškus taip, kad kelionės trukmė arba nuvažiuotas atstumas būtų mažiausi.

pice1992
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Sek Gru 20, 2015 9:58 pm
Susisiekti:

Re: Navigacija su daug galutiniu adresu

Standartinė pice1992 » Pen Bal 20, 2018 9:14 pm

Taip taip. butent man reikia taip jog tuos taskus galeciau betkaip suvest o po to man optimizuotu visus pagal eiliskuma, man pvz pagal eiliskuma adresai bus 2 8 6 4 7 3 9 ir panasiai bet man juos suvedus reikia kad butu 1 2 3 4 5 6 7 ir panasiai. Jog nereiketu is vieno galo po to tarkim mieste vel trenktis i kita gala ir vel atgal.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių