• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Visa įranga, kuri dirba su Android operacine

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė sieksnis » Sek Rgs 20, 2020 9:38 am

Matau yra shield 2017, po to 2019, tai pagal logiką kitas būtų 2021? Gal kas užmatėt kokių žinių kada naujas modelis pasirodys. Nesinori pirkt dabartinio jai už kelių mėnesių pasirodytų naujas.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

thomux
Moderator
Moderator
Pranešimai: 552
Užsiregistravo: Šeš Bal 28, 2007 12:07 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė thomux » Sek Rgs 20, 2020 11:54 am

realiai CPU ir RAM nuo 2015m tie patys. 2019 Ai upscalinga 4k prisiuvo ir isleido pigesni tube modeli ,kurio nerekomenduoju.
Xiaomi 13, Xiaomi laser projector 4k 1s

Mintis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: Tre Spa 15, 2008 9:24 pm
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė Mintis » Sek Rgs 20, 2020 2:13 pm

thomux rašė: Šeš Rgs 19, 2020 10:26 pm Beda, kad 2015m isleistas pirmas nvidia shieldas dar vis geresnis ir galingesnis uz naujausia uogos. Cia reiktu isivertinti kas yra optimaliausia. Pataikyti aisku nera lengva, bet imanoma kartais. Neesu fanboy Nvidia, bet tiek per ranks perbego tu boxu su savo "bajeriais", kad supratau jog geriau rinktis patikima gera daikta. Nes neesu tiek turtingas, kad kas metus ismesti po 100eur vis naujai mandresniai dezutei.

Nukrypom nuo temos. Kaip ispudziai paciam temos autoriui ar jau turi ant ranku?
apie rugsejo 23 zada pristatyti. Kai gausiu parasysiu issamiau savo mintis jei temos neuzrakins, nes ten kur as rasau labai megsta rakint temas kazkodel. Bet kiek pas pazystama maigiau nvidia shield tv pro 2019 tai supratau, kad ugoos niekada nvidios nepavys.

Mintis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: Tre Spa 15, 2008 9:24 pm
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė Mintis » Pen Spa 09, 2020 12:55 pm

Na ka gavau Nvidia Shield tv 2019 pro tik siandien. Vienu zodziu su logistika gavosi kazkaip idomiai uzsisakiau rugsejo 8 zadejo pristatyti rugsejo 14diena tada nukele i rugsejo 23diena, poto dar syki nukele i rugsejo 29d. poto dar nukele i spalio 6d. ir pagaliau spalio 9d. as ja gavau. Patestuosiu as ja ir parasysiu kas kaip.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė kudas20 » Pen Spa 09, 2020 5:38 pm

Mintis rašė: Pen Spa 09, 2020 12:55 pm Na ka gavau Nvidia Shield tv 2019 pro tik siandien. Vienu zodziu su logistika gavosi kazkaip idomiai uzsisakiau rugsejo 8 zadejo pristatyti rugsejo 14diena tada nukele i rugsejo 23diena, poto dar syki nukele i rugsejo 29d. poto dar nukele i spalio 6d. ir pagaliau spalio 9d. as ja gavau. Patestuosiu as ja ir parasysiu kas kaip.
Taip yra todėl, kad musu pardavėjai bijodami pirkti patys, ( nes gali neparduoti ), juos tiesiog užsakinėja tik tuomet kaip tikrai klientas sumoka šaibas, o žmonėms meluoja, kad turi, bet taip nera kad jie turi tokias dėžutes, aš pats išsiaiškinau savo kailiu.
Tokias dežutes perka tik tie kas galvoja, kad ale jos geriausios. Jos nevertos tokiu pinigu vien tik del dizaino, jos nevertos pinigu tokiu tik del savo ale originalumo, persiunčiau jau berods 6-ta x3 cube iš kitaicu po updeitu deže palei savo pinigus pernoksta viska o tv žiūrėti pakanka daugiau nei reikia, mes juk su šiom dežem kurie turime darbus, seimas nežaidžiame nes esam perdaug užimti. Bent jau aš ir mano klientai. Man reikia tik vieno, kad isijungus tv jis rodytu ir negliučitu, o jam sugedus netyčia ir pinigu nera gaila. O tie visi Nvidia tai čia reik prie ju sedet ir žaist dienų dienas, kad pastebėtus skirtuma tarp tokiu kaip ugos am6 pro. Reziume tokiu dėžučių pirkti visiškai neapsimoka, nes ji tikrai neatsipirks niekada.

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2763
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė ernissss » Pen Spa 09, 2020 7:34 pm

Koks dar dėžutės atsipirkimas? Ką tu čia paistai? Pavydi gal...? Žinok, kažkas ir mersus naujus už brangiai perka, tai kaip ten su atsipirkimu?

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė kudas20 » Pen Spa 09, 2020 8:44 pm

ernissss rašė: Pen Spa 09, 2020 7:34 pm Koks dar dėžutės atsipirkimas? Ką tu čia paistai? Pavydi gal...? Žinok, kažkas ir mersus naujus už brangiai perka, tai kaip ten su atsipirkimu?
Ka tu su ja veiki nusipirkęs tokia? Žiurejimui ar žaidimui? Žaidimams PC yra ar xbox, playstation, o su ja ka darai? Vat aš to nesuprantu kam pirkt deže kuri yra brangi jai yra kitu dėžių per pus pigiau ir žiurejimui pasižaidimui per akis.... mersas ir žigulys du skirtingi dalykai, nes išvaizda kuras ir visa kita skiriasi o dežute žiurejimui kuom skiriasi jai ju parametrai praktiškai identiški? Greitis identiškas kuris nera net juntamas lyginant ugos am6 plus ir nvidia. Žodžiu pirkite jai jus norite, bet aš geriau ant geresnio tv išleiščiau daugiau pinigu tokio kaip SONY kur vapše visas android vietoj nei tom dežem pasikrauti. :lol:
Atsipirkimo vadinu tai jai tu žiuri iš tokiu kaip glanz iptv kur sumoki 12€ per metus, ir žiuri su kokiu x3 cube o žiuri su kokiu nvidia schield kada tau jis atsipirks? Man su xcube tie 50€ ar tau žiūrint su nvidia už 200€
https://www.amazon.com/NVIDIA-SHIELD-Ga ... B01N1NT9Y6

Nvidia yra daugiau orientuota žaidimams o ne žiurejimui, nes žiureti šiais laikais ir su tokiais bosas kaip Linux sat gali kuo geriausiai ir ne tik.

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė kudas20 » Pen Spa 09, 2020 9:04 pm

Nvidia yra daugiau orientuota žaidimams o ne žiurejimui, nes žiureti šiais laikais ir su tokiais kaip Linux sat gali kuo geriausiai , ir ne tik žiurejimui mums paprastiems žmogelems užtenka per akis dar kart paminėsiu tokiu kaip x3cube jai jau imčiau dar geresni tai tik iš ugos am6 plius, ten jo visiems velniams pakanka. Nvidia tas pats kaip, kad ankščiau būdavo Dreambox ale dizainas geras kaina neadekvati durniuku žmoniu ieško, kad kas pirktu aišku nieko nenusimanantys perka, o aš su klonų dremu dm 800 žaidžiau tas pats vienas prie vieno ir ta originala ir ta klona ankščiau ar veliau reikejo keisti, tik man nebuvo gaila nes už ji kapeikas mokėjau, o kažkas už dm800 ar net dm 7020 berods toks buvo paklodavo nemažas sumeles o tolko visiškai jokio nes žiurejo ta pati. Vat čia skirtumas, nes šiuo metu yra kol kas 4gb ram tuoj bus 6gb ir 8gb ir bus dar greitesni procesoriai tad vel norėsis naujo del to aš ir neinvestuoju i tokias dežes nes po poros metu teks pasakyt ATE.

Ir nežinau kodėl, bet man kiniečių tokios iptv dežutes labiau patinka LAUŽYT nei kad laužyt savo teliko.... ir gailesčio jokio jai atsitiktu kas, o jai kas tam nvidia nutiktu? Kaži ar butu koks garantinis čia klausimas.

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2763
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė ernissss » Šeš Spa 10, 2020 6:36 am

Aš jau iš tavo postų supratau, kad gyvenimas tau labai nemielas - aplinkui vien durniai, besišvaistantys pinigais, o tu vienas toks protingas, protingas... Net padiskutuot normaliai nėra su kuo, nes tau koks durnius parašo porą sakinių, tai tu atgal dvidešimt :) ir diskusija baigta.
Sėkmės.

audris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 479
Užsiregistravo: Šeš Sau 16, 2016 8:19 am
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė audris » Šeš Spa 10, 2020 8:26 am

Kaip sakant skupus moka du, o gal ir daugiau kartų brangiau.

Mintis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: Tre Spa 15, 2008 9:24 pm
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė Mintis » Šeš Spa 10, 2020 11:13 am

Tai va isbandziau viskas veikia gerai. Is pradziu neveike 5g rysys. Pas mane sitoks routeris Xiaomi Redmi Router AC2100 2033Mbps 2.4G 5G Dual Band Wireless Router. Pasirodo shieldas pagauna 5g tik ant siu kanalu: 36, 40, 44, 48. Pas mane buvo nustatytas 149 dar pabandziau 157 kanala kol issiaiskinau kas ir kaip. Dabar 5g veikia puikiai. Taip pat shielde nera File manager reikia paciam atsisiusti. As vien pirkciau sita dezute del “AI-enhanced upscaling”. Jei kas sedi tanke tai galite paziureti ant kompo ka tas dirbtinio intelekto upskeilinimas daro: https://www.nvidia.com/en-us/shield/sli ... upscaling/ Viskas veikia akimirksniu jokio strigimo, laginimo ir t.t. Dabar su shieldo pulteliu valdau telika Samsung QE55Q80R, soundbara Samsung HW-Q90R ir aisku pati shielda. Man shieldo pultelis pats geriausias neesu dar turejes ar ciupinejes ka nors geresnio. Norint isideti browseri geriau rinktis Firefox for Tv, nes Puffin Tv nebeleidzia paskutinese versijose atsisiusti failu. Taigi parsisiunti Aptoide Tv isimeti i usb, instaliuoji ir poto jau gali deti ka tik nori. Firefox for TV veikia puikiai bandziau Chrome browseri bet nepatiko visiskai, jei lyginti su firefox tai kaip diena ir naktis. Kaip matete paveikslelyje auksciau ugoos AM6 plus man teko testuoti taip pat, bet lyginti ju visai negalima, nes cia tas pats kas lyginti kokia vidutine masina su Ferrari ir sakyti, kad ta vidutine masina tokia pati tik truputeli, visai nedaug nuo to ferrari skiriasi. Dar auksciau ten kudas20 rase, kad "Man reikia tik vieno, kad isijungus tv jis rodytu ir negliučitu, o jam sugedus netyčia ir pinigu nera gaila. O tie visi Nvidia tai čia reik prie ju sedet ir žaist dienų dienas, kad pastebėtus skirtuma tarp tokiu kaip ugos am6 pro. " Tai va pabandyk tu lengvai rasti 2015 nvidia shield nusipirkt arba nvidia shield 2017 as nesakau, kad ju nera, bet Lietuvoje is vis sunku gauti, o atsakymas paprastas kol tu pakeisi kruva kinieciu dezuciu shieldas tau veiks ir veiks, nes jos negenda taip daznai kaip kinietiskos. O zmones neparduoda, nes net ir tos 2015 metu dezutes veikia gerai net ir praejus daugeliui metu. Taip, kad jei nori megautis, o neieskoti problemu imi shielda. As viename rusu telegram kanale esu prisijunges kur zmones vien tik apie shield diskutuoja tai ten net neidomu, nes nera jokiu problemu su sieldu tai zmones tauskia apie playstation 5 ir panasiomis temomis. Praktiskai ir kanalas nelabai reikalingas, nes praktiskai nera jokiu bedu su siuo aparatu. Jei dar ka pastebesiu parasysiu.

audris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 479
Užsiregistravo: Šeš Sau 16, 2016 8:19 am
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė audris » Šeš Spa 10, 2020 11:45 am

Aš ir norėjau nusipirkt nvidia, bet prasidėjus coronai niekur negavau. Nusipirkau ugoos am6+ iš aliexpress.

valvai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 187
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2014 5:18 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė valvai » Šeš Spa 10, 2020 2:22 pm

ernissss rašė: Pen Spa 09, 2020 7:34 pm Koks dar dėžutės atsipirkimas? Ką tu čia paistai? Pavydi gal...? Žinok, kažkas ir mersus naujus už brangiai perka, tai kaip ten su atsipirkimu?
Čia tikras lietuviškas (kaimietiškas)mentalitetas.,,Aš protingiausias ,nes perku papigiai (nesvarbu ,kad mėšlą), o visi kiti kvaili, kadangi perka brangius įrenginius ".Sakyčiau drąsu teigti ,kad Shieldas geriausias TV boxas rinkoje,bet jį lyginti su Ugos-šmugos ,jau nachališkumas :).
to Mintis:ar tiesa ,kad Shildas nepalaiko BD meniu?
Dune HD Solo Lite 4K,Dune HD Connect,NAS Qnap TS-251,LG OLED 65C1, Samsung UE48H6400,Sony KDL-22EX320,Denon AVR-x3400+Emotiva XPA-2 Gen3,Sonus Faber Chameleon T,Sonus Faber Chameleon C, SVS Prime Satellite, Sub SVS SB1000, Elac Debut A4 Dolby Atmos enabled,Raspberry Pi B3+, Pi2AES,DAC Mytek Digital Stereo 192 DSD DAC

Mintis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: Tre Spa 15, 2008 9:24 pm
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė Mintis » Šeš Spa 10, 2020 3:59 pm

Ne, nepalaiko BD menu.

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė bumas34 » Sek Spa 11, 2020 2:33 pm

tai dabar galvoju kokio b***o pirkti toki tv Samsung QE55Q80R kuris viska gali tik neciulpia,vadinasi reikia dar priedelio papyldomai kad padarytu gerai :D :D :D

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė kudas20 » Sek Spa 11, 2020 7:45 pm

valvai rašė: Šeš Spa 10, 2020 2:22 pm
ernissss rašė: Pen Spa 09, 2020 7:34 pm Koks dar dėžutės atsipirkimas? Ką tu čia paistai? Pavydi gal...? Žinok, kažkas ir mersus naujus už brangiai perka, tai kaip ten su atsipirkimu?
Čia tikras lietuviškas (kaimietiškas)mentalitetas.,,Aš protingiausias ,nes perku papigiai (nesvarbu ,kad mėšlą), o visi kiti kvaili, kadangi perka brangius įrenginius ".Sakyčiau drąsu teigti ,kad Shieldas geriausias TV boxas rinkoje,bet jį lyginti su Ugos-šmugos ,jau nachališkumas :).
to Mintis:ar tiesa ,kad Shildas nepalaiko BD meniu?
Visu pirma durniais niekas nieko nelaiko, visu antra aš geriau nusipirksiu telika ir ant jo tuos 200€ išlaidų dadesiu negu pirksiu tokia deže kaip, kad nvidia. Pas mane šiuo metu sony telikas android yra ir visiškai jokios dežes nereikia viskas viduj, himarojus tos dežutes. Sony eina bejokiu strigimu visi kanalai pusvelčiui ir ko daugiau reikia? Visu antra esu pastebejas, kad esatame ir žinote kas dar tas kinietiškas dežutes perka, bet bijote kaška pasakyti jiems o man režet kad jos mėšlas, ar tikrai isitikines kad tokia deže ugos am6 plus yra mėšlas. Jus ja turite?

valvai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 187
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2014 5:18 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė valvai » Sek Spa 11, 2020 9:40 pm

kudas20 rašė: Sek Spa 11, 2020 7:45 pm
Visu pirma durniais niekas nieko nelaiko, visu antra aš geriau nusipirksiu telika ir ant jo tuos 200€ išlaidų dadesiu negu pirksiu tokia deže kaip, kad nvidia. Pas mane šiuo metu sony telikas android yra ir visiškai jokios dežes nereikia viskas viduj, himarojus tos dežutes. Sony eina bejokiu strigimu visi kanalai pusvelčiui ir ko daugiau reikia? Visu antra esu pastebejas, kad esatame ir žinote kas dar tas kinietiškas dežutes perka, bet bijote kaška pasakyti jiems o man režet kad jos mėšlas, ar tikrai isitikines kad tokia deže ugos am6 plus yra mėšlas. Jus ja turite?
Sveikinu suradus savo svajonių grotuvą.Tik reikėtų suprasti ,kad kiti nori geresnės kokybės ,aukštesnės klasės ir patikimo gamintojo produkto ir neskaičiuoja kam 200 Eurų paskirti,televizoriui ar priedėliui.Tik nereikia skaičiuoti svetimų pinigų (čia tipiškas lietuviškas bruožas),o jei pas patį tokios finansinės problemos,tada suprantamas ,,no name" ,,kiniečio "pirkimas ir niekinimas viso kito ,,kas ne mano" .Net ir pridėjus tuos pinigėlius prie televizoriaus kainos ,jis vis tiek neatstos gero media grotuvo.Ugos neturiu ir nežadu/nenoriu turėti,užtenka atsiliepimų tinkle.Jei jau rinkčiausi/keisčiau (artėja ta diena) grotuvą ,rinkčiausi iš patikimų šios srities produktų,nesvarbu kad jų kaina ir didesnė už Ugos,o,juk perki ne vienai dienai
P.S. Vėl gi,neaišku kokiems tikslams perkamas grotuvas.Jei tik IPTV pasileisti ir kokį ,,ripą" pasižiūrėti ,tai gal ir ,,uogos" užtenka,arba to pačio Android TV
Dune HD Solo Lite 4K,Dune HD Connect,NAS Qnap TS-251,LG OLED 65C1, Samsung UE48H6400,Sony KDL-22EX320,Denon AVR-x3400+Emotiva XPA-2 Gen3,Sonus Faber Chameleon T,Sonus Faber Chameleon C, SVS Prime Satellite, Sub SVS SB1000, Elac Debut A4 Dolby Atmos enabled,Raspberry Pi B3+, Pi2AES,DAC Mytek Digital Stereo 192 DSD DAC

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė kudas20 » Pir Spa 12, 2020 6:12 am

P.S. Vėl gi,neaišku kokiems tikslams perkamas grotuvas.Jei tik IPTV pasileisti ir kokį ,,ripą" pasižiūrėti ,tai gal ir ,,uogos" užtenka,arba to pačio Android TV

Vat supratote ka sakiau anksčiau, būtent ta ir turėjau mintyj, kad žiurejimui to android tikrai užtenka.

Mintis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: Tre Spa 15, 2008 9:24 pm
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė Mintis » Pir Spa 12, 2020 9:24 am

bumas34 rašė: Sek Spa 11, 2020 2:33 pm tai dabar galvoju kokio b***o pirkti toki tv Samsung QE55Q80R kuris viska gali tik neciulpia,vadinasi reikia dar priedelio papyldomai kad padarytu gerai :D :D :D
Supranti telekas QE55Q80R neturi earc, o as megstu filmus ziureti dolby atmos kokybeje per soundbara. Jei jungsiu telika o prie jo soundbara gausiu arc, o man reikia earc. Todel as jungiu nvidia shield -> soundbaras -> TV. Ir dar dezute turi geforce now reiskia ir pazaist galima su teliku be dezutes negalima. Ir dar yra visokiu kitokiu niuansu, bet gal nesiplesiu. Gal dabar tau truputi aiskiau bus "kokio b***o pirkti".

valvai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 187
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2014 5:18 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė valvai » Pir Spa 12, 2020 6:17 pm

kudas20 rašė: Pir Spa 12, 2020 6:12 am P.S. Vėl gi,neaišku kokiems tikslams perkamas grotuvas.Jei tik IPTV pasileisti ir kokį ,,ripą" pasižiūrėti ,tai gal ir ,,uogos" užtenka,arba to pačio Android TV

.... kad žiurejimui to android tikrai užtenka.
Ne visiems užtenka tik ,,žiūrėjimo".Žmonėms reikia ir ,,kokybiško bei beproblematiško žiūrėjimo",todėl ir renkasi patikimus ir kokybiškus,nors ir brangesnius,grotuvus.
Dune HD Solo Lite 4K,Dune HD Connect,NAS Qnap TS-251,LG OLED 65C1, Samsung UE48H6400,Sony KDL-22EX320,Denon AVR-x3400+Emotiva XPA-2 Gen3,Sonus Faber Chameleon T,Sonus Faber Chameleon C, SVS Prime Satellite, Sub SVS SB1000, Elac Debut A4 Dolby Atmos enabled,Raspberry Pi B3+, Pi2AES,DAC Mytek Digital Stereo 192 DSD DAC

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė kudas20 » Pir Spa 12, 2020 7:43 pm

Mintis rašė: Pir Spa 12, 2020 9:24 am
bumas34 rašė: Sek Spa 11, 2020 2:33 pm tai dabar galvoju kokio b***o pirkti toki tv Samsung QE55Q80R kuris viska gali tik neciulpia,vadinasi reikia dar priedelio papyldomai kad padarytu gerai :D :D :D
Supranti telekas QE55Q80R neturi earc, o as megstu filmus ziureti dolby atmos kokybeje per soundbara. Jei jungsiu telika o prie jo soundbara gausiu arc, o man reikia earc. Todel as jungiu nvidia shield -> soundbaras -> TV. Ir dar dezute turi geforce now reiskia ir pazaist galima su teliku be dezutes negalima. Ir dar yra visokiu kitokiu niuansu, bet gal nesiplesiu. Gal dabar tau truputi aiskiau bus "kokio b***o pirkti".
Nuo kada pas soundbara tu garsa girdi iš lubų pozicijos? Tu juokingiai kalbi, nu tu tikrai tada apie tech. nelabai ka supranti. Jai parašyta dolby atmos tai nereiškia, kad jis veiks. Ten paprasčiausias marketingas kuris visiškai jokiu sąsajų su atmos neturi. Na bet kaip aš sakau čia kiekvienam savo, jus matote taip o aš mastau šiek tiek kitaip. :)

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė kudas20 » Pir Spa 12, 2020 7:48 pm

kudas20 rašė: Pir Spa 12, 2020 7:43 pm
Mintis rašė: Pir Spa 12, 2020 9:24 am
bumas34 rašė: Sek Spa 11, 2020 2:33 pm tai dabar galvoju kokio b***o pirkti toki tv Samsung QE55Q80R kuris viska gali tik neciulpia,vadinasi reikia dar priedelio papyldomai kad padarytu gerai :D :D :D
Supranti telekas QE55Q80R neturi earc, o as megstu filmus ziureti dolby atmos kokybeje per soundbara. Jei jungsiu telika o prie jo soundbara gausiu arc, o man reikia earc. Todel as jungiu nvidia shield -> soundbaras -> TV. Ir dar dezute turi geforce now reiskia ir pazaist galima su teliku be dezutes negalima. Ir dar yra visokiu kitokiu niuansu, bet gal nesiplesiu. Gal dabar tau truputi aiskiau bus "kokio b***o pirkti".
Nuo kada pas soundbara tu garsa girdi iš lubų pozicijos? Tu juokingiai kalbi, nu tu tikrai tada apie tech. nelabai ka supranti. Jai parašyta dolby atmos tai nereiškia, kad jis veiks. Ten paprasčiausias marketingas kuris visiškai jokiu sąsajų su atmos neturi. Na bet kaip aš sakau čia kiekvienam savo, jus matote taip o aš mastau šiek tiek kitaip. :)
beje Sony android tv taipogi veiki be jokiu problemų ir lagu kas susiję su tv žiurejimu, ir apsai visi veiki taip pat gerai, o problemų taip pat jokiu. xcube3 ta dežute taipat veikia be jokiu priekaištų ir lagu tv žiurejimo atžvilgiu, nes UGOS gerai pasistengė su updeitais, po updeitu ta deže veikia kaip garvežys.

Mintis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: Tre Spa 15, 2008 9:24 pm
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė Mintis » Ant Spa 13, 2020 8:41 am

kudas20 rašė: Pir Spa 12, 2020 7:43 pm Nuo kada pas soundbara tu garsa girdi iš lubų pozicijos?
Kiekviena karta kai ziuriu kokybiska filma su dolby atmos. Ir dar tu tikriausiai nepatikesi, bet mano soundbaras atpazysta, kad tai dolby atmos ir as sondbaro ekranelyje matau dolby atmos.
kudas20 rašė: Pir Spa 12, 2020 7:43 pm Tu juokingiai kalbi, nu tu tikrai tada apie tech. nelabai ka supranti. Jai parašyta dolby atmos tai nereiškia, kad jis veiks. Ten paprasčiausias marketingas kuris visiškai jokiu sąsajų su atmos neturi. Na bet kaip aš sakau čia kiekvienam savo, jus matote taip o aš mastau šiek tiek kitaip. :)
Malunsparnis praskrenda vir galvos tai ir girdziu garsa virs galvos praskrendancio ir nuskrendancio i toluma malunsparnio. Cia nieko suprasti nereikia tiesiog as girdziu tai ir megaujuosi tuom. Man nesvarbu nusimanyti technikoje as tiesiog girdziu tai ir ne as vienas, o visi kas turi toki soundbara tai girdi. Dabar dar isivaizduok kai zaidziu koki AAA zaidima per geforce now as girdziu garsus is visu pusiu taip pat ir is virsaus ir net is nugaros. Nu bet toks kaip tu pasakys ai durnius perka zaidimus po 60eur. as tai va atsisiunciu uz dyka ir zaidziu, dar tipo jis debilas uz geforce now plana kas menesi moka as tai ant savo kompo zaidziu ir niekam nemoku as labai gudrus. Bet tavo potyriai ir mano potyriai zaidziant ta pati zaidima skirsis 1000 kartu ir tu niekada nepajusi tos atmosferos kuria pajauciu as. Tai ne marketingas as kiekviena diena megaujuosi klausydamas kokybisko garso. Bet toks kaip tu to niekada nesupras, kaip ir nesupras kodel zmones perka apple komputerius, kodel perka brangius dzinsus kai turgui papigiai gali jauciu kokias 8-10 poru dzinsu nusipirkt uz ta pacia kaina. Tu juk labai gudrus kaip ten ernissss sake:
ernissss rašė: Šeš Spa 10, 2020 6:36 am ...aplinkui vien durniai, besišvaistantys pinigais, o tu vienas toks protingas, protingas... Net padiskutuot normaliai nėra su kuo....
P.S.: (cia skirta kudas20) Ir ne viena kinietiska dezute negali sito padaryt https://www.nvidia.com/en-us/shield/sli ... upscaling/ Isivaizduok kaip tu savo iptv kanalus ziuretum. Tu tik isivaizduok. Na, bet tu ir taip gerai matai kam tau tokios nesamones reikia na yra truputi bluras na ir kas sakysi toks kaip tu. O ir siaip nuo ugoos gi niekuom nesiskiria tik cia tik ten keliu funkciju neturi, bet kam jos man as gudresnis uz kitus, tik durniai shieldus perka ten visokius, o manes neapgausi gi telekas 1000eur ar 200eur kainuoja ten vienas ir tas pats ten gi tik marketingas nei jis mato kokybiskesni vaizda nei ka va ziurek pas bobute telikas uz 100eur., bet rodo taip pat kaip naujas OLED beveik jokio skirtumo. Ka bepridursi gaila man taves. Tikiuosi ateityje turesi daugiau kapeiku ir galesi ka nors padoraus nusipirkti. Sekmes.

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2763
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė ernissss » Ant Spa 13, 2020 12:07 pm

Aš tik pridursiu, kad žmogus, teigiantis, kad per soundbarą girdi labai kokybišką garsą, paprasčiausiai dar nėra girdėjęs kokybiško garso..., bet čia viskas subjektyvu - kažkam ir Opel Ascona topinis automobilis. Kaip sakoma - kiekvienam savo, bet tas kiekvienas tegul ir lieka su savo nuomone...

valvai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 187
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2014 5:18 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Noriu pirkti nvidia shield tv pro 2019

Standartinė valvai » Ant Spa 13, 2020 5:03 pm

ernissss rašė: Ant Spa 13, 2020 12:07 pm Aš tik pridursiu, kad žmogus, teigiantis, kad per soundbarą girdi labai kokybišką garsą, paprasčiausiai dar nėra girdėjęs kokybiško garso..., bet čia viskas subjektyvu - kažkam ir Opel Ascona topinis automobilis. Kaip sakoma - kiekvienam savo, bet tas kiekvienas tegul ir lieka su savo nuomone...
Visokių yra ,viskių reikia.Vienam Ugos topinis grotuvas, o kitas per ,,balkį" Atmos,u mėgaujasi.Kiekvienam savo....
Dune HD Solo Lite 4K,Dune HD Connect,NAS Qnap TS-251,LG OLED 65C1, Samsung UE48H6400,Sony KDL-22EX320,Denon AVR-x3400+Emotiva XPA-2 Gen3,Sonus Faber Chameleon T,Sonus Faber Chameleon C, SVS Prime Satellite, Sub SVS SB1000, Elac Debut A4 Dolby Atmos enabled,Raspberry Pi B3+, Pi2AES,DAC Mytek Digital Stereo 192 DSD DAC

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių