• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Visa įranga, kuri dirba su Android operacine

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė aaaaaa » Ant Spa 13, 2020 7:14 pm

Jei kambarys kuriame ziuri TV yra nedidelis pilnai uztenka ir TV garsiakalbiu nors norint galima garsa klausytis ir per ausines , bet cia namuose ziureti TV su ausinemis visai nekaifas tartum bijotum kuo nors
Paveikslėlis

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė kudas20 » Tre Spa 14, 2020 10:33 am

Mintis rašė: Ant Spa 13, 2020 8:41 am
kudas20 rašė: Pir Spa 12, 2020 7:43 pm Nuo kada pas soundbara tu garsa girdi iš lubų pozicijos?
Kiekviena karta kai ziuriu kokybiska filma su dolby atmos. Ir dar tu tikriausiai nepatikesi, bet mano soundbaras atpazysta, kad tai dolby atmos ir as sondbaro ekranelyje matau dolby atmos.
kudas20 rašė: Pir Spa 12, 2020 7:43 pm Tu juokingiai kalbi, nu tu tikrai tada apie tech. nelabai ka supranti. Jai parašyta dolby atmos tai nereiškia, kad jis veiks. Ten paprasčiausias marketingas kuris visiškai jokiu sąsajų su atmos neturi. Na bet kaip aš sakau čia kiekvienam savo, jus matote taip o aš mastau šiek tiek kitaip. :)
Malunsparnis praskrenda vir galvos tai ir girdziu garsa virs galvos praskrendancio ir nuskrendancio i toluma malunsparnio. Cia nieko suprasti nereikia tiesiog as girdziu tai ir megaujuosi tuom. Man nesvarbu nusimanyti technikoje as tiesiog girdziu tai ir ne as vienas, o visi kas turi toki soundbara tai girdi. Dabar dar isivaizduok kai zaidziu koki AAA zaidima per geforce now as girdziu garsus is visu pusiu taip pat ir is virsaus ir net is nugaros. Nu bet toks kaip tu pasakys ai durnius perka zaidimus po 60eur. as tai va atsisiunciu uz dyka ir zaidziu, dar tipo jis debilas uz geforce now plana kas menesi moka as tai ant savo kompo zaidziu ir niekam nemoku as labai gudrus. Bet tavo potyriai ir mano potyriai zaidziant ta pati zaidima skirsis 1000 kartu ir tu niekada nepajusi tos atmosferos kuria pajauciu as. Tai ne marketingas as kiekviena diena megaujuosi klausydamas kokybisko garso. Bet toks kaip tu to niekada nesupras, kaip ir nesupras kodel zmones perka apple komputerius, kodel perka brangius dzinsus kai turgui papigiai gali jauciu kokias 8-10 poru dzinsu nusipirkt uz ta pacia kaina. Tu juk labai gudrus kaip ten ernissss sake:
ernissss rašė: Šeš Spa 10, 2020 6:36 am ...aplinkui vien durniai, besišvaistantys pinigais, o tu vienas toks protingas, protingas... Net padiskutuot normaliai nėra su kuo....
P.S.: (cia skirta kudas20) Ir ne viena kinietiska dezute negali sito padaryt https://www.nvidia.com/en-us/shield/sli ... upscaling/ Isivaizduok kaip tu savo iptv kanalus ziuretum. Tu tik isivaizduok. Na, bet tu ir taip gerai matai kam tau tokios nesamones reikia na yra truputi bluras na ir kas sakysi toks kaip tu. O ir siaip nuo ugoos gi niekuom nesiskiria tik cia tik ten keliu funkciju neturi, bet kam jos man as gudresnis uz kitus, tik durniai shieldus perka ten visokius, o manes neapgausi gi telekas 1000eur ar 200eur kainuoja ten vienas ir tas pats ten gi tik marketingas nei jis mato kokybiskesni vaizda nei ka va ziurek pas bobute telikas uz 100eur., bet rodo taip pat kaip naujas OLED beveik jokio skirtumo. Ka bepridursi gaila man taves. Tikiuosi ateityje turesi daugiau kapeiku ir galesi ka nors padoraus nusipirkti. Sekmes.

Too- Mintis viskas gerai, aš tau tik pasakiau apie atmos kas per velnias, žmoguti pas mane namu kino systema stovi kol kas tik 5,1 bet bus ir 7.1 jau testavau garsekalbius lubose man nelabai todel, kad luboms reikia vietos ir tam skirto kambario arba jas leist žemyn kad man tie spekeriukai tilptu, aš žinau tuos soudbarus jau nuo senezniu laiku ir teko keleto klausytis, jai tu bent žinotume ka reiškia vien 5.1 garsas ir kai žaidi su pc isinuges ta garsa nes resiveris sugeba perdaryti garsa iš STEREO i 5.1 Dolby Surround. Nekalbu jai pasileido orginalu blurey. Va čia kaifas kai kolonėlės kampuose, o ne vienas metras balkio per vidurį.

Ir šiaip jai jau tu girdi iš balkio garsa kuris stovi prieš tave ir jo garsas sklinda tau virš galvos iš dangaus tada DIEVO balsa turėtume taipat girdėti. :D aš tau duosiu linka ir ten žinok niekas nekalba apie soundbarus. https://youtu.be/6kl0tg49xMs štai čia jau panašu i atmos garsa.

valvai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 187
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2014 5:18 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė valvai » Tre Spa 14, 2020 11:20 am

Apskritai namų salygomis gerą Atmos sunku išgauti.Užsidegiau ir aš šiuo ,,stebūklu",bet ,kadangi bute nėra salygų garsiakalbius montuoti į lubas,pasijungiau Dolby Atmos Enabled kolonėles.Kažkokio vau efekto nepajutau,lyginant su kitais HD formato garsais.Gal kiek efektingiau suskambėjo demonstraciniai klipai.Technologijas sunku vytis.Štai irgi vis pasižiūriu ką vietoje senutės Dune HD pasikeisti,bet kuo toliau tuo liūdniau su media grotuvais,ypač ,kad dar TV tik Ful HD plazma, mokėti tuos 2K eurų už OLEDą dar vis gaila
Dune HD Solo Lite 4K,Dune HD Connect,NAS Qnap TS-251,LG OLED 65C1, Samsung UE48H6400,Sony KDL-22EX320,Denon AVR-x3400+Emotiva XPA-2 Gen3,Sonus Faber Chameleon T,Sonus Faber Chameleon C, SVS Prime Satellite, Sub SVS SB1000, Elac Debut A4 Dolby Atmos enabled,Raspberry Pi B3+, Pi2AES,DAC Mytek Digital Stereo 192 DSD DAC

Mintis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: Tre Spa 15, 2008 9:24 pm
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė Mintis » Tre Spa 14, 2020 11:34 am

Mano nuomone apie Home Theater tokia jei neturi apie 100 000eur. nera apie ka kalbeti, cia video: https://www.youtube.com/watch?v=pbBqp7MytrA Ir tai as matau, kad biudzetas varganas tokiai sistemai, nes matosi, kad is biednumo isirenge kambaryje kuris nera paruostas tinkamai.

Kas yra tinkamas paruosimas ziurim paveiksliuka cia (paaiskinimas kas sedi tanke patalpoje yra daroma kita patalpa skirta namu kinui):
01.png
Ir aplamai jei neturi 200 000eur. ir daugiau. Tai mano kuklia nuomone nera apie ka sneketi. Jei save laikai audiofilu tai namu kino sistema turi prasideti nuo 200 000eur. visa kita yra tik kompromisas ir jei negali namie pasistatyti IMAX lygio sistemos tai isvis apie garsa neturi teises net sneketi.

Taigi kiek kainuoja jusu garso sistema?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Mintis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: Tre Spa 15, 2008 9:24 pm
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė Mintis » Tre Spa 14, 2020 11:39 am

valvai rašė: Tre Spa 14, 2020 11:20 am Apskritai namų salygomis gerą Atmos sunku išgauti.Užsidegiau ir aš šiuo ,,stebūklu",bet ,kadangi bute nėra salygų garsiakalbius montuoti į lubas,pasijungiau Dolby Atmos Enabled kolonėles.Kažkokio vau efekto nepajutau,lyginant su kitais HD formato garsais.Gal kiek efektingiau suskambėjo demonstraciniai klipai.Technologijas sunku vytis.Štai irgi vis pasižiūriu ką vietoje senutės Dune HD pasikeisti,bet kuo toliau tuo liūdniau su media grotuvais,ypač ,kad dar TV tik Ful HD plazma, mokėti tuos 2K eurų už OLEDą dar vis gaila
pas mane sita sistema stovi: https://www.samsung.com/us/televisions- ... w-q90r-za/ na as megaujuosi garsu kiekviena diena.

Mintis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: Tre Spa 15, 2008 9:24 pm
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė Mintis » Tre Spa 14, 2020 11:43 am

kudas20 rašė: Tre Spa 14, 2020 10:33 am Ir šiaip jai jau tu girdi iš balkio garsa kuris stovi prieš tave ir jo garsas sklinda tau virš galvos iš dangaus tada DIEVO balsa turėtume taipat girdėti. :D
Nu kaip cia pavaizduota taip as ir girdziu garsa is virsaus. Kai ziuriu kontenta su dolby atmos per savo soundbara. Cia apie ji gali placiau pasiskaityti: https://www.samsung.com/us/televisions- ... w-q90r-za/ Ziuriu naujose technologijose visai nesigaudai.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Mintis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: Tre Spa 15, 2008 9:24 pm
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė Mintis » Tre Spa 14, 2020 12:03 pm

Tai va jei soundbara vadinat "balkiu" ir turit nuo 100 000eur garso sistema saunu, jus turit teise taip sakyti viskas sioje vietoje yra "OK", bet jei ne tai geriau patylet reiktu kur nors pasislepus, nes tarkim as neturiu sistemos uz 100 000eur., bet ir soundbaro "balkiu" nevadinu. Kai turesiu gal ir as pradesiu vadinti.

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė bumas34 » Tre Spa 14, 2020 12:49 pm

tai kad pagal tavo nuotrauka ikelta tai pas tave turi buti kolonkiu kruva ir isdeliota viskas,o padavai linka,kur tik gulintis bananas subwaver,ir dvi piscialkos,ir dar uz tokia kaina,as is turgaus UK pigiau surinkias ir pasileides 7,1,tai tikrai geriau groja nei tavo ta sistema,ir uz viska man isejo 50£

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė ernissss » Tre Spa 14, 2020 2:04 pm

Tikrai nereikia leistis į kraštutinumus - arba 100k€, arba visiškai belekas. Mintis, žinok yra dar ir tarpinių variantų. Ir šiaip reikėtų bent kažkiek susigaudyti fizikoj ir, ypač akustikoj, kad suprast jog iš mažo diametro subo niekada neišgausi gilaus ir žemo boso. Lygiai tas pats ir su vidutiniais dažniais.
Tai, kad tu girdi praskrendantį malūnsparnį (nors turbūt, kad sraigtasparnį) dar nereiškia, kad tai yra Atmos. Tokio lygio efektai puikiai girdimi ir 5.1 sistemose. Nebent įspūdį padidina tas Atmos užrašas ant soundbaro.

Mintis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: Tre Spa 15, 2008 9:24 pm
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė Mintis » Tre Spa 14, 2020 2:29 pm

ernissss rašė: Tre Spa 14, 2020 2:04 pm Tikrai nereikia leistis į kraštutinumus - arba 100k€, arba visiškai belekas. Mintis, žinok yra dar ir tarpinių variantų. Ir šiaip reikėtų bent kažkiek susigaudyti fizikoj ir, ypač akustikoj, kad suprast jog iš mažo diametro subo niekada neišgausi gilaus ir žemo boso. Lygiai tas pats ir su vidutiniais dažniais.
Tai, kad tu girdi praskrendantį malūnsparnį (nors turbūt, kad sraigtasparnį) dar nereiškia, kad tai yra Atmos. Tokio lygio efektai puikiai girdimi ir 5.1 sistemose. Nebent įspūdį padidina tas Atmos užrašas ant soundbaro.
tikriausiai durniai visokiu apdovanojimu pridave.

Sitie lohai is AVS Forum is vis parase: "Seriously considered for any situation where high-quality 7.1.4 Atmos/DTS:X playback is desirable. This is a definite Top Choice among soundbars for 2019."

Tech Radar irgi nusisnekejo: "No other soundbar comes close in terms of object-based performance."

AV Forums is vis nesamones raso, kad juos kur: "There is no other soundbar package available that offers a genuine 7.1.4-channel system with a wireless subwoofer and wireless rear speakers combined with four overhead channels."

nu, bet mes turime ernissss jis viska zino ir supranta todel neskaitykit pasaulinio masto ivertinimu, nes yra zmogutis provincijoje kurio niekas nezino, bet uztat tikrai gali pasiremti jo nuomone, nes kas tie "AVS Forum", "Tech Radar" arba "AV Forums" jie gi nevykeliai juos skaito milijonai zmoniu visame pasaulyje, bet kas jie tokie jie negirdejo apie ernissss. Jiems reiketu atvaziuoti i provincija ir pasimokinti pas ernissss kaip ir ka reikia rasyti, nes dabar visai nupuso kazkokias nesamones raso ar ne taip ernissss?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė ernissss » Tre Spa 14, 2020 3:03 pm

Tu nesiputok ir nebandyk atrodyt protingesnis nei esi. Jeigu tau prastokai sekasi suvokti kas parašyta, tai padėsiu (nors labai gerai tau padėtų ir Google Translator). Viskas ką tu pacitavai gal ir yra tiesa, bet tu praledai vieną esminį anglišką žodelį "among", kuris reiškia "tarp". Tai vat visi tie tavo pasaulinio lygio ekspertai tą soundbarą lygina tik su kitais soundbarais ir pripažįsta, kad jis tarp visų kitų atrodo labai gerai (gal geriausiai). Nei vienas iš jų nepalygino to plastmasės gabalo nei su viena, net biudžetine, garso sistema, kurioje būtų padorios kolonėlės, garso atkūrimo, dekodavimo ir stiprinimo įrenginiai. Tai gal jau baik rodyt tuos gražius reklaminius Samsungo paveikslėlius ir susitaikyk su tuo, kad brangiai įsigyjai gerą soundbarą, bet ne garso sistemą.

valvai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 187
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2014 5:18 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė valvai » Tre Spa 14, 2020 3:45 pm

Čia kaip rusai sako ,,kiekviena varlė savo pelkę giria".Kol kudas20 gyrė savo Ugos,tai Mintis jį šlamštu išvadino , o Schield,ą geriausiu grotuvu.Dabar kai pajudino jo garso sistemą pats susinervino :) .Viskas gerai ,jei jau tau taip atrodo (girdi ,,malunsparnius" virš galvos),bet teigti ,kad arba tik kino sistema už 100 000 ,arba ,,balkis" visiškai kvaila :sad: .Jau ne viena tema šiuo klausimu buvo,todėl nelabai ir tinka čia tą patį kartoti,geriau papasakok apie Shield pliusus ir minusus
Dune HD Solo Lite 4K,Dune HD Connect,NAS Qnap TS-251,LG OLED 65C1, Samsung UE48H6400,Sony KDL-22EX320,Denon AVR-x3400+Emotiva XPA-2 Gen3,Sonus Faber Chameleon T,Sonus Faber Chameleon C, SVS Prime Satellite, Sub SVS SB1000, Elac Debut A4 Dolby Atmos enabled,Raspberry Pi B3+, Pi2AES,DAC Mytek Digital Stereo 192 DSD DAC

Mintis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: Tre Spa 15, 2008 9:24 pm
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė Mintis » Tre Spa 14, 2020 4:09 pm

valvai rašė: Tre Spa 14, 2020 3:45 pm Čia kaip rusai sako ,,kiekviena varlė savo pelkę giria".Kol kudas20 gyrė savo Ugos,tai Mintis jį šlamštu išvadino , o Schield,ą geriausiu grotuvu.Dabar kai pajudino jo garso sistemą pats susinervino :) .Viskas gerai ,jei jau tau taip atrodo (girdi ,,malunsparnius" virš galvos),bet teigti ,kad arba tik kino sistema už 100 000 ,arba ,,balkis" visiškai kvaila :sad: .Jau ne viena tema šiuo klausimu buvo,todėl nelabai ir tinka čia tą patį kartoti,geriau papasakok apie Shield pliusus ir minusus
ok. Jei apie shielda sneketi tai as irgi gyriau ji bet nuduso po 2 dienu tiek pultelis tiek wifi modulis tai susisiekiau su Olandijos padaliniu tiesiai, nes jei per varle tai nezinau kiek laukti reiktu. Siuncia atskirai, nes is pradziu pultelis nustojo veikti poto wifi dingo. Tai pulteli nauja jau gavau dabar laukiu pacios dezutes. Tai vat tokia ir istorija.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo Mintis Tre Spa 14, 2020 4:22 pm, redaguota 1 kartą(us).

valvai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 187
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2014 5:18 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė valvai » Tre Spa 14, 2020 4:21 pm

Mintis rašė: Tre Spa 14, 2020 4:09 pm
ok. Jei apie shielda sneketi tai as irgi gyriau ji bet nuduso po 2 dienu tiek pultelis tiek wifi modulis tai susisiekiau su Olandijos padaliniu tiesiai, nes jei per varle tai nezinau kiek laukti reiktu. Siuncia atskirai, nes is pradziu pultelis nustojo veikti poto wifi dingo. Tai pulteli nauja jau gavau dabar laukiu pacios dezutes. Tai vat tokia ir istorija.
Na va, Ugos nugalėjo :). :D .Visa technika genda,tiesiog nepasisekė.
Dune HD Solo Lite 4K,Dune HD Connect,NAS Qnap TS-251,LG OLED 65C1, Samsung UE48H6400,Sony KDL-22EX320,Denon AVR-x3400+Emotiva XPA-2 Gen3,Sonus Faber Chameleon T,Sonus Faber Chameleon C, SVS Prime Satellite, Sub SVS SB1000, Elac Debut A4 Dolby Atmos enabled,Raspberry Pi B3+, Pi2AES,DAC Mytek Digital Stereo 192 DSD DAC

Mintis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: Tre Spa 15, 2008 9:24 pm
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė Mintis » Tre Spa 14, 2020 4:24 pm

tai nieko, nauja atsius ir tiek. Tiesiog viskas siam pasaulyje yra sudas isskyrus myzalus.

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė kudas20 » Tre Spa 14, 2020 4:46 pm

Mintis rašė: Tre Spa 14, 2020 4:09 pm
valvai rašė: Tre Spa 14, 2020 3:45 pm Čia kaip rusai sako ,,kiekviena varlė savo pelkę giria".Kol kudas20 gyrė savo Ugos,tai Mintis jį šlamštu išvadino , o Schield,ą geriausiu grotuvu.Dabar kai pajudino jo garso sistemą pats susinervino :) .Viskas gerai ,jei jau tau taip atrodo (girdi ,,malunsparnius" virš galvos),bet teigti ,kad arba tik kino sistema už 100 000 ,arba ,,balkis" visiškai kvaila :sad: .Jau ne viena tema šiuo klausimu buvo,todėl nelabai ir tinka čia tą patį kartoti,geriau papasakok apie Shield pliusus ir minusus
ok. Jei apie shielda sneketi tai as irgi gyriau ji bet nuduso po 2 dienu tiek pultelis tiek wifi modulis tai susisiekiau su Olandijos padaliniu tiesiai, nes jei per varle tai nezinau kiek laukti reiktu. Siuncia atskirai, nes is pradziu pultelis nustojo veikti poto wifi dingo. Tai pulteli nauja jau gavau dabar laukiu pacios dezutes. Tai vat tokia ir istorija.
Ka? :D nu aš nesijuokia iš taves, bet tu vistiek pripažinsi anksčiau ar vėliau, kad nvidia boxas tikrai nera pats geriausias pasaulyje :D
Oj žmogau tu mielas žmogau, maigiau aš ta nvidia šiek tiek senesni, nu nepatiko jis man ka dabar daryt aš paėmiau ugoos už cielus 150€ nu aš nematau nieko problematiška nežinau ka tu ižvelgi bloga jame, o ka su savo suskilusios gelda likai kur pirkęs praeita savaite ane? :D nu aš nežinau kam ta nvidia tau pasiimk ta xcube3 ir bus ramu nu. :) ir žaist galesi ir nebus tau paleis nes tu lauksi vel menesi jai ne ilgiau kol pakeis, o jai garantinis tai žiurek ir pusmetis praeis....nu žodžiu palei tavo pasisakyma apie nvidia tai manau tas nvidia be priekaištų turejo veikt bent jau 10 minimum metu. O pasirodo nifiga "LAUŽAS"! kai tu lauksi jo sutaisyti aš su ugoos megausiousi. Bile kiek laiko nes ju turėjau jau ciklus 3. Visi parduoti ir sau esu pasilikęs viena pasižaidimui. :smile:
https://a.aliexpress.com/_B10hsX

Ir kai nuduso tavo boxas niekam nieko neesi sakes, va čia yra blogai, reikia ant technikos pastoviai sedeti o ne girti ja, jai man ugosas ar kas kitas užlinks jus sužinosit apie tai pirmieji... 8-) negerai darai, kad tyli, bet maladec, kad nemeluoji.

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė kudas20 » Tre Spa 14, 2020 5:04 pm

Mintis rašė: Tre Spa 14, 2020 12:03 pm Tai va jei soundbara vadinat "balkiu" ir turit nuo 100 000eur garso sistema saunu, jus turit teise taip sakyti viskas sioje vietoje yra "OK", bet jei ne tai geriau patylet reiktu kur nors pasislepus, nes tarkim as neturiu sistemos uz 100 000eur., bet ir soundbaro "balkiu" nevadinu. Kai turesiu gal ir as pradesiu vadinti.
Nu nepastebėjau tavo tos SMS negaliu patylėti, žodžiu tu žmogau nenusikalbek geriau, nes manau, kad pievas kalbi ko krečia prisišnekejai apie savo nvidia, dabar balki giri tu bent žinai kokia pas mane systema stovi? Ne 10k ne 20k o paprastas namu kino stiprintuvas, garso koloneles visos 5-kios viso to kaina apie 2000€ bet aš nesigiru ir pasakysiu tau taip balkiu niekada nelygink su 5.1 systema, o apie atmos net nekalbėk, ernisss yra savotiškas, bet kalba teisingai apie technika, o tau mintis pasakysiu tik tiek slėptis tu su savo atmos ant BALKIO ir toliau maigyk shield pulteli žiuredamas i juoda ekrana. :D nors ir lema išleist gali niekam manau apie tavo paistalus nebeįdomu.

valvai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 187
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2014 5:18 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė valvai » Tre Spa 14, 2020 5:34 pm

,,Valiooooo kaimyno namas dega".Va čia suprantu ,tikras lietuvis :D .Nepaėjo žmogui su Nvidia ,bet jis tikrai netapo blogesnis už ,,kitaicą".Paprasčiausiai situacija tokia,kad šiuo metu kažką vadinti geriausiu reikia labai daug drąsos.Kai Sigma nustojo gaminti procesorius ir visi perėjo ant Realtek ir dar Androido,nebeliko grotuvų ,kuriuos galima būtų vadinti tobulais.Sakyčiau šiuo metu rinkoje yra keli lygeverčiai žaidėjai,bet su savo pliusais ir minusais.Nvidia greitas ,galingas savos gamybos procesorius,bet ,ne visiems priimtina Kodi ir BD meniu neskaitymas. Apple TV4K +Infuse puiki aplinka be Androido įsikišimo,bet nedekoduoja HD garso formatų.Toliau Dune,Zidoo,Himedia,na o paskui juos visi Ugosai ir likęs kinietiškas šiūkšlynas.Deja nei vienas iš jų neturi DV palaikymo iš BD ir mkv failų :(,tai dar lieka nebegaminama Oppo ir jos klonai,tik čia jau daugiau ne media ,bet BD grotuvai
Dune HD Solo Lite 4K,Dune HD Connect,NAS Qnap TS-251,LG OLED 65C1, Samsung UE48H6400,Sony KDL-22EX320,Denon AVR-x3400+Emotiva XPA-2 Gen3,Sonus Faber Chameleon T,Sonus Faber Chameleon C, SVS Prime Satellite, Sub SVS SB1000, Elac Debut A4 Dolby Atmos enabled,Raspberry Pi B3+, Pi2AES,DAC Mytek Digital Stereo 192 DSD DAC

Mintis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: Tre Spa 15, 2008 9:24 pm
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė Mintis » Tre Spa 14, 2020 5:43 pm

kudas20 rašė: Tre Spa 14, 2020 4:46 pm nu aš nežinau kam ta nvidia tau pasiimk ta xcube3 ir bus ramu nu. :) ir žaist galesi ir nebus tau paleis nes tu lauksi vel menesi jai ne ilgiau kol pakeis, o jai garantinis tai žiurek ir pusmetis praeis....nu žodžiu palei tavo pasisakyma apie nvidia tai manau tas nvidia be priekaištų turejo veikt bent jau 10 minimum metu.
Pulteli pristate per 2 dienas su Fedex man moketi nieko nereikejo, tik atsiunte fedexo prepaid blankus as pasiemiau pulteli ir vairuotojui atidaviau sugedusi pulteli su prepaid blankais siuntimui i Amsterdama. Viskas. Tas pats su dezute jie ja issiunte viena diena veliau stai ir viskas. Cia pas tave kai visoki slamsta perki pusmeti reikia laukti as kai geresnes firmos produkta perku tai jie greiciau sukasi aisku jei buciau i varle nuneses tai gal ir pusmeti butu teke laukti. Esu auksciau idejes, kad gavau pulteli ar ir tos dideles pultelio nuotraukos nepastebejai?

P.S.: nvidia shield vis tiek topas tiesiog visur broko pasitaiko. Man ant pakeitimo bendoje sumoje susigais 3-4 dienos ir viskas.

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė kudas20 » Tre Spa 14, 2020 6:36 pm

Sakau ir sakysiu viskas gerai renkatės jus, aš renkuosi ne 10 metu o max 2 ,3 metams nenoriu apsiženyt su vienu daiktu visam gyvenimui, nusipirkes brangu daikta mes ir rizikuojame taipat, ipač buitine technika o dar geriau tokias kaip šiuo metu androidus jos dežutes, kodel taip sakau todel, kad androidas MUTUOJA jis vis yra tobulinamas ir tobulinamas , jam ir resursu reikia vris didesniu ir geresniu tokiu kaip grafikos procesoriaus ir visa kita. Po metu vel bus kažkas wow iš tos pacios nvidia ar ugoos.
Beje jai esi vaikas kuris tik žaidžia o ne žiuri tv tai nera ka kalbeti. Man žaidimams savo laiko yra gaila, geriau jau žiuresiu iptv atsiputes laisvu laiku. :grin:

ps:  Man ant pakeitimo bendoje sumoje susigais 3-4 dienos ir viskas.

Jai deže siunte 2 3 savaites tai dabar atsius per pora dienu kaška tu čia man peizalioji :D

valvai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 187
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2014 5:18 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė valvai » Tre Spa 14, 2020 8:44 pm

kudas20 rašė: Tre Spa 14, 2020 6:36 pm Sakau ir sakysiu viskas gerai renkatės jus, aš renkuosi ne 10 metu o max 2 ,3 metams nenoriu apsiženyt su vienu daiktu visam gyvenimui, nusipirkes brangu daikta ...
Viskas suprantama,Ugos už 150 dar įperki,o jau firminis grotuvas už 200-300 Eurų neįkandamas.Dauguma ir gerų firmų grotuvus gali keisti kas 2-3 metus,tik ,kad šioje srityje nelabai didelis progresas per tokį laiką įvyksta.Pvz. ,,traktoriukas" Dune H1 išleistas, ko gero ,daugiau nei prieš 10 metų,bet iki šiol puikiai atlieka visas reikalingas funkcijas (išskyrus 4K ir HEVC265).
Dune HD Solo Lite 4K,Dune HD Connect,NAS Qnap TS-251,LG OLED 65C1, Samsung UE48H6400,Sony KDL-22EX320,Denon AVR-x3400+Emotiva XPA-2 Gen3,Sonus Faber Chameleon T,Sonus Faber Chameleon C, SVS Prime Satellite, Sub SVS SB1000, Elac Debut A4 Dolby Atmos enabled,Raspberry Pi B3+, Pi2AES,DAC Mytek Digital Stereo 192 DSD DAC

Mintis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: Tre Spa 15, 2008 9:24 pm
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė Mintis » Tre Spa 14, 2020 10:03 pm

kudas20 rašė: Tre Spa 14, 2020 5:04 pm žinai kokia pas mane systema stovi? Ne 10k ne 20k o paprastas namu kino stiprintuvas, garso koloneles visos 5-kios viso to kaina apie 2000€
kudas20 rašė: Pen Spa 09, 2020 5:38 pm persiunčiau jau berods 6-ta x3 cube iš kitaicu po updeitu deže palei savo pinigus pernoksta viska o tv žiūrėti pakanka daugiau nei reikia
Tu sakai, kad turi garso sistema uz 2000eur o pats perki ugoos x3 cube. Tu ka galvoji, kad visi durni, o tu vienas protingas. Jei pas tave butu garso sistema uz 2000eur. tu ne tik, kad ugoos x3 cube nepirktum tu net i ta puse neziuretum. Taip, kad baik pezet, geriau alaus isgerk.
kudas20 rašė: Tre Spa 14, 2020 6:36 pm ps: Man ant pakeitimo bendoje sumoje susigais 3-4 dienos ir viskas.

Jai deže siunte 2 3 savaites tai dabar atsius per pora dienu kaška tu čia man peizalioji :D
Galvoji, kad tu visiems prota pisi su garso sistema uz 2000eur. tai ir kiti manai, kad tau pisa prota :)
Per tris dienas kaip ir sakiau pristate Fedex pridedu isklotine:
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė kudas20 » Ket Spa 15, 2020 6:13 am

Mintis rašė: Tre Spa 14, 2020 10:03 pm
kudas20 rašė: Tre Spa 14, 2020 5:04 pm žinai kokia pas mane systema stovi? Ne 10k ne 20k o paprastas namu kino stiprintuvas, garso koloneles visos 5-kios viso to kaina apie 2000€
kudas20 rašė: Pen Spa 09, 2020 5:38 pm persiunčiau jau berods 6-ta x3 cube iš kitaicu po updeitu deže palei savo pinigus pernoksta viska o tv žiūrėti pakanka daugiau nei reikia
Tu sakai, kad turi garso sistema uz 2000eur o pats perki ugoos x3 cube. Tu ka galvoji, kad visi durni, o tu vienas protingas. Jei pas tave butu garso sistema uz 2000eur. tu ne tik, kad ugoos x3 cube nepirktum tu net i ta puse neziuretum. Taip, kad baik pezet, geriau alaus isgerk.
kudas20 rašė: Tre Spa 14, 2020 6:36 pm ps: Man ant pakeitimo bendoje sumoje susigais 3-4 dienos ir viskas.

Jai deže siunte 2 3 savaites tai dabar atsius per pora dienu kaška tu čia man peizalioji :D
Galvoji, kad tu visiems prota pisi su garso sistema uz 2000eur. tai ir kiti manai, kad tau pisa prota :)
Per tris dienas kaip ir sakiau pristate Fedex pridedu isklotine:
Ar tu pavydi? Pas mane yra kur pinigelius išleisti aš i savo nuosavus namus investavau jau 35k ant kapitalinio remonto, ir tu kalbi apie kaškoki neipirkima? Nebejuokink, man jo paprasčiausiai nereikia nes aš su juo nežaidžiu ar supranti? Nedašyla, eik atmos geriau klausykis su balkio pagalba. :D

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė kudas20 » Ket Spa 15, 2020 6:27 am

Mano hobis, kompiuterija, tos xcube3 dežutes pirktos ne man o pažystamiems, kaimynams, m6ugos pasilikau sau prie teliko antrajame aukšte kur miegamasis, namu kinas stovi apačioj ir ten blueray grotuvas, jokia dežute nejungta ant jo ten sony tv turi android, tad dežes nereikia. Ir prašyčiau nesiputot ir keiksnot :grin: taiva vaikas tu vaikas aš tau pasakysiu, siuntej pati nvidia menesi laiko, o kai pasikeist reikejo jie atsiunte tau per trys dienas :D galai visiškai nesueina. Aš išvis nemanau, kad jie tau ji pakeistu, :grin: turejai siust I garantini, nebent susimokejai draudima tada taip. Ir štai kiek šudo užturejai su savo auksine dežute :D "DREAMBOX"

Mintis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: Tre Spa 15, 2008 9:24 pm
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė Mintis » Ket Spa 15, 2020 7:04 am

kudas20 rašė: Ket Spa 15, 2020 6:27 am Mano hobis, kompiuterija, tos xcube3 dežutes pirktos ne man o pažystamiems, kaimynams, m6ugos pasilikau sau prie teliko antrajame aukšte kur miegamasis, namu kinas stovi apačioj ir ten blueray grotuvas, jokia dežute nejungta ant jo ten sony tv turi android, tad dežes nereikia. Ir prašyčiau nesiputot ir keiksnot :grin: taiva vaikas tu vaikas aš tau pasakysiu, siuntej pati nvidia menesi laiko, o kai pasikeist reikejo jie atsiunte tau per trys dienas :D galai visiškai nesueina. Aš išvis nemanau, kad jie tau ji pakeistu, :grin: turejai siust I garantini, nebent susimokejai draudima tada taip. Ir štai kiek šudo užturejai su savo auksine dežute :D "DREAMBOX"
Tu esi ubagas (rusiskai: NISCIEBROD).

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių