• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Dėl lėtėjančios OS

Kad kompiuteris tarnautų šeimininkui, o ne šeimininkas kompiuteriui

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
Tomux
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 865
Užsiregistravo: Sek Kov 18, 2007 2:45 pm
Miestas: Tauragė
Susisiekti:

Dėl lėtėjančios OS

Standartinė Tomux » Šeš Sau 22, 2011 8:30 pm

Kodel po kurio laiko svieziai suinstaliuotu windowsu jie ima letet nors kazko su jais neekspermentuojama ar neinstaliuojama tik interneto narsymas?
Gal kas naudoja kokias sistemos apsivalymo programas panasias i Ad-aware ar TuneUP ar kazka kita kas padeda apvalyt sisteminius failus?

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė vytas121 » Šeš Sau 22, 2011 9:29 pm

Tomux rašė:Kodel po kurio laiko svieziai suinstaliuotu windowsu jie ima letet nors kazko su jais neekspermentuojama ar neinstaliuojama tik interneto narsymas?
Gal kas naudoja kokias sistemos apsivalymo programas panasias i Ad-aware ar TuneUP ar kazka kita kas padeda apvalyt sisteminius failus?
Visu pirma pasidaryk disko defregmentavima,gali dar istrinti cokies ir siaip visokias siuksles is C disko su Ad-aware,CCleaner ar kitomis programomis.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

Vartotojo avataras
Interaktas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 214
Užsiregistravo: Pen Sau 26, 2007 10:46 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė Interaktas » Pir Sau 24, 2011 3:51 pm

vytas121 rašė:
Tomux rašė:Kodel po kurio laiko svieziai suinstaliuotu windowsu jie ima letet nors kazko su jais neekspermentuojama ar neinstaliuojama tik interneto narsymas?
Gal kas naudoja kokias sistemos apsivalymo programas panasias i Ad-aware ar TuneUP ar kazka kita kas padeda apvalyt sisteminius failus?
Visu pirma pasidaryk disko defregmentavima,gali dar istrinti cokies ir siaip visokias siuksles is C disko su Ad-aware,CCleaner ar kitomis programomis.
Pirkit SSD diska, mazo 40 GB uztenka windows 7 instaliacijai, turima palikt duomenims ir "sunkesnem" programom. Naudoju beveik metus, kompas jau triju metu senumo, bet nuo pat HDD pakeitimo iki siol uzsikrauna per 30s :D Minusas- normaliai dirba tik su Win7, XP ir Vista greit gali uzmusti HDD, nors Vista dar galima ismokinti normaliai dirbt su SSD technologija :-?

atassinc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Pen Gru 24, 2010 12:15 pm
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė atassinc » Tre Sau 26, 2011 6:35 pm

Interaktas rašė:Naudoju beveik metus, kompas jau triju metu senumo, bet nuo pat HDD pakeitimo iki siol uzsikrauna per 30s ...
Nu čia negalėjau susilaikyti!
Nei višta, nei 2x višta (win 7), kaip tu ją bekankintum, neužsikraus greičiau kaip per 1,5 minutės. Turiu galvoje nuo kompo maitinimo mygtuko paspaudimo iki kol prie kursoriaus dingsta laikrodukas. Žodžiu apsoliučiai pilnai, nuo tada, kai motininė gauna pilną maitinimą iki laikroduko dingimo.
Mano XP, po poros metų kankinimo, mano paties, be patarimų, užsikrauna per 20...22 sekundes. Tai apsoliutus rekordas pažįstamų tarpe, kompiuteristų taip pat. Tikrų, dirbančių valstybinėse įstaigiose. Ir ne dvidešimtmečių viščiukų.
Ternete yra neva "rekordai", kai višta užsikraudavo per 34 sekundes. Bet nepaminėte, kad tai be jokių draiverių ir kiek ten RAID-o diskų. Ten neskaičiuojama, kiek laiko kraunasi motininė ir t.t.
Jaigu aš atmesčiau motininę, laiką kol įsibėgėja diskai (tai irgi apie 2...3 sekundes), tai gautųsi, kad mano XP užsikrauna panašiai per 10...12s. Ir tai su visais garso bei vaizdo draiveriais.
Darbą pradeda stapdyti pati sistema, pati sau, savo vedamais žurnalais, dll kaupimu, atstatymo taškais, indeksavimu ir dar aibe visokio sisteminio biurokratizmo.
Kol neišmoksit atjungti nereikalingų procesų, servizų (jų winxp reikia tik 100, kad sistema veiktų, be pribumbasų), pagrąžinimų ir viso kitokio šlamšto, tol ji vis lėtės ir lėtės. O valytojai ir ypač paskutinės ccleaner versijos, sistemą tik laužo. Svarbiau REGISTRŲ susifragmentavimas, nei "šiukšlės". Jų nebus, jaigu sistemai uždrausit jas kaupt. Reikia gydyti ne pasėkmes, bet priežastis raut iš pašaknų.
Beje, kompo senumas čia niekuo dėtas, jaigu sistema lėtėja. Nuo IV-o penio procesorius užsikrovimo greičio neįtakoja savo parametrais, tokiais kaip dažnis ar kešas, įsikrovimo greitį riboja tik HDD ir procesoriaus nerašytas parametras-darbo organizavimas...
Vindaus XP žaislas, Višta-visas lego, o jau 7-iorka, tai blondinės lėlė! OptimaliausiaWin. 2000. Tik, kad ne viskas, ko reikia su jadirba.
Čia jau visa lekcija išeina :)

P.s. O dėl 40GB disko, kurį paminėjai anksčiau, tai visiškas briedas! Pirma, jie ne visi greitesni už (tarkim Samsung HD502HJ) HDD, jaigu greitesni, tai kainuoja kelis kartus brangiau. Retas kas gali juos įpirkt. O tikslas? Gal paprasčiau sistemą išdirbt, taip, kad ji nebūtų nei lego nei blondinės lėlė ar kitas žaislų žaislas.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė Neoromancer » Tre Sau 26, 2011 8:32 pm

atassinc rašė:...Nuo IV-o penio procesorius užsikrovimo greičio neįtakoja...
Nuo IV-o ko? O šiaip Interaktas kalbėjo apie SSD diską, kuriame nėra besisukančių dalių. Jis spartumu panašiai kaip RAM dirba.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė bumas34 » Tre Sau 26, 2011 8:53 pm

nejieskokit siknoi smegenu,laiku sistema prasivalykit ir bedos neturesit

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė klarnetas » Ket Sau 27, 2011 1:09 pm

bumas34 rašė:nejieskokit siknoi smegenu,laiku sistema prasivalykit ir bedos neturesit
:finga: tikra tiesa

Vartotojo avataras
kesa696969
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 798
Užsiregistravo: Sek Bal 15, 2007 6:46 pm
Miestas: Lazdiju .r
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė kesa696969 » Ket Sau 27, 2011 1:25 pm

atassinc rašė:
Interaktas rašė:Naudoju beveik metus, kompas jau triju metu senumo, bet nuo pat HDD pakeitimo iki siol uzsikrauna per 30s ...
Nu čia negalėjau susilaikyti!
Nei višta, nei 2x višta (win 7), kaip tu ją bekankintum, neužsikraus greičiau kaip per 1,5 minutės. Turiu galvoje nuo kompo maitinimo mygtuko paspaudimo iki kol prie kursoriaus dingsta laikrodukas. Žodžiu apsoliučiai pilnai, nuo tada, kai motininė gauna pilną maitinimą iki laikroduko dingimo.
Mano XP, po poros metų kankinimo, mano paties, be patarimų, užsikrauna per 20...22 sekundes. Tai apsoliutus rekordas pažįstamų tarpe, kompiuteristų taip pat. Tikrų, dirbančių valstybinėse įstaigiose. Ir ne dvidešimtmečių viščiukų.
Ternete yra neva "rekordai", kai višta užsikraudavo per 34 sekundes. Bet nepaminėte, kad tai be jokių draiverių ir kiek ten RAID-o diskų. Ten neskaičiuojama, kiek laiko kraunasi motininė ir t.t.
Jaigu aš atmesčiau motininę, laiką kol įsibėgėja diskai (tai irgi apie 2...3 sekundes), tai gautųsi, kad mano XP užsikrauna panašiai per 10...12s. Ir tai su visais garso bei vaizdo draiveriais.
Darbą pradeda stapdyti pati sistema, pati sau, savo vedamais žurnalais, dll kaupimu, atstatymo taškais, indeksavimu ir dar aibe visokio sisteminio ...
As esu pastebejas pwz kai kompas Buna su kaskokiu AMD Procu tai Windowsai labai greit usikrauna na tas logotipas kur rodo kad krauna tik pasrodo ir dista labai greit ir dar budavo kaskokia motina pavadinimu Win FAST va tik tokiuose kompuose mates kad greit usikrauna o kodel tai nezinau o mano tai ir kaskur per 30s na pas mane Win7 tai gal ir leciau dar ,nes apkroves..
UnHackTABLE?

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė tomhanks » Pir Sau 31, 2011 12:14 am

atassinc nu papasakojai tai graziai cia , kaip superzinovas tik nematau patarimo konkretaus ka kur su kuo ir kaip naudoti ,kad taip vadinama vis letejanti istema greitetu?
Lekcijas mes visi mokam rasyti tu konkreciai patark o ne rasyk info is kurios naudos 0.
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

atassinc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Pen Gru 24, 2010 12:15 pm
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė atassinc » Pir Sau 31, 2011 5:42 am

tomhanks rašė:tu konkreciai patark o ne rasyk info is kurios naudos 0.
Aš konkrečiai ir patariau.
Kritikuot męs visi mokam, tik nepaskaitę iki galo.
Jaigu apie XP (tas tinka ir win 2000), tai čia beveik viskas:
http://win-da.by.ru/registry/capacity1.shtml
http://www.theeldergeek.com/alerter.htm
O jaigu iki galo pasidaryti taip, kaip pas mane (tik nereikia pūst burbulų apie vištas ir semiorkes, kad pasileidžia greičiau už 1,5 min.), tai reikia mokytis. Aš mokiausi nuo DOS ir BASIC programavimo. Bandysi, kad ir eksperimento būdu, nulauši visai sistemą kokius 50....70 kartų, išmoksi. Nulaužti nėra baisu, kai yra ACRONIS. Per 20 s panašiai, atsistatai.
NEŽAIDŽIAU žaidimų, bet mokiausi. Kad ir daugiau praktiškai, bet visviena.
O patarimo ar recepto vieno būti negali.
Beje "lekcijos" pabaigai. Penis IV procesorius yra vienas greičiausių tiek sistemos įsikrovimui, tiek jos darbui.
DARBUI, ne žaidimams ar filmų perkodavimui ir pan.
Beja, winxp su visom reikalingom programom (apie 30), su monstru fotožopu (CS5 be plūgų) pas mane "sveria" 2 GB. Be kešo ir dll talpyklos, taip pat be win drivers cache ir panašaus dumblo.

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė aaaaaa » Pir Sau 31, 2011 2:31 pm

Na man irgi budavo kad pradeja leteti OS tai tas startup programu reguliavimas nevisada padeda greiciausiai kokia antivirusine paleista pilna galia kaip pas mane buvo isjungiau kuo man nereikia nustaciau retesnius skanavimus ir OS pagreitejo .
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Interaktas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 214
Užsiregistravo: Pen Sau 26, 2007 10:46 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė Interaktas » Pir Sau 31, 2011 3:30 pm

atassinc rašė:
Interaktas rašė:Naudoju beveik metus, kompas jau triju metu senumo, bet nuo pat HDD pakeitimo iki siol uzsikrauna per 30s ...
Nu čia negalėjau susilaikyti!
Nei višta, nei 2x višta (win 7), kaip tu ją bekankintum, neužsikraus greičiau kaip per 1,5 minutės. Turiu galvoje nuo kompo maitinimo mygtuko paspaudimo iki kol prie kursoriaus dingsta laikrodukas. Žodžiu apsoliučiai pilnai, nuo tada, kai motininė gauna pilną maitinimą iki laikroduko dingimo.
Mano XP, po poros metų kankinimo, mano paties, be patarimų, užsikrauna per 20...22 sekundes. Tai apsoliutus rekordas pažįstamų tarpe, kompiuteristų taip pat. Tikrų, dirbančių valstybinėse įstaigiose. Ir ne dvidešimtmečių viščiukų.
Ternete yra neva "rekordai", kai višta užsikraudavo per 34 sekundes. Bet nepaminėte, kad tai be jokių draiverių ir kiek ten RAID-o diskų. Ten neskaičiuojama, kiek laiko kraunasi motininė ir t.t.
Jaigu aš atmesčiau motininę, laiką kol įsibėgėja diskai (tai irgi apie 2...3 sekundes), tai gautųsi, kad mano XP užsikrauna panašiai per 10...12s. Ir tai su visais garso bei vaizdo draiveriais.
Darbą pradeda stapdyti pati sistema, pati sau, savo vedamais žurnalais, dll kaupimu, atstatymo taškais, indeksavimu ir dar aibe visokio sisteminio biurokratizmo.
Kol neišmoksit atjungti nereikalingų procesų, servizų (jų winxp reikia tik 100, kad sistema veiktų, be pribumbasų), pagrąžinimų ir viso kitokio šlamšto, tol ji vis lėtės ir lėtės. O valytojai ir ypač paskutinės ccleaner versijos, sistemą tik laužo. Svarbiau REGISTRŲ susifragmentavimas, nei "šiukšlės". Jų nebus, jaigu sistemai uždrausit jas kaupt. Reikia gydyti ne pasėkmes, bet priežastis raut iš pašaknų.
Beje, kompo senumas čia niekuo dėtas, jaigu sistema lėtėja. Nuo IV-o penio procesorius užsikrovimo greičio neįtakoja savo parametrais, tokiais kaip dažnis ar kešas, įsikrovimo greitį riboja tik HDD ir procesoriaus nerašytas parametras-darbo organizavimas...
Vindaus XP žaislas, Višta-visas lego, o jau 7-iorka, tai blondinės lėlė! OptimaliausiaWin. 2000. Tik, kad ne viskas, ko reikia su jadirba.
Čia jau visa lekcija išeina :)

P.s. O dėl 40GB disko, kurį paminėjai anksčiau, tai visiškas briedas! Pirma, jie ne visi greitesni už (tarkim Samsung HD502HJ) HDD, jaigu greitesni, tai kainuoja kelis kartus brangiau. Retas kas gali juos įpirkt. O tikslas? Gal paprasčiau sistemą išdirbt, taip, kad ji nebūtų nei lego nei blondinės lėlė ar kitas žaislų žaislas.
Na as pazaizdavau zaidimus, tai ne taip giliai ibrides i operaciniu sistemu nustatymus, turbinimus, tweekinimus ir t.t. :-?
Kompo parametrai: AMD Athlon x2 4800, 2GB ram, Asus m2v motina, OCZ VERTEX 2 PRO SSD HDD 128 GB (Gal ir iki siol naudociau HDD diskus, tik kazkaip benarsydamas, pries beveik metus, Amazon.co.uk, pamaciau 128 GB SSD HDD uz 98 eurus, kaina pasirode per maza, bet pardavejas buvo pats Amazon, galvojau aptiks klaida ir parasys sorry, bet uzsakymo negalime ivykdyt :), bet ivykde :D gavau 450 euru vertes SSD diska (tuo metu) uz 98 eur.). Tiketi, kad krovimas 30s. ar ne, keikvieno asmeninis reikalas, bet jei kas nori susilazinti- prasom i pm :) Be to, youtube pilna filmuku. Win7, 64bit sistema, kompas toli grazu nuo kazko super uz pora tukstanciu euru, kraunasi puse minutes. Darbas- vienas malonumas, nes SSD diskai- nesisuka, duomenis is bet kurios disko dalies pasiekiami 0.1 sek, kas ir uztikrina, kad sistema greitai dirba, visi nustatymai palikti pagal os nutylejima. Didziausias minusas- nedirba su XP, tiksliau si os gali greitai uzmusti tokio tipo diskus. Kitas pc su pigiu SSD 40 GB. Darbas panasiai spartus, ji naudoju kaip multimedia centra, su DVB-S2 tiuneriu. Irasams ir torentams- atskiras HDD diskas, is esmes jo visada reik laukt kol isisuka :)
Is asmenines patirties- rekomenduoju 100%, 64 bit win7 pro, tik su antivirusine, draiveriais, codekais ir DVB programom sveria apie 15 GB, tad ir 30 GB sisteminio disko pilnos akys, senas jums lieka. Kainos prasideda mazdaug ties 60 euru (zinomu gamintoju).

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė tomhanks » Pir Sau 31, 2011 3:45 pm

Na kaip zinia kompiuteruje leciausia detale ir yra HDD :) Todel jei turim greitesni hdd tai ir sistema greiciau dirbs .O kas liecia tuos tvykus tai sutinku ,kad 1 recepto nera ,sistema sistemai nelygu,bet manau tie tvykai labiau aktualus negalingiems krepsams, o jei gera komplektacija tai nereikia jokiu tvyku. O jei norit super stabiliu greitu kompu naudokit linuxus ir nereikes vargti arba mac kompus. Windai buvo ir bus letapedziai tvykink juos netvykines.
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

atassinc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Pen Gru 24, 2010 12:15 pm
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė atassinc » Pir Sau 31, 2011 4:18 pm

Interaktas rašė:nedirba su XP, tiksliau si os gali greitai uzmusti tokio tipo diskus.
Apie ką ir rašiau. Žaislas ir tas xp, nekalbant apie 7... O žaislais jau senai nežaidžiu, taigi ir diskų neišsibandau kitokių, bu pilnai pakanka ir standartinių.
Vien motininė, kad ir pati greičiausia, leidžiasi min 10...15 s. Tingiu ginčytis, vaikiška. Jaigu skaičiuoji nuo to taško, kai atsiranda win7 logotipas iki pilnai užsikrauna, gal ir tempia 30s. Bet tik ne nuo "play" mygtuko iki pilno pasikrovimo...

Vartotojo avataras
Interaktas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 214
Užsiregistravo: Pen Sau 26, 2007 10:46 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė Interaktas » Pir Sau 31, 2011 4:35 pm

I talpykla idejau video win7 boot. Daugiau nebeturiu ka pasakyt :-?

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė tomhanks » Pir Sau 31, 2011 7:26 pm

atassinc man susidaro ispudis ,kad zaislais kaip tik ir tebezaidi dar :) Is tavo pasakojimu susidaro ispudis ,kad pirkim visi pentium 4 ir bus jega, o gamintojai kurie gamina greitesnes ir geresnes detales yra lohai :) o mes lohai ,kad jas perkam :D Keistokai atrodo kazkaip zinok is salies tikrai :) Kad kompas kraunasi man 1 minute man nuo to nei kiek nesalta ,nes dreambox 800HD kraunasi apie 2 minutes beveik kas mane labiau nervina :D Jei tu nenaudoji sunkiasvoriu programu tai gerai ,bet juk yra zmoniu kas naudoja ir senas krepsas cia jau a tleisk nesuzibes niekaip :D
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

atassinc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Pen Gru 24, 2010 12:15 pm
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė atassinc » Pir Sau 31, 2011 10:18 pm

tomhanks rašė:atassinc man susidaro ispudis ,kad zaislais kaip tik ir tebezaidi dar :) Is tavo pasakojimu susidaro ispudis ,kad pirkim visi pentium 4 ir bus jega, o gamintojai kurie gamina greitesnes ir geresnes detales yra lohai :) o mes lohai ,kad jas perkam :D Keistokai atrodo kazkaip zinok is salies tikrai :) Kad kompas kraunasi man 1 minute man nuo to nei kiek nesalta ,nes dreambox 800HD kraunasi apie 2 minutes beveik kas mane labiau nervina :D Jei tu nenaudoji sunkiasvoriu programu tai gerai ,bet juk yra zmoniu kas naudoja ir senas krepsas cia jau a tleisk nesuzibes niekaip :D
Intel core 2duo E6600 conroe 2,36G 4MB kešo. Deda į šuns dienas Intel i7. Toliau neturiu ką pasakyti. A, dar motina P5L-MX, atmintis DDR2 800.
Programas naudoju kokios reikalingos man. Sudėtingiausias žaidimas tai šaškės, kur telefonan telpa. Žaidimus turėjau galvoje, kad višta ir semiorkė, beja ir tas pat xp, tai kuo toliau, tuo labiau grąžinami vin 2000. Iš to, tos visos vištos ir yra žaislai.

atassinc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Pen Gru 24, 2010 12:15 pm
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė atassinc » Pir Sau 31, 2011 10:27 pm

Interaktas rašė:I talpykla idejau video win7 boot. Daugiau nebeturiu ka pasakyt :-?
40s. Tik nesimato kada nuspausta "play", t.y. įjungtas maitinimas. Nesimato, kada dingsta "user init", ar bent pelės kursoriaus "laikrodukas". Pritariu, nejudantis hardas greitesnis KARTAIS, net ne procentais. Sumesk tu viską į paprastą hardą, kokius naudoja 99,99999% žmonių ir gausi 2+ minutes :)
win xp sp2 20...25s.
Dar kartą pabrėžiu, nuo "play" iki user init, ar bent pelės kursoriaus laikroduko dingimo.
Sorry, jaigu ką įžeidžiau savo "litanijomis". Tik mano visa tai jau senai praeita ir gerai žinau kas po kam. Ginčytis beprasmiška.
Ir dar. Ne aš sukūriau tuos windows ir atmainas, todėl neturiu nei teisės, nei prasmės kažką įrodinėt.
Kad kai ką perrašiau xp sp2, tai mano reikalas ir to neafišuoju o ir įtakos įsikrovimui/išsikrovimui tai neturi.

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė bumas34 » Pir Sau 31, 2011 10:40 pm

kad sistema greicia krautusi,atjunkit nereikalyngas programas kurios startuoja kartu su win,kamjos reikalungos kurios pasikrauna prie laikrodzio,juk vistiek starupe jos yra,o pc uzsikraudamas ju vistiek.....

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė tomhanks » Ant Vas 01, 2011 12:35 am

Man dar kazkaip uzkliuvo tas pasakymas ,kad ccleaner ypac paskutine versija lauzo sistema :) Sita programa naudoju jau 2 metai ir patikek kiek isbandyta ir ne man vienam ,bet ir kitiems vartotojams ja esu rekomendaves ir ji man kaip tik isspresdavo problemas o ne atvirkciai tai pasidare idomu , kaip tamstai tokiam genijui ji viska lauzo ? Kuo tuoliau tuo daugiau pradedu abejoti tamstos sugebejimu aplamai kanors idiegti i kompiuteri :) Izeisti tikrai nenoriu ,bet kalbi apie tai ka pats esu isbandes ir man priesingas rezultatas matyt man rankos is subines auga :)
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

Vartotojo avataras
Interaktas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 214
Užsiregistravo: Pen Sau 26, 2007 10:46 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė Interaktas » Ant Vas 01, 2011 1:38 am

Tomux rašė:Kodel po kurio laiko svieziai suinstaliuotu windowsu jie ima letet nors kazko su jais neekspermentuojama ar neinstaliuojama tik interneto narsymas?
Gal kas naudoja kokias sistemos apsivalymo programas panasias i Ad-aware ar TuneUP ar kazka kita kas padeda apvalyt sisteminius failus?
Na gana idomi diskusija isivyste :) Gal griztam prie pradziu. Nesu expertas, bet pries pirkdamas SSD pasiskaitinejau kame pranasumas siu disku. Kai kuriais atvejais HDD gali but greitesni, bet cia jau gilus miskas, priklauso kokio dydzio failai ir t.t.. Esme, HDD pirma karta irasius OS visi duomenys susidelioja nuosekliai ir skaitymo galvute minimaliai juda nuskaitydama duomenis, su laiku instaliuojant, istrinant programas , os update'us ir pn, galvute turi daugiau darbo, kuo pilnesnis HDD, tuo "leciau" dirbs OS, nes dalis duomenu tebera pradzioj, dalis kitam gale, tad ir gaunas tas laginimas. SSD sito nera, nesvarbus kur duomenys, is visur jie pasiekiami vienodai sparciai.
Na as "apvalymo" programu nenaudoju, cia buvo minetos kelios, negaliu patart. Savo laptopa su XP tiesiog stengiuosiu laikyt su kuo tustesniu HDD, reguliarus defragmentavimas, per run paleisk msconfig komanda ir isjunk viska is services ir startup ko tavo manymu nereik ( office, winamp ir panasus dalykai nusisije su OS).

atassinc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Pen Gru 24, 2010 12:15 pm
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė atassinc » Ant Vas 01, 2011 4:52 am

tomhanks rašė:Man dar kazkaip uzkliuvo tas pasakymas ,kad ccleaner ypac paskutine versija lauzo sistema
Ištrina reikalingus, svarbius dll. Ir aš naudojau ilgą laiką, kol neatsirado kažkuri iš ne visai paskutinių, bet ir ne iš vidutinių.

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė tomhanks » Tre Vas 02, 2011 7:30 pm

Manau isidejus HDD su 10.000 RPM darbas tureti irgi pasikeisti ir PC pagreiteti,bet kad jau kainos biski nenormalios tokiu disku. O jei vyksta kompe daznas failu rasymas trinimas tai sistema aisku ,kad suleteja ir labai ,eodel,kaip kolegos jau minejo reikia isjungti tai kas nereikalinga windows aplinkoje manau galima googlej rasti nnnnn patarimu tuo klausimu ir aisku priziureti harda ji defragmentuoti ,bet nepamirsti ,kad nevisos defragmentavimo programos geros po kai kuriu sudefragmentavimo gali isvis buti liudna :) O TuneUp utilities man asmeniskai greicio jokio nepriduoda. Cia kaip sakant turi pazinti savo sistema gerai ir rasti sau tinkanti recepta.
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

atassinc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Pen Gru 24, 2010 12:15 pm
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė atassinc » Tre Vas 02, 2011 9:37 pm

tomhanks rašė:Manau isidejus HDD su 10.000 RPM darbas tureti irgi pasikeisti ir PC pagreiteti,bet kad jau kainos biski nenormalios tokiu disku. O jei vyksta kompe daznas failu rasymas trinimas tai sistema aisku ,kad suleteja ir labai ,eodel,kaip kolegos jau minejo reikia isjungti tai kas nereikalinga windows aplinkoje manau galima googlej rasti nnnnn patarimu tuo klausimu ir aisku priziureti harda ji defragmentuoti ,bet nepamirsti ,kad nevisos defragmentavimo programos geros po kai kuriu sudefragmentavimo gali isvis buti liudna :) O TuneUp utilities man asmeniskai greicio jokio nepriduoda. Cia kaip sakant turi pazinti savo sistema gerai ir rasti sau tinkanti recepta.
TIKRAI nepagreitės. Aš tą patį galvojau. Bandžiau ir 5xxx ir 7200 ir 10 000. Pastarasis tik, kad daugiau kaista. Maža paslaptis/nepaslaptis. Klasiokas turi savo kompiuterinės technikos parduotuvę + remonto "dirbtuves". Ten man neblogas "bandymų poligonas".
Na... tikėti ar ne tamstų valia :)

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Re: Dėl lėtėjančios OS

Standartinė tomhanks » Tre Vas 02, 2011 10:04 pm

Na ar pagreites ar ne nezinau nebandziau teoriskai turetu, nebandes negaliu patvirtinti ar paneigti :)
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių