• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Hyundai Santa Fe

Čia visa informacija pradedant nuo dviračio ir baigiant valtimi

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

rupuha
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 12:12 am
Miestas: Pakruojis
Susisiekti:

Hyundai Santa Fe

Standartinė rupuha » Pen Vas 15, 2008 7:08 pm

Sveiki. Gal kas važinėjat šiuo automobiliu, ar pažįstat važinejančius? Ieškau nedidelio visureigio, tiksliau SUV, o 2002-4 metu, už tokia kaina tik Hyundai. Tai ir domina šių mašinų ekspotacija, kaip pačios mašinos. Kiek radau info, tai sako, kad nuo 2001 metų jų kokybė ženkliai pakilo, šito įrodymas kad paskutinis jų modelis daug kur laimėjo metų visureigio titulą.

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Pen Vas 15, 2008 8:19 pm

draugas turi....pasibaigė garantija greičių dėžė po menesio išėjo....ir šiaip tai ne visureigis ....o banglentė parketinė... :grin: jei nori nusipirkti tai rinkis vokietijoje ...šiek tiek palamdytą ir pats organizuokis tvarkyma ...tada turėsi automobilį...gerą.. www.mobile.de. .kaip nupirkti neapsigaunant galėsiu pakonsultuoti :)
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
diawollo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: Ant Sau 08, 2008 8:27 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė diawollo » Pen Vas 15, 2008 8:39 pm

nu jo.. nesuprantu tokiu zmoniu,kurie domisi Hyundai ir kitokiu fuflo :( Gerai, kaina gal maza, bet gi ten visiski technikos nevykeliai. Pirma jie gaminami is nekokybisko plieno, antra kokia gali but korejiecio surinkimo kokybe? Gerai, nusipirksi nauja. Bus garantinis, servisas aptarnaus. O po to? ismesi? Dalys velniai zino kiek kainuoja, viskas padaryta turbut is plastmases ir laiko atitinkamai :sad: Tokie agregatai daugu daugiausiai treciosiuoms salims kur pigus slamstas valdo :grin: Pamirsk ta Hyundai. Kalbi apie visureigi.. Mane juokas ima pagalvojus kad tas korejos stebuklas gali visureigiu but. Geriau senesni Vokietuka ar japona paimk. Kalbant apie visureigius amerikonai neblogi, matau egzotikos nori.
Amen :sad: :sad:
Rock more
Roll more
*cenzūra* more
Pac-Man is loving it!

blazerman
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: Pir Vas 04, 2008 12:43 pm
Susisiekti:

Standartinė blazerman » Pen Vas 15, 2008 8:54 pm

dirbu su kaikuriais autocentrais, tame tarpe ir Vytaru (hyundai/mitsubishi). kai tik atsirado sitie santafai, tai vadybininkai pasakojo, kad ne vienas ju neatlaike garantinio laikotarpio. dazniausiai byrejo tiltai. keletui nusprogo valdymo modulis, kuris valdo gamykline signalizacija, centrini, valytuvus ir dar kazka. kiek teko vaziuot su jais, tai vaziuoja puse velnio. aisku nepergeriausia garso izoliacija ir pigiu medziagu interjeras truputi erzina. naujuju santafu salonas kur kas kokybiskesnis... idomu butu lengvame offroade pavaziuot su juo, bet netikiu kad jis galetu ka gero parodyt.
pats vairuoju amerikoniska SUV Chevrolet Blazer. nieko ispudingo, bet labai geras pravazumas. nekarta purvynuose vadavau draugo landkruizeri...

rupuha
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 12:12 am
Miestas: Pakruojis
Susisiekti:

Standartinė rupuha » Pen Vas 15, 2008 10:18 pm

Kuo toliau, tuo šis forumas man patinka labiau :) Klausk ko nori, padės visais gyvenimo klausimais. Ačiū vyrai :-? Aš nenoriu egzotikos, todėl ir klausiu. Apie šias mašinas labai mažai info, todėl ir užklausiau čia, padėjot truputėli susiorientuot. Matot, man visureigio nereikia, mano reikalavimas, kad mašina butų aukštesnę, didesnio pravažumo, dyselis ir kaina iki 30000. Taigi lieka SUV - banglentė parketinė, kaip sakė remigijus :) Už tokia kaina japonas dyselis nekox teišeina. O senesni tai tragiškai atrodo, kaip daržinės kvadratiniai. Vargstu, jau pora mėnesiu neišsirenku. :( Gal toki traktoriu pirkt :) http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=1601046

Pataisiau adresa :)
Paskutinį kartą redagavo rupuha Pen Vas 15, 2008 10:37 pm, redaguota 1 kartą(us).

petriukas

Standartinė petriukas » Pen Vas 15, 2008 10:27 pm

rupuha rašė:Kuo toliau, tuo šis forumas man patinka labiau :) Klausk ko nori, padės visais gyvenimo klausimais. Ačiū vyrai :-? Aš nenoriu egzotikos, todėl ir klausiu. Apie šias mašinas labai mažai info, todėl ir užklausiau čia, padėjot truputėli susiorientuot. Matot, man visureigio nereikia, mano reikalavimas, kad mašina butų aukštesnę, didesnio pravažumo, dyselis ir kaina iki 30000. Taigi lieka SUV - banglentė parketinė, kaip sakė remigijus :) Už tokia kaina japonas dyselis nekox teišeina. O senesni tai tragiškai atrodo, kaip daržinės kvadratiniai. Vargstu, jau pora mėnesiu neišsirenku. :( Gal toki traktoriu pirkt :) http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... ji&id=1601
Skelbimas
neegzistuoja
arba
neapmokėtas

blazerman
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: Pir Vas 04, 2008 12:43 pm
Susisiekti:

Standartinė blazerman » Pen Vas 15, 2008 10:41 pm

o audi nepatinka? pvz A6 quattro. arba allroad?

Vartotojo avataras
diawollo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: Ant Sau 08, 2008 8:27 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė diawollo » Pen Vas 15, 2008 10:46 pm

blazerman rašė:o audi nepatinka? pvz A6 quattro. arba allroad?
sutinku. kad ir zemesne, bet cia tai jau arkliukas ir tikrai pravazumas uz ta H***** geresnis :D beto istoji iskart i ziedu valdovu kluba :shock: :shock: :D
Rock more
Roll more
*cenzūra* more
Pac-Man is loving it!

rupuha
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 12:12 am
Miestas: Pakruojis
Susisiekti:

Standartinė rupuha » Pen Vas 15, 2008 11:03 pm

O kaip su audinės eksplotacija? Pas mane labai daug žvyrkeliu, o dabar tai tokia tarka, kad baisu. Ar atlaikys važiuoklė? Iš principo tokia man visai tiktu, kaip sakiau ofroudo aš nevažiuosiu.

Vartotojo avataras
diawollo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: Ant Sau 08, 2008 8:27 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė diawollo » Pen Vas 15, 2008 11:08 pm

A6 tu metu vaziuokle neproblematiska. Tikrai bus maziau problemu nei su Hai hai. Allroadai tai zwyrkeliam ir sutwerti :)
Rock more
Roll more
*cenzūra* more
Pac-Man is loving it!

rupuha
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 12:12 am
Miestas: Pakruojis
Susisiekti:

Standartinė rupuha » Pen Vas 15, 2008 11:17 pm

Allroada sunku rast, kiek peržiūrėjau tėra vos pora skelbimų. Gal žinot kokią? Nu rupuželiau, jei nupirksiu, kviesiu visus pas save aplaistyt :lol:

extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

Standartinė extremexxx » Šeš Vas 16, 2008 2:44 pm

siaip parketinis visureigis tai turtuoliu pasididziavimo simbolis ir mada,tipo jei jau turi litu tai turi vaziuot visureigiu ,kad bent jau ir hjundai jei litu maziau ...svarbiausia ,kad butu panasu i nesena "prabangu" visureigi ,man net juokingai atrodo toks lietuviu bruozas pasirodyt pries kitus...jei tikrai reikia pravazumo ir patvarumo tai 90m nisan patrol yra n kartu pranasesnis uz 2000 santa fe bet nepavaidinsi nes vaizdas atrodo pigus,ta pati audi a4 quatro kokiu 96 yra patvaresne uz ta santa fe,bet aisku vaizdelis ne koks ir nepavaidinsi,ta pati bulka quatro kaip mineta kaimo keliukam gera darbine masina.....bet lietuvio bruozas reikia pasirodyt pries kaimynus ir tt.....
del santa fe tai geri ir kokybiski jie yra patys naujieji,berods nuo 2006,ar 07 gaminami ,bet ju ir kaina yra "kokybiska" tad jei litu yra butent ta modeli imk tai kaimieciai bus apake kai kaimo keliukais su tokiu pravaziuosi
----------------------------------------------------

rupuha
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 12:12 am
Miestas: Pakruojis
Susisiekti:

Standartinė rupuha » Šeš Vas 16, 2008 4:31 pm

Nepyk, nepyk :grin: Man reklamos reikia kuo mažiau, tikrai ne dėl šito perku mašiną. Bet su tuo tavo Patroliu ir toli nenuvažiuosi. Su tokiu tik po kaima ir art, o man kartais tenka ir tolėliau pavažiuot. Aš juk rašiau man reik, kad būt truputi didesnio pravažumo nei paprasta ir truputi patvaresnė ant žvyrkelio, todėl man ir atrodė kad tinkamiausias variantas yra SUV. Bet žmonės su protingais patarimais atvedė mane i doros kelią :) Tik bėda kad labai mažai ter Allroadu ir Quatro.

extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

Standartinė extremexxx » Šeš Vas 16, 2008 8:30 pm

audi a6 quatro nepatinka???, audi allroad tikrai mazas pasirinkimas,jeep grand cherokee nepatinka ?,aisku dyzeliai ,nes ten benzininiai matorai per daug edrus,bet siaip gan kokybiskas amerikonas ir salone kaip zmogus jauties
----------------------------------------------------

rupuha
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 12:12 am
Miestas: Pakruojis
Susisiekti:

Standartinė rupuha » Šeš Vas 16, 2008 8:44 pm

Audi quatro tai man tinka, bet kad ir teradau pora skelbimų. faktiškai man užtektu ir A4, aš senbernis ir šeimos pagausėjimo da nenusimato :smile: Ar galima pakeist temos pavadinimą kažkaip? nes jau perkam Audi, nebe Hyundaju :)

ciurlionis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 214
Užsiregistravo: Tre Lap 01, 2006 2:22 pm
Susisiekti:

Standartinė ciurlionis » Šeš Vas 16, 2008 8:50 pm

rupuha rašė:Audi quatro tai man tinka, bet kad ir teradau pora skelbimų. faktiškai man užtektu ir A4, aš senbernis ir šeimos pagausėjimo da nenusimato :smile: Ar galima pakeist temos pavadinimą kažkaip? nes jau perkam Audi, nebe Hyundaju :)
Kai nusiperki maza masina tj is seimos pagausejimas netycia ateina :-P

rupuha
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 12:12 am
Miestas: Pakruojis
Susisiekti:

Standartinė rupuha » Šeš Vas 16, 2008 9:54 pm

Na A4 ne tokia ir maža, po Civico, su kuriuo atvažinėjau 5 metus. Bet pasikeitus gyvenimai vietai, reik tvirtesnės. Manau kad nieko nebus, kiek kaimynu važinėja su lengvosioms ir bėdų nemato, perdaug aš turbūt išsigandau tų žvyrkelių. Nusipirksiu kokia A4, 98 - 2000 metu ir da pinigų sutaupysiu.

blazerman
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: Pir Vas 04, 2008 12:43 pm
Susisiekti:

Standartinė blazerman » Šeš Vas 16, 2008 10:58 pm

audi gera masina. 2 metus atpyliau su c4 avant quqttro. ir i keliones ir i zvejyba zvyrkeliais ir ziema be problemu. per du metus 200 litu islaidu remontui. pakeiciau sarnyra. pardaviau su skaudancia sirdim... ale dabar dar sutinku pirkeja, tei sako ner bedu suja. vaziuoja, vargo nemato...
taip kad audi manau tikrai geras pasirinkimas

rupuha
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 12:12 am
Miestas: Pakruojis
Susisiekti:

Standartinė rupuha » Šeš Vas 16, 2008 11:44 pm

Na, ka galiu pasakyt. Ačiū visiems už pagalbą. Istatėt į vėžias, ačiū už patarimus. Jau ieškau audi. Dar karta įsitikinau, kox šis forumas šaunus :? Galima sakyt, tema baigta. :cry:

extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

Standartinė extremexxx » Sek Vas 17, 2008 2:10 pm

[quote="rupuha"]Na, ka galiu pasakyt. Ačiū visiems už pagalbą. Istatėt į vėžias, ačiū už patarimus. Jau ieškau audi. Dar karta įsitikinau, kox šis forumas šaunus :? Galima sakyt, tema baigta. :cry:[/quote]
teisingas pasirinkimas :)
----------------------------------------------------

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Sek Vas 17, 2008 4:40 pm

Bandžiau žmogui į pm išsiūst pasiūlymą dėl audi.Bet jau parą guli siunčiamuose ir nesisiunčia.Gal pas visus taip.

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Sek Vas 17, 2008 5:32 pm

Mariau savo a4 parduodi?
Gerai atrodantis autas! =D> priziuretas matosi
Paveikslėlis

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Sek Vas 17, 2008 5:43 pm

Taip savo žadu pardavinėt.Na kėbulas nėra idealus, bet važiuoklė ir svarbiausia variklis super.Todėl ir nenoriu svetimam atidavinėt, pirma forumiečiam siūlau.

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Sek Vas 17, 2008 9:55 pm

....subaru forester....šis žvyrkelius tikrai pakenčia o audi...deja nežinau.....kažkada golfuką turėjau tai jam žvyrkeliai kaip žvyras dantims..... :)
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Sek Vas 17, 2008 10:11 pm

Kaimynas turi subaru forester.Atrodo benziną, sakė važiuot malonu ir kuro sąnaudos protingos.Nors nežinau ką jis laiko protingom, nes dar varinėja su bmw 750il atrodo sakė 2006m.Tai jam gal ir 20 litrų protingos.Tik spjaudėsi kai prieš tech apžiūrą važiuoklę tvarkė.Sakė daug ką reikėjo užsakinėt, laukt kol atveš ir kainos jau pagal jį nejuokingos.Sakė jo bmw važiuoklė pigesnė.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių