• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Internetas per sat

Viskas apie ci7200PVR

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Internetas per sat

Standartinė remigijus » Tre Lie 11, 2007 1:38 pm

Atėjo laikas pasinaudoti tiunerio galimybėmis ne tik žiūrėjimui, bet ir interneto naršymui....ten taip pat yra televizija ...ir dar daugiau ....Todėl siūlau pradėti temą....tiksliau tariant pratesti senai užmirštą internetas per satelitą. Mano nuomone Openbox7200 pvr yra pilnai tam tinkamas. Kad per dremus daugelis žiūri tai faktas tačiau mūsiškis openukas turi būti dar geresnis .....manau kad šitas adresiukas http://sat.spb.ru/content/view/14/25/ ir žinoma forumukas bus geras pagalbininkas....
PS per susitikimą Mačiau jūsų žibančias akutes :)
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ket Lie 12, 2007 7:51 am

čia labai išsamiai viskas aprašyta http://www.gs.ru/info/si/grab.html#hb :-P
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ket Lie 12, 2007 9:47 am

kagi važiuojame toliau.... svarbi info apie provaiderius tiekėjus
http://www.satinter.net/index.php?optio ... &Itemid=25 :shock:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
a95
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2800
Užsiregistravo: Ant Bal 10, 2007 10:08 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Standartinė a95 » Ket Lie 12, 2007 10:37 am

Ir kas gero paskutiniu metu kimba? :x

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

...

Standartinė netikras » Ket Lie 12, 2007 10:55 am

Tikrai gera ir įdomi tema..Tik ar nereikės reziumuojančių santraukų LT kalba..nes jau "naujieji-jaunieji" lietuviukai klausia..apie ką ten rašo.. :-P
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Sampos
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2427
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:22 pm
Miestas: Vilnius-Trakai
Susisiekti:

Re: ...

Standartinė Sampos » Ket Lie 12, 2007 12:51 pm

netikras rašė:Tikrai gera ir įdomi tema..Tik ar nereikės reziumuojančių santraukų LT kalba..nes jau "naujieji-jaunieji" lietuviukai klausia..apie ką ten rašo.. :-P
Tai tegu mokosi Kalba o jai nemoka tai tau tegu uzvertima perveda LT ir viskas nes jai fundinc :-? Taip galima nusigerti ir jokios naudos :)
Kaip sakoma isvisko galima pasidaryti.................
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ket Lie 12, 2007 5:16 pm

kadangi užsibrėžiau išmėgintai kas tai yra sat internetas dabar renku info ir šiek tiek išmetu mūsų forume,,,,tikrai parašysiu kaip sekasi....labai nesinori kolkas pirkti reikiama programinę įranga.....kaip tikras lietuvis mėginu susirinkti internete...šiai dienai žinau kad tirkrai veikia....kad įpatingai geras greitis...ir kad lengviausia pajungti per sat plokštę....tačiau puikiai veikia ir per drema....žinau kokių programų reikia ,,,bet dar nežinau kaip sudėti dalį programos į opena....ir kaip sukonfigūruoti kompiuteryje.....taip kad turiu ka veikti kol lyja....
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Standartinė Soul » Ket Lie 12, 2007 5:48 pm

remigijus rašė:kadangi užsibrėžiau išmėgintai kas tai yra sat internetas dabar renku info ir šiek tiek išmetu mūsų forume,,,,tikrai parašysiu kaip sekasi....labai nesinori kolkas pirkti reikiama programinę įranga.....kaip tikras lietuvis mėginu susirinkti internete...šiai dienai žinau kad tirkrai veikia....kad įpatingai geras greitis...ir kad lengviausia pajungti per sat plokštę....tačiau puikiai veikia ir per drema....žinau kokių programų reikia ,,,bet dar nežinau kaip sudėti dalį programos į opena....ir kaip sukonfigūruoti kompiuteryje.....taip kad turiu ka veikti kol lyja....
Sveiki,
nekantriai laukiame.....!
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

orino

Standartinė orino » Ket Lie 12, 2007 6:58 pm

Tikrai idomus dalykas butu :D laukiam nekantriai :x

VALIUKAS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 548
Užsiregistravo: Pir Lie 02, 2007 8:47 pm
Miestas: Mazeikiu raj.
Susisiekti:

Standartinė VALIUKAS » Ket Lie 12, 2007 8:12 pm

Cia tai lb ydomu,idomu ar per opticum 7010A man pavyktu kazka sukonfiguruoti!?

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Ket Lie 12, 2007 8:41 pm

VALIUKAS rašė:Cia tai lb ydomu,idomu ar per opticum 7010A man pavyktu kazka sukonfiguruoti!?
valiuk ,nepyk,bet tu man panasus i katik pagimdziusia gimnaziste.Kuri visus aplinkui uzkase beklausinedama kaip pakeisti vaikui pampersus.
Tavo pasiteisinimus ,kad tu gyveni gyliai miske,kur internetai neauga,kad turi sustra mobiliaka su kuriuo baigi visus pribaigt ir forume ir chate :) bet niekaip neieini i google ir nesuvedi to paslaptingo zodzio opticum,kad esi zalias ir nori ismokt.Tai tas jau girdeta daug daug kartu.Geriau papsakotum ka nors nauja.Kad ir temoi laisvai prie alaus bokalo.Zodziu nebuk toks mazolis.Pamirsk ta savo deze ir pasidziaug,kad ir sia lietinga vasara :)
Paveikslėlis

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Internetas per sat

Standartinė Soul » Pen Lie 13, 2007 6:16 am

remigijus rašė:Atėjo laikas pasinaudoti tiunerio galimybėmis ne tik žiūrėjimui, bet ir interneto naršymui....ten taip pat yra televizija ...ir dar daugiau ....Todėl siūlau pradėti temą....tiksliau tariant pratesti senai užmirštą internetas per satelitą. Mano nuomone Openbox7200 pvr yra pilnai tam tinkamas. Kad per dremus daugelis žiūri tai faktas tačiau mūsiškis openukas turi būti dar geresnis .....manau kad šitas adresiukas http://sat.spb.ru/content/view/14/25/ ir žinoma forumukas bus geras pagalbininkas....
PS per susitikimą Mačiau jūsų žibančias akutes :)
Sveiki,
kaip bebutu gaila, bet pas ukraincus radau,kad "KOL KAS su siuo aparatu
internetas neimanomas".....
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Pen Lie 13, 2007 9:10 am

kagi jau trys dienos gyvenu rusų internete,,,,kas liečia openuką tai iki jam tinkančių programų dar neprisikasiau(bet darosi vis šilčiau) tačiau radau visą mechanizma kaip pasijungti sat internetą ,,, tame didžiuliame kiekyje informacijos sunkiausiai buvo surasti pagrindinį karkasą.tai yra elementarų pajungimo mechanizmą kuris būtų prieinamas paprastam vartotojui ...Kada chebra kalba apie varžto sriegius bet nesako kokie varžtai....kebloka....šiai dienai nutariau jums pasiūlyti viena neblogą rusišką straipsnį ....
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)