• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Softas EMU AU PVR V10157

Vienas populiariausių HD imtuvų Lietuvoje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
varnasšaudau
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: Ant Rgs 09, 2008 8:50 am
Miestas: Montegobėj
Susisiekti:

Standartinė varnasšaudau » Šeš Spa 04, 2008 4:54 am

Nepriimkit už priekaištą, PLEASE, bet.
Prie kiekvieno naujo softo būna tas pat per tą patį apie perrašymą ir t.t. Neverta juk vargti, rašyti ir kartotis :(
Vytcka13 rašė:Irasiau nauja softa, aisku neturiu e-sata hdd, tai nelabai isbandysiu kas cia naujo. Patikrinau anksciau minetus kanalus SciFi, Universal, THT, NTV Mir, nu ir galiu tvirtai pasakyti kad visi kanalai rodo, itariu kad pas jus kas ne taip nustatyta.
Ten nėra ko ne taip nustatyti. Nebent... (tokių forume nėra) būtum pirmą kartą tiunerio pultą paėmęs. Bet ir tai, padaryk viską "DEFOULT", jei jau kažkur nugrybavai (kas mažai tikėtina) o nustatyti "iki kondicijos" paprasta. Ten gi gal 10 parametrų, svarbesnių. Ir vieno parametro nustatyme (kurie svarbesni rodymui) max. 3 pasirinktys. Nu aš taip galvoju. IMXO :)
O jei taip atrodo (ne taip nustatyta) tai tada kaip manai, kas? Pasufleruok, gal daug kam pamačysi. :-?

Vartotojo avataras
budvykis
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 719
Užsiregistravo: Pen Gru 22, 2006 6:44 pm
Susisiekti:

Standartinė budvykis » Pir Spa 06, 2008 8:10 pm

Su paskutiniu softu eina jums premiere direkt subkanalai bei erotikos subkanalai?Kazko man tamsu

eray
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Ket Rgp 21, 2008 7:22 pm
Susisiekti:

Standartinė eray » Pir Spa 06, 2008 8:20 pm

Octagon iš viso šiuo metu turi NDS AU, kol Premiere keičia korteles. Ir aplamai, manau kad Premieres perėjimas į NDS, gali nekaip baigtis NDS koduotei :)

Vartotojo avataras
budvykis
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 719
Užsiregistravo: Pen Gru 22, 2006 6:44 pm
Susisiekti:

Standartinė budvykis » Pir Spa 06, 2008 8:25 pm

emirim rašė:
budvykis rašė:Su paskutiniu softu eina jums premiere direkt subkanalai bei erotikos subkanalai?Kazko man tamsu
Patikrinau, rodo...ir uzejus ant tarkim Premier Direkt (Sport portal) kanalo, paspaudus pulte "AV+" ir pasirinkus "Multi Feed"....
Man Premiere sport kanalus AV+" ir pasirinkus "Multi Feed" irgi rodo, bet premiere direkt ir erotik ne...kazkaip keista

Vartotojo avataras
budvykis
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 719
Užsiregistravo: Pen Gru 22, 2006 6:44 pm
Susisiekti:

Standartinė budvykis » Pir Spa 06, 2008 11:49 pm

Aciu, sitas softcamas padejo...pasikartosiu, ar niekas nebande/nemate ar imanoma i octagona isikist i vidu hdd?

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)