• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Uzluzo Openbox300

Viskas apie Openbox

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
ddimas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: Ant Lap 14, 2006 6:32 pm
Susisiekti:

Uzluzo Openbox300

Standartinė ddimas » Pir Sau 01, 2007 10:41 pm

Atsiuntus Tps Raktus I Opena,Uzsidege ''r100''.Istraukiau is Tinklo,Vel Ikisau(kaip rekomenduojama),Uzluzo Aparatas Mano!!!Ant Openo Paneles Rodo Du taskiukus(ten kur laikrodis),Isjungt,Ijungt Su Mygtuku negaliu.Zodziu Pastoviai veikia Aparatas,bet per Telika Nieko nerodo.
kokie Butu Patarimai..... :sad:

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Pir Sau 01, 2007 11:11 pm

PranešimasParašytas: Pen. 12 15, 2006 11:57 pm Rašyti temą: Atsakyti su citata (Zitieren)
galejo kanalu sarasas susivaryti ir meta klaida tada. pabandyk jungiant tiuneri su pobedit siusti kanalu sarasa.kai tiuneris isijungia nebeleis siusti.reikia jungimosi metu,gal pades.man padejo viena karta

Cia BeFree receptas, kitiems padejo arodo, placiau cia:
http://www.openbox.info/forum/viewtopic.php?t=297

Vartotojo avataras
BeFree
Adminas
Adminas
Pranešimai: 790
Užsiregistravo: Pir Spa 23, 2006 1:19 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Uzluzo Openbox300

Standartinė BeFree » Pir Sau 01, 2007 11:14 pm

ddimas rašė:Atsiuntus Tps Raktus I Opena,Uzsidege ''r100''.Istraukiau is Tinklo,Vel Ikisau(kaip rekomenduojama),Uzluzo Aparatas Mano!!!Ant Openo Paneles Rodo Du taskiukus(ten kur laikrodis),Isjungt,Ijungt Su Mygtuku negaliu.Zodziu Pastoviai veikia Aparatas,bet per Telika Nieko nerodo.
kokie Butu Patarimai..... :sad:
kut tokiu rekomendaciju prisiskaitei kad irasius raktus reikia isjungti is tinklo tiuneri? cia tik kai radsai softa nauja susikonektinimui toks variantas... dabar prisidirbai... jau keli tokie atvejai buvo... ar ikysus tiuneri i tinkla uzsidega boot? jei ne reikia softa perinstalinti.jei uzsidegha ir uzluzta tada reikia su pobedit jungimosi metu imesti kanalu sarasa ir vel viskas bus ok

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Pir Sau 01, 2007 11:21 pm

Man Befree irgi padejo man del to dvitaskio.
Softo perrasymas atgaivino aparata :grin:

ddimas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: Ant Lap 14, 2006 6:32 pm
Susisiekti:

Standartinė ddimas » Ant Sau 02, 2007 12:12 pm

Neuzsidega ''boot''.Bandysiu softa perasyt.

aantanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 4:58 pm
Miestas: kuriame Vytautas žirgus girdė
Susisiekti:

Re: Uzluzo Openbox300

Standartinė aantanas » Tre Sau 03, 2007 6:54 pm

BeFree rašė:
ddimas rašė:Atsiuntus Tps Raktus I Opena,Uzsidege ''r100''.Istraukiau is Tinklo,Vel Ikisau(kaip rekomenduojama),Uzluzo Aparatas Mano!!!Ant Openo Paneles Rodo Du taskiukus(ten kur laikrodis),Isjungt,Ijungt Su Mygtuku negaliu.Zodziu Pastoviai veikia Aparatas,bet per Telika Nieko nerodo.
kokie Butu Patarimai..... :sad:
kut tokiu rekomendaciju prisiskaitei kad irasius raktus reikia isjungti is tinklo tiuneri? Na cia su paskutiniu softu pradedant nuo 4,93 kai meti bin raktus pasikabina tiuneris kaip kate. Teko kelis kartus istraukt is tinklo.Nes kiti budai nepadejo.

cia tik kai radsai softa nauja susikonektinimui toks variantas... dabar prisidirbai... jau keli tokie atvejai buvo... ar ikysus tiuneri i tinkla uzsidega boot? jei ne reikia softa perinstalinti.jei uzsidegha ir uzluzta tada reikia su pobedit jungimosi metu imesti kanalu sarasa ir vel viskas bus ok
open F300 astra hotbird ir sirius

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių