• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Kaip ikelti SoftCam.key i openbox

Viskas apie Openbox

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
wilkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 10:11 pm
Susisiekti:

Kaip ikelti SoftCam.key i openbox

Standartinė wilkas » Pen Kov 06, 2009 9:40 pm

Sorry uz klausima, bet nelabai dar ikertu, esu visai naujokas, susiradau pobedit, su ja jau siek tiek gaudausi bet niekaip neikertu kaip ikelti tuos softcam raktus i ta pobedit programa, kad galeciau perkelti i openboxa

aciu uz supratinguma :)

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Standartinė Kiesa2 » Pen Kov 06, 2009 9:58 pm

Kad softcam.key skirti kitiems tiuneriams pavz dreamsky.O openbox gali tik ikelti raktus su f3k galune per pobedit.Pataisykit jei as klystu.

Vartotojo avataras
Tautvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2085
Užsiregistravo: Pen Vas 02, 2007 5:14 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Kaip ikelti SoftCam.key i openbox

Standartinė Tautvydas » Šeš Kov 07, 2009 7:46 am

wilkas rašė:Sorry uz klausima, bet nelabai dar ikertu, esu visai naujokas, susiradau pobedit, su ja jau siek tiek gaudausi bet niekaip neikertu kaip ikelti tuos softcam raktus i ta pobedit programa, kad galeciau perkelti i openboxa

aciu uz supratinguma :)
Pas mane Dreambox 7020 . I imtuva pastoviai pajungtas internetas. Imtuvas interneto pagalba turi rysi su kompiuteriu . Radus internete nauja SoftCamo sarasa jis nukopijuojamas ir per kompiuterio Total Commanderi siunciamas i palydovini imtuva . Aisku pries tai istrinamas senasis SoftCamas. Dar turiu atskira savo BISS raktu sarasa ir ta nauja SoftCama dapildau savais BISS raktais . SoftCamo atnaujinima darau kasdien , nes jis kasdien yra keiciamas nauju. Tai uztrunka nedaug laiko. Taip naujausiu raktu sarasas patenka i imtuva .

wilkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 10:11 pm
Susisiekti:

Standartinė wilkas » Šeš Kov 07, 2009 12:56 pm

o imtuvas prie interneto prie kompo pajungtas per serial porta?

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių