• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Kokia video kamera geresne: MiniDV ar DVD?

Augintiniai, buitinė technika, remontas, šeima

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Kokia video kamera geresne: MiniDV ar DVD?

Standartinė openbox » Ant Gru 19, 2006 8:48 am

Direktore ipareigojo surasti kamera iki 2000 Lt.
Zvalgausi po kainas ir ziuriu, kad jau galima ir su DVD diskais kamera nusipirkti.
O gal neverta?
Gal lazeris jautrus, gal raso ne i visus dvd, gal...
na zodziu kas jau turite tai zinosite ka patarti...
:x

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Ant Gru 19, 2006 8:50 am

Viena is kameru BMS kainuojanti 1649 Lt.
Tai Canon DC-100
Raso i dvd
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Ant Gru 19, 2006 8:54 am

Kita kamera kaina 1799 Lt.
Sony HC46E
mini DV
Paveikslėlis

apocalypse
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: Pen Lap 17, 2006 11:16 am
Susisiekti:

Standartinė apocalypse » Ant Gru 19, 2006 9:23 am

as turiu sony dvd-203e. dabar tokios nera yra nauji modeliai 205e jos kaina topo centre 1999lt.

galiu pasakyti visa tiesa:)
i dvd telpa:
aukstos kokybes 20min
vidutines 30min
zemos 60min
bet mano ne profesionalo akim tai nieko nesiskiria:)

p.s. ispradziu nusipirkau kelis perrasomus acme diskus, kad persirasai i kita dvd ir sita vel naudoji. dabar perku tik irasomus, irasai uzrasai kas nufilmuota ir dedi i spinta:)

manau dvd yra geriau
bet nesakau kad miniDV blogai

bet as pirkciau ir dar ieskau papigei dvd kameros, nes draugams reikia tokios:)

Vartotojo avataras
saulazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 5:43 pm
Susisiekti:

Standartinė saulazas » Ant Gru 19, 2006 9:41 am

O kaip kameros su HDD? :?

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ant Gru 19, 2006 9:44 am

Mano nuomone miniDV jau kiek pasenęs standartas, bet ir DVD neaiški ateitis, kažkur skaičiau, jog ateina laikai kameroms su HDD. Šiaip aš rinkčiausi DVD variantą (jei iš miniDV ir DVD), mano manymu tai patogiau. Kitu atveju tik HDD. Reikia atkreipti dėmesį ar kamera palaiko DVD-R ir DVD+R diskus. DVD+R standartas visumoje baigia išstumti DVD-R, bet pasitaiko grotuvų, kurie DVD+R standartą sunkiau virškina (tai pastebima senuose DVD grotuvuose).

apocalypse
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: Pen Lap 17, 2006 11:16 am
Susisiekti:

Standartinė apocalypse » Ant Gru 19, 2006 10:04 am

mano sony raso i visus dvd+/- nesvarbu.
baterijos standartines uztenka 60-70min, 2diskam vidutines kokybes.

manua hdd leistu istrinti kadrus, dvd-rw leidzia istrinti paskutini filmuota vaizdeli, o su hdd galima jaucu bet kuri istrinti. airiuos tokios kameros pigios bet tik neaiskiu firmu:)

Vartotojo avataras
bronislovas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Lap 30, 2006 11:07 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė bronislovas » Ant Gru 19, 2006 10:23 am

Turiu kamera su HDD sony DCR-SR90. is pradziu bijojau del HDD kad subires (vistik besisukancios dalys)ir pan, na iki siol dar gyvas ir veikia puikiai. Naudotis tikra pasaka! jokiu eksplotaciniu medziagu (brangiu mini dv kaseciu ar besibraizanciu dvd)Filmuoja gabaliukais (kiekvienos pauzes paspaudimas suikuria nauja faila) todel parsiputus i pc reikia sudelioti, bet kartu iskart ir susiredaguoji kaip nori. failai kuriami mpeg2. I kamera telpa apie 130 val filmuotos medziagos (tiek abterijos nelaiko). Trukumas: auksta kaina:(
openbox 810, 110cm ofset, 4°w-5°e-13°e-19°e

Vartotojo avataras
vilius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 11:04 am
Miestas: Kybartai
Susisiekti:

Standartinė vilius » Ant Gru 19, 2006 2:42 pm

Nežinau kaip jums bet nepirkčiau nei minidv nei dvd.pirma dvd rašo gerai kokybė liuks bet minusas tas kad pradeda rašyti nuo bet kurios disko vietos.tas butų nieko jei paleidinėji tik su kamera,bet jei imeti i dvd grotuva nenuskaito.minidv labai ilgas duomenų apdorojimas,nebent velgi naudosi kamera kaip grotuvą.pagal kainą siūlyčiau su atminties kortele Gamintojas: SANYO
Modelis: VPC-CA6EXOR
Prekė: Skaitmeninė kamera-fotoaparatas, oranžinės spalvos, 6.0 Megapixel, optinis priartinimas 5X, video/ MPEG-4, LCD ekranas, AAC stereo garsas, ličio baterija, integruotas vaizdo stabilizatorius, aukštos kokybės video klipų įrašymas MPEG-4 formatu naudojant VGA-rezoliuciją 30 kadrų/sec, 60kadrų/sec peržiūrint filmuotus klipus per TV jungtį, vandeniui atspari!
Mažmeninė kaina: 1399 Lt
Užsakomas kiekis:
http://www.oap.lt/

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Ant Gru 19, 2006 5:40 pm

pas mane canon,raso i mini dv.Ta kasete viena kai nusipirkau,taip ir stovi neistraukiama.Visa medziaga pervarau i kompa.Vaizdo kokybe nesiskundziu.Nors Tik nepatarciau is BMS pirkti.Neduok die reikes pasinaudot garantija.Kryziaus keliai...As pirkau laptopa is ju ir ju gamybos.Po menesio,jau zygiavau su neveikianciu atgal.Apsalau kai pamaciau kiek interesantu su ivairiausia aparatura po pazastim stovejo eilei.Pralaukiau menesi,kol parveze is kauno sutvarkyta.Po savaites sudege vaizdo plokste.Vel menesis tvarkymo.Siuo metu girdziu,kad birbia ventiliatorius,jauciu parejes guoliukas,bet tiem gaidziam jau nebenesiu,tvarkysiu pats... esu karstas zmogus ir gali nebeatlaikyt nervai ziurint i tuos zelatininius grazuolius su bobiskais karoliais ant kaklo :P
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
bronislovas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Lap 30, 2006 11:07 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė bronislovas » Ant Gru 19, 2006 5:48 pm

Siaip ir fotikai jau neblogai filmuoja:)
su mini dv daug darbo ir laiko kol i kompa perkeli:(
idomus variantas tas sanyo, tik butu idomu pamatysi kokybe
openbox 810, 110cm ofset, 4°w-5°e-13°e-19°e

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ant Gru 19, 2006 7:27 pm

mini dv darbe naudoju jau 3 metai, kartu su integruotu fotiku,panasonic markės neatsimenu, gera tuo kad zeis optika 15 optinė, 40 kartų skaitmena, filmavimo kokybė iki 2 mln fotografija iki 5 mln , gerai dirba po vandeniu, su spec minkštu boksu. nautraukos kokybė tenkina visapusiškai, tačiau didžiausias trūkumas filmuotos medžiagos apdirbimas kompe, ilgas ir nepatogus, kadrų iškirpimas montavimas, pirmu p0žiūriu paprastas, tačiau norint išgauti profesionalų montavima, varginantis. pvz iš garsaus renginio užsienyje parsivežiau 7 pilnas kasetes žalios medžiagos, norėdamas sukurti 1 val filmą, praradau 5 darbo dienas, problema silpna programinė įranga, sukurta paprastam vartotojui, bet pagal naudojimo sudėtinguma prtenduoja į profesionalų, montujant filmą reikalingi tam tikri epizodai(šioje vietoje labai trktų failai tiesiog juos įvardinęs bet kada atsidarai), o čiaturi sukinėti kasetę po kelis kartus, išsirinkti kadrus , suformuoti epizodą, epizodą perrnikti laike,kad atitiktų laiko režimąir tai su kiekvienu svarbesniu epizodu kelis kartus, o kur dar sėkmė... na vienu žodžiu,,,kita problema formatavimas, viskas mistiniame av,ir prasideda vieniems reikia dvd, kitiems dar ko nors...konvertavimas labai įlgas valandų valandas, o jeigu užsilaužia kompas, vėl iš naujo,,,,,,mano nuomonė HDD šiai dienai būtų idealus variantas :mad:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ant Gru 19, 2006 7:40 pm

o kur pirkti net nežinau,,,,,,sau pirkčiau tik europoje,,,Lietuvoje niekada,,,, viska perkuosin internetu, nė vienas daiktas nesulūžo parsiūstas iš vokietijos,tačiau ką pirkau pas mus, variantas KAPAI VISIŠKI, žmonos nešiojamas kompas ( pirktas bms ) užsivertė po mėnesio, namu kompas pirkau preiš 4 metus po mėnesio ir kruššausi su juo pastoviai, kontoroje yra 20 kompu made in lithuania, kompiuteristas bijo į darbą ateiti, pažystamas dirba pas vieną sony platintoją,buvau užėjas į dirbtuves, geriausių pasaulio tielikų, garantinių,lubų nesimato, :P
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)