• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

HTPC- geležis ir softas

Kompiuterinių TV ir SAT plokščių skyrelis

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
rupuha
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 12:12 am
Miestas: Pakruojis
Susisiekti:

HTPC- geležis ir softas

Standartinė rupuha » Pir Kov 03, 2008 5:26 pm

Sveiki. Pradėjau galvot apie kompiuterio atnaujinimą, o kadangi daugiausia mano kompiuteris naudojamas pramogoms, filmams ir žaidimams, tai kilo mintis pasidaryt Home Theater PC. Pas mus Lietuvoj sakyčiau bėda su korpusais skirtais media centrui, yra keli, bet jei gražesni, tai labai brangūs. Taigi, korpusa atidėkim, kokios komplektacijos kompiuterio tam reiktu? Pasidalinkit mintimis. SAT tiuneri, jau turiu, Tv ir yra, bet senas, reiktu jau det skaitmenini, DVD ir užtex seno, o ateityje galės įsidėt Blue-Ray, kai atpigs. Manau VGA su HDMI butu idealiausia, nes jungsiu prie LCD teliko.
Kitas dalykas, tai softas. Žinoma įpratęs dirbt su Windows"ais, bet žiūriu, kad Linux neblogai tinka Media centrui.
kas nors gal pagalvojot, pirk Openbox ir nesuk galvos :) , bet žinot labai jau daug pliusų HTPC, filmus siunciuos pastoviai iš interneto, nebereik įrašinet, ar konvertuot, raktai pastoviai atsinaujina, Media center korpusas dirba pakankamai tyliai, valdoma distanciniu pultu. Pasidalinkit savo mintimis ir įdėjomis, gal ir vėl mane pastatysit į teisingą kelią :grin:

rupuha
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 12:12 am
Miestas: Pakruojis
Susisiekti:

Standartinė rupuha » Ant Kov 04, 2008 4:28 pm

Tai negi jokių minčių nekyla? :(

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Ant Kov 04, 2008 7:13 pm

rupuha rašė:Tai negi jokių minčių nekyla? :(
Kyla, ir nemažai :) Reikalas tame, kad šis malonumas nėra pigus. Pats esu sau susimontavęs HTPC, ir galiu kai ką pasakyti. Iš pradžių, nuspręsk kiek pinigų gali tam skirti ir kokios kokybės/formato filmus ruošiesi žiūrėti? 1920x1080 rezoliucijos filmams, pvz., reikės tikrai galingo procesoriaus.

Dėl motininės su VGA ir HDMI rekomenduočiau Abit AN-M2HD arba Asus M2N-VM HDMI. Jos skirtos AM2 procams, 775 versijos brangesnės. Dėl to ir procesorių siūlyčiau AMD, kad ir pvz. Athlon X2 5400+ (65W). 65W versija naudos itin mažai energijos ir išskirs mažai šilumos, kas labai svarbu HTPC. RAMu gali 2GB apsiribot. Pvz. Corsair 2x1GB už 150Lt. Bent jau aš tai sau pasirinkau.

Dėl HDD gali tik pats spręst, kai kam ir 1TB gali būt mažai. Aš nusprendžiau vietoj didelio hardo montavimo į HTPC streamint per tinklą. Pvz numeti kokį seną kompą su daug vietos kur nors sandėliuke, išvedžioji tinklą ir palieki 24/7. Ten ir siuntiesi ir t.t. O kai nori pasižiūrėti filmą, tiesiog paleidi tiesiai per tinklą. 100 mbitų tinklo per akis. Geriausiu atveju su BluRay nedaugiau trečdalio pralaidumo išnaudosi.

Išorinė vaizdo plokštė nėra svarbi, jei žaist nesiruoši. Mano paminėtos motininės turi integruotas bendram darbui pakankamas. Nežinau, šiaip GeForce 8500GT ir 8600GT turi PureVideo HD palaikymą. Todėl teoriškai aukštos rezoliucijos failus vaizdeškė turėtų offloadint nuo procesoriaus ir pati apdorot. Tam reikėtų PowerDVD grotuvo ir kodekų. Aš labiau linkęs softwariniu dekodinimu pasitikėt. Aišku, jei kartais norėsi naujausius 3D geimus palošti, teks panašią plokštę imt.

Softą sau pasirinkau tokį: XP+SP2, MediaPortal (superinis dalykas, labai gera programa, atstojanti viską: grotuvą su gera sąsaja ir t.t.) team-mediaportal.com - pasižiūrėk. XP Media Centre nė iš tolo MediaPortalui neprilygsta. Kodekais apsiribok tokiais: FFDShow (viskam), CoreAVC (h264) ir HaaliMedia Splitter (mkv failams). Dar geras dalykas yra CCCP kodekų paketas.

Linuxams yra LinuxMCE distribucija. Bet su ja bus N vargo ir derinimo. Aš siūlyčiau naudot XP su MCE arba XP ir MediaPortal.

Korpusą imk kokį širdis/piniginė geidžia. Gali paprastą mini atx'ą, gali Zalman HomeTheater už 1900Lt, gali pats susikonstruot kažką. Aš sau iš medžio drožlių plokštės susikaliau. Atrodo liuksiškai.

Nuotolinis valdymas gali būt komplikuotas, jei norėsi standartinį pultą naudot. Teks USB-IRT pirkt pvz. ir konfigūruot su Girderiu. Tačiau gali ir Logitech ar Microsoft firminius RF pultus paiimt, bet jie nepigūs. Aš savąjį su blutoothine pele valdau.

Tai tiek, pasiruošk linksmybėms su HTPC. Žmona/draugė taip gali nepatenkinta būt: neviskas yra female-friendly :)

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ant Kov 04, 2008 8:29 pm

Čia Pirm0kas labai nemažai prirašė. Aš ir galvoju-planuoju ta tema. Kas liečia Media Portal tai tikrai šaunus variantas. Vis niekaip neprisiruošiu padaryti šios programos apžvalgą. Dar kas liečia korpusą tai man labai šis imponuoja PaveikslėlisPaveikslėlis http://www.asus.com/products.aspx?l1=1& ... odelmenu=1 Čia korpusas+maitinimas ir Asus plokštė AM2 AMD procui. Dėl HDD tai gal ir 300 GB pakaktų. Na tikrai čia jau skonio reikalas. RAM 2 GB pakaks. Kiek teko domėtis, tai daugelis rekomenduoja dėti AMD Black Edition procesorius, nes pastarieji našiau su grafine medžiaga susidoroja. Tik jie be aušintuvų parsiduoda, tai dar pastaruoju reikėtų pasirūpinti.

Dar šiek tiek apie Media Portal. Esu dabar susidiegęs į kompą, viskas stabiliai veikia. Distancinis nuo mano Twinhan SAT tiunerio veikia. Tiesa ne visi mygtukai, bet eina suvaldyti. Geriausias variantas būtų ATI Remote Wonder pultas. Taip pat Media Portal neblogai susitvarko su koduotais kanalais, dirba su vPlug'u ir kitais populiariausiais įskiepiais. Tik reikia šiek tiek prie to reikalo padirbėti.
Taigi tokia sistema kažkur ~ 1400-1600 lt kainuotų. Tas barebonas (korpusas) apie 500 lt kainuoja. Tad toliau jau pagal fantaziją.

P.S. Dėkui tau rupuha užkūrus šią temą. :lol: Aš vis ruošiausi, ruošiausi užkurti...
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

rupuha
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 12:12 am
Miestas: Pakruojis
Susisiekti:

Standartinė rupuha » Ant Kov 04, 2008 8:36 pm

Planuoju investuot iki 2000, reikalui esant ir truputi daugiau. Ar intelis negeriau būtų? Ar MediaPortal dirba su SAT plokšte? HDD dėčiau iš senojo kompo, manau 300 Gb pradžiai užteks.

rupuha
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 12:12 am
Miestas: Pakruojis
Susisiekti:

Standartinė rupuha » Ant Kov 04, 2008 8:41 pm

Neoromancer, jei gali padaryk MediaPortal apžvalgą, aš daba ją parsisiunčiau, kažko sunkokai su mano seneliu bendrauja :)
Man baisiai patinka šis korpusas, bet brangus rupuže http://www.gerakaina.lt/new/product_inf ... d=10407374

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Ant Kov 04, 2008 9:04 pm

rupuha rašė:Neoromancer, jei gali padaryk MediaPortal apžvalgą, aš daba ją parsisiunčiau, kažko sunkokai su mano seneliu bendrauja :)
Man baisiai patinka šis korpusas, bet brangus rupuže http://www.gerakaina.lt/new/product_inf ... d=10407374
Ką ten ta apžvalga - paiimi, suinstaliuoji ir bandai. Tik reikia pažymėti, kad su Vista iki šiol ne itin kaip draugauja. Geriausiai su XP. Beje, aš esu net pradėjęs sąsajos vertimą į LT kalbą. Jeigu reikės, galėsiu pasidalinti.

Su dauguma DVB-S plokščių MediaPortalas dirba korektiškai. Dar yra vadinamasis TVServeris. Teoriškai galima jungtis iš kelių skirtingų kompų ir žiūrėt skirtingus kanalus.

Intel platforma būtų gal ir geriau energijos sąnaudų/spartos atžvilgiu, tačiau AMD pigiau. Čia jau tamstai rinktis. Aš pasirinkęs AMD, gailiuosi tik to, kad BOX aušintuvo nebeužtenka mano uždarame korpuse procą pakankamai ataušinti. Teko Zalman kulerį imt, ir dabar jau daugiau 55C nebepakyla.

Dabar metu keletą savo HTPC (5600+, 2GB) fotkių. Už betvarkę nemuškit:

http://img408.imageshack.us/img408/5281/dsc0006oo2.jpg
http://img126.imageshack.us/img126/3434/dsc0008fy5.jpg
http://img126.imageshack.us/img126/4105/dsc0009lm4.jpg
http://img139.imageshack.us/img139/8596/dsc0016ga6.jpg
http://img266.imageshack.us/img266/5889/dsc0027lo9.jpg
http://img139.imageshack.us/img139/827/dsc0030gr8.jpg
http://img171.imageshack.us/img171/6883/dsc0031yt7.jpg
http://img168.imageshack.us/img168/7619/dsc0032wg1.jpg
http://img171.imageshack.us/img171/756/dsc0035oq0.jpg
:D

rupuha
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 12:12 am
Miestas: Pakruojis
Susisiekti:

Standartinė rupuha » Ant Kov 04, 2008 9:38 pm

Nu jo, tavo korpusas sandarus. Kiek žiūrėjau, media centrui skirti korpusai turi dar pora 12cm kuleriu, kurie tyliai dirba ir gerai aušina.

Čia pasideliojau kas išeina
Procesoriai:
INTEL E8200 CORE2D 2.66GHZ 1333/6M S775
Pagrindinės plokštės:
ASUS S775 IG35 VGA DDR2 SATA2 GBLAN 8-CH
Operatyvioji atmintinė:
CORSAIR DDR2 KIT 2X2GB 667MHZ CL5
Kaina 1300
Čia būtų ekonomiškesnis variantas. Ši motina dėl to,kad turi optinę garso jungtį. Ateityje būtų galima įsidėt normalią VGA, nusipirkt talpesni HDD. O dėl korpuso, reiktu kokio seno rusiško stiprintuvo korpuso, niekas nesuprastų, kad tai kompiuteris :) Biški gaila 500 - 700 lt. dėl dėžės.

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Tre Kov 05, 2008 6:23 am

Neblogą komplektuką išsirinkai :) Gal vietoj E8200 imčiau E8400 tik, nes kainos skirtumas neatspindi spartos. Tik kainos Lietuvoj jų užkeltos...

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Tre Kov 05, 2008 8:17 am

Pirm0kas rašė: Su dauguma DVB-S plokščių MediaPortalas dirba korektiškai. Dar yra vadinamasis TVServeris. Teoriškai galima jungtis iš kelių skirtingų kompų ir žiūrėt skirtingus kanalus.
Pas mane tik su TVServer SAT plokštė tebendrauja. Reikia Media Portal tinklapyje pasižiūrėti kokios plokštės palaikomos. Su Vista tai turėtų geriau dirbti Media Portal II, tik pastarasis dar labai kūrimo stadijoje. Apžvalgėlę tikrai artimiausiu laiku padarysiu. Dėl sulietuvinto interfeiso gera mintis.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Tre Kov 05, 2008 9:49 am

Neoromancer rašė:Vista tai turėtų geriau dirbti Media Portal II, tik pastarasis dar labai kūrimo stadijoje. Apžvalgėlę tikrai artimiausiu laiku padarysiu. Dėl sulietuvinto interfeiso gera mintis.
Tik bėda, kad MPII darosi vis labiau į Vista MCE panašesnis. Nebent bus naujoviškas skinų palaikymas.

O dėl sulietuvinimo, tai žymiai smagiau matyt viską lietuviškai. Ir female-friendly labiau pasidaro :grin:

Įmetu savo failiuką. Pagrindinis sąsajos valdymas pilnai lietuviškas, išskyrus Konfigūravimo meniu. Tačiau tai, mano nuomone, nėra labai svarbu. Vis tiek per atskirą programėlę dažniau nustatymus kaitaliojam :)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Tre Kov 05, 2008 9:57 am

O tas sulietuvinimas nesvarbu kokį skiną naudoji ? Aš naudoju Xface 16:9 skiną. Beje, ten dar pasėdėjus galima ir daversti.
Dar šiek tiek info norėčiau. Kokią DVB plokštę naudoji ? Jei naudoji, ar pasileidai koduotus kanalus? Kaip greitai persijungia kanalai? Pas mane ant seno kompo AMD 1750 Mhz tai pakankamai lėtokai kanalai persijungia, ypač koduoti.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Tre Kov 05, 2008 4:08 pm

Neoromancer rašė:O tas sulietuvinimas nesvarbu kokį skiną naudoji ? Aš naudoju Xface 16:9 skiną. Beje, ten dar pasėdėjus galima ir daversti.
Dar šiek tiek info norėčiau. Kokią DVB plokštę naudoji ? Jei naudoji, ar pasileidai koduotus kanalus? Kaip greitai persijungia kanalai? Pas mane ant seno kompo AMD 1750 Mhz tai pakankamai lėtokai kanalai persijungia, ypač koduoti.
Visiškai nesvarbu, kokį skiną naudoji - veikia su visais :) Vienintelė problema, kuri gali iškilti tai yra skinas naudoja nestandartinį fontą ir dėl to nesimatys LT raidžių.

Ne, kol kas DVB plokštės nenaudoju. HTPC - išskirtinai vien .mkv filmams.

rupuha
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 12:12 am
Miestas: Pakruojis
Susisiekti:

Standartinė rupuha » Tre Kov 05, 2008 4:15 pm

Pirm0kas rašė:
rupuha rašė:Neoromancer, jei gali padaryk MediaPortal apžvalgą, aš daba ją parsisiunčiau, kažko sunkokai su mano seneliu bendrauja :)
Ką ten ta apžvalga - paiimi, suinstaliuoji ir bandai....
Nu žinok pakankamai sudėtinga programa, vien dėl to, kad reik papildomai daug ką suinstaliuot. Kol neperžiūrėjau tų filmukų, nieko nepadariau. Abi mano plokštes mato, tik analoginė nekaip tedirba, nes sako čia tėra vien TV plokštė, radijo neskenuoja. Daba skenuoju palydovus, žiūrėsim kaip sparčiai perjunginėja ir kaip dėl pluginų.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Tre Kov 05, 2008 4:19 pm

Pirm0kas rašė: HTPC - išskirtinai vien .mkv filmams.
*.mkv tai čia kiek suprantu matroska ? Kuo ji tokia ypatinga? Kodėl būtent šiuo formatu. Smalsu.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Tre Kov 05, 2008 4:23 pm

rupuha rašė:Daba skenuoju palydovus, žiūrėsim kaip sparčiai perjunginėja ir kaip dėl pluginų.
Tau taip paprastai pluginų paleisti nepavyks. Reikia MDAPI filtrą įsidiegti. Dabar neturiu kada aprašinėti proceso, pasižiūrėk ar veiks FTA. Rytoj pabandysiu surašyti su kuo "valgomas" tas MDAPI :)
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Tre Kov 05, 2008 5:23 pm

Neoromancer rašė:*.mkv tai čia kiek suprantu matroska ? Kuo ji tokia ypatinga? Kodėl būtent šiuo formatu. Smalsu.
Aha, matroska konteineris. Ypatinga tuo, kad visi trekeriai talpina HD filmus vien šiuo formatu :) 1920x1080 VC1 arba H264 vaizdas su DTS/AC3 garsu. Linkomanijoj arba pvz. hdtracker.ru galima tokių filmų jau daug rast, nors prieš metus kelis buvo egzotika. Tai ir žiūrim juos :) XVID'as jau seniena patampa.

Dar superinė funkcija yra Shoutcast pluginai. Tai mp3'ioškių laikyt nebereikia, radijo stočių visiems skoniams pilna.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Kov 06, 2008 7:40 am

Pirm0kas rašė: XVID'as jau seniena patampa.
Nu gal ir populiarėja *.mkv, nesiginčysiu. Buvau trumpą filmuką parsisiuntęs. Deja mano kompas nepaveža, trūkčioja kas kelios sekundės. O va parsiunčiau HD filmą su xvid spausta, eina puikiai. Net keista.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Kov 06, 2008 10:18 am

Trumpai aprašysiu, kaip su Media Portal paleisti koduotus kanalus. Išbandytas veikimas su vPlug ir WinCSC pluginais. Nežinau, ar DVB plokštė paleista tiesiogiai su MP (sutrumpintas Media Portal), ar su TVServer. Nes TVServer dar ir SQL duomenų bazės reikalauja. Taigi, manau, kad yra tik MP. Norint paleisti koduotus reikės dviejų failiukų MDAPIFilter.ax ir FFDecsa.dll (pridedu). Taip pat dar reikia parsiųsti Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86), kad nekiltų problemų užregistruojant MDAPI filtrą sistemoje.
Šakniniame Media Portal kataloge:
- MDPlugins katalogą sukuriame
- MDAPIFilter.ax
- FFDecsa.dll

Primenu, MDAPIFilter.ax ir FFDecsa.dll įkeliame į Media Portal šakninį katalogą !
Dabar užregistruojame MDAPIFilter.ax

Kodas: Pasirinkti visus

Start > Run > regsvr32 “<kelias iki filtro>\mdapifilter.ax”
Aš darau taip, atsidarau katalogą, kuriame yra reikiamas registravimui failas, pasileidžiu Run langelį, jame įvedu regsvr32 ir paėmęs reikiamą failiuką nutempiu į Run langelį, paskui ok. Taip išvengiu kelio iki failo klaidos galimybės

Dabar belieka į MDPlugins katalogą įdėti vPlug pluginą. Paleisti MP ir pabandyti paleisti kokį koduotus kanalus: TPS,Premiere ir tt. Pasileidus MP programai "trėjuje" turi atsirasti mėlyna DVB ikonikė,-vadinasi filtras sistemoje užsiregistravo ir veikia. Sėkmės.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Ket Kov 06, 2008 2:29 pm

Neoromancer rašė:Nu gal ir populiarėja *.mkv, nesiginčysiu. Buvau trumpą filmuką parsisiuntęs. Deja mano kompas nepaveža, trūkčioja kas kelios sekundės. O va parsiunčiau HD filmą su xvid spausta, eina puikiai. Net keista.
Gal rezoliucijos skyrėsi? H264 dekodavimui reikia didesnių pajėgumų negu XviD'ui. Bet lygtais pastarasis ne itin pritaikytos HD. H264 pasižymi ryškiai geresniu kokybės/dydžio santykiu. O ir šiaip asmeniškai neteko matyti 1080p filmo, koduoto XviD. Maks. 720P.

P.S. Nebloga apžvalgėlė. :? Būtinai reikės išmėginti.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Kov 06, 2008 2:52 pm

Pirm0kas rašė: O ir šiaip asmeniškai neteko matyti 1080p filmo, koduoto XviD. Maks. 720P.
Na nežiūrėjau kokia ten rezoliucija. Prie progos pasižiūrėsiu.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Sek Kov 09, 2008 10:26 am

Media Portal su Xface 16:9 grafiniu skinu.

Daug nerašydamas įmesiu savo Media Portalo fotkių. Kaip tai veikia gyvai galima pasižiūrėti http://www.youtube.com/watch?v=yFQlUzeC3fI ir http://www.youtube.com/watch?v=XSCpUa5J ... re=related
Dar galima paminėti, kad korektiškam programos darbui reikia NET Framework paketo ir visų atnaujinimų.

Pagrindinis. Centre kategorijų "ratas". Su distancinius pultu renkantis kategoriją jos sukasi ratu apie "centrinę" ašį. Centre pasirinkta muzika. Apačioje matomos papildomos tos kategorijos pasirinktys.
Paveikslėlis

Internetinės radijo stotys.
Paveikslėlis

LastFM radijo stotis. Groja išskirtinai vartotojui patinkamus muzikos stilius
Paveikslėlis

Televizija. Čia žiūrima SAT ar DVB-T. Įrašinėjama ar peržiūrimi įrašai. Veikia su sąlyga, jei Media Portal atpažino DVB plokštę ir korektiškai su ja dirba.
Paveikslėlis

Pasirenkamas įrašymo režimas
Paveikslėlis

Papildomų programų ar pluginų, kuriuos įsidiegia pats vartotojas skyrius
Paveikslėlis

Priminimai ir kiti "alermai"
Paveikslėlis

"Alermo" pasirinkimai
Paveikslėlis

O čia rodo orus :)
Paveikslėlis

Naujienų skiltis
Paveikslėlis

RSS naujienos iš Delfi
Paveikslėlis

Kažko nežinant galima kreiptis į Wikkipedia enciklopediją
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Diskų įrašymas...
Paveikslėlis

... ir paprastas valdymas. Dešinėje į diską parinkti rašyti failai.
Paveikslėlis

Nuotraukų peržiūra
Paveikslėlis

Renkamės nuotraukų šaltinį
Paveikslėlis

Video skiltis, tai ką žiūrite iš kietojo disko.
Paveikslėlis

Filmų katalogai
Paveikslėlis

Katalogo turinys, filmų sąrašai
Paveikslėlis

Faktiškai viskas gali būti valdoma su distanciniu pultu, kad ir kokiu. Svarbu kad veiktų su kompiuteriu. Tačiau specialus pultas toks kaip MCE Remote ar Shaphire ATI Wonder Remote išnaudotų visas Media Portal galimybes. Dar galiu paminėti, kad pats MP privedimas iki "proto" užima šiek tiek laiko ir kantrybės. Bet paskui tai atsiperka paprasto valdymo malonumu. Visi nustatymai vykdomi su Media Portal konfigūratoriumi.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Sek Kov 09, 2008 11:21 am

Yra pasirodžiusi nauja MDAPIFilter.ax ver2.06b3 versija.
build of mdapi ver2.06b3 with two small fixes that seems solve the following two problems :

1) small freeze every time there a key change (10 seconds with my provider)
This happens only if there is more than one plug-in loaded and specially with acamd. I found that setting the packet size to 184 bits solve the problem (now is 920).

2) Time to decrypt the first channel after restarting the main application (or service in case of mediaportal) is now 1-2 seconds (this is a problem visible only with some encryption).
Jei atsiras norinčių pabandyti prisegu. Senąjį reikia išregistruoti iš sistemos.

Kodas: Pasirinkti visus

Start > Run > regsvr32 /u “<kelias iki filtro>\mdapifilter.ax”
ir naują priregistruoti

Kodas: Pasirinkti visus

Start > Run > regsvr32 “<kelias iki filtro>\mdapifilter.ax”

Patariu po išregistravimo senąjį išsisaugoti kad ir tokiu vardu MDAPIFilter_atsarginis.ax kad reikalui esant turėtumėte po ranka!


PAPILDYMAS ANKSČIAU RAŠYTAI TEMAI

Jei kas naudojate TVServer tai tada šakniniame TVServer kataloge:
- MDPlugins katalogą sukuriame
- MDAPIFilter.ax
- FFDecsa.dll

Priregistruojame MDAPIFilter.ax kaip jau rašiau. Toliau dar reikia atlikti vieną "machinaciją" kad filtras pasileistų kartu su TVServer'iu:
atsidarome Windows servisus

Kodas: Pasirinkti visus

Start > Run > services.msc
Sąraše susirandame "TV Service"
pažymime TV Service ir spaudžiame dešinį pelės mygtuką

Kodas: Pasirinkti visus

TV Service > Properties > Log On "pasirenkame šią kortelę" > "pažymime" Allow service to interact with desktop > spaudžiame Apply > ir Ok
Restartuojame servisą:

Kodas: Pasirinkti visus

"dešiniu pelės mygtuku ant TV Service iškviečiame meniu ir jame pasirenkame > Restart
Viskas, TVServer paruoštas darbui su koduotais kanalais :)
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Sek Kov 09, 2008 2:21 pm

Va kokią geležį rinkčiausi:

GIGABYTE MA69GM-S2H AMD 690G+SB600/2000FSB/PCI-E x16/2xPCI/4xDu
CORSAIR DDR2 KIT 2X1GB 800MHZ ACTIVI LED
AMD ATHLON 64 X2 5400+ AM2 (65W) BOX
Samsung HD501LJ 500GB, 7200rpm, 16MB, SATA II 300Mb/s, NCQ

Čia kažkur ~1060 lt gaunasi.

Na o su korpusais tai tikrai liūdna padėtis. Greičiausiai tektų siųsdintis iš kokio ebay. Nors ir LT yra. Visai tenkintų šis
Paveikslėlis
~ 700 lt. (vis dėlto brangus padla)
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Ant Kov 11, 2008 8:22 am

Jo, su korpusais Lietuvoj nekokia situacija :(

Va, kokių gražių radau UK: http://www.ebuyer.com/product/123960

Paveikslėlis
(50 svarų)

Beje, patarčiau neskubėt renkantis HTPC. AMD pristatė naująją 780G platformą su integruota HD3200 vaizdo pl. Bus labai pigus variantas (kalba apie 80 eurų), tinkantis tiek žaidimams, tiek aparatiškai spartinantis pvz. BluRay filmus :) Testuose kalbama, kad užteks Sempron 3200+ procesoriaus netgi (čia procesorius tenaudojamas AACS apsaugai iššifruot, todėl atsisiųstiems filmams dar silpnesnio užteks)

http://www.tomshardware.com/2008/03/04/ ... page3.html
http://youtube.com/watch?v=rcbGV6Pfb6Q
http://youtube.com/watch?v=Kd0Of4PnpQk

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių