• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Kad kompiuteris tarnautų šeimininkui, o ne šeimininkas kompiuteriui

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė Dream » Pir Bir 06, 2016 10:11 pm

Sveiki,situacija tokia yra namas A į jį ateina internetas nuo virš stogo esančios antenos UBIQUITI NanoStation Loco M5 per LAN kabelį,viduje dar pajungtas maitinimas per POE ir LAN kabelis eina tiesiai į maršrutizatoriaus Linksys EA6200 AC900 Dual-Band Smart Wi-Fi Wireless WAN portą,kadangi ISP "riša" pagal MAC,namas B yra apie 20-30metrų nuo A namo,kuriame yra internetas,Linksysas stovi šiauriniame kambaryje priešais yra plastikinis langas su dvigubu stiklo paketu,prie namo B prie šiaurinės pusės lango nusinešiau laptopą ir pagaunu skleidžiamą signalą iš A namo,trumpai dėstant situaciją pas abu namus dvigubi stiklo paketai,abiejų langai žiūri į šiaurinę pusę,namai vienoje tiesėje,tad kaip padaryti kokią tai mahinaciją,kad namas B turėtų internetą nuo namo A ir nekainuotų labai didelės krūvos €,mastau gal prie namo B tokią "pypkutę" http://www.katalita.lt/detaliau/Sienini ... _16cm.html ir ant jos LOCO M5 http://www.katalita.lt/detaliau/nslm5.html o gal neverta taip brangintis daryti viską pigiau?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė DMA72 » Ant Bir 07, 2016 6:31 am

Gali kelis eurus sutaupyt, vietoj Loco M5 pirkdamas sita:
http://www.katalita.lt/detaliau/ubiquit ... m5-23.html

titinas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Tre Geg 27, 2015 7:03 pm
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė titinas » Ant Bir 07, 2016 1:53 pm

Jei name b gaudai irenginiu, kuris turi 2.4 bgn standarta, tada uztektu tik vieno ubnt irenginio, kuris dirbtu, kaip siustuvas ir mustu pakankama signala. Jei statai 5ghz antena, gali buti, kad priimantis irenginys nepalaikys a standarto ir teks isigyti 2 antenas

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė DMA72 » Ant Bir 07, 2016 3:38 pm

titinas rašė:Jei name b gaudai irenginiu, kuris turi 2.4 bgn standarta, tada uztektu tik vieno ubnt irenginio, kuris dirbtu, kaip siustuvas ir mustu pakankama signala. Jei statai 5ghz antena, gali buti, kad priimantis irenginys nepalaikys a standarto ir teks isigyti 2 antenas
Be abejo, 2 antenas. Ir name B dar viena routeri, kuris normaliai padengtu visa namo plota. Aisku, 20-30m tai labai nedidelis atstumas, galima butu bandyt pakabint ant namo A sienos, kuri yra link namo B, Nanostation M2:
http://www.katalita.lt/detaliau/ubiquit ... ionm2.html
Turetu veikt bevielis visam name B.

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė Dream » Ant Bir 07, 2016 7:10 pm

Aparatūra B name tik keli išmanieji ir laptopas su b/g/n standartu,nieko mandro.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė marko22 » Ant Bir 07, 2016 8:31 pm

Dream rašė:Aparatūra B name tik keli išmanieji ir laptopas su b/g/n standartu,nieko mandro.
Na 20 metru gali ir kabelio nutemti iki kito namo,sutaupysi ant vienos ubiquiti antenos kuria galetum is kito namo nutaikiti tiesiai i linksys.Maziau antenu maziau problemu.

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė Dream » Ant Bir 07, 2016 9:32 pm

marko22 rašė:
Dream rašė:Aparatūra B name tik keli išmanieji ir laptopas su b/g/n standartu,nieko mandro.
Na 20 metru gali ir kabelio nutemti iki kito namo,sutaupysi ant vienos ubiquiti antenos kuria galetum is kito namo nutaikiti tiesiai i linksys.Maziau antenu maziau problemu.
Deja su kabeliu nepavyks išsisukti,nes nuo namo iki asfaltuoto kelio eina bendro naudojimo trombuotas žvyrkelis ir dar tektų kokiu tai mistiniu būdu per asfalto apačią prasikasti,o jis jau yra kaip ir ne mano sklype,tad ko gero teks eiti paprastesniu-lengvesniu keliu be jokių rausimų ir kasinėjimų.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė aaaaaa » Ant Bir 07, 2016 9:50 pm

Dream rašė:Deja su kabeliu nepavyks išsisukti,nes nuo namo iki asfaltuoto kelio eina bendro naudojimo trombuotas žvyrkelis ir dar tektų kokiu tai mistiniu būdu per asfalto apačią prasikasti,o jis jau yra kaip ir ne mano sklype,tad ko gero teks eiti paprastesniu-lengvesniu keliu be jokių rausimų ir kasinėjimų.
:D Galima naudoti taip vadinama betransejine technologija tai yra grazta ir nereikes ardyti asfalta ar zvyrkeli galima ir po svetimu sklypu pralysti jam net nezinant . :lol:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
avokadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1352
Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2010 11:01 am
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė avokadas » Ant Bir 07, 2016 10:07 pm

O kaip del sujungimo per ta pacia elektros faze ?
Paveikslėlis

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė marko22 » Tre Bir 08, 2016 6:02 am

avokadas rašė:O kaip del sujungimo per ta pacia elektros faze ?
Idomu tik kokiu atstumu veikia,ar nera kokios ribos?

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė marko22 » Tre Bir 08, 2016 6:11 am

Dar vienas varijantas pigus,nusipirkti toki pati linksys ir sukoreguoti kartotuvo rezimu.Jei leptopas gaudo kitam name,tai masrutizatorius dvigubai geriau gaudys.

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė Dream » Tre Bir 08, 2016 12:05 pm

Nuėjau dar kitu variantu tiesiog susirašiau su isp,jis man pasiūlė tokius daiktus http://www.katalita.lt/detaliau/nanobea ... m5-16.html nors man tiktų ir pvz http://www.katalita.lt/detaliau/nslm2.html http://www.katalita.lt/detaliau/nslm5.html
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

Vartotojo avataras
alternative
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 811
Užsiregistravo: Tre Geg 14, 2008 12:43 pm
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė alternative » Tre Bir 08, 2016 9:03 pm

Zmogus auksciau pasiule pigiausia ir greiciausia varianta,jei kitame pastate prie lango ima noutas,tai ant palanges statai toki aparata universal repeater rezimu,ir turi neta visame b pastate.Pats tokius 2 pajunges uz 50 ir 90 metru nu savo namo.Ima kur kas geriau uz nouta ir dalina irgi geriau uz iprastus AP.O jei pirksi visokius nanobeam_station etc..tai jems dar plius AP reiks statyti,nes veikia tik kaip klientai ir kainuoja daugiau.
Optibox E3HD

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė vytas121 » Tre Bir 08, 2016 9:21 pm

Dream rašė:Nuėjau dar kitu variantu tiesiog susirašiau su isp,jis man pasiūlė tokius daiktus http://www.katalita.lt/detaliau/nanobea ... m5-16.html nors man tiktų ir pvz http://www.katalita.lt/detaliau/nslm2.html http://www.katalita.lt/detaliau/nslm5.html
O sitokio daikto nenori pabandyti? http://ru.aliexpress.com/item/LeGuang-1 ... 4.2.T588o8
Tiesioginiu matomumu raso,kad traukia iki 3 KM,pats esu isbandes mazdaug iki 2KM.Dirba gerai,bet tik cia reikalingas kompas...
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė Dream » Ket Bir 09, 2016 9:07 am

Bandymai lieka bandymais,reikia daryti taip,kad veiktų stabiliai,ir taip,kad vakare užkabinus,tai ryte rasčiau visą įrangą.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė Dream » Pir Bir 20, 2016 9:13 pm

Galutiniame variante buvo išbandyta ir apsistota su LOCO M2,B pastate internetas dalinai veikia,su išsiuntimu problemų kaip ir nėra,bet kol atverčia surinktą tenka truputį 5sekundes luktelti,tačiau kiek bendravau su interneto tiekėju,tai jis rekomenduoja sistemą point-to-point,keliant dar vieną tokią pat LOCO M2 minėjo kažką apie switch"ą,bet tai kam to reikia,galbūt pavyktų prasisukti su atliekamu maršrutizatoriumi ir kur ant Lietuvos ne už kosminę kainą eitų įsigyti šitų nano station loco m2,nes kiek žiūrėjau tai katalita po 46€+x už pristatymą nori. :D kas dar kokių protingų minčių ir pasiūlymų pateiks?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

jonukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: Sek Sau 21, 2007 2:58 pm

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė jonukas » Pir Bir 20, 2016 10:34 pm

Dream rašė: kas dar kokių protingų minčių ir pasiūlymų pateiks?
Prasivedi interneto kabeli ir dziaugiesi. Arba jei abiejuose namuose tas pats elektros skaitiklis, interneta paduodi per elektros laida. :D

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė marko22 » Ant Bir 21, 2016 6:26 am

Dream rašė:Galutiniame variante buvo išbandyta ir apsistota su LOCO M2,B pastate internetas dalinai veikia,su išsiuntimu problemų kaip ir nėra,bet kol atverčia surinktą tenka truputį 5sekundes luktelti,tačiau kiek bendravau su interneto tiekėju,tai jis rekomenduoja sistemą point-to-point,keliant dar vieną tokią pat LOCO M2 minėjo kažką apie switch"ą,bet tai kam to reikia,galbūt pavyktų prasisukti su atliekamu maršrutizatoriumi ir kur ant Lietuvos ne už kosminę kainą eitų įsigyti šitų nano station loco m2,nes kiek žiūrėjau tai katalita po 46€+x už pristatymą nori. :D kas dar kokių protingų minčių ir pasiūlymų pateiks?
Seip turejo veikti be problemu.Pas mane vienam name uz 100m ant palanges padetas pireli ir su loco m ant stogo gaudo be problemu.Kazka blogai nustatei.Pigiausei ju yra skyteche arba varleje,kaina pastoviai svyruoja.

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė DMA72 » Ant Bir 21, 2016 1:00 pm

Su 2xLoco M2 turi eit 100mbs ir pingas 3ms, jeigu eteris baisiai neuzkistas.

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė Dream » Ant Bir 21, 2016 6:26 pm

Ta proga,kad žaibas patvarkė linksys ac900,lyg žinodamas pajungiau tplink mr3220 ant palangės į gatvės pusę atsukau ir rezultatas tenkina,tiesa dar neradau kur m2 priverstinai naudoti norimus dns.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė DMA72 » Ant Bir 21, 2016 7:21 pm

Dream rašė:Ta proga,kad žaibas patvarkė linksys ac900,lyg žinodamas pajungiau tplink mr3220 ant palangės į gatvės pusę atsukau ir rezultatas tenkina,tiesa dar neradau kur m2 priverstinai naudoti norimus dns.
Cia:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė Dream » Ant Bir 21, 2016 11:07 pm

DMA72 rašė:
Dream rašė:Ta proga,kad žaibas patvarkė linksys ac900,lyg žinodamas pajungiau tplink mr3220 ant palangės į gatvės pusę atsukau ir rezultatas tenkina,tiesa dar neradau kur m2 priverstinai naudoti norimus dns.
Cia:
Paveikslėlis
Turėdamas noro ir galimybių užsiimsiu. :D naujas daiktas,tai dar ne viską suprantu aš jame,o duomenų greičio testas tik tarp dviejų tokių pat daiktų įmanomas?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė DMA72 » Tre Bir 22, 2016 7:23 am

Taip, bet man speedtest.net rodo kitokius skaicius:)

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė Dream » Tre Bir 22, 2016 5:25 pm

DMA72,ten kur pas tave nustatyta,kad veiktų kaip bridžas,pas mane kaip router,o gal palikti ant bridžo reikia?ant router yra dns proxy,ko gero čia dar eina kažką suvaidinti su tais dns"ais.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Wifi tinklas tarp dviejų pastatų

Standartinė DMA72 » Tre Bir 22, 2016 5:57 pm

Dream rašė:DMA72,ten kur pas tave nustatyta,kad veiktų kaip bridžas,pas mane kaip router,o gal palikti ant bridžo reikia?ant router yra dns proxy,ko gero čia dar eina kažką suvaidinti su tais dns"ais.
Matai, as nezinau, kas ten pas tave tinkle vyksta pries antenas/uz antenu. O kas konfiguravo? Jei interneto tiekejas, tai gal taip reikia.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių