• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Decimetrines ir metrines antenos

Augintiniai, buitinė technika, remontas, šeima

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Decimetrines ir metrines antenos

Standartinė seewolf » Šeš Lap 11, 2006 7:36 am

idomu pasidare ka liaudis be lietuvisku kanalu ziuri dar paprastom antenom.As gyvenu netoli Klaipedos,tai cia vakarais kartais rodo dvi,trys latviu programas.Retkarciais rodo perfekt,galbut,kad oras isimgnetina.Su mazu sileliu pagaunu(irgi dazniausia vakarais) is kaliningrado srities rtr ir rtr kultura.Svedu diena kanalas buna,bet dazniausia testine lentele(sita kanala zino visi vyresni klaipedieciai :-D kaip mes ji gaudydavom prie sovietu :shock: !!)interesna,kaip kituose LT vietelese?maciau pagegiu,sveksnos pusei,daugelis antenu pasuktos link rusijos.Kaip pas jus?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:13 pm
Susisiekti:

Standartinė Dimonas » Šeš Lap 11, 2006 1:58 pm

silales rajone nieko gero... ORT, RTR is rusu. TVP1, TVP2 is lenku... dar karts polsat. daugiau pas mane kaip ir nieko netraukia... bet ir tai siuos kanalus tik naktimis rodo...

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Šeš Lap 11, 2006 2:21 pm

terroi pirkau antena metrine-decimetrine,sake prie jos yra stiprintuvas kazkoks,idomu jei ji pajungus gal geriau pritrauktu.Dituvoi maciau kelis namus su dviem antenom.Viena atsukta i Klaipeda,kita link rusu.idomu koks signalas :?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:13 pm
Susisiekti:

Standartinė Dimonas » Sek Lap 12, 2006 2:27 pm

vienas pazistamas sake kad jei prie antenos prijungi kapsule su gyvsidabriu pradeda zymiai geriau traukt. tada jau daug daugiau kanalu sake eina matyt. bet tai sukelia trukdzius ir gali atvaziuot dedes is rysiu tarnybos... kiek tam tiesos yra nezinau, bet sake jis toki dalyka buvo isbandes keliom valandom

2batai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Sek Lap 05, 2006 8:08 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė 2batai » Sek Lap 12, 2006 2:47 pm

Gyvenu Klaipedoje , tai seniau vasaromis ypac, telika ir antena paprasta sukinedamas gaudydavau apie 40 kanalu( neskaitant lietuviu) ivairiausiu pagrindas lenkai, svedai, rusai, vokieciai, siek tiek danu ir kartais sunkiai latvius. Tai manau visai neblogai :)

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Sek Lap 12, 2006 2:55 pm

kažkada sukinėjau antena kai gyvenau 12 aukštų name klaipėdoje, net piteryje buvau nusipirkęs specialų stiprintuvą dc ir m bangom tai priklausomai nuo oro rodydavo švedus 2 kanalus vienas techninis(giedru oru pastoviai), kaliningrado tik po 23 val matyt sutapdavo daznis su ltv... latviai kai ilgai būdavo giedras oras.. o kartais lenkų 1 kanalą (dabar atrodo polsat vadinasi) antena buvo samadielka iš žurnalo sdielai sam, su tokia mandra kilpa dc bangų antriniam sužadinimui, visą tai buvo š... palyginus su tuo kiek pagaudavau radijo kanalų o TARYB laikais tai buvo jau beveik nusikaltimas, bet vienas bičiulis prieš keletą metų buvo paskolinęs labai įdomią anteną su analizatoriumi kuri pati pasigauna kanalus, panaši funkcija kaip sat resiveryje, tai pajūrio televiziją matėsi be jokių trikdžių :D
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Sek Lap 12, 2006 6:25 pm

remigijau tai tu satmanas nuo sovietu :) pagarba istikruju.

o tos antenos savagaudes,tai sitos http://www.skelbiu.lt/1438066.html ?
as jam kazkada skambinau,tai numyke kazka,nelabai patikima,kas nezinoma
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Sek Lap 12, 2006 6:56 pm

tokią antenikę draugelis vilniuje turėjo gal dar tebeturi, tai mikrovisatą (gal ir kitas tinklas)kiaurai mato, metai atgal su ponu grantu buvau pas jį užklydęs tai atsistebeti negalėjau, labiausiai lietuvišška kaina 160 litų iš gariūnų, tipooooo :grin:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Sek Lap 12, 2006 7:32 pm

na idomi technologija istikruju.Antena-graztas.Bet itariu jei uzgaudytu ant stogo tokia turint,tai ja igreztu i gera vieta pareigunai :D
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
minde
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pen Lap 03, 2006 11:14 pm
Miestas: K.Naumiestis
Susisiekti:

Standartinė minde » Sek Lap 12, 2006 9:06 pm

man iki latviu sienos 300km asprie lenku ir rusu 2km vienas gudrius patobulino mano paprasta sieta , pakeite vidurius pridejo ridejo usu visokiu tai naktim matydavau ryga pasukes y rusus kaliningrado gal kokias 6 ,ojeiy lenkus nusuku tai ne neskaiciuodawau

2batai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Sek Lap 05, 2006 8:08 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė 2batai » Pir Lap 13, 2006 1:48 am

mazokai Jus kaip sakant matote, nezinau kodel ar kad aukstai as ir jura tiesiai kaip veidrodis man veikdavo matydavau ren tv rtr ort ntv pora kaliningrado kanalu taip pat muz tv mtv russia kazkoks retransliuodavo, paskui lenku polsat, polonios abi, gdansko, paskui dar kelis lenku taip lenku canal+ tik jis dazniausiai kodotas ar koks budavo :), danu antra kanala, vokieciu penkis kokius kanalus, svedu tv4 ir visus valstybinius ir ta lentele ji dienom budavo, nes ten kaip ir diena tas kanalas pertrauka turedavo. latviu dar keleta. ir kaip sakant keleta kartu kaip sakiau budavo iki 40 kanalu be lietuvisku. ir gera kokybe budavo ypac svedu, bet oras dazniausiai budavo visa savaite giedras ir karstas.
kas galite paaiskinkite kodl latvius silpniausiai gaudydavau nors jie lyg arciausiai nors aisku signala jie silpna duoda gal, o svedus geriausiai su lenkais
ar mano mintis kad jura kaip veidrodis gali veikti teigiamai bangom? :)

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Pir Lap 13, 2006 8:52 am

kai juroi budavom ir tolokai nuo kranto,tai vasara pries audra gerai tv ir radijas gaudydavo.Matyt oras isimagnetina pries perkuna,daug elektros ir geras pralaidumas.Pas mane neper seniausiai 4 latviu kanalus geriau nei lietuviu rode.Ziurejau dar fule latviai-svedai atrankines i europos cempionata.Dabar va vis pasiziuriu,nieko-sniegas tik.Gal yra specu kurie paaiskintu fenomena?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
minde
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pen Lap 03, 2006 11:14 pm
Miestas: K.Naumiestis
Susisiekti:

Standartinė minde » Pir Lap 13, 2006 10:54 am

teisybe tu kalbi del perkuno panasiai yra as per racija pries perkunija girdziu sovietsko elektros tinklus, pasieniecius .puse lietuvos mentu,aredromu antzemines tarnybas.geriausiai vasara ir ziema ,rudeny visai ragas buna, keli mentai vapalioja,o pries perkuna tai oras tikrai ysimagnetina tisliau ne perkuna ,o zaiba . taigi laukim kol pas mus bus audros kaip siaures amerikoje

xxarturas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 5:03 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė xxarturas » Pir Lap 13, 2006 2:46 pm

Na zaibas ir isielektrinimas tai tik vizualus efektas. Tokio radio bangu praeinamumo priezastis silto ir salto oro sluoksniu pasiskirstymas. Gaunasi kaip torte, kremas,tesla, kremas. Tokiom salygom bangos eina kaip tuneliu. Dazniausiai tokios salygos susidaro juroje, todel pajuryje ir daugiau mato, nors Kaune ne karta teko stebeti ta pati, tik kanalai keisdavosi kas pora minuciu, nereikedavo perjungineti :smile: Tiek cia tos teorijos

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Pir Lap 13, 2006 7:55 pm

jei neklystu fizikoje atspindžiu vadinasi tik nežinau ar nuo stratosferos, ar nuo jūros, ar nuo pusės litro, bet kai dažnai keltu iš kylio į klaipėda keldavaus tai vidurį Baltijos jūros m-1 grodavo kokias 10 min. ir omnitelis lietuviškas veikdavo nors aplinkui nė gyvos dvasios,o keletas metų atgal per archidienas ant olando kepurės draugielis pririjęs kaip maišas per 2 val 400 litų prapylė nes jo mobiliakas netyčia (ogal tyčia) prisikabinęs buvo prie švedų, tai vargo urėjo net su teismais.... :lol:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Pir Lap 13, 2006 8:21 pm

...o cia visai ne i tema(juk prie alaus bokalo)
viena syki ejom su 2000 tonu sardinelos i Nigerija,buvom apie 300myliu nuo Gvinejos krantu.Atsikelem ryte ir radom ant laivo denio milijardus svirpliu(sarancha).Nesimate per juos net denio lentu.Dydzio,kaip geras pirstas.Buvom gerai is vakaro paeme kanariskos puros 96%,tai galvojom,kad ragas-priplaukem,bet negerentis-uzsikodaves starpomas mate ta pati.Vat jums ir klausimas is fizikos.Is kur tu milijardas slikstyniu atsirado,kai iki kranto maziausiai 500km. :smile: kitasyk papasakosiu,kaip mes atsikratem tos svirpiancios zarazos likuciu :lol:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Pir Lap 13, 2006 8:43 pm

skėriai nukeliauja tūkstančius kilometrų, yra net lietuvą pasiekę tik žinoma netokiu tankiu būriu, parastai pakilus karšto oro sarautui pakeliami ir skėriai, įdomumas kitame jie yra puikus baltyminis maistas, reikėjo įgulą apginkluoti keptuvėmis ir alumi ...o tai fiesta būtų nes pasūdžius ir pakepus... tai prie alaus na ne žuvis... bet į temą :lol: :lol: :lol:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Pir Lap 13, 2006 8:55 pm

velnias galejom issikept ir kaip siemkas prie teliko lukstent :smile:
gyveni.mokaisi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Pir Lap 13, 2006 9:01 pm

chrus chrus chrus.....bul bul bul .....nuostabu :partyman: :partyman:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Pir Lap 13, 2006 9:42 pm

idomu kada pribresim openboxininku meetui :smile:
gal vasara iskelsim veliava kur prie juros
Paveikslėlis

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Pir Lap 13, 2006 10:18 pm

Siaip esu suzavetas senu juros vilku dialogais :grin: :grin: :grin: nors sis forumas matau galetu vadintis kad ir " JURININKAS & SAT"... :grin: Na o mano prisiminimai apie Klaipeda irgi tik puikus, gal 1983m. praktikoj Baltijos laivu statykloj du menesius buvau...ir nebuvom idarbinti. Na tai kasdien "Zvejai", "Bangputys", "Puta", "Bociai" ir ivairios backos kur ant ratu budavo...Igijau tikrai rimtos ir gyvenimiskai vertingos praktikos.. :lol:

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Pir Lap 13, 2006 10:32 pm

na joo :D sventos vietos.vien del ju vertedavo skrost bvangas greiciau namo :partyman:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Pir Lap 13, 2006 10:44 pm

jo ypač daug patirties ir praktikos buvo.... bačkose.... jeigu šviežias tai nieko , o jei senesnis tai ir komjaunimo tiesa negelbėdavo....na kadangi alaus ir taip esu skolingas galėsim kad ir pas mane ant marių kranto... pasipraktikuoti... :beer: :supz: :supz: :supz:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Ant Lap 14, 2006 6:24 pm

butinai reikes susibegt vasarop...

ir uzplus atsiminimai...ir liesis alus...kas nors isspaus skupa vyriska asara :sad: ,bet draugas salia pades ranka ant peties ir vel skambes juokas,bei dainos.
nekreipkit demesio.Sunki darbo dienele;)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ant Lap 14, 2006 6:47 pm

....ir liesis puta laisvai... jei tu gyvas atplauk alaus puta.. o jei negyvas tiksi prie alaus... [-o< :beer:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių