• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Reikia tiunerio ziuret antzemine

Skaitmeninė antžeminė ir kabelinė televizija. Su kuo? Kaip? Už kiek?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
sims
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: Pir Sau 22, 2007 3:09 pm
Susisiekti:

Reikia tiunerio ziuret antzemine

Standartinė sims » Ket Bal 02, 2009 10:02 pm

Labas, gal kas gali pasiulyt parduoti Utenoje tiuneri nauja ziureti antzeminei skaitmeninei tv. Reikia mano tevukams, si savaitgali ten busiu, galima rasyt i pm, ka sudomino.

Vartotojo avataras
kaunietis19
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: Pir Spa 29, 2007 11:11 pm
Susisiekti:

Standartinė kaunietis19 » Ket Bal 02, 2009 10:50 pm


Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Ket Bal 02, 2009 11:02 pm

kaunietis19 rašė:rinkis modelį:

http://www.etaparduotuve.lt
Ką čia siūlai, nu ir kainikes uždėtos TV Star T6SD 300 Lt, žinai mačiau pigiau nei čia :grin: Kas čia pirks iš čia už tokias kainas, nebent lochai :D
Vien jau pas turginius tą TV Star T6 SD CX galima jau už 260 Lt paimt :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
kaunietis19
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: Pir Spa 29, 2007 11:11 pm
Susisiekti:

Standartinė kaunietis19 » Pen Bal 03, 2009 12:04 am

cia PAPIGIAI visiems

http://www.sattv.lt/index.php?option=co ... &Itemid=54

Nerux čia jau gera kaina ? ar visur kainos geros tik kai aš pasiūlau pigiausiai tada visiems užklūna

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
kaunietis19
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: Pir Spa 29, 2007 11:11 pm
Susisiekti:

Standartinė kaunietis19 » Pen Bal 03, 2009 12:10 am


Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Pen Bal 03, 2009 7:35 am

kaunietis19 rašė: NEVISI KURMIAI KAINAS MATO !!!

Specialiai tau idedu siulau maziau :-?


Kūrmi tu pažiūrėk pats kokios kainos kur davei vakar puslapį, kurioi ten vietoi tos tavo kainos užslėptos kitos tai nors pasitvarkyk saitą normaliai
Man specialiai siūlyt nereikia


Paveikslėlis
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Pen Bal 03, 2009 5:39 pm

kaunietis19 rašė:rinkis modelį:

http://www.etaparduotuve.lt
ziuriu etakioskas vel islindo #-o

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pen Bal 03, 2009 8:17 pm

seewolf rašė:
kaunietis19 rašė:rinkis modelį:

http://www.etaparduotuve.lt
ziuriu etakioskas vel islindo #-o
etakioskas dabar forumo "vartytojas", džiaugiasi Read Only statuso privalumais...
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Daikis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: Tre Bal 02, 2008 5:15 pm
Miestas: Kaunas-Kedainiai
Susisiekti:

Standartinė Daikis » Pen Bal 03, 2009 9:03 pm

Turiu klausima, o kodel taip jus vartot @ parduotuve. Ir baninat ji. Man tai jis nemaiso, kaip ir visi kurie pardavineja technika. Jei man reikia ko, tai ir perku perziurejas visu konkurentu pasiulymus ir vien delto, kad kazkas brangiau parduoda, tikrai nesuku sau galvos ir nepradedu deti ju i suns dienas, ju biznis toks, kazkas brangiau, kazkas pigiau.
Ar sveika konkurencija neduoda vien tik pliusu, kad kainos mazetu. Ar dabar jau taip yra, kad visi forumieciai turi tureti tik viena technikos tiekeja.
Na cia tik mano nuomone. Bet gal yra povandininiu sroviu. Tai apsvieskit.
Aciu

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Pen Bal 03, 2009 9:36 pm

Daikis rašė:Turiu klausima, o kodel taip jus vartot @ parduotuve. Ir baninat ji. Man tai jis nemaiso, kaip ir visi kurie pardavineja technika. Jei man reikia ko, tai ir perku perziurejas visu konkurentu pasiulymus ir vien delto, kad kazkas brangiau parduoda, tikrai nesuku sau galvos ir nepradedu deti ju i suns dienas, ju biznis toks, kazkas brangiau, kazkas pigiau.
Ar sveika konkurencija neduoda vien tik pliusu, kad kainos mazetu. Ar dabar jau taip yra, kad visi forumieciai turi tureti tik viena technikos tiekeja.
Na cia tik mano nuomone. Bet gal yra povandininiu sroviu. Tai apsvieskit.
Aciu
Moderai (manau ir visi forumiečiai) nenori kad šis forumas taptų tokiu jovalu kaip skelbiu.lt palydovinės tv skiltis, kur vienas ir tas pats pardavejas, tik skirtingom prekem pridejęs šimtus sklebimu, tai net užknisa švelniai tariant kol randi ko reikia.

Daikis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: Tre Bal 02, 2008 5:15 pm
Miestas: Kaunas-Kedainiai
Susisiekti:

Standartinė Daikis » Pen Bal 03, 2009 10:00 pm

As uz tai irgi. Juk yra skiltis Kur isigyti openbox tiuneriu,- galima butu patvarkyti, kad ten butu ir privatus ir firmos. As tik sakau, kad visiems kurie prekiauja turi buti lygios galimybes ir be jokiu protegavimu.
Tai klausiu, koks statusas openbox-shop. Ar tai ofocialus musu forumo prekybos taskas, ir forumas turi is to naudos, jei taip tai labai gerai, bet jei jis lygiai toks pat prekeivis , kaip ir visi forumieciai, (tame skaiciuje ir @ prekeivis) tai kodel jei kas kazko klausia kur pirkti visalaika nukriaipiama i openbox-shopa ir tai niekam nekliuna....
As pvz siulyciau tada uz reklama musu forume imti mokesti ir pinigus jau adminas zinos kur panaudot, kad ir sumoket uz......premieros nulauzima pvz. :grin: :D
P.S. Man tai , kaip ir sakiau jokio skirtumo, bet as uz lygias galimybes. Tik nepagalvokit, kad as uzstoju @ kioska. Man taspats , kas prekiauja.

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Pen Bal 03, 2009 10:17 pm

Daikis rašė:As uz tai irgi. Juk yra skiltis Kur isigyti openbox tiuneriu,- galima butu patvarkyti, kad ten butu ir privatus ir firmos. As tik sakau, kad visiems kurie prekiauja turi buti lygios galimybes ir be jokiu protegavimu.
Tai klausiu, koks statusas openbox-shop. Ar tai ofocialus musu forumo prekybos taskas, ir forumas turi is to naudos, jei taip tai labai gerai, bet jei jis lygiai toks pat prekeivis , kaip ir visi forumieciai, (tame skaiciuje ir @ prekeivis) tai kodel jei kas kazko klausia kur pirkti visalaika nukriaipiama i openbox-shopa ir tai niekam nekliuna....
As pvz siulyciau tada uz reklama musu forume imti mokesti ir pinigus jau adminas zinos kur panaudot, kad ir sumoket uz......premieros nulauzima pvz. :grin: :D
P.S. Man tai , kaip ir sakiau jokio skirtumo, bet as uz lygias galimybes. Tik nepagalvokit, kad as uzstoju @ kioska. Man taspats , kas prekiauja.
O kad tiunerių gamintojai žinotų kam ir kiek sumokėt už premiere nulaužimą :D

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Pen Bal 03, 2009 11:16 pm

Daikis rašė:...
Tai klausiu, koks statusas openbox-shop. Ar tai ofocialus musu forumo prekybos taskas, ir forumas turi is to naudos, jei taip tai labai gerai, bet jei jis lygiai toks pat prekeivis , kaip ir visi forumieciai, (tame skaiciuje ir @ prekeivis) tai kodel jei kas kazko klausia kur pirkti visalaika nukriaipiama i openbox-shopa ir tai niekam nekliuna...
Asmeniškai niekada nerašiau žmonėms nei į PM, nei į forumą, kad vienintelis apsipirkimas yra Openbox shope.
Netryniau ir nerakinau pavienių reklamų, kurias nemokamai talpina kiti pardavėjai.
Kadangi su daugeliu iš jų esu asmeniškai pažįstamas ir esame geri draugai, man nekyla ranka to daryti, nes bus įžvelgtas susidorojimas su konkurentais :)
Tačiau už tvarką forume reikia padėkoti moderiams.
Dar kartą savo draugų (prekybininkų) prašau - nekiškite žmonėms per prievartą savo nuomonės.
Jeigu žmogus klausia koks imtuvas geriausias, tai nerašykite, kad būtent tas, kuris stovi Jūsų parduotuvės lentynoje. Parašykite tiesiog modelį.
Kitas variantas, jeigu žmogus ieško kažko išskirtinio.
Tarkime ieškau lauko kamerų.
Jas pasiūlyti gali Auridija.
Ieškau ETR-500 CHD imtuvo.
Jį pasiūlyti gali Eta Shopas.
Ieškau DH USB imtuvo.
Jis tik Openbox shope,
Čia viskas tvarkoje.
Bet kai žmogus parašo: Pirkčiau Openbox 540 imtuvą. Prasideda:
Kam tau 540. Kodėl tu už jį mokėsi beveik 300 litų. Aš tai Flexa už 100 lt parduosiu...
Na nereikia kišti savo nuomonės.
Jau turgelį daug maž sutvarkėme. Išpuolių mažiau bepasitaiko, bet pastemibi užslėptos reklamos aspektai kitose rubrikose.
Dar kartą prašau kolegų - atsargiau su ta reklama.

P.S. Televizija Visiems išsipirko banerių reklamą pagrindiniame saite, bei forume vieneriems metams.

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Standartinė Bonum 1 » Šeš Bal 04, 2009 8:14 am

Taip Antanai esmes ir neissakei.
Openshop-tai privilegijuota parduotuve siame forume,nes is siu pajamu(aisku ne vieninteliu) gyvena musu Prezidentas,kurio deka sis nekomercinis projektas egzistuoja.
O kitos parduotuves turetu moketis uz reklama,ir jie bus reklamuojami.O man kaip eiliniam vartotojui,nesinori moket uz ju reklama.Bet kaip Prezidentas sake,cia taikytina tik parduotuvem ir pogrindiniam sat prekiaiviam,kurie neturi saiko.

skautas79
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 4:34 pm
Susisiekti:

Standartinė skautas79 » Pir Bal 06, 2009 6:14 pm

nors ir ne visai į temą,
ar yra skirtumas jei DVB-t žiūri tuo pačiu priedeliu per SCART ir HDMI, vaizdas skiriasi? kas išbandėt

Vartotojo avataras
algis82
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1285
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:38 pm
Miestas: Vilnius 54.63n25.32e
Susisiekti:

Standartinė algis82 » Pir Bal 06, 2009 6:42 pm

skirtumas yra kur analogas signalas ir kur skaitmeninis
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

skautas79
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 4:34 pm
Susisiekti:

Standartinė skautas79 » Pir Bal 06, 2009 9:31 pm

algis 82, sakai teoriškai, kas ir man aišku, ar praktiškai matęs. Kalbu apie antžeminės žiūrėjimą lietuvoje, per Scart ir HDMI, tuo pačiu priedeliu.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių