• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

DVB-T imtuvai

Skaitmeninė antžeminė ir kabelinė televizija. Su kuo? Kaip? Už kiek?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
darius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1393
Užsiregistravo: Ant Lap 14, 2006 9:04 am
Miestas: Raseiniai
Susisiekti:

Standartinė darius » Ket Rgp 27, 2009 4:57 pm

darius rašė:
openbox rašė:
gildsar rašė:Tai pristatyk plačiau, nuo parametrų iki litų...:)
Nežinau ką ten pristatinėti.
Daugiau infos:
www.haidaotech.com
Bet kaip ir dažniausiai būna "čiukčia" puslapiai veikia tik per IE, tad su Mozila nieko nematysite.
Kainos nuo 36$ (imant niekingą 1000 vnt.) :)
Tačiau manau kiekį galima ir paderinti.
Jei kas pratestuotu,ar veikia LT,tai 100 vnt paimciau.Cia rimtai.Tikrai manau daugiau norinciu atsirastu.Tik kad nenupirkus kates maise...
Ar mintis mire,ar laukiam...laukiam.... testo.
Paveikslėlis
Legalus montuotojas
Openbox S3 +S3+S3

dariusvilnius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Pen Sau 26, 2007 11:25 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė dariusvilnius » Pen Rgp 28, 2009 12:39 pm

wygis rašė:Sveiki,norejau pasidalint tokiais savo pastebejimais,kas liecia teo gala skaitmenine ir ju duodama priedeli homecast 3100co. sia vasara jau bandau trecia ju duodama priedeli, ir pastebejau,kad su kievienu nauju priedeliu kokybes procentai vis mazesni daros (zalia linija berods kokybe,o violetine yra signalo lygis jei neklystu). su pirmu priedeliu buvo kokybe apie 60, o siganlas 85 proc., su antru priedeliu kokybe apie 50, signalas 85, dabar pasijungiau trecia priedeli ir netekau zado,kokybe tik apie 30, o signalas tiek pat,ant kitu dazniu kokybe buna tik apie 25 proc. blemba,tai taip iseina,kad jie duoda vis lievesnius imtuvus,nes ir buvau gamyklinius nustatymus atstates,ir softai tie patys yra,antena irgi nejudinama stovi,o taip skiriasi skaiciai. po kolkas nepastebejau,kad vaizdas kvadratais eitu,bet manau,kad dar pamatysiu. siaip reikes neuzilgo pirkt paprasta imtuva,kad tik nemokamus kanalus ziuret,bet idomu tiesiog,kad net tokio pacio modelio imtuvai taip skirtingai priima signala
Del signalo lygio skirtinguose imtuvuose galite visiskai nekreipti demesio, kadangi, keiciant softa signalo lygio procentines skales gali nupiesti kokias tik nori. PVZ. gali padaryti kad imtuvas indukuos prie silpniausio signalo 100%, o prades kvadratuoti ir dingti vaizdas prie 99%. Taip pat gali buti prie silpniausio signalo 20% o prades dingti prie 2%. Skaiciai yra orientacinis dydis antenos nustatymui. Lyginkit signalo lygi tuose paciuose dazniuose, kai imtuvai pradeda kvadratuoti arba nerodyti - pavyzdziui pajungta lauko antena (be maitinimo is imtuvo) prisukit prie antenos iejimo i imtuva atenuatoriu (slopintuva) 10dB, jei rodo 16dB, jei dar rodo 20dB ir t.t. kol imtuvas prades nerodyti arba kvadratuoti, tokiu budu pamatysite koks yra zemiausias signalo lygis su kuriuo imtuvas dirba. Po to imkite kita imtuva ir atlikite ta pati, jei imtuvas prades kvadratuoti prie tiek pat nuslopinto signalo reiskia imtuvai veikia prie to paties zemiausio signalo lygio (nors skirtingi imtuvai rodys visiskai skirtingas procentines reiksmes), jei kvadratuos uzdejus maziau dB reiskia imtuvo jautrumas prastestis. Palyginkit pvz. ETR-500CHD ir TVStar - TVStar imtuvas bus 2-3dB silpnesnis.

vytusbx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: Sek Bal 19, 2009 1:48 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė vytusbx » Šeš Rgs 19, 2009 9:44 pm

Cesslovas rašė:
Kiesa2 rašė:Ir kaip tas lietuviskas tiuneris?man tai lietuviskas gaminys nelabai kazkaip atrodo
Ne visada gražus imtuvo dizainas reiškia patikimą veikimą. Seltekos imtuvas kuklus, tačiau jame panaudotas puikus STi procesorius, kuris užtikrina kokybišką ir stabilų vaizdą. Tiems kas supranta, rekomenduoju rinktis kokybę, o ne "grožybę" :)
Na, turiu si isgirta Seltekos tiuneri 8 menesius ir pasakysiu, jog tai visiskas MESLAS !!! Kainavo 300 Lt (vasario men.), birzelyje sustreikavo maitinimas/jungimas - nereaguoja i pultelio valdyma, neisijungia ijungus i tinkla. Nugabenau garantiniam, po 3 savaiciu atgavau atgal -meistrai sako: viskas puikiai dirba, pratestavom, apsauga patobulinom... Gerai, puiku, padirbo 3 savaites ir prasidejo: signalo nera/ koduotas kanalas (itariu, jog antenos iejimo modulis brokuotas), SCART jungtis durniuoja (SCART kabeliu i TV signalo trukdziai ir kraipymai baisus !!!) - reikia ilgaaaai kabelio stekeriu judinti ta jungti, kol normalus vaizdas ir garsas ekrane pasirodo... Zodziu, isvada: kaip 300 Lt uz elektronikos lauza, man regis, daugoka :-P ,kokybe prasta, blogesne nei kinieciu, neziurint, jog 3 metu garantija deklaruojama, ir jei nori zmones tureti klizma bei apteke pinigais - pirkit SELTEKOS DVB-T tiuneri TF-401 !!! Nervu gadinimas ir lietuvisku kanalu brokuota perziura garantuota tikrai 3 metams !!! Sekmes ! :) Tiesa, bandysiu grazint si prietaisa Seltekon, ziuresiu, ka jie pasakys bei reaguos, bent dalies pinigu uz si slamsta atgaut beveik nesitikiu... :)
Patinka turet "bliuda"...
Flexbox 390 - pradziai, iki geresniu laiku...:) jau 4 galvos - tobuleju...:)

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė vytas121 » Ket Rgs 24, 2009 9:44 pm

Sveiki besidomintys DVB-T tiuneriais.Tai kuris is isbandytu tiuneriu yra pats patraukliausias?Noriu isigyti ir perskaites si posta taip nieko ir nesupratau.Koki patartumet?
Siandien isbandziau Salteka DVB-C CC-202 tiuneri.Nieko tokio ipatingo neradau.Kanalus nuskanavau-surinko visus ir rode,kokybe zymiai geresne nei analogo.Kanalai persijungineja gana greitai 1-2 sekundes.Tai tokie pirmi ispudziai.Kaina 180 litu.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

makaroff
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1283
Užsiregistravo: Ket Kov 15, 2007 10:13 pm
Susisiekti:

Standartinė makaroff » Ket Rgs 24, 2009 9:55 pm

vytas121, DVB-C tiuneris palaiko DVB-T standarta, ar kaip suprasti?

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Pen Rgs 25, 2009 7:13 am

Apmėtykit akmenimis, bet man geriausias ir patikimiausias TV Star.
Bent jau dėl jautrumo.
Jo jautrumas geras. Jeigu nerodo TV Staras - skaityk nerodys daugiau joks imtuvas...
:)

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Pen Rgs 25, 2009 7:35 am

openbox rašė:Apmėtykit akmenimis, bet man geriausias ir patikimiausias TV Star.
Bent jau dėl jautrumo.
Jo jautrumas geras. Jeigu nerodo TV Staras - skaityk nerodys daugiau joks imtuvas...
:)
Pritarta.TV Staras ir man kol kas smagiausias.

vytusbx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: Sek Bal 19, 2009 1:48 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė vytusbx » Pen Rgs 25, 2009 7:41 am

openbox rašė:Apmėtykit akmenimis, bet man geriausias ir patikimiausias TV Star.
Bent jau dėl jautrumo.
Jo jautrumas geras. Jeigu nerodo TV Staras - skaityk nerodys daugiau joks imtuvas...
:)
Ko gero, sprendziant is atsiliepimu iv. forumuose, esi teisus. Dar neisbandziau, nes neturiu :) Bent man lietuviski SELTEKOS produktai, DVB-T, ar kokie kiti bebutu, skirti analoginiams signalams permest i skaitmenini (liet.programoms), kad ir turintys MPEG2 ar MPEG4 , tai tikras niekalas, jais nebepasitikiu, ir niekas manes nebeitikins, jog tai geri, nebrangus, funkcionalus tiuneriai.
Patinka turet "bliuda"...
Flexbox 390 - pradziai, iki geresniu laiku...:) jau 4 galvos - tobuleju...:)

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pen Rgs 25, 2009 8:24 am

seewolf rašė: Pritarta.TV Staras ir man kol kas smagiausias.
Pritariu.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė vytas121 » Pen Rgs 25, 2009 6:27 pm

makaroff rašė:vytas121, DVB-C tiuneris palaiko DVB-T standarta, ar kaip suprasti?
Man reikia DVB-T tiunerio,uztat cia ir klausiau.Aciu atsakiusiems-isvada pirksiu TV Stara.
O apie DVB-C parasiau cia vien todel kad nekurti naujos temos.Teko man ji isbandyti ir ivertinti.Tas Salteka CC 202 tiuneris nepalaiko DVB-T.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Standartinė Bonum 1 » Pen Rgs 25, 2009 8:03 pm

Jei vien FTA man labiau patiko sis http://www.fogsat.lt/produkcija/dvb-t-t ... TAL-DVB-T/ nei Staras.Aisku ne is sios parduotuves :) .Bet cia pripratimo ir skonio reikalas.Asmeniskai man ir GIS-870 gerai veikia,nors jo jautrumas uz Poweri gerokai skirias.

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Standartinė Soul » Pen Rgs 25, 2009 8:32 pm

Sveiki,
Dreamsky irgi dirba gerai ir patikimai, o su TVStar keli klientai turejo problemu (sugedo)...
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Pen Rgs 25, 2009 8:39 pm

Bonum 1 rašė:Jei vien FTA man labiau patiko sis http://www.fogsat.lt/produkcija/dvb-t-t ... TAL-DVB-T/ nei Staras.Aisku ne is sios parduotuves :) .Bet cia pripratimo ir skonio reikalas.Asmeniskai man ir GIS-870 gerai veikia,nors jo jautrumas uz Poweri gerokai skirias.
Kažkokie įdomūs ten užrašai ant jo dish in, loop out?O 12v maitinimas kam, stiprintuvui?

Vartotojo avataras
Raimislt
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: Šeš Rgp 30, 2008 6:57 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Raimislt » Pen Rgs 25, 2009 8:47 pm

Genda viskas....

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Standartinė Bonum 1 » Pen Rgs 25, 2009 9:01 pm

Marius rašė: Kažkokie įdomūs ten užrašai ant jo dish in, loop out?O 12v maitinimas kam, stiprintuvui?
Viskas kas kinietiska yra idomu :)
Reiskias ir prie bliudo prijungus vietine matysi.
O 12V isejimas manau pritaikomas pagal reikmes,jau galima rele prijungt kuri ar sara valdytu,ar antenas permetinetu, kad viena kitai nemaisytu.

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Pen Rgs 25, 2009 9:07 pm

Bonum 1 rašė:
Marius rašė: Kažkokie įdomūs ten užrašai ant jo dish in, loop out?O 12v maitinimas kam, stiprintuvui?
Viskas kas kinietiska yra idomu :)
Reiskias ir prie bliudo prijungus vietine matysi.
O 12V isejimas manau pritaikomas pagal reikmes,jau galima rele prijungt kuri ar sara valdytu,ar antenas permetinetu, kad viena kitai nemaisytu.
Galėtų 220v geriau būti, arbatą kokią užvirtų ar skalbimo mašiną įjungtų :) .O šiaip kokiom kainom jie eina?

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Standartinė Bonum 1 » Pen Rgs 25, 2009 9:30 pm

Kaz kada 200-220 kainavo,gal atpigo,nezinau.Tegul prekybininkai pasako tiksliau.

Vartotojo avataras
Sergejko
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1089
Užsiregistravo: Ket Rgp 28, 2008 1:10 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Sergejko » Šeš Rgs 26, 2009 8:41 am

Bonum 1 rašė:Jei vien FTA man labiau patiko sis http://www.fogsat.lt/produkcija/dvb-t-t ... TAL-DVB-T/ nei Staras.Aisku ne is sios parduotuves :) .Bet cia pripratimo ir skonio reikalas.Asmeniskai man ir GIS-870 gerai veikia,nors jo jautrumas uz Poweri gerokai skirias.
Dizainas labai baisus!!(EXTRA-DIGITAL) =P~
DM800HD+500GB 2,5"WD, (80cm):19E-13E-9E-4.8E-4w, (90cm):75E, (118cm):90E+85,15E, (90cm):53E-36E, diseqc 10/1, ISKRA DTX-48X
LE46B750 + LG HT904

vytusbx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: Sek Bal 19, 2009 1:48 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė vytusbx » Sek Rgs 27, 2009 5:46 pm

Raimislt rašė:Genda viskas....
:) Be abejo, nieko amzino, bet maloniau, kai normali kaina yra uz normalu produkta ir tas produktas normaliai tarnauja (sifruojame "normaliai" - gerai, puikiai, kokybiskai, nebrangiai, patikimai ir pan.) ;-)
Patinka turet "bliuda"...
Flexbox 390 - pradziai, iki geresniu laiku...:) jau 4 galvos - tobuleju...:)

deitomas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 903
Užsiregistravo: Sek Rgp 12, 2007 10:40 pm
Susisiekti:

Standartinė deitomas » Sek Rgs 27, 2009 10:32 pm

Sveiki biciuliai, mano pazystmas uzsimane pirkti stai si imtuva, tiksliau jam siulo viena parduotuve : http://www.epolis.lt/lt/preke/id/145687/ , kaip manote ar vertas jis kokio demesio, gal kas ji naudojate?|O gal paprasciausiai turite kitu pasiulymu? Veiksmas vyksta Kaune.

Vartotojo avataras
Sergejko
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1089
Užsiregistravo: Ket Rgp 28, 2008 1:10 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Sergejko » Sek Rgs 27, 2009 11:54 pm

deitomas rašė:Sveiki biciuliai, mano pazystmas uzsimane pirkti stai si imtuva, tiksliau jam siulo viena parduotuve : http://www.epolis.lt/lt/preke/id/145687/ , kaip manote ar vertas jis kokio demesio, gal kas ji naudojate?|O gal paprasciausiai turite kitu pasiulymu? Veiksmas vyksta Kaune.
Imtuvas neblogas, bet kaina... =P~ Kam jam toks imtuvas? :-k
DM800HD+500GB 2,5"WD, (80cm):19E-13E-9E-4.8E-4w, (90cm):75E, (118cm):90E+85,15E, (90cm):53E-36E, diseqc 10/1, ISKRA DTX-48X
LE46B750 + LG HT904

blogiukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 361
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 10:37 pm
Miestas: Rumsiskes
Susisiekti:

Standartinė blogiukas » Pir Rgs 28, 2009 7:05 am

turiu toki nora matyti DVB-T automobilije,reikia kad maitintus is 12v na
ekspertai ka pasakysit

vytusbx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: Sek Bal 19, 2009 1:48 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė vytusbx » Pir Rgs 28, 2009 7:37 am

Sergejko rašė:
deitomas rašė:Sveiki biciuliai, mano pazystmas uzsimane pirkti stai si imtuva, tiksliau jam siulo viena parduotuve : http://www.epolis.lt/lt/preke/id/145687/ , kaip manote ar vertas jis kokio demesio, gal kas ji naudojate?|O gal paprasciausiai turite kitu pasiulymu? Veiksmas vyksta Kaune.
Imtuvas neblogas, bet kaina... =P~ Kam jam toks imtuvas? :-k
Is tikruju, kam ? :-P Jei ziuret tik lietuviskas - virsuje postuose kolegos jau verdikta pareiske, jei turi pilna HD ir nori lietuviskus su SAT matyt - kolegos taip pat forume yra parase, reikia tik paskaitinet.
Patinka turet "bliuda"...
Flexbox 390 - pradziai, iki geresniu laiku...:) jau 4 galvos - tobuleju...:)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių